Η επικαιρότητα εν συντομία

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Όχι απλά ωχαδερφισμός!

Έβλεπα πριν τις ειδήσεις σε κάποιο τηλεοπτικό κανάλι και έλεγε οτι σήμερα που καταθέθηκαν οι καταγγέλιες των μαρτύρων, στο δικαστήριο βρέθηκαν με πούλμαν σχεδόν όλοι οι κάτοικοι της γειτονιάς στην οποία γινόταν το εν λόγω έγκλημα για συμπαράσταση προς τον ιερέα. Μερικοί κι όλας τον χειροκρότησαν όπως αναφέρεται εδώ!

Δεν θελω να απαντησω...:/:
Ειλικρινα suspiria μου δεν θελω να απαντησω γιατι θα κανω BAN τον εαυτο μου αργοτερα με αυτα που ειμαι ετοιμος να γραψω για τους υποστηρικτες του @#$$%$#παπα!
Α σιχτιρ με τους ηλιθιους.:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Μα καλά πως είναι δυνατόν να υπάρχουν άνθρωποι, οι οποίοι υποστηρίζουν κάποιον που υπάρχει έστω η υπόνοια οτι έκανε μια τόσο χυδαία και αισχρή πράξη; :worry:

Σίγουρα κάθε άνθρωπος είναι αθώος μέχρι να αποδειχθεί το αντίθετο αλλά μόνο και μόνο που υπάρχουν αυτές οι κατηγορίες για το προσωπό του καλό θα ήταν να σκεφτούν περισσότερο αν πρέπει να τον υποστηρίξουν ή όχι! :worry:

Αλλά τι λέω και εγώ τώρα.... υπάρχει τέτοιος φανατισμός απο μερικούς!!! :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

faithplus1

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο faithplus1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 1,787 μηνύματα.
Έβλεπα πριν τις ειδήσεις σε κάποιο τηλεοπτικό κανάλι και έλεγε οτι σήμερα που καταθέθηκαν οι καταγγέλιες των μαρτύρων, στο δικαστήριο βρέθηκαν με πούλμαν σχεδόν όλοι οι κάτοικοι της γειτονιάς στην οποία γινόταν το εν λόγω έγκλημα για συμπαράσταση προς τον ιερέα. Μερικοί κι όλας τον χειροκρότησαν όπως αναφέρεται εδώ!
Πρέπει να συλληφθούν για συνέργεια, έστι να στρώσουν κι αυτοί. Θα έχουν στη φυλακή και τον παπά τους να τους κάνει τη λειτουργία αφού τον αγαπάνε τόσο.
Ουστ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Μα καλά πως είναι δυνατόν να υπάρχουν άνθρωποι, οι οποίοι υποστηρίζουν κάποιον που υπάρχει έστω η υπόνοια οτι έκανε μια τόσο χυδαία και αισχρή πράξη; :worry:
Βασικά απ' ότι λένε αυτοί, η Μητέρα είχε απωθημένα με τον παπά, οπότε αποφάσισε να τον πάρει μαζί της.:worry:
Βέβαια από την άλλη, νομίζω ότι τα παιδιά επιβεβαίωσαν ότι και αυτός ήταν μέσα, οπότε γίνεται ένας ψιλοχαμός...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Βασικά απ' ότι λένε αυτοί, η Μητέρα είχε απωθημένα με τον παπά, οπότε αποφάσισε να τον πάρει μαζί της.:worry:
Βέβαια από την άλλη, νομίζω ότι τα παιδιά επιβεβαίωσαν ότι και αυτός ήταν μέσα, οπότε δεν γίνεται ένας ψιλοχαμός...

Αυτό δεν το ήξερα! Ευχαριστώ! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,573 μηνύματα.
Αυξήθηκαν οι άνεργοι το Σεπτέμβρη του 2007 (410.324, ποσοστό 8,3%) σε σχέση με το Σεπτέμβρη του 2006 (401.743, ποσοστό 8,2%), σύμφωνα με την έρευνα εργατικού δυναμικού της Εθνικής Στατιστικής Υπηρεσίας. Το ποσοστό ανεργίας των γυναικών αυξήθηκε, φτάνοντας στο 12,7% (από 12,5% το Σεπτέμβρη του 2006), ενώ αρκετά υψηλό παραμένει το ποσοστό ανεργίας (23,3%) στους νέους 15-24 ετών. Πάντως, όσο και να υπερηφανεύεται η κυβέρνηση της ΝΔ για την πολιτική της στο ζήτημα της ανεργίας, το βέβειο είναι ότι οι άνεργοι στην πραγματικότητα είναι ακόμα περισσότεροι.
Και τούτο, επειδή αυτό το νούμερο προκύπτει μέσα από συγκεκριμένες αλχημείες και κυβερνητικούς χειρισμούς, ώστε να <<εξαφανίζονται>> κάθε φορά χιλιάδες άνεργοι, αφού δε θεωρείται άνεργος όποιος δούλεψε έστω και μια ώρα τη εβδομάδα που προηγήθηκε της έρευνας. Δεκάδες χιλιάδες άνεργοι που συμμετέχουν σε διάφορα σεμινάρια ή προγράμματα επαγγελματικής κατάρτισης δεν καταγράφονται. Οπως, επίσης, δεν καταγράφονται όσοι δουλεύουν με δίωρη ή τρίωρη απασχόληση ή με μερική απασχόληση όπου μια θέση εργασίας μοιράζεται σε δυο και τρεις ανέργους.

ΠΗΓΗ: ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Ε, βέβαια, στην προκειμένη περίπτωση ο παπάς είναι το θύμα της υπόθεσης. Και ένα σωρό χοντροκέφαλοι πλην όμως στενόμυαλοι, τρέχουν ξωπίσω του να του συμπαρασταθούν. Κι αν αύριο αποδειχθεί οτι ο παπάς είναι μέσα στο κόλπο, δεν θα έχει αυτός την ευθύνη αλλά το μικρό παιδί που τον προκάλεσε σε ακολασίες.
Αυτή η κοινωνία μας αξίζει, αυτή έχουμε. Μην αναρωτιέστε λοιπόν γιατί δεν προχωράει το κράτος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Μαύρη τρύπα συνελήφθη να καταδυναστεύει γειτονικό γαλαξία

Επίγεια και διαστημικά τηλεσκόπια κατέγραψαν μια πρωτοφανή πράξη κοσμικής βίας: Μια μαύρη τρύπα στο κέντρο ενός γαλαξία περιλούζει έναν γειτονικό γαλαξία με έναν πανίσχυρο πίδακα ακτινοβολίας και σωματιδίων, που θα μπορούσε να σκοτώσει τα πάντα αν χτυπούσε τη Γη.
[...]
Οι μαύρες τρύπες περιέχουν τόση πολλή ύλη ώστε τίποτα, ακόμα και το φως, δεν μπορεί να δραπετεύσει από το βαρυτικό τους πεδίο. Ωστόσο το υλικό που παγιδεύεται από την έλξη και πέφτει μέσα στην τρύπα συχνά προλαβαίνει να εκπέμψει έναν πανίσχυρο πίδακα ακτινοβολίας, καθώς θερμαίνεται λίγο πριν το τέλος του.
[...]
Δείτε και το σχετικό video
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Απ' όσο θυμάμαι από κάποιο άρθρο, κάθε γαλαξίας έχει μία μαύρη τρύπα στο κέντρο του. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

suspiria

Διάσημο μέλος

Η ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,065 μηνύματα.
Συγκρατώ τα δάκρυα μου:

Δύο πούλμαν

Οι τέσσερις κατηγορούμενοι βρέθηκαν το πρωί ενώπιον του 4ου ειδικού ανακριτή, Δημοσθ. Βλάχου. Πριν μπουν όμως στα ανακριτικά γραφεία, είχαν την πρώτη (μετά τις αποκαλύψεις) διά ζώσης επαφή με κατοίκους του Ιλίου, οι οποίοι είχαν σπεύσει, γεμίζοντας δύο πούλμαν, στα δικαστήρια για να συμπαρασταθούν στον 60χρονο ιερέα της ενορίας τους. Ηλικιωμένοι, μεσήλικες, αλλά και κάποιοι νεότεροι, μαζί με δυο ιερείς, με σχηματισμένη πεποίθηση για την «αθωότητα» του ιερωμένου. Τα λόγια της ανήλικης, που περιέγραψε καρέ καρέ τις στιγμές της ωμής βίας πάνω της, φάνταζαν κούφια λόγια, όταν αναφέρονταν στον ιερέα, έπαιρναν όμως υπόσταση όταν αφορούσαν τη μάνα, την οποία φρόντισαν να στολίσουν με κάμποσα κοσμητικά επίθετα. «Ντροπή σου», της φώναξαν, λίγα δευτερόλεπτα μετά το χειροκρότημα στον ιερωμένο. Επιλεκτική βεβαιότητα; Ποιος ξέρει άραγε: «Μπορείς να τους ρωτήσεις όλους αυτούς πότε βγήκαν στον δρόμο για τις συγκοινωνίες στο Ιλιον, τα σχολεία, το μετρό που μας το έδειξαν μακέτα και μετά το πήγαν στη Δάφνη, για τις κεραίες ενός ραδιοφώνου που όλο φεύγουν εδώ και 40 χρόνια και ακόμα εκεί είναι για να απειλούν με καρκίνο τα παιδιά μας;», αναρωτήθηκε ο Τάσος, κάτοικος του Ιλίου, που εργάζεται στα δικαστήρια. Πιο πέρα μια άλλη ομάδα κατοίκων της γειτονιάς αποδοκίμαζε τους ενορίτες, που επιδοκίμαζαν τον ιερέα, ολοκληρώνοντας το παζλ της ιλαροτραγωδίας, του χορού των κραυγών πάνω από τις ματωμένες παιδικές ψυχές. Οξύμωρο σχήμα. Οταν έπρεπε η γειτονιά και οι ενορίτες να κραυγάσουν, σιωπούσαν. Τώρα που θα 'πρεπε να σιωπήσουν, κραυγάζουν...

πηγή
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Πως είναι... να έχει μια γυναίκα δύο κόλπους, όπως το περιγράφει the owner... [πατάτε στο all sizes, για να το δείτε σε μέγεθος ανάγνωσης]
:) Αυτή και ο σύντροφος της το διασκεδάζουν πάντως. Θα την ζηλεύατε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

suspiria

Διάσημο μέλος

Η ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,065 μηνύματα.
Πως είναι... να έχει μια γυναίκα δύο κόλπους, όπως το περιγράφει the owner... [πατάτε στο all sizes, για να το δείτε σε μέγεθος ανάγνωσης]
:) Αυτή και ο σύντροφος της το διασκεδάζουν πάντως. Θα την ζηλεύατε;

Και αν είχε δύο στόμα θα ήταν διασκεδαστικό για τον σύντροφο της. Είναι freaky!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Και αν είχε δύο στόμα θα ήταν διασκεδαστικό για τον σύντροφο της. Είναι freaky!
Φαινομενικά δεν έχει καμία διαφορά από οποιαδήποτε άλλη γυναίκα. Και δεν είναι μόνο ο σύντροφος που το διασκεδάζει. Όπως γράφει η ίδια, μπορεί να έχει 2 οργασμούς συγχρόνως. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Πως είναι... να έχει μια γυναίκα δύο κόλπους, όπως το περιγράφει the owner... [πατάτε στο all sizes, για να το δείτε σε μέγεθος ανάγνωσης]
:) Αυτή και ο σύντροφος της το διασκεδάζουν πάντως. Θα την ζηλεύατε;


όχι! όπως και να έχει, όσο "διασκεδαστικό" κι αν είναι....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

suspiria

Διάσημο μέλος

Η ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,065 μηνύματα.
Πληκτρολογώ κατευθείαν από την εφημερίδα:

Τελειώνει το έτος και στο 1ο Λύκειο Χολαργού, ένα σχολείο καταξιωμένο, δεν υπάρχει καθηγητής Πληροφορικής ούτε καθηγητής Βιολογίας. Και τα δύο μαθήματα εξετάζονται στις Πανελλαδικές. Για τη Βιολογία βρέθηκε η λύση. Τη διδάσκει η Χημικός. Η πληροφορική όμως δεν διδάσκεται καθόλου. [...]

Είναι επιστολή στην εφημερίδα το Βήμα από τον πρόεδρο Συλλόγου Γονέων Χολαργού, Ν.Βαρσαμιδάκη.

Επίσης και στο δικό μας σχολείο δεν έχουν έρθει τα βιβλία Πληροφορικής ακόμα. Μας έδωσαν πρόχειρα κάτι βιβλία που είχαν περισσέψει στην αποθήκη του 2003 όμως και αυτά δεν φτάνουν για όλους τους μαθητές που εξετάζονται πανελλαδικά στο μάθημα.

Ας έρθουν τώρα που υπάρχει σοβαρός λόγος τα παιδιά "της κατάληψης" να βρουν ένα τρόπο διαμαρτυρίας από τη στιγμή που η κατάληξη πλέον, και στα μάτια των μαθητών αλλά κυρίως στα μάτια των υπέυθυνων (Υπουργών κτλπ) είναι ένα μέρος της ξεκούρασης-διασκέδασης των μαθητών.

Πριν ένα μήνα γίνοταν χαμός στο σχολείο και φώναζαν "Καταλήψεις ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΩΡΑ για να καταργηθούν τα φροντιστήρια και να μειωθούν οι τιμές στις καντίνες". Προφανώς όμως η κ4υλ4 τους πέρασε γιατί άλλωστε η τιμή της καντίνας είναι περισσότερο σημαντική από το γεγονός οτι παιδιά θα εξεταστούν στις Πανελλήνιες χωρίς (τυπικά) να έχουν διδαχθεί το μάθημα!

Συγχαρητήρια! Για εμένα η Ελλάδα όσο περνάει ο καιρός και μεγαλώνω φαντάζει στα μάτια μου ως ένα αχαυνές γυφταριό και με γεμίζει με ντροπή που έτυχε να γεννηθώ εδώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Γέννησε μόνη της το πρώτο της παιδί….
Το περιστατικό συνέβη τη Δευτέρα, παραμονή των Χριστουγέννων, όταν η 26χρονη ενώ βρισκόταν μόνη της στο διαμέρισμα της στη γερμανική πόλη ένιωσε αφόρητους πόνους με αποτέλεσμα να μην μπορεί να φθάσει στο τηλέφωνο της.
Όταν τα κατάφερε, κάλεσε το νοσοκομείο, ωστόσο όταν έφθασε το ασθενοφόρο ήταν ήδη… αργά. Οι νοσοκόμοι συνάντησαν τη νέα γυναίκα από την Τσεχία έχοντας στην αγκαλιά το μωρό της.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
Η κατάχρηση του Bluetooth ακουστικού στα κινητά τηλέφωνα αλλά και η χρήση του ασύρματου τηλεφώνου μπορεί να έχουν δυσμενείς επιπτώσεις στην υγεία μας, όπως προειδοποιούν οι επιστήμονες.

Σύμφωνα με έρευνα, όσοι χρησιμοποιούν το ασύρματο τηλέφωνο μία ώρα κάθε ημέρα, επί μια δεκαετία, έχουν διπλάσιες πιθανότητες να αποκτήσουν κακοήθη όγκο στην πλευρά του εγκεφάλου που το χρησιμοποιούν.

https://news.pathfinder.gr/health/446113.html




Δεν ξέρω για εσάς, πάντως εγώ τρομοκρατήθηκα (κ σημειωτέον μιλάνει για ασύρματα όχι για κινητά τα οποία εκπέμπουν περισσότερο) :/::/::/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νωεύς

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Άγιο Πνεύμα (Σέρρες). Έχει γράψει 5,713 μηνύματα.
Συγχαρητήρια! Για εμένα η Ελλάδα όσο περνάει ο καιρός και μεγαλώνω φαντάζει στα μάτια μου ως ένα αχαυνές γυφταριό και με γεμίζει με ντροπή που έτυχε να γεννηθώ εδώ.
Δυστυχώς(!!!), έχει απόλυτο δίκιο...και μου θυμίζεις σχετικό βιβλίο του Κυρίου Νίκου Δήμου. Σύμφωνα δε με προσωπική μου "έρευνα-μελέτη" πάνω στο σχέση "Ελλάδα και Παγκοσμιοποίηση", αυτό που εννοούμαι ακόμη σήμερα "Ελλάδα", το 2035 θα υφίσταται μόλις κατά το "1/3" του, τουλάχιστον από "εθνική ιδιοκτησιακή άπόψη". Η εξέλιξη ακριβώς αυτή, χωρίς απαραίτητα να "δικαιώνει" όσους "ντρέπονται" για την κατάντια της Ελλάδας, σίγουρα θα είναι "προς προσβολή" των υπαιτίων και όσων ακόμη σήμερα, "κοιμούνται τον ύπνο του δικαίου"! Σχετικά πάντως με την παραπάνω δισοίωνη πρόβλεψή μου, δεν θα χρειαστεί να περιμένει κανείς για την επαλήθευσή της. Από το 2014 και μετά, οι οικονομικές, κοινωνικές και πολιτικές εξελίξεις στη χώρα, θα είναι σχετικά εύγλωττες: ελλείψει "ευρωπαϊκών επιδοτήσεων"!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

suspiria

Διάσημο μέλος

Η ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,065 μηνύματα.
Δυστυχώς(!!!), έχει απόλυτο δίκιο...και μου θυμίζεις σχετικό βιβλίο του Κυρίου Νίκου Δήμου.

Ποιο; Χτες μόλις διάβασα κάποια κείμενα του από την ιστοσελίδα του και έχω μείνει έκπληκτη με το "επίπεδο" του. Θα ήθελα να ξέρω περισσότερα.

Σύμφωνα δε με προσωπική μου "έρευνα-μελέτη" πάνω στο σχέση "Ελλάδα και Παγκοσμιοποίηση", αυτό που εννοούμαι ακόμη σήμερα "Ελλάδα", το 2035 θα υφίσταται μόλις κατά το "1/3" του, τουλάχιστον από "εθνική ιδιοκτησιακή άπόψη".

Θα ήθελα να ξέρω περισσότερα και γι αυτό :P Δηλαδή τι εννοείς με το "εθνική ιδιοκτησιακή άποψη";
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Εκατομμυριούχος με 0,60 λεπτά

Με ένα απλό δελτίο 60 λεπτών κερδίζει έξι εκατομμύρια ευρώ ο χρυσός τυχερός του Τζόκερ, ο οποίος έπαιξε το δελτίο του σε πρακτορείο στο Μενίδι.

Αυτα ειναι..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top