Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
[η ΣουΕ που είναι? :confused:]
Λίστα για Πέμπτη 27/11

Να γράφετε ποιον ψηφίζετε με μεγάλα γράμματα

  1. Angie_Ann >> Ηρώ
  2. Corpse Bride >> kakerlak
  3. fandago >> kakerlak
  4. fantasmenos >> Ηρώ
  5. Ηρώ >> kakerlak
  6. Jrot6 >> kakerlak
  7. Kajira >> kakerlak
  8. Kakerlak >> Ηρώ
  9. Nininaou >> [δολοφονία]
  10. Phoebe >> kakerlak
  11. Resident Evil >> Ηρώ
  12. Vendetta >> fantasmenos
  13. Xanp >> kakerlak

Ψήφοι


4 Ηρώ
1 fantasmenos

7 kakerlak

Αποχωρήσεις

1. Neraida >> ψηφοφορία #64 (no ιδιότητα :P)
2. Vkey >> δολοφονία #111 (???)
3. pitg21 >> ψηφοφορία #149 (πολίτης)
4. Lorien >> αποχώρηση λόγω 2 συνεχόμενων απουσιών
5. Lorelai >> αποχώρηση λόγω 2 συνεχόμενων απουσιών
6. Bill >> δολοφονία #219 (πολίτης)
7. Bill_Slayer >> ψηφοφορία #291 (???)
8. Nininaou >> δολοφονία #343 (???)



Απουσίες

1 Angie_Ann
1 jrot6
1 Nininaou
1 pitg21
1 xanp




(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)

Σήμερα Πέμπτη 27/11 μαθαίνετε την ιδιότητα του MVP.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Εδώ είμαι, εδώ είμαι :D


Λίστα για Πέμπτη 27/11


Να γράφετε ποιον ψηφίζετε με μεγάλα γράμματα

  1. Angie_Ann >> Ηρώ
  2. Corpse Bride >> Ηρώ
  3. fandago >> kakerlak
  4. fantasmenos >> Ηρώ
  5. Ηρώ >> kakerlak
  6. Jrot6 >> kakerlak
  7. Kajira >> kakerlak
  8. Kakerlak >> Ηρώ
  9. Nininaou >> [δολοφονία]
  10. Phoebe >> kakerlak
  11. Resident Evil >> Ηρώ
  12. Vendetta >> fantasmenos
  13. Xanp >> kakerlak

Ψήφοι


5 Ηρώ
1 fantasmenos

6 kakerlak

Αποχωρήσεις

1. Neraida >> ψηφοφορία #64 (no ιδιότητα :P)
2. Vkey >> δολοφονία #111 (???)
3. pitg21 >> ψηφοφορία #149 (πολίτης)
4. Lorien >> αποχώρηση λόγω 2 συνεχόμενων απουσιών
5. Lorelai >> αποχώρηση λόγω 2 συνεχόμενων απουσιών
6. Bill >> δολοφονία #219 (πολίτης)
7. Bill_Slayer >> ψηφοφορία #291 (???)
8. Nininaou >> δολοφονία #343 (???)



Απουσίες

1 Angie_Ann
1 jrot6
1 Nininaou
1 pitg21
1 xanp




(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)

Σήμερα Πέμπτη 27/11 μαθαίνετε την ιδιότητα του MVP.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
:worship::worship::worship:
  • #39 Μετά που σε έβαλε η Ηρώ στους πιθανούς υπόπτους, ήσουν η ΜΟΝΗ που υπερασπίστηκες τον εαυτό σου και μάλιστα την ψήφισες αμέσως! Κάτι που κατηγορούνται ότι κάνουν οι δολοφόνοι (και το είχαν σταματήσει για κάποιο διάστημα, αλλά όπως παραδέχτηκες στο #44 έχεις καιρό να παίξεις οπότε δεν το ήξερες).
  • #55 αρχίζεις και κατηγορείς και fantasmenos, έπειτα στο #122 λες ότι συνεργάζεται με την Ηρώ (το κρατάμε αυτό για αργότερα)
  • #123 Λες ότι αδιαφορείς για το αν δεν ψήφιζες πριν τις 13.00 γιατί "αν σε σκότωσαν σε σκότωσαν" :confused:
  • #147 χρησιμοποιείς και καλά αθώες εκφράσεις όπως "για να δείτε τι αθώο πολιτάκι είμαι αλλάζω"
  • #229 Ζητάς να βγεις σε φανερή ψηφοφορία (δηλαδή τη σημερινή) και τώρα παραπονιέσαι που σε βγάζουμε
  • #232 σε στηρίζει ο fantasmenos για τον οποίο είχα καταλήξει ότι έχει κακό ρόλο και στο #235 σε στηρίζει ο Slayer, για τον οποίο κατέληξα επίσης ότι είναι δολοφόνος (οκ αυτά είναι προσωπικές εκτιμήσεις, αλλά αυτό ζητήσατε)
  • #294 ψηφίζεις fantasmenos στο ΑΣΧΕΤΟ και ΑΦΟΥ σε είχε υποστηρίξει και όλοι λέγαμε ότι δεν τον εμπιστευόμαστε. Μήηηηπως για να δείξεις ότι και καλά δεν συνεργάζεστε;
  • Έπειτα το γυρίζεις 180 μοίρες και ακολουθείς τον fantasmenos που ως τότε κατηγορούσες!
  • #323 λες ότι θα γελάς που θα πει η ΣΕ ότι είσαι πολίτης, αφού σε έχουν ψηφίσει 7 άτομα και δεν έχεις τι άλλο να πεις (εξίσου κλασσικό για απεγνωσμένους δολοφόνους, είπαμε το έχω κάνει και εγώ)
  • #390 απλά λες 5 ονόματα χωρίς καμία αιτιολόγηση μόνο και μόνο για να πεις κάτι.
  • και γενικά όλα σου τα post εκτός όσο πάει και τα μικραίνεις γιατί πολύ απλά ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΤΙ ΝΑ ΠΕΙΣ! Προσπαθείς απλά να μειώσεις την αξία των όσων λένε αυτοί που σε κατηγορούν (βλέπε #392)
Σου κάνουν αυτά για να σε θεωρώ εγώ τουλάχιστον ύποπτη; Για κάνε τα ίδια σε δικά μου posts να δω τι θα βγάλεις :D

Να με συγχωρείτε που έπρεπε να περάσω 21 σελίδες και σας τα άργησα τόσο κύριε fantasmenos. :confused:
:worship::worship::worship:

Πως μπορείς να τα λες όλα αυτα εφόσον ξέρεις οτι σε λίγο θα πουν ότι είμαι πολίτης?

Α θα πείς ότι σε μπέρδεψα έτσι?

η ότι είμαι τσιράκι?

Πήγα να μπω στην διαδικασία να σου γράψω για ένα ένα από αυτά που λες. Αλλα δεν αξίζει γιατί ούτε καν θα τα διαβάσεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Πως μπορείς να τα λες όλα αυτα εφόσον ξέρεις οτι σε λίγο θα πουν ότι είμαι πολίτης?
Δεν ξέρω τίποτα. Λέω αυτό που πιστεύω, αυτό που μου έδειξες και αν ΔΕΝ είσαι πολίτης (λίγο δύσκολο) ΕΣΥ φταις που βγαίνεις όχι εγώ. :)

Τουλάχιστον εγώ δεν λέω ότι είμαι ο μάντης Κάλχας όπως ο κύριος fantasmenos ούτε ξαφνικά βρίσκω 5 ονόματα όπως η Angie_Ann και εσύ. Αυτά που γράφω στηρίζονται σε όλη την πορεία του παιχνιδιού.

Επίσης σου έχω δείξει να μην διαβάζω τα posts; ΟΛΑ τα διαβάζω και τα ξεψαχνίζω, οπότε try me. Απλά δεν λες, γιατί ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΤΙ ΝΑ ΠΕΙΣ που να στέκει φυσικά. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
Αυτά που γράφω στηρίζονται σε όλη την πορεία του παιχνιδιού.

Ναι , ναι ειδικά αυτό!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Φουουου δεν βαριέσαι να ψάχνεις 21 σελίδες χωρίς λόγο;

Τέλος πάντων το παχνίδι τελειώνει λογικά σε 15 λεπτά εκτός αν βγάλετε τον fandago.

Επειδή όμως δεν θα γίνει αυτό ας ψηφίσει ένας πολίτης Ηρώ. Αν και από αυτούς που ψήφισαν Κάκερλακ δεν το κόβω να μπει κανείς. Οι 3 είναι δολοφόνοι και οι άλλοι δύο απλώς παραπλανημένα προβατάκια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Ναι , ναι ειδικά αυτό!! :)
Μα καλά δεν είδες το σύνολο των post σου που το αράδιασα πριν λίγο;
Τελικά θα μου πεις αυτό που ήθελες ή δεν υπάρχει λόγος;
Οι 3 είναι δολοφόνοι και οι άλλοι δύο απλώς παραπλανημένα προβατάκια
Σύνολο 5. Ενώ την kakerlak την έχουν ψηφίσει 6. Ούτε στα μαθηματικά δεν βγάζετε το παλέρμο :P
εκτός αν μετρούσες αυτούς που έχουν ψηφίσει Ηρώ ;)

edit:
Ναι τι δεν κατάλαβες; Αν εσύ έχεις όλα τα στοιχεία του δολοφόνου ενώ (και καλά) είσαι πολίτης, εγώ φταίω;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Λοιπόν πολύ χαίρομαι που δεν αλλάξατε τις ψήφους σας 100 φορές γιατί ίσα που πρόλαβα να μπω και να τις συλλέξω - τι καλά παιδιά... :D

Η πολίτης kakerlak μας λέει τα τελευταία της λόγια.
:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
8.02... πείτε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΠΑΙΔΙΑ!!! Τι να σας πω ότι θέλουν σας κάνουν!!

Μακάρι πολιτάκια μου να τους κερδίσετε αν κ δεν το νομίζω.


Φιλιά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Επίσης,

η δολοφόνα Ηρώ αποχωρεί από το παιχνίδι λόγω άστοχης μαντεψιάς ρουφιάνου.
:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
FANDAGO δαγκωτό!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Ρεζ παιδί μου, μην πρήζεις τη ΣουΕ :P

Ό,τι ήξερα σας τα πα. Αφήστε με πια!
:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Η παρενθεση του αποντα :
.
.
.
.
..
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
..

..
.
.
.
.
.
.
.
.
.
---> ( )

ευχαριστω, συνεχιστε :P


Απλά ήθελα να ζητησω συγνωμη που ελειψα. Επρεπε να φυγω εκτος Αθηνων και υπολογιζα να παρω 1 απουσια αλλά αρρώστησα (αρρωσταινει ο αρρωστος θα μου πεις ; ...τεσπα) και τσιμπησα και τη 2η. Δε θα ξανασυμβει (να αρρωστησω, ελπιζω).

Καλη συνεχεια. Ο Φανταγκο είναι νοσοκομα-δολοφονος. Επισης γνωστος ως "δολοκόμα" ή "νοσοφονος" :P


(νοσοκομα...νομιζω οτι μια και οι δολοφονοι σκοτωνουν, και εχει πεθανει καποιος....ε δε μπορει μια νοσοκομα να κανει κατι....αναβαθμιστε το ρολο σε "αγγελο", "νεραιδα" (ρολος για τη Νεραιδα αυτος :P ), "το φτηνο τζινι" (1 ευχη μονο :P ), "Jesus christ superstar", ή κατι σχετικό με ανασταση τελοσπαντων !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
vendetta, xanp, Ηρώ, fandago και Kajira ή Phoebe. (ή μήπως ο "αόρατος" Jrot6?)

εδιτ: επίσης η αλήθεια είναι ότι καιρός ήταν να βάλουν fand και Hρώ στην ίδια ομάδα. :P


6 - 4 το σκορ (αν είναι μέσα το τσιράκι). Παίζεται...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Λίστα για Παρασκευή 28/11

Να γράφετε ποιον ψηφίζετε με μεγάλα γράμματα

  1. Angie_Ann >>
  2. Corpse Bride >>
  3. fandago >>
  4. fantasmenos >>
  5. Jrot6 >>
  6. Kajira >>
  7. Phoebe >>
  8. Resident Evil >> fandago
  9. Vendetta >>
  10. Xanp >>

Ψήφοι


1 fandago

Αποχωρήσεις

1. Neraida >> ψηφοφορία #64 (no ιδιότητα :P)
2. Vkey >> δολοφονία #111 (???)
3. pitg21 >> ψηφοφορία #149 (πολίτης)
4. Lorien >> αποχώρηση λόγω 2 συνεχόμενων απουσιών
5. Lorelai >> αποχώρηση λόγω 2 συνεχόμενων απουσιών
6. Bill >> δολοφονία #219 (πολίτης)
7. Bill_Slayer >> ψηφοφορία #291 (???)
8. Nininaou >> δολοφονία #343 (???)
9. kakerlak >> ψηφοφορία (πολίτης)
10. Ηρώ >> άστοχη μαντεψιά ρουφιάνου (δολοφόνος)



Απουσίες

1 Angie_Ann
1 jrot6
1 pitg21
1 xanp




(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)

Αύριο Παρασκευή 28/11 μαθαίνετε την ιδιότητα του δολοφονηθέντος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
fandago πες αλεύρι ...αποχώρηση σε γυρεύει

jrot6 αν κάνεις και σήμερα πατάτα στην ψηφοφορία θα έρθω στην πόλη σου και θα σε πετάξω από το λευκό πύργο

Κατά τα άλλα η Ηρώ έκανε λάθος μαντεψιά ρουφιάνου. Κατά πάσα πιθανότητα έπεσε σε κάποιον που έπεσε πολύ μέσα. Μωρέ λες να είναι η resident evil?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Lorien είσαι εκτός παιχνιδιού δυστυχώς από προχθές :D

Α και για να μην μείνει παραπονεμένος η ιερόδουλη-δολοφόνος

Fandago δαγκωτό και από εμένα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Λοιπόν το ξέρω ότι πλέον έχω όλα τα βλέμματα στραμμένα πάνω μου και δεν αδικώ όποιον με ψηφίσει, ακόμα και εγώ θα το έκανα. Δηλώνω και επίσημα ότι έκανα το χειρότερο μου παιχνίδι και αξίζει να φύγω. Συγχαρητήρια στους δολοφόνους και κυρίως στην Ηρώ (αν σε ξαναεμπιστευτώ εγώ να με χ#$εις) οι οποίοι κάνουν πολύ καλό παιχνίδι.

Προσπάθησα να μη γράψω αμέσως, γιατί αν έγραφα κατευθείαν, η kakerlak θα άκουγε πολλά καντήλια (:P) ενώ τώρα απλά της λέω ότι έπαιξε άθλια (όπως και εγώ μάλλον). Δεν ξέρω πλέον από που να κοιτάξω για δολοφόνους και ομολογώ ότι δεν έχω τη διάθεση πλέον (ίσως αν κάνω ένα βράδυ απεξάρτηση να επιστρέψω με καμιά υπόθεση).

Τώρα εξηγείται γιατί η Ηρώ ήταν μούγκα στη στρούγκα από το μεσημέρι, είδε τον μ@λ@κ@ τον fandago να την στηρίζει και είπε να τον αφήσει να πέσει στα βαθιά.

Αν και δικαιολογώ την ψήφο σας, θα πω απλά (χωρίς παρακάλια, απειλές και βλακείες :P) να σκεφτείτε ότι αν δεν έχει βγει κανείς δολοφόνος και την περίπτωση που εγώ είμαι όντως πολίτης, οπότε το σκορ αλλάζει επικίνδυνα αν φύγω.

Κατά τ' άλλα μπορεί αυτά να είναι και τα τελευταία μου λόγια για την αυριανή αποχώρηση, εκτός αν προκύψει κάτι έκτακτο. Καλή συνέχεια :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top