Χαλάστε 5,000 ευρω σε μια μέρα!!!

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Μέσα σε ένα 24ωρο πρέπει να χαλάσετε 5.000 ευρώ. Στο τέλος του 24ώρου δεν πρέπει να έχετε τίποτα στην κατοχή σας μπορείτε να ενοικιάσετε αλλα όχι να αγοράσετε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
να ξεχρεώσουμε χρωστούμενα μπορούμε?
αν ναι, μπορώ να χαλάσω 40.000 ευρώ σε μία μέρα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από ΚΑΚΗ ΕΠΙΡΡΟΗ:
να ξεχρεώσουμε χρωστούμενα μπορούμε?
αν ναι, μπορώ να χαλάσω 40.000 ευρώ σε μία μέρα :P

Οχι !

40.000 € χρωστάς? Α εσύ είσαι που γράφεις απο Βραζιλία! :P


-Δεν μπορείς να τα χαρήσεις
-Να τα πετάξεις
Με λίγα λόγια το μόνο που μπορείς να κάνεις έιναι να τα ξοδέψεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από yiannis:
Οχι !

40.000 € χρωστάς? Α εσύ είσαι που γράφεις απο Βραζιλία! :P


-Δεν μπορείς να τα χαρήσεις
-Να τα πετάξεις
Με λίγα λόγια το μόνο που μπορείς να κάνεις έιναι να τα ξοδέψεις!

sgroumf... το ήξερα ότι στο τέλος θα μου χαλάσεις το όνειρο και θα μου την σπάσεις :tongue:

τες πα....
χμ χμ χμ....
ενοικιάζω κάτι το οποίο μετά το επινοικιάζω και παίρνω κέρδος 6.000 ευρώ και μετά θα χρωστάω 34.000 και θα σας γράφω από την Κολοπετινίτσα και όχι από την Βραζιλία :tongue:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
  • Θα ενοικίαζα μια mercedes benz slk
  • Θα ενοικίαζα μια σουίτα
  • Θα έκλεινα ένα τραπέζι για δύο άτομα στο πιο κάλο/ακριβό restaurant
Αύτα....:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rattlehead

Δραστήριο μέλος

Ο Rattlehead αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 423 μηνύματα.
Εύκολο! Μονοήμερες διακοπές..! Υπερπολυτελές ξενοδοχείο (για να αφήσουμε τα πράματά μας!), μετακινήσεις με κότερο και με μεγάλη λιμουζίνα, φαί στο καλύτερο εστιατόριο.. (για 2 όλα αυτά).. Και μόλις πέσει το σκοτάδι θα νοίκιαζα το magic park για όλη την παρέα 8) (δεν βλέπω να με φτάνουν 5000!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rattlehead

Δραστήριο μέλος

Ο Rattlehead αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 423 μηνύματα.
Κόκκαλο θα κάνουμε τα ίδια πράματα με 1 λεπτός διαφορά! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Rattlehead:
Εύκολο! Μονοήμερες διακοπές..! Υπερπολυτελές ξενοδοχείο (για να αφήσουμε τα πράματά μας!), μετακινήσεις με κότερο και με μεγάλη λιμουζίνα, φαί στο καλύτερο εστιατόριο.. (για 2 όλα αυτά).. Και μόλις πέσει το σκοτάδι θα νοίκιαζα το magic park για όλη την παρέα 8) (δεν βλέπω να με φτάνουν 5000!)


Μήπως να σου δανείζαμε και άλλα? :) Εσυ μου φαίνετε ότι θα είσαι ο μοναδικός που μετά το 24ωρο θα χρωστας και κανα 5-6000. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Ευκολο, νοικιαζεις μια Λιμο και ενα πανακριβω αμαξι, Κλινω την πιο ακριβη προθηπουργικη σουητα και νοικιαζω και μια Harley και μαλλον ειμαι καπου γυρω στα 5.000 ευρω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos:
Ευκολο, νοικιαζεις μια Λιμο και ενα πανακριβω αμαξι, Κλινω την πιο ακριβη προθηπουργικη σουητα και νοικιαζω και μια Harley και μαλλον ειμαι καπου γυρω στα 5.000 ευρω
Γιατί και πανακρίβω αμάξι και Harley θα προλάβεις να τα απολαύσεις και τα δύο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Εγώ θα έβρισκα ένα όμορφο μοντέρνο σπιτάκι γύρω στα 70 τμ και θα προπλήρωνα τα νοίκια για όσο καιρό εφταναν τα 5000. Μέσα δεν είμαι? Νοικι είναι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Λοιπόν...θα έκλεινα υπερπολυτελές διακοπές για 2 και ο,τι συνεπάγεται με αυτό...αλλά γίνεται να μου δώσεις κι άλλα 8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gademis

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 46 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 1,634 μηνύματα.
Εγώ θα έβρισκα ένα όμορφο μοντέρνο σπιτάκι γύρω στα 70 τμ και θα προπλήρωνα τα νοίκια για όσο καιρό εφταναν τα 5000. Μέσα δεν είμαι? Νοικι είναι!
Αν η υπηρεσίες που αγοράζεις περνάνε τη μία μέρα δεν τα ξοδέυεις ουσιαστικα σε μία μέρα απλά τα δίνεις όλα μαζί. Με την ίδια λογική μπορείς να κάνεις leaseing αμάξι η υπολογιστή για πολύ καιρό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone:
Γιατί και πανακρίβω αμάξι και Harley θα προλάβεις να τα απολαύσεις και τα δύο?

Οχι αλλα πρεπει καπου να φιγουν και τα λευτα ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KoRaKi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο KoRaKi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 201 μηνύματα.
Θα βρισκόμουν σε ένα μικρό δίλημμα: είτε να αγοραζα τον καλύτερο Dual G5 PowerMac με μια οθονη 23' , είτε να εκλεινα ένα ταξιδακι σε εξωτικό νησί της Καραϊβικής σε κάτι adult resorts, όπως τα λένε, όπου θα περνούσα 3-4 αξέχαστες μέρες (σωστότερα νύχτες...). Και τα δύο κοστίζουν γύρω στα 5,000 και τώρα που το σκεπτομαι οι υπολογιστές έρχονται και παρέρχονται, οπότε με βλέπω στο resort. 8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,502 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Vkey:
Λοιπόν...θα έκλεινα υπερπολυτελές διακοπές για 2 και ο,τι συνεπάγεται με αυτό...αλλά γίνεται να μου δώσεις κι άλλα 8)

Τι δαχτυλίδι είπαμε θέλεις; Και μόνο το χαμόγελό σου μετά την απόκτησή του θα ήταν όλα τα λεφτά του κόσμου. Τι 5000 ευρώ και γαλάζια άλογα λέμε τώρα :o
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Θα τα έδινα στο πρώτο ζητιάνο που θα έβλεπα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από KoRaKi:
Θα βρισκόμουν σε ένα μικρό δίλημμα: είτε να αγοραζα τον καλύτερο Dual G5 PowerMac με μια οθονη 23' , είτε να εκλεινα ένα ταξιδακι σε εξωτικό νησί της Καραϊβικής σε κάτι adult resorts, όπως τα λένε, όπου θα περνούσα 3-4 αξέχαστες μέρες (σωστότερα νύχτες...). Και τα δύο κοστίζουν γύρω στα 5,000 και τώρα που το σκεπτομαι οι υπολογιστές έρχονται και παρέρχονται, οπότε με βλέπω στο resort. 8)
Μπορούμε μόνο να ενοικιάζουμε όχι να αγοράζουμε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KoRaKi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο KoRaKi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 201 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone:
Μπορούμε μόνο να ενοικιάζουμε όχι να αγοράζουμε

Εντάξει τότε δεν έχω άλλη επιλογή από το να πάρω το πακέτο για την Καραϊβική όπου θα νοικιάσω υπηρεσίες για 3 διανυκτερεύσεις. Μια χαρά ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gilie

Δραστήριο μέλος

Η gilie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 696 μηνύματα.
βασικα δεν ξερω αν τα λεφτα ειναι λιγα για να νοικιασω ενα ιδιοτικο ελυκοπτερο να μου δειξει απο ψιλα οσες ευρωπαικες πολεις δεν εχω δει, αν δεν θα μπορουσα να κανω αυτο θα πηγαινα εστω και για ενα βραδυ στο "anasa" το καλυτερο και ακριβοτερο ξενοδοχειο της Ευρωπης (ισως και του κοσμου) το οποιο βρησκεται στην Κυπρο και το εχω επισκευθει (ο ξεναγος του ξενοδοχειου μας ειπε οτι το 88,3% των πελατων τους ειναι μελη βασιληκων οικογενειων και πολυ διασημοι καλλητεχνες, οι υπολοιποι εναι εφοπλιστες κτλ) αλλα δεν ειχα την δυνατοτητα να πληρωσω 3500 ευρω το βραδυ (BB παρακαλω!), θα χρησιμοποιουσα ολα τα σπα και το ποιο ακριβο εστιατοριο τους...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top