[split] Bug report

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
τα νεα κουμπάκια είναι πολύ καλά! Μπράβο!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Το chat σε εμένα δεν δουλευει ? Δεν με αναγνωρίζει....
μα.,, γιατί?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nv

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 904 μηνύματα.
Προσπάθω να στείλω πμ και μου βγάζει αυτό: "Το προσωπικό μήνυμα δεν μπόρεσε να σταλθεί στον/στην ****** λόγω του μέγιστου ορίου προσωπικών μηνυμάτων."
Υπάρχει μέγιστο όριο?!?!?!?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από nv :
Προσπάθω να στείλω πμ και μου βγάζει αυτό: "Το προσωπικό μήνυμα δεν μπόρεσε να σταλθεί στον/στην ****** λόγω του μέγιστου ορίου προσωπικών μηνυμάτων."
Υπάρχει μέγιστο όριο?!?!?!?

Καλά που το έβαλες και εμένα μού έχει τύχει μια φορα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Για να μπείτε στο chat πρέπει να έχετε java στον υπολογιστή σας .... Έχω ανεβάσει μια online installer έκδοση στο site την όποια θα την βρείτε εδώ
Όσο άφορα τα pm υπάρχει ένα όριο στον αριθμό των pm που μπορείτε να έχετε αποθηκευμένα.... Αυτό αλλάζει αναλόγως σε ποιά ομάδα βρίσκεστε .......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nv

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 904 μηνύματα.
εσβησα πμ αλλα και παλι μου το βγαζει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

emufear

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,730 μηνύματα.
Πρέπει να σβήσει pm αυτός στον οποίον στέλνεις και όχι εσύ.. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nv

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 904 μηνύματα.
Αλήθεια, ποιο είναι το όριο των πμ? Να ξέρουμε να προσέχουμε μην το φτάσουμε και δεν το καταλάβουμε! :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από nv :
Αλήθεια, ποιο είναι το όριο των πμ? Να ξέρουμε να προσέχουμε μην το φτάσουμε και δεν το καταλάβουμε! :hmm:

Το όριο αλλάζει σύμφωνα με ποία ομάδα βρίσκεται .... Το μικρότερο όριο βρήσκεται στην ομάδα των Newbie με όριο στα 10 pm και φτάνει τα 150 στην ομάδα των Hero Member
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nv

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 904 μηνύματα.
ευχαριστώ exposed... Και μια ακόμη ερωτησούλα.... :redface: Εγώ σαν fulll member πόσα έχω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
πρόσθεσε στον έτος που γεννήθηκα το 100 σε αυτό που βρίσκεις πρόσθεσε το έτος που δημιουργήθηκε το forum  και διαίρεσε  το με 81,88 και έτσι βρήσκεις το όριο 
50 :bleh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nv

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 904 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone :
πρόσθεσε στον έτος που γεννήθηκα το 100 σε αυτό που βρίσκεις πρόσθεσε το έτος που δημιουργήθηκε το forum  και διαίρεσε  το με 81,88 και έτσι βρήσκεις το όριο 
50 :bleh:

:blink: :blink: :blink:
:hmm: :hmm: :hmm:
Λοιπόν, έχεις γεννηθεί το 1989 ε? 1989+100=2089. 2089+2005=4094 .4094/ 81.88=50!!!! φιου.... Πολύ δύσκολα μας τα κάνετε εδωμέσα!!!!!! :bleh: :bleh: ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nv

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 904 μηνύματα.
μια ακόμα ερωτησούλα.... :redface: (ωχ τι θα μεβάλετε να κάνω τώρα?!?!?!?! :blink:). όταν πάω να μπω στο chat, με συνδέει αλλά αμέσως μετά αποσυνδέεται μόνο του 18:02] Error : Closing Link: 0.0.0.0 (Invalid username [e-stekiCha])
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Να ρωτήσω κι εγώ κάτι πόσα μηνύματα έχει κάθε ομάδα??
Δηλαδή αν δεν κάν λάθος για Sr.Member θέλει πάνω απο 400 μετά τί είναι θα ήθελες να γράψεις αυτή την λίστα??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,692 μηνύματα.
Στην αρχική σελίδα, το πλαίσιο Σελίδες που επισκεφθήκατε, γράφει τον αριθμό των σελιδών που έχω προβάλει απο τη μέρα που έκανα την εγγραφή; Το λέω γιατί μου γράφει: 12207 :hmm: :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Μετά, το Hero Member είναι στα 800.
Πέτρο μακάρι να ξερα... Κι εγώ έχω παρατηρήσει κάτι τέτοια περίεργα αλλά απ'οτι έχω καταλάβει είναι τα πόσα κλικ έχεις κανει σε όλο το σαιτ για να πας σε κάποια σελιδα...Τι να πω, θα δούμε με τον καιρό...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
ok... Νομίζω ότι κάπου είπες οι λεπτομέριες κάνουν την διαφορά...
Μια μικρή λεπτομέρια λοιπόν :)
Κάθε φορά που πάω στην επεξεργασία του προφίλ μου, δεν κρατάει την δήλωση ότι είμαι γυναίκα αλλά το γυρνάει σε άντρας και πρέπει να δηλώνω συνεχώς ότι είμαι γυναίκα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από ΚΑΚΗ ΕΠΙΡΡΟΗ:
ok... Νομίζω ότι κάπου είπες οι λεπτομέριες κάνουν την διαφορά...
Μια μικρή λεπτομέρια λοιπόν :)
Κάθε φορά που πάω στην επεξεργασία του προφίλ μου, δεν κρατάει την δήλωση ότι είμαι γυναίκα αλλά το γυρνάει σε άντρας και πρέπει να δηλώνω συνεχώς ότι είμαι γυναίκα :P
Επειδή γινόνταν κάποιες αλλαγές συνέβει αυτό.... Τώρα δεν θα έχεις πρόβλημα , αν έχεις πρόβλημα πες μας να δούμε τι φταίει !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Επειδή προσπαθήσαμε να εμφανίζει γυναίκα αντι για female έγινε αυτό (αν δεν βάζαμε female αντι για γυναίκα ήταν πιο δύσκολο να εμφανίζεται εικόνα, μάλλον θα το κάνουμε αργότερα). Αν πας τώρα και επιλέξεις female λογικά θα το πάρει, αλλιώς ξαναπέστο. Πάντως την εικόνα σου τη βλέπω γυναικέια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
α κατάλαβα... έπεσα και γω πάνω στην περίπτωση.. την ώρα των αλλαγών!!
Δεν έπαιζα jocker Καλύτερα? :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top