Η ζωή μας σε λίγα χρόνια

billthevampire

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο billthevampire αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 310 μηνύματα.
Εγώ σε λίγα χρόνια ελπίζω να πάω να μείνω μόνος μου (εγώ και ο πόνος μου) στη Θεσσαλονίκη, να έχω ένα λυκόσκυλο, να έχω μια Harley, ένα αυτοκίνητο, να μην βρω καμιά καλή κοπέλα αλλά κακή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ALEX_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ALEX_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 1,466 μηνύματα.
Εγώ πάλι δεν το πάω τόσο μακριά.Προς το παρόν μου φτάνει σε ένα μήνα από τώρα να έχω πτυχίο!:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από billthevampire:
Εγώ σε λίγα χρόνια ελπίζω να πάω να μείνω μόνος μου (εγώ και ο πόνος μου) στη Θεσσαλονίκη, να έχω ένα λυκόσκυλο, να έχω μια Harley, ένα αυτοκίνητο, να μην βρω καμιά καλή κοπέλα αλλά κακή.

Μιαζουμε αρκετα! Εγω βεβεα δεν θελω Θεσ/νικη... Αλλα δεν ξερω και που θελω. Θα ηθελα Ροδο αλλα αυτο αποκλειετε αμα περασω εκει που θελω. Θελω και εγω σκυλο, μονο που εγω θελω ροτβαΐλερ η μποξερ. Η Harley ειναι εδω και 1 χρονο ο στοχος που πρεπει οπωςδηποτε να πραγματοποιησω... Το αυτοκινιτο ενοητε(αν και δεν θα μπορω να εχω αυτο που θελω...pfff... αλλα και για ομοιω του δυσκολα τα πραγματα...
Οσο για την κοπελα... Δεν βιαζομαι... Απο τα 30 και μετα μπορω να το σκευτομαι... βεβαια αμα τρακαρο πουθενα και δαγκωσω καμια λαμαρινα της Harley που λεγαμε πανω στον τρακο πριν τα 30, τι να κανουμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

billthevampire

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο billthevampire αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 310 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos:
Μιαζουμε αρκετα! Εγω βεβεα δεν θελω Θεσ/νικη... Αλλα δεν ξερω και που θελω. Θα ηθελα Ροδο αλλα αυτο αποκλειετε αμα περασω εκει που θελω. Θελω και εγω σκυλο, μονο που εγω θελω ροτβαΐλερ η μποξερ. Η Harley ειναι εδω και 1 χρονο ο στοχος που πρεπει οπωςδηποτε να πραγματοποιησω... Το αυτοκινιτο ενοητε(αν και δεν θα μπορω να εχω αυτο που θελω...pfff... αλλα και για ομοιω του δυσκολα τα πραγματα...
Οσο για την κοπελα... Δεν βιαζομαι... Απο τα 30 και μετα μπορω να το σκευτομαι... βεβαια αμα τρακαρο πουθενα και δαγκωσω καμια λαμαρινα της Harley που λεγαμε πανω στον τρακο πριν τα 30, τι να κανουμε...


Δίκιο έχεις μιάζουμε αρκετά, Εγώ το αυτοκίνητο που θέλω θα το αποκτήσω όταν κάνει κυβέρνηση το ΚΚΕ (δηλαδή ποτέ), την Harley παίζετε να την αποκτήσω πιο εύκολα, κοπέλα όταν γίνει η δευτέρα παρουσία, εγώ αν πάρω harley και την τρακάρω ... θα κηνυγάω τα μηχανάκια σαν τα σκυλιά :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Ουτε εγω αυτο που θελω....Ξερεις τι εστι Ford Thunderbird 64 Special 4/5 doors model; Θα του πω απλα οτι την ειχε ο Κωνσταντινος πριν τον διωκσουμε...! Την Harley θα την αποκτισω οπωσδηποτε... και ας χρηαστει να πουλισω κανα ακιτο και να χρωσταω για ολη μου την ζωη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

billthevampire

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο billthevampire αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 310 μηνύματα.
Ξερω τι εστι Ford Thunderbird 64 Special 4/5 doors model, Εγώ θα πουλήσω όλα τα ακίνητα που θα μου γράψουν θα μείνω στον δρόμο αλλά θα έχω Harley :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nv

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 904 μηνύματα.
Λοιπόν... Σε λίγα χρόνια με φαντάζομαι, επιτυχημένη, με μεταπτυχιακό με τον ιδανικό σύντροφο στο πλάι μου...
Θα σας πω και το σενάριο που έχουν φτιάξει οι φίλοι μου για μένα (αλλά αρνούμαι σθεναρά να πιστέψω οτι θα γίνει πραγματικότητα!!!!!!):
Στην κουζίνα, με ποδιά, έγγυος να μαγειρεύω, με δυο παιδιά να μου τραβάνε την φούστα, τα πτυχία κορνιζαρισμένα και τον άντρα μου να φωνάζει:"γυναιαιαιαιαιακα! παντόοοοοοοοφλες!".....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,692 μηνύματα.
Εμένα η ζωή μου είναι απρόβλεπτη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
και ποιανού είναι προβλέψιμη δηλαδη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,692 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Founes:
και ποιανού είναι προβλέψιμη δηλαδη?
Κάποιοι μπορούν να μαντέψουν επιτυχώς το πως θα είναι η ζωή τους σε λίγα χρόνια. Εγώ και απο παλαιότερα που το σκεφτόμουν δεν έπεφτα μέσα.

Πάντος φαντάζομαι πως θα μένω μόνος μου σε ένα σπίτι-διαμέρισμα θα έχω μια πολύ καλή δουλειά και θα βγάζω αρκετά λεφτά. Αλλά δε θα έχω φίλους και η ζωή μου θα είναι σπίτι - δουλειά. Παρόλα αυτά θα βοηθάω οικονομικά κάποιους συγγενείς μου. Α επίσης θα έχω και έναν σκύλο σπίτι μου :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

arm_power

Νεοφερμένος

Ο arm_power αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 54 μηνύματα.
Η ζωή μας σε λίγα χρόνια... κάτω απο την γή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από arm_power:
Η ζωή μας σε λίγα χρόνια... κάτω απο την γή.
Και γιατι οχι στον αερα ή σε ενα βαζω, η σε μια γυαλα η,η,η,η....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

billthevampire

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο billthevampire αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 310 μηνύματα.
Ή στο μέγαρο μαξίμου ; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από billthevampire:
Ή στο μέγαρο μαξίμου ; :P
Αυτο ειναι πριν απο τον αερα, μην μου την χαλας...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

arm_power

Νεοφερμένος

Ο arm_power αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 54 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos:
Και γιατι οχι στον αερα ή σε ενα βαζω, η σε μια γυαλα η,η,η,η....
Ναί μπορεί γιατί όχι, αναλόγως ποιός θα σε αναλάβει μετά τον θάνατο. Μπορει για παράδειγμα για οικονομικούς λόγους να σε πετάξουν στα σκουπίδια οπότε και θα βρεθέις στην χωματερή. ;-)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

billthevampire

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο billthevampire αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 310 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από arm_power:
Ναί μπορεί γιατί όχι, αναλόγως ποιός θα σε αναλάβει μετά τον θάνατο. Μπορει για παράδειγμα για οικονομικούς λόγους να σε πετάξουν στα σκουπίδια οπότε και θα βρεθέις στην χωματερή. ;-)

Άνω Λιοσίων; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

arm_power

Νεοφερμένος

Ο arm_power αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 54 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από billthevampire:
Άνω Λιοσίων; :P
Αν εκεί έχει νεκροταφείο ναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Μην είστε απαισιόδοξοι.

Τα πράγματα μπορεί να πάνε πολύ χειρότερα από τόσο.

...Γι' αυτό, να είστε αρνητικοί μέχρι αηδίας!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

arm_power

Νεοφερμένος

Ο arm_power αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 54 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Rempeskes:
Μην είστε απαισιόδοξοι.

Τα πράγματα μπορεί να πάνε πολύ χειρότερα από τόσο.

...Γι' αυτό, να είστε αρνητικοί μέχρι αηδίας!
Καλό!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Πώς φαντάζεστε πως θα είναι η ζωή σας σε κάποια χρόνια??
όχι τί θα θέλετε αλλά πώς πιστεύετε πως θα είναι ;)

Είχα βάλει πρόγραμα αλλα έτσι όπως το κόβω, σε κάνα χρόνο θα είμαι σε άλλο ενοικιαζόμενο σπίτι, το δάνειο δεν θα το πάρω τελικά, θα προσπαθήσω σε κάνα 2 χρονο να δώ άν ξαναβρώ λύση για αγορά και όταν δώ ότι τίποτα δεν θα γίνει σε κάνα 3 χρονο θα μήνω έγγυός και θα περάσουμε όλοι μαζί σε ένα ξένο σπίτι, χωρίς να έχουμε ξανά το όνειρο για δικό μας σπίτι.

Ο άντρας μου θα παραμείνει σε αυτήν την άθλια δουλειά του ενώ συγχρώνος εγώ θα είμαι να τον παρηγορώ και να προσπαθώ να βάλω λυτούς και δεμένους μπάς και βρούμε κάτι νέο.

Εγώ θα έχω φάει απόλυση απο την δουλειά, επειδή το παιδί και το σπαστό θα με κουράσουν και τα οικονομικά θα είναι χάλια...

Αυτάαααααααααααα:):):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top