Ας κρίνουμε το κομμάτι

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.
Τα ακούσματά μου: Metal (με ιδαίτερη προτίμηση στα death/black/gothic/ambient/πειραματικά),rock (κάθε είδους, ελληνικό και ξένο, από ξένο κυρίως τα πιο παλιά, αν και ακούω και κάποια καινούργια), jazz, blues, λίγη ηλεκτρονική, ambient, punk, funk, λίγο alternative, φανατικά τα 60s/70s/80s της disco-pop σκηνής, industrial, sountracks, latin (κυρίως για χορό βέβαια), επιλογές σε rnb και hip hop (μεγάλη λατρεία οι Beastie Boys). Επίσης μου αρέσει η κλασική, αν και κυρίως σε μορφή όπερας, όπως επίσης και τα παλιά ελληνικά λαϊκά (ρεμπέτικα κυρίως). Από ελληνικά λαΪκά επίσης μου αρέσει πολύ ο Μητροπάνος, διαφορετικά μόνο μπουζούκια β' κατηγορίας (Θέλξη, Καλίδης και δε συμμαζεύεται...:P)

Αυτά μέσες άκρες! Αν ξέχασα κάτι θα το συμπληρώσω.

Η άποψή μου για το Eustathia-I miss you: Όμορφο, συναισθηματικό, μελαγχολικό, πολύ ωραία φωνή, αλλά ταυτόχρονα κατ'εμέ τίποτα το ιδιαίτερο. Δηλαδή πρόκειται για ένα κομμάτι αρκετά εύηχο, και είναι προφανείς και οι δυνατότητες της ερμηνεύτριας, αλλά πέραν αυτού δεν καταφέρνει να ξεχωρίσει.

Τελικά:7/10
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Τα ακούσματά μου ανάλογα με τη στιγμή κυμαίνονται μεταξύ: έντεχνο ελληνικό (και πιο trash σε έξαλλες στιγμές :P). Επίσης κλασικά ξένα των 80's και 90's : ballads, disco, αλλά και rock.

Η αποψη μου για το I miss you - Ευσταθία: Πάνω κάτω όσα είπε ο Αποστόλης πριν λίγο. Καλή ερμηνεύτρια η Ευσταθία, την είχα ξανακούσει και σε κάτι κομμάτια μαζί με τον Πλιάτσικα. Ωραία φωνή κι ωραία εκτέλεση του κομματιού, αλλά... μέχρι εκεί. :P



Τελικά 7/10 κι από μένα. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Η ερμηνευτίς του "I ga miss you" είναι η ίδια κοπελιά που τραγουδούσε το
ζαμπόν χωρίς λιπαρα? :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Aκούσματά μου : blues,metal,rock,soundtracks,classical,instrumental,celtic,etc
Αποψη για το 31) Eustathia - I Miss You : Συμφωνώ με προλαλήσαντες. Μελωδικο, γλυκο και μελαγχολικό. Σε καλα επιπεδα απο ολες τις αποψεις. Απλά δεν..."καρφωνει" ας πουμε (μια και ειναι προσφατο το μπασκετ με τους Ολυμπιακους).
Τελικά : 7/10

.


ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ :
31th roumana-------------------(1η) (pending)

32nd fandago--------------------(2η)
33rd Jesus ate your cake------(1η)
34th dj.dennis------------------(1η)
35th Γιώργος--------------------(1η)
36th papas-----------------------(1η)
37th Bill_Slayer------------------(2η)
38th diotima---------------------(2η)
39th Tetragrammaton-----------(2η)
40th μαρα_κουταμαρα----------(1η)
41st Tsipouro---------------------(1η)
42nd Νεραιδα---------------------(2η)
43rd Lorien-----------------------(3η)


ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΑ ΚΟΜΜΑΤΙΑ :

1 )
BLACKFIELD - Hello ========================================>(Niya)
2 ) GARY JULES - Mad World ==================================>(Lorien)
3 ) LYNYRD SKYNYRD - Simple Man =============================>(shaman)
4 ) PANTERA - Art Of Shredding ================================>(Dark Kronos)
5 ) METALLICA/BOB SEGER - Turn The Page ======================>(Niya)
6 ) PRAYING MANTIS - Nowhere to hide ==========================>(weak and powerless)
7 ) KID DAKOTA - Ten Thousand Lakes ===========================>(QsLv)
8 ) DEMONS AND WIZARDS - Fiddler on the green =================>(Idril)
9 ) ΑΛΚΙΝΟΟΣ ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ - Κεμάλ ================================>(MonaXoS)
10) WONDERLAND - Sol Sepry ===================================>(Αρκτούρος)
11) VNV NATION - Beloved ======================================>(Corpse Bride)
12) MAZZY STAR & CHEMICAL BROTHERS - Asleep from a Day =======>(Εδαδ)
13) BLACK LABEL SOCIETY - Suicide Messiah ======================>(Dark Kronos)
14) ANATHEMA - One last goodbye===============================>(Chimera)
15) RADIOHEAD - Creep ========================================>(Angie_An n )
16) 21 AGAINST - 4 o clock ======================================>(Monaxos)
17) LOREENA McKENNIT - Highwayman ===========================>(Lorien)
18 )JAMES - Senorita ===========================================>(Niyia )
19 ) MUSE - City Of Dellusion====================================>(fandago)
20 ) TINDERSTICKS - Are you trying to fall in love again?=============>(Chimera)
21 ) CELTIC FROST - Return to the Eve============================>(Tetragrammaton)
22 ) ΝΙΚΟΣ ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ - Αύγουστος=============================>(Neraida)
23 ) COCOROSIE - Beautiful Boys==================================>(diotima)
24 ) RADIOHEAD - Nobody Does It Better============================>(io-io)
25 ) BUSTED - Sleeping With The Light On==========================>(BrokenHeart)
26 ) LED ZEPPELIN - Whole Lotta Love=============================>(Dark Kronos)
27 ) WITHIN TEMPTATION - Ice queen==============================>(Corpse Bride)
28 ) JAMES - Sometimes==========================================>(Monaxo s)
29 ) MGMT - Time To Pretend=====================================>(stavros_)
30 ) BORIS BREJCHA - Die Milchstrasse=============================>(superstarr)
31 ) EUSTATHIA - I Miss You ========================================>(fandago)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Τα ακουσματά μου: Πολλά και διάφορα, δεν έχω καμία συγκεκριμένη προτίμηση! Κυρίως όμως ξένα!


Η άποψή μου για το: Eustathia - I Miss You: Αρχικά θέλω να πω οτι η Ευσταθία μου είναι αρκετά αντιπαθής τραγουδίστρια, οπότε είναι λίγο δύσκολο να κρίνω αντικειμενικά! :P Η μουσική είναι πολύ ωραία και μου αρέσει αρκετά! Οι στίχοι δεν είναι κάτι το ιδιαίτερο, αν εξαιρέσω το I miss you, που είναι το μόνο που μένει, λογικά από τις πολλές επαναλήψεις! :P


Τελικός βαθμός:
6/10και με μεγάλη επιείκεια! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
Να προχωρήσουμε κατευθείαν στο Γιώργο για να συνεχίσουμε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
Rise up, rise up! :P


Η roumana μας μάλλον τρέχει τελευταία, οπότε θα 'λεγα να προχωρήσουμε στον fandago και με την πρώτη ευκαιρία που θα μπορέσει θα βάλει κι η roumana. :)
Καλημέρα. Iʼm back (finally). Καλό χειμώνα.:P

Γιώργο, μου επιτρέπεις να σου πάρω τη σειρά?:P:P:P
The Lonely Shepherd. (Pastorul singuratic) Ο Zamfir ερμηνεύει μια παλιά ρουμάνικη μπαλαντα στο ναϊ(panflute), δεκαετία του 70.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Idril

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Idril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,435 μηνύματα.
Άργησες αλλά το'κανες το θαύμα σου! 10 με τόνο! Ο Zamfir είναι παλιά μου αγάπη που ξεκίνησε από ένα Χριστουγεννιάτικο δίσκο του (ναι, βινύλιο!!) που ακούγαμε από τοτε που ήμουν μωρό μέχρι και τώρα όταν στολίζουμε το χριστουγεννιάτικο δέντρο... (sorry για το μελό αλλά μερικά πράγματα είναι πολύ βαθιά χαραγμένα στη μνήμη και ο ήχος της φλογέρας του Πάνα πάντα μου θυμίζει όμορφες χριστουγεννιάτικες στιγμές)

Από κει και πέρα δεν ήξερα ότι είναι παραδισιακό ρουμάνικο το κομμάτι αλλα μου αρέσει πάρα πολύ, είναι όμορφο, νοσταλγικό, μελωδικό και ταξιδιάρικο...και για τους λάτρεις του Kill Bill θυμίζει τη στιγμή που ο Hattori Hanzo παραδίδει στη Bride το ξίφος της...

Τελικά: :worship:

ps: welcome back!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.
Τα ακούσματά μου: Metal (με ιδαίτερη προτίμηση στα death/black/gothic/ambient/πειραματικά),rock (κάθε είδους, ελληνικό και ξένο, από ξένο κυρίως τα πιο παλιά, αν και ακούω και κάποια καινούργια), jazz, blues, λίγη ηλεκτρονική, ambient, punk, funk, λίγο alternative, φανατικά τα 60s/70s/80s της disco-pop σκηνής, industrial, sountracks, latin (κυρίως για χορό βέβαια), επιλογές σε rnb και hip hop (μεγάλη λατρεία οι Beastie Boys). Επίσης μου αρέσει η κλασική, αν και κυρίως σε μορφή όπερας, όπως επίσης και τα παλιά ελληνικά λαϊκά (ρεμπέτικα κυρίως). Από ελληνικά λαΪκά επίσης μου αρέσει πολύ ο Μητροπάνος, διαφορετικά μόνο μπουζούκια β' κατηγορίας (Θέλξη, Καλίδης και δε συμμαζεύεται...:P)

Αυτά μέσες άκρες! Αν ξέχασα κάτι θα το συμπληρώσω.


The lonely shepherd: Πολύ όμορφο, πολύ συναισθηματικό, κομμάτι που σε αγγίζει. Τα λόγια είναι περιττά.:)

Τελικά:9,5/10
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Καλημέρα. Iʼm back (finally). Καλό χειμώνα.:P

Γιώργο, μου επιτρέπεις να σου πάρω τη σειρά?:P:P:P
The Lonely Shepherd. (Pastorul singuratic) Ο Zamfir ερμηνεύει μια παλιά ρουμάνικη μπαλαντα στο ναϊ(panflute), δεκαετία του 70.

Ακουσματα: Πολλα και διαφορα
Η γνωμη μου για το lonely shepherd: Το χα ξανακουσει στο Kill Bill και μου ταιριαξε πολυ με το υφος του και τη σκηνη. Ωστοσο, δεν ειναι το κομματι που θα κατσω να ακουσω σε ασχετη στιγμη, και ειδικα αν ΔΕ βλεπω το κιλ μπιλ :p Ειναι ομορφο ομως. 6/10
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Τα ακούσματά μου:συνήθως δεν είμαι και τόσο σταθερός στις επιλογές μου...Μπορεί,πχ,την μιά μέρα να ακούω pop και την άλλη να αρχίσω να ακούω κλασσική μουσική...Αλλά γενικά ακούω pop,λιγάκι rock,ελληνική μουσικη(πιό πολύ έντεχνο) και μπαλάντες(είτε αυτές είναι ερωτικές,είτε απλές).Επίσης,ακούω και μουσική που έχει ρυθμό και δύναμη...

The Lonely Shepherd. (Pastorul singuratic):Απλα θεικο!!!!!!!!Το ειχα ακουσει στο kill bill και ειχα πορωθει!!!!!!!:D

Βαθμολογια:10/10
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Παιδια,να προχωρησουμε στο επομενο ατομο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorelai

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νατασα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 384 μηνύματα.
Ρε παιδια πως εφυγα παλι μαγικα απ τη λιστα; :Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Aκούσματά μου : blues,metal,rock,soundtracks,classical,instrumenta l,celtic,etc
Αποψη για το 32) Gheorghe Zamfir - The lonely sheppard : Συμφωνώ με προλαλήσαντες. Μελωδικο, γλυκο και μελαγχολικό, σπαρακτικό. Το λατρεψα στο Kill Bill επισης...
Τελικά : 10/10


Lorelai :
Σορυ εχεις δικιο, εψαξα το τοπικ να δω ποτε ειχες δηλωσει ενδιαφερον και εισαι βασικα, μετα την roumana, οποτε βαζεις τωρα !
.

ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ :


32nd roumana-------------------(1η)
33th Lorelai ---------------------(1η)
34th Jesus ate your cake------(1η)
35th dj.dennis------------------(1η)
36th Γιώργος--------------------(1η)
37th papas-----------------------(1η)
38th Bill_Slayer------------------(2η)
39th diotima---------------------(2η)
40th Tetragrammaton-----------(2η)
41st μαρα_κουταμαρα----------(1η)
42nd Tsipouro---------------------(1η)
43rd Νεραιδα---------------------(2η)
44th Lorien-----------------------(3η)


ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΑ ΚΟΜΜΑΤΙΑ :

1 )
BLACKFIELD - Hello ========================================>(Niya)
2 ) GARY JULES - Mad World ==================================>(Lorien)
3 ) LYNYRD SKYNYRD - Simple Man =============================>(shaman)
4 ) PANTERA - Art Of Shredding ================================>(Dark Kronos)
5 ) METALLICA/BOB SEGER - Turn The Page ======================>(Niya)
6 ) PRAYING MANTIS - Nowhere to hide ==========================>(weak and powerless)
7 ) KID DAKOTA - Ten Thousand Lakes ===========================>(QsLv)
8 ) DEMONS AND WIZARDS - Fiddler on the green =================>(Idril)
9 ) ΑΛΚΙΝΟΟΣ ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ - Κεμάλ ================================>(MonaXoS)
10) WONDERLAND - Sol Sepry ===================================>(Αρκτούρος)
11) VNV NATION - Beloved ======================================>(Corpse Bride)
12) MAZZY STAR & CHEMICAL BROTHERS - Asleep from a Day =======>(Εδαδ)
13) BLACK LABEL SOCIETY - Suicide Messiah ======================>(Dark Kronos)
14) ANATHEMA - One last goodbye===============================>(Chimera)
15) RADIOHEAD - Creep ========================================>(Angie_An n )
16) 21 AGAINST - 4 o clock ======================================>(Monaxos)
17) LOREENA McKENNIT - Highwayman ===========================>(Lorien)
18 )JAMES - Senorita ===========================================>(Niyia )
19 ) MUSE - City Of Dellusion====================================>(fandago)
20 ) TINDERSTICKS - Are you trying to fall in love again?=============>(Chimera)
21 ) CELTIC FROST - Return to the Eve============================>(Tetragrammaton)
22 ) ΝΙΚΟΣ ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ - Αύγουστος=============================>(Neraida)
23 ) COCOROSIE - Beautiful Boys==================================>(diotima)
24 ) RADIOHEAD - Nobody Does It Better============================>(io-io)
25 ) BUSTED - Sleeping With The Light On==========================>(BrokenHeart)
26 ) LED ZEPPELIN - Whole Lotta Love=============================>(Dark Kronos)
27 ) WITHIN TEMPTATION - Ice queen==============================>(Corpse Bride)
28 ) JAMES - Sometimes==========================================>(Monaxo s)
29 ) MGMT - Time To Pretend=====================================>(stavros_)
30 ) BORIS BREJCHA - Die Milchstrasse=============================>(superstarr)
31 ) EUSTATHIA - I Miss You ========================================>(fandago)
32) GHEORGHE ZAMFIR - The Lonely Sheppard=======================> (roumana)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

InnerSilence

Νεοφερμένος

Η InnerSilence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 16 μηνύματα.
καταρχάς να πω, ωραίο θεματάκι.

κατα δεύτερον έχω να προτείνω αυτό σαν άκουσμα: https://www.youtube.com/watch?v=WEgeA9WeCm0
^ Monika - Over The Hill^

Τα είδη που ακούω: Ο,τι μου ακούγεται καλό (και αυτό δεν συμπεριλαμβάνει σκυλάδικα αλλά whatever στην Ελλάδα είμαστε)

Τα προηγούμενα κομμάτια... 23 απ'τα 32 τα λάτρεψα! Really :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Ευχαριστουμε για τα καλα σου λογια InnerSilence. Οπως βλεπεις για να αποφυγουμε μπερδεματα , εχουμε λιστα με σειρα προτεραιοτητας για το ποιος θα προτεινει κομματακι :) Αν θελεις σε προσθετω :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorelai

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νατασα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 384 μηνύματα.
Type 0 Negative - Anesthesia



https://uk.youtube.com/watch?v=EgPorecMoKw




Like a flash of light in an endless night
Life is trapped between two black entities
'Cause when you trust someone
Illusion has begun

No way to prepare
Impending despair

Did one say so cruel
'Tis better to love and lose

Ignorance is bliss
Wish not knew your kiss
So many times been burned
This lesson goes unlearned

Remember desire only fuels the fire
Liar!

Betwixed birth and death
Every breath regret
I pity the living
Envy for the dead
Emotionally stunned
In defense - I'm numb
I'd rather not care then to be aware
Be scared

I don't need love

Are a thousand tears worth a single smile?
When you give an inch, will they take a mile?
Longing for the past but dreading the future
If not being used, well then you're a user and a loser

World reknowned failure at both death and life
Given nothingness, purgatory blight
To run and hide, a cowardly procedure
Options exhausted, except for anesthesia
Anesthesia

I don't feel anything
I don't need anything
I don't need love

:worship: :worship: :worship:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
Γιατί ψώφησε έτσι αυτό το topic; :worry::(

9! Είχα ξανακούσει το κομμάτι στο Life is killing me.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Τα ακούσματά μου ανάλογα με τη στιγμή κυμαίνονται μεταξύ: έντεχνο ελληνικό (και πιο trash σε έξαλλες στιγμές :P). Επίσης κλασικά ξένα των 80's και 90's : ballads, disco, αλλά και rock.

Η αποψη μου για το Gheorghe Zamfir - The lonely sheppard: Με κάλυψαν οι αποπάνω. Μ' αρέσουν αυτά τα μελωδικά έθνικ [έτσι δεν λέγονται; :P] κομμάτια. 10αράκι κι από μένα. :)

Η αποψη μου για το Type 0 Negative - Anesthesia: Δεν είναι του τύπου της μουσικής που με ενθουσιάζει ιδιαίτερα. :redface: Δυνατό κομμάτι, αλλά δεν με τράβηξε. :redface: Ωστόσο ωραίοι στίχοι. :)

Τελικά 6.5/10
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Το τόπικ πέθανε?:(:(

:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 7 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top