[split] Bug report

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
edited by Michelle: Το μήνυμα αυτό χωρίστηκε απο άλλο thread μιας και ήταν εκτός θέματος. Επι τη ευκαιρία στο παρόν μπορειτε να γράφετε γενικώς bugs που έχετε συναντήσει στο φόρουμ μέχρι στιγμής ώστε να προσπαθήσουμε να τα διορθώσουμε...


λοιπόν....
παρατήρησα κάτι στα προσωπικά μηνύματα....
ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ : έχω 3 εισερχόμενα και 3 εξερχόμενα....
Πάω να σβήσω τα 2 απ τα 3 εξερχομενα και μου βγαζει αυτόματο μήνυμα επιβεβαιωσης αν όντως θέλω να σβησω τα επιλεγμένα μηνύματα.... όλα καλά ως εδω.
Πάω να σβήσω τα 2 απ τα 3 εισερχόμενα.... και το μήνυμα που βγάζει ειναι αν θέλω να σβήσω ΟΛΑ τα μηνύματα (κοινώς δεν αναφέρει ότι πρόκειται για τα επιλεγμένα μηνύματα, παρόλου που τελικά σβήνει μονο τα επιλεγμενα)

αν θετε... το φτιαχνετε.... αν δε θετε... το αφηνετε.... δεν ειναι δα και τοοοοσο σοβαρο :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Χμμμ θα το κοιτάξουμε αν και μπορει να αργήσουμε να το φτίαξουμε μιας και είμαστε σχετικα αρχάριοι απο php (ειδικά εγώ :P ). ʼσε που αυτό ειναι και θέμα της μετάφρασης και περιπλέκεται ακόμα το θέμα. Ευχαριστούμε πάντως!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
στα pm δεν μπορώ να στείλω εικόνα γιατί η λέξη «****» είναι δεσμευμένη και ο σερβερ που ανεβάζω τις εικόνες είναι ο www.images****.us :( και βγάζει την διεύθυνση με *****

ps. Πρόκειται για τι λέξη h.a.c.k.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Founes :
στα pm δεν μπορώ να στείλω εικόνα γιατί η λέξη «****» είναι δεσμευμένη και ο σερβερ που ανεβάζω τις εικόνες είναι ο www.images****.us :( και βγάζει την διεύθυνση με *****

ps. Πρόκειται για τι λέξη h.a.c.k.
Fixed :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
thanx!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
To παρακάτω μύνημα το έχω πάρα πολύ συχνά και στην δουλειά και στο σπίτι.

Error
FW-1 at adis: Failed to connect to the WWW server.

Γιατί χάνει την σύνδεση κάθε 3 και λίγο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από yiannis :
To παρακάτω μύνημα το έχω πάρα πολύ συχνά και στην δουλειά και στο σπίτι.

Error
FW-1 at adis: Failed to connect to the WWW server.

Γιατί χάνει την σύνδεση κάθε 3 και λίγο?
Χμμ σου συμβένει αυτό από την αρχή ?
Δυστύχως δεν βρίσκομαι home ώστε να μπορέσω να εντοπίσω το πρόβλημα άμμεσα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone :
Χμμ σου συμβένει αυτό από την αρχή ?
Δυστύχως δεν βρίσκομαι home ώστε να μπορέσω να εντοπίσω το πρόβλημα άμμεσα

Σήμερα καλύτερα παο χθές αλλα γενικά μου συμβαίνει συχνά. Δεν πειράζει όταν γυρίσεις με το καλό το κοιτάς! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από yiannis :
Σήμερα καλύτερα παο χθές αλλα γενικά μου συμβαίνει συχνά. Δεν πειράζει όταν γυρίσεις με το καλό το κοιτάς! :)
Σου συμβαίνει και με αλλά site?
Internet Explorer έχεις?
τι ISP?
Μόνο το μνμ που έγραψες παρα πάνω σου βγάζει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Μόνο σε αυτό το site! :(
Ναί έχω internet explorer
Τι είναι το ISP
ίσως να βγάζει και κάτι άλλο αλλα πιό συχνά αυτο. Μην προβληματίζεσαι κάνε καμια βουτιά και το κοιτάς μετά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gademis

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 46 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 1,634 μηνύματα.
ISP (Internet Service Provider) ειναι η εταιρια που σου δινει internet (otenet, forthnet, ACN)
Exposed μου έχει βγαλει και εμένα 2 φορές την ίδια μέρα ένα παρόμοιο λάθος. Μάλλον ο web server δε συνδέεται με τη βάση όταν το βγάζει, αλλά δεν το έκανε μετά και δεν το ανεφερα. Αμα το ξαναδώ θα στείλω το error message αλλά δε μου το έχει κάνει απο τότε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
εγώ πάντος δεν έχω τέτοιο πρόβλημα ποτέ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,793 μηνύματα.
Απο σήμερα, όλα τα γράμματα τα βλέπω πολύ μικρά! [Οι γραμματοσειρές είναι τόσο μικρές που φαίνονται θολά... υπάρχει κάποιο πρόβλημα?] δε νομίζω να 'εχω μυωπία 8) :tongue:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Petros :
Απο σήμερα, όλα τα γράμματα τα βλέπω πολύ μικρά! [Οι γραμματοσειρές είναι τόσο μικρές που φαίνονται θολά... υπάρχει κάποιο πρόβλημα?] δε νομίζω να 'εχω μυωπία 8) :tongue:

Aυτό κατά 99,9% είναι πρόβλημα του browser. Τι browser χρησιμοποιείς? Τσέκαρε το μέγεθος των γραμμάτων που έχεις ορίσει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nv

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 904 μηνύματα.
κάνετε/κάνατε κάτι με τα smileys ή τα έπαιξε ο υπολογιστής μου???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από nv :
κάνετε/κάνατε κάτι με τα smileys ή τα έπαιξε ο υπολογιστής μου???
Ύπηρξε ένα μίκρο προβληματάκι το οποίο φτιάχτηκε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nv

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 904 μηνύματα.
Οκ! ευχαριστώ! :thumbsup: :D για λίγο νόμιζα ότι παλι το δι΄'ελυσα το κακόμοιρο το pc μου!!!! :whistle: :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Ψάχνω που να βάλω αυτό το post και δεν τα καταφέρνω! Λοιπόν Μπράβο για την πρώτη σελίδα και γενικά για τις αλλαγές μέσα στο forum έιναι καλό να αναναιώνετε !! Μπράβο (σε λίγο θα γκρινιάξω για κάτι αλλα θα περιμένω κανένα 20 λεπτό ;))
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,793 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle :
Aυτό κατά 99,9% είναι πρόβλημα του browser. Τι browser χρησιμοποιείς? Τσέκαρε το μέγεθος των γραμμάτων που έχεις ορίσει...
Ok Michelle, πρόβλημα του browser είναι... απλά παραξενεύτηκα, γιατί αυτό συνέβει μετά το update του site...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Ευχαριστούμε Γιάννη!!! Πάντως το 20λεπτο πέρασε... :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top