Ρώτα με να σε ρωτώ

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
mpourou: η Καλυψούδα :)
love_angel: οπουδήποτε πραγματικά, αρκεί να υπάρχει καλή παρέα, τα άλλα είναι λεπτομέρειες


Τι έκανες σήμερα βράδυ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερωφίλη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Κομπάρσα βου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 1,648 μηνύματα.
Πήγα εκκλησία και μετά για ένα ποτάκι στα χαλαρά..

Τί κάλτσες φοράς τώρα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
Πήγα εκκλησία και μετά για ένα ποτάκι στα χαλαρά..

Τί κάλτσες φοράς τώρα?
κάτι παλιές μαύρες που επειδή τις βάζω στην ντουλάπα αφού τις τυλίξω(κανονικά πρέπει ανοιχτές αλλά πιάνουν πολύ χώρο) έχει χαλαρώσει το λάστιχο οπότε τις φοράω πια μόνο στο σπίτι

ως τι ώρα θα λιώσεις στο ίντερνετ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Δεσμώτης

Περιβόητο μέλος

Ο Δεσμώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 4,605 μηνύματα.
ως τι ώρα θα λιώσεις στο ίντερνετ;

Endless melting. :worry:

1 α. Εξήγησέ μου σε παρακαλώ πάρα πάρα πολύ πώς ο Σαρτρ αντιδιαστέλλει την ηθική που στηρίζεται στην κακή πίστη προς την ηθική που υπαγορεύεται από την ελευθερία του τρόμου; :worry:

1 β. Αν η ψυχή είναι άυλη, πώς μπορεί να επιδρά στο σώμα - και αντιστρόφως;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lacta144

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία-Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,098 μηνύματα.
δεν ξέρω......
βρέχει εκεί που είσαι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alice8

Νεοφερμένος

Η Αλεξανδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Σούδα (Χανιά). Έχει γράψει 4 μηνύματα.
οχι...!!!ευτυχως...!!!

Εχεις ταξιδεψει ποτε στο εξωτερικο?
-----------------------------------------
Ναι...!!!

Πιστευεις οτι θα μπορουσες να κυβερνησεις τον κοσμο???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
:worry::hmm::confused::book::pfff:

και συ πες μου γιατι οταν πεφτει ενα αεροπλανο το μαυρο κουτι δεν καταστρεφετε σωστα?? τοτε γιατι δε φτιαχνουν τα αεροπλανα απο μαυρο κουτι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crookshanks

Διάσημο μέλος

Ο Crookshanks αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,567 μηνύματα.
Όχι.

Πιστεύεις ότι ο καθένας θα πρέπει να κυβερνά τον εαυτό του;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

domenica7

Πολύ δραστήριο μέλος

Η domenica7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 1,056 μηνύματα.
Ναι,είναι κάτι πολύ σημαντικό για μένα τουλάχιστον η αυτοπειθαρχία.

Με ποιον θα ήθελες να πήγαινες διακοπές σε ένα ερημονήσι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.
κρουκσανκς:

ναι και ειναι το πιο δύσκολο.

ντομένικα: δε θα ήθελα να πάω διακοπές σε ερημονήσι.

πώς αντιλαμβάνεσαι το ότι ο Χριστός πήρε επάνω του την αμαρτία όλου του κόσμου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crookshanks

Διάσημο μέλος

Ο Crookshanks αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,567 μηνύματα.
Ότι θυσιάστηκε για να μπορούμε εμείς να τον φτάσουμε (αν και προσωπικά δεν καταλαβαίνω πώς γίνεται αυτό, για μένα ο Χριστός δεν ήταν παρά ένας άνθρωπος με επαναστατικές ιδέες, του οποίου το έργο παραφούσκωσαν).

Πιστεύεις ότι τραγουδάς ωραία;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.
ναι και εγω και οι αλλοι το πιστευουν.

γιατί , ενώ φτάσαμε πρώτα στη σελήνη, δεν έχουμε προσπαθησει ακομα να την εποικισουμε και αντιθετα, έχουμε βλέψεις για τον Άρη, που βρίσκεται πιο μακρυά;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crookshanks

Διάσημο μέλος

Ο Crookshanks αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,567 μηνύματα.
H σελήνη δεν έχει ατμόσφαιρα (έχει, μα πάρα πολύ αραιή), και γενικά το περιβάλλον της είναι πολύ πιο άγονο. Ο Άρης έχει ατμόσφαιρα (αν και χωρίς οξυγόνο, ούτε όμως και η Γη είχε Ο2 πριν την εμφάνιση ζωής). Αλλά σε πληροφορώ ότι γίνονται περισσότερα σχέδια για τη δημιουργία σταθμών στη Σελήνη παρά στον Άρη. Στον Άρη, εξάλλου, δεν έχει πατήσει άνθρωπος.

Πιστεύεις ότι ο κόσμος μας δημιουργήθηκε έτσι όπως περιγράφει η Βίβλος;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
από το υλικό αυτό εννοείς;.. γιατί θα ήταν οικονομικά ασύμφορο, αι γκες :S

τι είδους βιβλία προτιμάς να διαβάζεις; έχεις κάποιο αγαπημένο; :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
από το υλικό αυτό εννοείς;.. γιατί θα ήταν οικονομικά ασύμφορο, αι γκες :S

τι είδους βιβλία προτιμάς να διαβάζεις; έχεις κάποιο αγαπημένο; :)
ξεκίνησα με αστυνομικά μετά με επιστημονικής φαντασίας μετά κοινωνικά (Ντοστογιέφσκη κ.λ.π.***)με κοινωνικές επιστήμες(καλά αυτό για λίγο) μετά με τα βιβλία της σχολής (κατα τύχη στο ξεσκόνισμα) και τώρα ξαναγυρίζω στα αστυνομικά για να βρω τελικά ποιος σκότωσε την ευτυχία μου...


Πώς ανακάλυψες το φόρουμ και πιανού μέλους ποστ σε έκανε να πεις α ενδιαφέρον φόρουμ ;



***Το «κλπ.» είναι το σημάδι που το χρησιμοποιούμε για να δείξουμε πως δήθεν ξέρουμε περισσότερα απ' ό,τι λέμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Ερωφίλη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Κομπάρσα βου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 1,648 μηνύματα.
***Το «κλπ.» είναι το σημάδι που το χρησιμοποιούμε για να δείξουμε πως δήθεν ξέρουμε περισσότερα απ' ό,τι λέμε.

Το κτλ? :P

Πώς ανακάλυψες το φόρουμ και πιανού μέλους ποστ σε έκανε να πεις α ενδιαφέρον φόρουμ ;

Έψαχνα να βρώ τις θεωρίες της Ράνιας απο τους singles..Kαι τις βρήκα εδώ!:)
Νομίζω πως η Κορπσί μου κίνησε το ενδιαφέρον για το φόρουμ γιατί τις είχε όλες μαζεμένες..Αλλά δεν είμαι και 100% σίγουρη πως ήταν αυτή!:/:

Εσύ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
μια και τόση ώρα δεν έχει απαντήσει κανένας , θα το κάνω εγώ :smoke:, εξάλλου εγώ σκέφτηκα την ερώτηση άρα είναι δικιά μου:baby::baby:
Λοιπόν έβαλα στο google βουλή των εφήβων γιατί είχανε ζητήσει από τα πρώην μέλη ένα βιογραφικό για να φτιάξουν λεύκωμα και σκέφτηκα ότι θα θέλουνε μετά να μας το πουλήσουνε για να το αγοράσουμε για συναισθηματικούς λόγους (το κράτος ψάχνει απελπισμένα πια για έσοδα γιατί η ανάγκες για <<φαγοπότια>> αυξάνονται).Έτσι έπεσα σε σχετικό τόπικ του dark kronos.Αλλά αυτός που με έκανε να κολλήσω με το φόρουμ ήτανε κυρίως ο great chaos (στείλε pm για το 100ευρω που κανονίσαμε:slourp:)

για τον επόμενο :
πόσο άνετα χλαπακιάζεις όταν έχεις βγει με το φρέσκο αμόρε πρώτη φορά για φαγητό?τρως όλο το φαί σου??:sly:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Δεν θα παω για πιτογυρα με τζατζικι μαζι του(την πρωτη φορα :angel:), αλλα σιγουρα δε θα τη βγαλω και με σαλατα

Ποιο ηταν το τελευταιο σιντι που αγορασες *απο δισκοπωλειο*;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
η πειρατεια και η love angel σκοτωνουν τη μουσκικη... τα κατεβαζω τωρα πια ολα μεσω νετ... τελευταια φορα ειχα αγορασει το δευτερο δισκο των simle plan πριν 2 χρονια που χα παθει μια τρελη πορωση μαζι τους..
εσυ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δεσμώτης

Περιβόητο μέλος

Ο Δεσμώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 4,605 μηνύματα.
Ποιο ηταν το τελευταιο σιντι που αγορασες *απο δισκοπωλειο*;


Πάνε αιώνες.
Ας όψεται η mp3 γενιά και τα λάϊμ. :D

Μου αγόρασαν, όμως το Concealed Truth 2, μια συλλογούλα με trance/ambient ήχους, compiled by Adrianos Papadeas εμπνευσμένο από το "The particle of God" του CERN, διπλό cdάκι και κ@υλι@ρικο.


Επίσης, μια συνάδελφος, μου έκανε πασχαλινό present το τελευταίο cd του Πορτοκάλογλου (στροφή) μιας και το σιστερόνι της δουλεύει στη Universal. Κοινώς μ'έκανε μάγκα :P

Τρελο-cd-ιάστηκα. :clapup:

Τι σε απασχολεί αυτόν τον καιρό; Την αλήθεια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top