Τι δεν θα συγχωρούσατε στον σύντροφο σας;

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Τι εάν έκανε ο/η σύντροφο σας δεν θα του/της το συγχωρούσατε;

Εγώ εάν μάθαινα ότι με θάβει πίσω από την πλάτη μου με πράγματα που δεν ισχύουν.

Ακομή και την απιστία δεν την θεωρώ τοσό τραγικό όσο το παραπάνω.
Βασικά έτσι όμως και πιάσω την συντρόφο μου με κάποιον άλλο και συχρόνος να λένε "κολακευτικά" επίθετα για εμένα, τότε θα χάσω κάθε στοιχείο πολιτισμού που έχω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Την απιστια, αφτο που αναφερες και να μου κλεβει λευτα, να με κοροΐδευει και ολα οσα συνεπαγωνται
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gilie

Δραστήριο μέλος

Η gilie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 696 μηνύματα.
την υποκρισια σε ολες της τις μορφες και να υποτημα την νοημοσυνη και τις δυνατοτητες μου οποιες και να ναι αυτες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Συμφωνώ με gilie και Παναγιώτη. Είστε μέσα στο μυαλό μου παιδιά!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Virtual

Νεοφερμένος

Ο Virtual αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle:
Είστε μέσα στο μυαλό μου παιδιά!!
Έχει τόση ευρυχωρία; :P

(Ωχ! Τώρα πρέπει να απαντήσω και στο θέμα για να μην βγει offtopic το post...)

Δε θα συγχωρούσα... το να μη συγχωρεί τα λάθη μου! :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από gilie:
την υποκρισια σε ολες της τις μορφες και να υποτημα την νοημοσυνη και τις δυνατοτητες μου οποιες και να ναι αυτες

Νομίζω ότι με κάλυψες με μια μικρή προσθήκη:δεν θα του συγχωρούσα να κάνει πράγματα που αντιβαίνουν στις προσωπικές μου αξίες(πχ κάποιος που έχει πατήσει επι πτωμάτων για να ανεβει κοινωνικά ακόμη κι αν ήταν άψογος απέναντι μου δεν θα μπορούσε να είναι συντροφός μου).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris

Νεοφερμένος

Η Chris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Κατά σειρά προτεραιότητας..


1. Οποιαδήποτε μορφή βίας (σωματική, ψυχολογική - λεκτική)
2. Απιστία
3. Υποκρισία - κοροϊδία
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Μμμμ...τι δεν θα συγχωρούσα;
Απιστία (παράλληλη σχέση ή πολλές φορές άπιστος, μία φορά τον συγχωρώ την 2η καίγεται)
Υποκρισία σε όλα..ακόμα και σε αυτά που νιώθει άρα και πολλά πολλά ψέμματα!
Εννοείται κάθε μορφής βίας...Καλά με την σωματική θα είχε φάει κόκκινη κάρτα!Με την ψυχολογική τι κάνεις;Που είναι πολύ πολύ χειρότερη και άντε να την καταλάβεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
H απιστιά καλύπτει μεγάλο μέρος. Το να μου λέει ψέματα είναι και αυτό βασικό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dioptra999

Νεοφερμένος

Ο dioptra999 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Αυτό που ενοχλεί και εμένα ειναι να κάνει οτιδήποτε δεν θα της έκανα ποτε!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Vkey:
Μμμμ...τι δεν θα συγχωρούσα;
Απιστία (παράλληλη σχέση ή πολλές φορές άπιστος, μία φορά τον συγχωρώ την 2η καίγεται)
Υποκρισία σε όλα..ακόμα και σε αυτά που νιώθει άρα και πολλά πολλά ψέμματα!
Εννοείται κάθε μορφής βίας...Καλά με την σωματική θα είχε φάει κόκκινη κάρτα!Με την ψυχολογική τι κάνεις;Που είναι πολύ πολύ χειρότερη και άντε να την καταλάβεις!


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,502 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από dioptra999:
Αυτό που ενοχλεί και εμένα ειναι να κάνει οτιδήποτε δεν θα της έκανα ποτε!!

Λοιπόν, καταρχάς καλωσόρισες στο φόρουμ μας :)

Σε αυτό που είπες θα συμφωνήσω ως πρός τη θεωρητική πλευρά αλλά επειδή η πράξη, μου έχει δείξει άλλα, θα χρειαστούν και κάποια σχόλια. Τουλάχιστον απ την πλευρά μου ως άντρας θα μιλήσω για τις γυναίκες. Δεν ωφελεί να πιστεύεις οτι η γυναίκα δε θα σου κάνει κάτι που δε της έκανες ποτέ. Άμα το χει στην ψυχή της ,θα στο κάνει ο κόσμος να χαλάσει!

Θα μου πεις... "άρα να είμαι κακός;"
Οχι να μην είσαι! Όχι άλλοι κακοί! Ο πλανήτης βογγάει απο αηδία!
Απλά ίσως χρειαστεί να γίνεις λίγο σκληρόπετσος. Μάθε να τρως λίγη σκόνη τώρα να προπονηθείς, γιατί στη ζωή θα έρθει η ώρα που θα φας χώμα με το κιλό. Και στο δίνω σαν συμβουλή!

Ψηλά το κεφάλι! :clapup: Πάμε για μπύρες! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Valder:
Λοιπόν, καταρχάς καλωσόρισες στο φόρουμ μας :)

Σε αυτό που είπες θα συμφωνήσω ως πρός τη θεωρητική πλευρά αλλά επειδή η πράξη, μου έχει δείξει άλλα, θα χρειαστούν και κάποια σχόλια. Τουλάχιστον απ την πλευρά μου ως άντρας θα μιλήσω για τις γυναίκες. Δεν ωφελεί να πιστεύεις οτι η γυναίκα δε θα σου κάνει κάτι που δε της έκανες ποτέ. Άμα το χει στην ψυχή της ,θα στο κάνει ο κόσμος να χαλάσει!

Θα μου πεις... "άρα να είμαι κακός;"
Οχι να μην είσαι! Όχι άλλοι κακοί! Ο πλανήτης βογγάει απο αηδία!
Απλά ίσως χρειαστεί να γίνεις λίγο σκληρόπετσος. Μάθε να τρως λίγη σκόνη τώρα να προπονηθείς, γιατί στη ζωή θα έρθει η ώρα που θα φας χώμα με το κιλό. Και στο δίνω σαν συμβουλή!
Να καταλαβώ υπονοείς να δέχομαστε αυτά που μας κάνουν οι γυναίκες :/:;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rattlehead

Δραστήριο μέλος

Ο Rattlehead αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 423 μηνύματα.
Απιστία (με τη μορφή μεμονομένης σεξουαλικής επαφής ή παράλληλης σχέσης)
Ψέματα κατ'εξακολούθηση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Μαλλον θέλει να πει οτι να μην τα παίρνετε και πολύ κατάκαρδα κάποια πράγματα που κάνουμε.

Πάντως φίλε άροντα θα συμφωνήσω μαζί σου γιατί αν κάτι το θέλουμε θα το κάνουμε είναι αυτό που λένε(δεν νομίζω να είναι παροιμία) αν θες να πεις κάτι και να μην το μάθει κανείς πες το σε έναν άντρα, αν θες να πεις κάτι και να γίνει πες το σε μια γυναίκα.
νομίζω αυτό τα λέει όλα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,502 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από bunny:
Μαλλον θέλει να πει οτι να μην τα παίρνετε και πολύ κατάκαρδα κάποια πράγματα που κάνουμε.

Πάντως φίλε άροντα θα συμφωνήσω μαζί σου γιατί αν κάτι το θέλουμε θα το κάνουμε είναι αυτό που λένε(δεν νομίζω να είναι παροιμία) αν θες να πεις κάτι και να μην το μάθει κανείς πες το σε έναν άντρα, αν θες να πεις κάτι και να γίνει πες το σε μια γυναίκα.
νομίζω αυτό τα λέει όλα

Ακριβώς! Όχι και πολύ κατάκαρδα. Λίγο αφασία δεν βλάπτει. Άμα είναι να τα βάζετε όλα μέσα σας θα καταστραφείτε. :) Και στο κάτω κάτω....ο Θεος βλέπει...και βλέπει καλά.... ;)

Εγω δεν απαντώ στο θέμα (ακόμα). Απλά ήθελα να τονίσω κάποιες λεπτομέρειες για τον παραπάνω φίλο μας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Μαλλον θέλει να πει οτι να μην τα παίρνετε και πολύ κατάκαρδα κάποια πράγματα που κάνουμε.

Πάντως φίλε άροντα θα συμφωνήσω μαζί σου γιατί αν κάτι το θέλουμε θα το κάνουμε είναι αυτό που λένε(δεν νομίζω να είναι παροιμία) αν θες να πεις κάτι και να μην το μάθει κανείς πες το σε έναν άντρα, αν θες να πεις κάτι και να γίνει πες το σε μια γυναίκα.
νομίζω αυτό τα λέει όλα
Σορρύ, δεν θα κάνω τον τύπο σιγα-τι-εγινε;-ολα-καλα σε κάτι που με ενοχλεί π.χ. απιστία μόνο και μόνο γιατί είναι έτσι είναι και κάλα η φυσή τις γυναίκας...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone:
Σορρύ, δεν θα κάνω τον τύπο σιγα-τι-εγινε;-ολα-καλα σε κάτι που με ενοχλεί π.χ. απιστία μόνο και μόνο γιατί είναι έτσι είναι και κάλα η φυσή τις γυναίκας...

Η απιστία είναι θέμα ανθρώπου και συγκυριών....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Vkey:
Η απιστία είναι θέμα ανθρώπου και συγκυριών....
Και πάλι αυτό δεν δικαιολογεί την απιστία
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,689 μηνύματα.
Γενικά εγώ συγχωρώ πάρα πολύ εύκολα [και λάθος μου]... αλλά σίγουρα δε θα συγχωρούσα το να με θάβει πίσω απο τη πλάτη μου.. την απιστία θα τη συγχωρούσα και 2 και 3 φορές...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top