Τα καλύτερα θρίλερ που έχετε δει!

giostau

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giostau αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Πληροφορίες για την ταινία: https://www.imdb.com/title/tt0387564/

Όντως είναι πολύ καλή ταινία και συστήνεται...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kaimaktsalan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Kaimaktsalan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 143 μηνύματα.
απο αυτα που εχω δει κανενα λιγο μονο το κρυφτο αλλα καταταλα κανενα .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Βασικά απο trailer περίμενα πως θα ήταν κλάσεις ανώτερο το κρυφτό
το είδα και δεν με ενθουσίασε τόσο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Σήμερα έχει τα 13 Φαντάσματα:) Μήπως το έχει δει κανεις να μου πει αν είναι ωραίο?:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
νταξ, βλέπεται... εγώ θα σου πρότεινα μιας και δεν έχεις σχολείο αύριο να δεις το γουέστερν που έχει στον alpha στις 2 παρά με τον θείο κλιντ :) :kill: .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

theio_vrefos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο theio_vrefos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 823 μηνύματα.
Τα 13 φαντάσματα και πολύ αμερικανιά... δεν άξιζε καθόλου..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από weak and powerless:
νταξ, βλέπεται... εγώ θα σου πρότεινα μιας και δεν έχεις σχολείο αύριο να δεις το γουέστερν που έχει στον alpha στις 2 παρά με τον θείο κλιντ :) :kill: .

Δυστυχώς, τώρα μπήκα στο internet και είδα το post που έκανες για τον alpha...:( ...Όσο για τα ''13 Φαντάσματα'', το είδα και δεν μου άρεσε καθόλου :down: :down: :down:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από theio_vrefos:
Τα 13 φαντάσματα και πολύ αμερικανιά... δεν άξιζε καθόλου..

Σωστός:thumbup: ...Τελείως μούφα η ταινία:down:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Maggie:
Δυστυχώς, τώρα μπήκα στο internet και είδα το post που έκανες για τον alpha...:( ...Όσο για τα ''13 Φαντάσματα'', το είδα και δεν μου άρεσε καθόλου :down: :down: :down:

εμ, ας πρόσεχες :P :console:.

σήμερα είχε μια καλή ταινία στη βουλή κατά τις 10 αλλά κάνω μάθημα σε έναν φίλο μου τώρα και δεν μπορώ να την δω. άμα δεν περάσει το μάθημα, θα τον καρυδώσω :devil:. τώρα σε λίγο έχει τον ρίτσαρντ γκιρ ως ζιγκολό στο σταρ :P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
είδα τα 13 φαντάσματα είχα ακούσεει πως είναι πολύ καλό έργο και τελικά ξενέρωσα παρα παρα πολύ.δε μου άρεσε καθόλου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
καποια στιγμή έχει στο Σταρ το "Αυτό" ...Θρίλερ του Κινγκ. Το βιβλίο είναι αρκετά τρομακτικό, αλλά και η ταινία καλή είναι. Αλλο να τη βλέπεις βεβαια στις 2 το πρωί και άλλο στις 9 το βράδυ..χάνει κάπως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikita13

Διάσημο μέλος

Η nikita13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 2,471 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από dooo:
καποια στιγμή έχει στο Σταρ το "Αυτό" ...Θρίλερ του Κινγκ. Το βιβλίο είναι αρκετά τρομακτικό, αλλά και η ταινία καλή είναι. Αλλο να τη βλέπεις βεβαια στις 2 το πρωί και άλλο στις 9 το βράδυ..χάνει κάπως.

Σήμερα το έχει?:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Γενικά όσες έχω δει του Stephen King είναι φοβερές! Εκτός ίσως απο το μυστικό παράθυρο που κόβεται τόσο απότομα που δεν καταλαβαίνεις τίποτα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από nikita13:
Σήμερα το έχει?:confused:

πρόλαβα μόνο την ώρα και όχι την ημέρα, δυστυχώς
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
κυριακή :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikita13

Διάσημο μέλος

Η nikita13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 2,471 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από weak and powerless:

Thanks πάντα ενημερωμένος έχω παρατηρήσει!!:)
Αυριο δηλαδή!Τι ώρα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
εγώ το έχω δει στην τηλεόραση

ωραίο ήταν, αξίζει να το δεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
στις 9 :).

νταξ, δεν είναι και κάνα αριστούργημα αλλά μια χαρά περνάει η ώρα σου βλέποντάς το. προτιμήστε να έχετε και παρεούλα ;).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikita13

Διάσημο μέλος

Η nikita13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 2,471 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από weak and powerless:
στις 9 :).

νταξ, δεν είναι και κάνα αριστούργημα αλλά μια χαρά περνάει η ώρα σου βλέποντάς το. προτιμήστε να έχετε και παρεούλα ;).

ναι το έχω ξαναδει αλλα δεν με χαλάει να το δω ξανά!!
Και είμαι φαν του Κινγκ γενικά αλλά εντάξει τα βιβλία άλλη φάση!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Όσες φορές πήγα να δω αυτή την ταινία κάτι συνέβαινε και ποτέ δεν την έβλεπα :( :redface: :mad: Μία φορά που πήγα να τη γράψω, έγινε διακοπή ρεύματος... Όταν τη νοίκιασα, ήταν χαλασμένη.:mad: .. Όταν πήγα σε 'ενα άλλο videoclub δεν την είχε:mad:...Γενικά έχω κάνει πάνω από 4 απόπειρες να τη δω:redface: Να δούμε αν θα καταφέρω να τη δω αυτή τη φορά:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top