Μπορεί να κλαίει ένας άντρας;

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Vkey:
Εκεί φταίνε οι ορμόνες όχι ο χαρακτήρας 8)

Με κάλυψες;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Και η ορμενες να φταινε (που αυτες φταινε) δεν παιζει ρολο. Το θεμα ειναι οτι μια γυνεκα θα κλαψει οταν αδιαθετισει, ενας αντρας ομως δεν αδιαθετει και δεν κλαιει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Δεν ξέρω γενικά για τους άντρες έναν συγκεκριμένο όμως θα ήθελα να τον δω να πλαντάζει στο κλάμμα........:devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

O'Zorgnax

Δραστήριο μέλος

Ο O'Zorgnax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 642 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από kleftra:
Δεν ξέρω γενικά για τους άντρες έναν συγκεκριμένο όμως θα ήθελα να τον δω να πλαντάζει στο κλάμμα........:devil:
Ποιον, ποιον; :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από O'Zorgnax:
Ποιον, ποιον; :D

Είσαι πολύ κουτσομπόλης;Δεν σου έχουν πει πως η περιέργεια σκότωσε τη γάτα;(Θα μου πεις τι σε νοιάζει εσένα για τη γάτα..ε!συζήτηση να γίνεται).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

O'Zorgnax

Δραστήριο μέλος

Ο O'Zorgnax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 642 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από kleftra:
Είσαι πολύ κουτσομπόλης;Δεν σου έχουν πει πως η περιέργεια σκότωσε τη γάτα;(Θα μου πεις τι σε νοιάζει εσένα για τη γάτα..ε!συζήτηση να γίνεται).
Κουτσομπόλης εγώ, α πα πα πα... :D
Κατάλαβα ότι είσαι έτοιμη να το ξεφουρνίσεις γι' αυτό σε πιέζω :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Πιοω, πιον εσυ.... Μ δεν καταλαβενεις..... τον πρωην... Δεν εχεις ακουσει για την αντιζηλια, την κακια, τον εγωησμο και το αιστιμα εκδικησης των γυνεκων; Για το παραμικρο θελουν να υποφερεις χροοοοοοοοοοονια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

O'Zorgnax

Δραστήριο μέλος

Ο O'Zorgnax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 642 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos:
Πιοω, πιον εσυ.... Μ δεν καταλαβενεις..... τον πρωην... Δεν εχεις ακουσει για την αντιζηλια, την κακια, τον εγωησμο και το αιστιμα εκδικησης των γυνεκων; Για το παραμικρο θελουν να υποφερεις χροοοοοοοοοοονια
Χαλάρωσε ρε ψηλέ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,507 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από O'Zorgnax:
Χαλάρωσε ρε ψηλέ...

Για τον εγωισμό και τις ζήλιες θα συμφωνήσω με τον ψηλό. Είναι σύνηθες φαινόμενο. Ντάξει για τα άλλα, πρέπει να της έχεις ξεκ...ασει την ψυχή της άλλης για να στα κάνει, εκτός κι αν είναι ο διάολος ο ίδιος... :P

ΥΓ: Κι εσυ χαλάρωσε λίγο με τον ψηλό. :P Μην αρπάζεσαι! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

O'Zorgnax

Δραστήριο μέλος

Ο O'Zorgnax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 642 μηνύματα.
Το να δίνει ένας 13χρονος μαθήματα περί συμπεριφοράς των προδομένων γυναικών (σε οποιονδήποτε, αλλά πολύ περισσότερο σε κάποιον που έχει τη διπλάσια ηλικία του) είναι το λιγότερο άκυρο ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,507 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από O'Zorgnax:
Το να δίνει ένας 13χρονος μαθήματα περί συμπεριφοράς των προδομένων γυναικών (σε οποιονδήποτε, αλλά πολύ περισσότερο σε κάποιον που έχει τη διπλάσια ηλικία του) είναι το λιγότερο άκυρο ;)

Είναι χειρότερο όμως ένας 27χρονος να αρπάζεται με εναν 13χρονο επειδή θεώρησε τα λόγια του ως απόπειρα μαθήματος ή δεν ξέρω κι εγω τι. Δε σου λέω να προσπερνάς τα πόστ του επειδή είναι 13χρονος, απλά να έχεις υπόψη σου οτι κι αυτός θέλει κάτι να προσθέσει, άσχετα αν τα καταφέρνει ή οχι.Τη γνώμη του είπε το παιδί με όσα έχει ζήσει. Όσο λίγα κι αν είναι αυτά. Εγω ως γνώμη την είδα και την σχολίασα όμορφα παρόλο που νιώθω -και εντάξει όπως και να το κάνουμε είμαι- πιο έμπειρος απ τον ψηλό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikita13

Διάσημο μέλος

Η nikita13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 2,471 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από O'Zorgnax:
Το να δίνει ένας 13χρονος μαθήματα περί συμπεριφοράς των προδομένων γυναικών (σε οποιονδήποτε, αλλά πολύ

Δεν νομίζω ότι έδωσε μαθήματα απλώς την άποψή του είπε όπως όλοι εδώ στο φόρουμ όταν συζητάμε οποιοδήποτε θέμα!Και σίγουρα όλες οι απόψεις είτε μικρών είτε μεγάλων λαμβάνονται υπόψιν!Δεν χρειάζεται να υπάρχει "ρατσισμός" ως προς την ηλικία!Όσο για τα υπόλοιπα θα συμφωνήσω με τον άρχοντα Valder!Πολύ σωσ΄τα το έθεσε παραπάνω!:thumbup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Καταρχην δεν εκανα μαθημα, απλα ειπα τι υπεθεσα απο τα λεγομενα της. Και στο κατω κατω και "ψηλος" να ειμαι τι σε πειραζει; Απλα δειξε μου οτι εχω λαθος με εναν φιλικο τροπο ωστε να μαθω απο εναν που εχει τα διπλασια μου χρονια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,507 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos:
Καταρχην δεν εκανα μαθημα, απλα ειπα τι υπεθεσα απο τα λεγομενα της. Και στο κατω κατω και "ψηλος" να ειμαι τι σε πειραζει; Απλα δειξε μου οτι εχω λαθος με εναν φιλικο τροπο ωστε να μαθω απο εναν που εχει τα διπλασια μου χρονια

Ψηλό σε λεω κι εγω ρε :P (Κι εγω είμαι ψηλός 1,85 για την ακρίβεια :clapup: )

Κατα τ άλλα ηρέμησε, μίλησε ο άρχοντας (καλά καλά...και η nikita13 :P )! Αφού το είδες, τι πετάγεσαι; :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikita13

Διάσημο μέλος

Η nikita13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 2,471 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Valder:
Κατα τ άλλα ηρέμησε, μίλησε ο άρχοντας (καλά καλά...και η nikita13 :P )! Αφού το είδες, τι πετάγεσαι; :redface:
Βέβαια!!!:mad: Πρεπει να είμαι ευγνώμων που Εκανε την τιμή ο άρχοντας να κάνει και μια αναφορά στους υποδεέστερους υπηκόους του!!:worship: .Τελοσπάντων δεν το σχολιάζω άλλο γιατί ήδη βγήκαμε off topic μάλλον!!:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Αν και την άποψη μου για το θέμα την έχω ήδη καταθέσει...
διαβάζοντας στη συνέχεια και άλλες απαντήσεις....
θα σας πω κάτι που μου έλεγε η συγχωρεμένη γιαγιάκα μου....


όταν το δέντρο δεν λυγίσει στον Βοριά... θα σπάσει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Arty2

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Arty2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 155 μηνύματα.
"Κλαίτε; Μα γιατί κλαίτε; Γιατί δεν είστε ο Ποπάυ; Μα ελάτε τώρα κουτό αγόρι..."
</off-topic>
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos:
Πιοω, πιον εσυ.... Μ δεν καταλαβενεις..... τον πρωην... Δεν εχεις ακουσει για την αντιζηλια, την κακια, τον εγωησμο και το αιστιμα εκδικησης των γυνεκων; Για το παραμικρο θελουν να υποφερεις χροοοοοοοοοοονια

Kαλά όλα αυτά τα συμπέρανες για μένα απο ένα απλό μηνυματάκι;Και κακιά κι εγωίστρια;

Μάλλον με αδικείς.Αν κι έπεσες μέσα ναι,είναι ολοφάνερο ότι μιλώ για πρώην όμως δεν είναι εκδίκηση,ούτε θέλω να υποφέρει χρόνια(βέβαια ο πολύ κακός μου εαυτός θα το ήθελε αλλά αυτό είναι politicaly incorrect οπότε το παραλείπω) απλά μετά τα τόσα κλάμματα που έκανα εγώ το να ρίξει και κείνος ένα δάκρυ(να πλαντάξει έγραψα ε; ) δεν θα ήταν κάτι σαν θεία δίκη;Να τσαλακώσει και κείνος λίγο την εικόνα του,βαρέθηκα το στυλ είμαι άνετος και δεν χαμπαριάζω τίποτα.Τhat's all.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από O'Zorgnax:
Το να δίνει ένας 13χρονος μαθήματα περί συμπεριφοράς των προδομένων γυναικών (σε οποιονδήποτε, αλλά πολύ περισσότερο σε κάποιον που έχει τη διπλάσια ηλικία του) είναι το λιγότερο άκυρο ;)


Thanks για την υποστήριξη αλλά υπάρχει μια παρερμηνεία δεν είμαι ούτε προδωμένη ούτε θύμα.Θα συντάξω λίγο καλύτερα το αρχικό μου μνμ(το οποίο γράφτηκε με μια δόση χιούμορ) γιατί δεν μου άρεσε η διάσταση που πήρε το θέμα(μέχρι και ο άρχοντας ανακατεύτηκε για να βάλει τάξη:) ):

Δεν ξέρω γενικά για τους άντρες αλλά έναν συγκεκριμένο θα ήθελα να τον δω να τσαλακώνει την εικόνα του άνετου και το δεν τρέχει τίποτα και να ρίχνει κάνα δάκρυ.Αυτό και μόνο,ούτε αιώνια εκδίκηση ούτε να βασανίζεται μέχρι να πεθάνει ούτε να του πηγαίνουν όλα στραβά(βέβαια αν η ζωή τα φέρει έτσι δεν θα με πειράξει;) ).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,507 μηνύματα.
Εντάξει καλό μου κορίτσι, δουλειά μου είναι εξάλλου να σας προσέχω, δεν κουράστηκα κι όλας :clapup:

Επι του θέματος, οχι οτι έχεις και πουθενά άδικο. Πολλοί/ές θα θέλανε να δούν τις/ους πρώην τους σε μια στιγμή φόρτισης/λυγίσματος. Είναι αυτό που λέμε, "γεύσου κι εσυ λίγο απ τη γλύκα και την πίκρα της ζωής" και δεν είναι κακία. Είναι η αλήθεια! Αν ζεις σε εναν τρισευτυχισμένο κόσμο λυγίζοντας ή οχι τους γύρω σου, χωρίς να έχεις λυγίσει κι εσυ έστω και λίγο, καταντάς το λιγότερο κομπλεξικό-περιθωριακό άτομο.

Εχω 2 εκφράσεις που τις χρησιμοποιώ και νομίζω ταιριάζουν σε αυτό που συζητάμε:

"Στον ισολογισμό της καρδιάς το Ενεργητικό θα ισούται πάντα με το Παθητικό" -ΑΣΟΕΕ σπουδάζω στο Λο-Χρη τι περίμενες :P - (για αισθηματικές περιπτώσεις)

"See the horror of your end...just like we did" -απο ταινία που ειπώθηκε απο αμυνόμενο σε κάποιον επιτιθέμενο πολεμιστή που αφάνιζε πλανήτες ολόκληρους και μετά έγινε καλός χαρακτήρας όταν απειλήθηκε ο δικός του, που δεν κατάφερε να τον υπερασπιστεί και πέθανε τελικά - (γενική έκφραση του στυλ, δε μπορεί να είσαι τραλαλά συνέχεια, θα τη φας όπως τη φάγαμε κι εμείς )

Συμβουλή: Ροδίτσα είναι και γυρίζει. Θα λυγίσει το παλικάρι. Μόνο φρόντισε εσυ να είσαι μακριά. Στα παλιά σου τα παπούτσια ότι κι αν συμβεί, εσυ κοίτα τη ζωή σου και γράφτους όλους όσους σου αφαιρούν ευτυχία. Είδες, λίγο ασχολήθηκες και παραλίγο να βγεις η κακιά της υπόθεσης χωρίς να είσαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top