ΝικοςΡ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ψαχνά (Εύβοια). Έχει γράψει 142 μηνύματα.
Όσο πιο κοντά στην Πολυτεχνειούπολη τόσο πιο ακριβά. Έπρεπε να το φανταστείς.
Καισαριανή είναι ο Δήμος νότια του Δήμου Ζωγράφου, κοίταξε και εκεί.

απο εκει ομως βολευει η συγκοινωνια για το πολυτεχνειο ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mitsip

Νεοφερμένος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 20 μηνύματα.
κατεβηκα σημερα ζωγραφου με τη μανα μου να βρω σπιτι... (πολυεχνειο θα ειμαι)
Τι τμήμα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΝικοςΡ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ψαχνά (Εύβοια). Έχει γράψει 142 μηνύματα.

watson

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο watson αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 151 μηνύματα.
κατεβηκα σημερα ζωγραφου με τη μανα μου να βρω σπιτι... (πολυεχνειο θα ειμαι)
απελπισια με επιασε...ολα τα διαμερισματα που ειδα ηταν σε πολυκατοικιες χτισμενες γυρω στο 70..ηταν αθλια..
ξερετε αν ολη η περιοχη εκει περα ειναι σε παρομοια κατασταση ?
επισης απο ψαξιμο που εκανα στο ιντερνετ,οι καινουριες πολυκατοικιες δηλαδη χτισμενες μετα το 90 ειναι πανακριβες...
βρηκα κατι τιμες απιστευτες...25-30 τ.μ γυρω στα 350...καλα αυτα γυρω στα 40 τμ ξεπερνουσαν τα 400..
μηπως τυχαινει να γνωριζετε τιποτα για καμοια καλη γκαρσονιερα η και δυαρι?
επισης θα προτεινατε να ψαξω σε γειτονικη περιοχη ? και αν ναι σε ποια ?
ευχαριστω
αν ψαχνεις νεόδμητα πρέπει να κοιτάξεις αρκετά "ψηλά" στις παράλληλες της Κουσίδη ( Αγίας Ελένης , Νικολάου Χρυσανθέμων κτλ) Εκεί υπάρχουν πιο καινούργια σπίτια. Βέβαια , η περιοχή αυτή εξυπηρετεί πολύ και σχολές της πανεπιστημιούπολης (όπως φιλοσοφική ) που είναι κοντά στην πύλη ζωγράφου .Οπότε έιναι λογικό να υπάρχουν πιο τσιμπημένες τιμές .(Αλλωστε είσαι πάνω στο βουνό, και αυτό έχει την αξία του.) επίσης ,-σε όλη τη ζωγράφου - υπάρχουν πολλές καινούργιες πολυκατοικίες στο ξεκάρφωτο ( δηλ δίπλα σε πολύ παλιές πολυκατοικίες ) , οπότε καλό είναι να να 'οργώνεις' τα στενά ακόμα και αν βλέπεις παλιά κτήρια. Τώρα, αν ψάχνεις γενικότερα μια γειτονιά με νεόδμητα κτήρια μάλλον στη ζωγράφου δεν έχεις πολλές ελπίδες , εκτός αν βρέις κάτι 'ψηλά" όπως είπα στην αρχή.
Καισαριανή μάλλον πρέπει να τη ξεχάσεις .Δεν βολεύει τους πολυτεχνίτες αφού πρέπει να χρησιμοποιούν το 140 , το οποίο περνά κάθε μισή ώρα -και αν-. ( επίσης , κατα τις 9 σταματάει τα δρομολόγια , οπότε άν θέλεις να πάς ζωγράφου για καφέ ή να γυρίσεις από κανένα απογευματινό εργαστήριο θα πρέπει να πας με τα πόδια :P)
Αν θέλεις μπορείς να κοιτάξεις κάτω από την ουλωφ πάλμε , κατα μήκος της διαδρομής του 608 .
Για να βεβαιωθεις και εσύ ψάξε στο youdrive για τις διαδρομές των λεωφορείων .
αααα, δεν μπορώ να καταλάβω που είναι το πρόβλημα να ζείς σε πολυκατοικία του ΄70 . Σε πολλά διαμερίσματα έχουν γίνει καλές ανακαινίσεις και εσωτερικά μοιάζουν με καινούργια.
Τέλος , όταν ψάχνεται για σπίτι μην κ@λ@βαράτε . Να κοιτάτε στενά .. από εδώ - από εκεί. Τα στενά που εσείς αγνοείτε , πιθανώς να τα αγνοούν και άλλοι , οπότε εκέι μπορείτε να βρείτε ευκαιρίες . Α, και προσοχή , να ρωτάτε που κυμαίνονται τα κοινόχρηστα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

ΝικοςΡ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ψαχνά (Εύβοια). Έχει γράψει 142 μηνύματα.
αν ψαχνεις νεόδμητα πρέπει να κοιτάξεις αρκετά "ψηλά" στις παράλληλες της Κουσίδη ( Αγίας Ελένης , Νικολάου Χρυσανθέμων κτλ)
Εκεί υπάρχουν πιο καινούργια σπίτια. Βέβαια , η περιοχή αυτή εξυπηρετεί πολύ και σχολές της πανεπιστημιούπολης (όπως φιλοσοφική ) που είναι κοντά στην πύλη ζωγράφου .Οπότε έιναι λογικό να υπάρχουν πιο τσιμπημένες τιμές .(Αλλωστε είσαι πάνω στο βουνό, και αυτό έχει την αξία του.) επίσης ,-σε όλη τη ζωγράφου - υπάρχουν πολλές καινούργιες πολυκατοικίες στο ξεκάρφωτο ( δηλ δίπλα σε πολύ παλιές πολυκατοικίες ) , οπότε καλό είναι να να 'οργώνεις' τα στενά ακόμα και αν βλέπεις παλιά κτήρια. Τώρα, αν ψάχνεις γενικότερα μια γειτονιά με νεόδμητα κτήρια μάλλον στη ζωγράφου δεν έχεις πολλές ελπίδες , εκτός αν βρέις κάτι 'ψηλά" όπως είπα στην αρχή.
Καισαριανή μάλλον πρέπει να τη ξεχάσεις .Δεν βολεύει τους πολυτεχνίτες αφού πρέπει να χρησιμοποιούν το 140 , το οποίο περνά κάθε μισή ώρα -και αν-. ( επίσης , κατα τις 9 σταματάει τα δρομολόγια , οπότε άν θέλεις να πάς ζωγράφου για καφέ ή να γυρίσεις από κανένα απογευματινό εργαστήριο θα πρέπει να πας με τα πόδια :P)
Αν θέλεις μπορείς να κοιτάξεις κάτω από την ουλωφ πάλμε , κατα μήκος της διαδρομής του 608 .
Για να βεβαιωθεις και εσύ ψάξε στο youdrive για τις διαδρομές των λεωφορείων .
αααα, δεν μπορώ να καταλάβω που είναι το πρόβλημα να ζείς σε πολυκατοικία του ΄70 . Σε πολλά διαμερίσματα έχουν γίνει καλές ανακαινίσεις και εσωτερικά μοιάζουν με καινούργια.
Τέλος , όταν ψάχνεται για σπίτι μην κ@λ@βαράτε . Να κοιτάτε στενά .. από εδώ - από εκεί. Τα στενά που εσείς αγνοείτε , πιθανώς να τα αγνοούν και άλλοι , οπότε εκέι μπορείτε να βρείτε ευκαιρίες . Α, και προσοχή , να ρωτάτε που κυμαίνονται τα κοινόχρηστα

σε ευχαριστω πολυ για τις πληροφοριες...και φιλε πιστεψε με περπατησα απειρα στενα αλλα τζιφος...αυτο με τις καινουριες πολυκατοικιες που ηταν ξεκαρφοτες σε καποια σημεια το παρατηρησα και εγω αλλα δε βρηκα κατι σε αυτες..
αυτο που λες για τις πολυκατοικιες του 70μδεν ξερω αν ετυχε,αλλα σε οσα πηγα ηταν πραγματικα τραγικα..δηλαδη δεν εμενες με τιποτα εκει...
(το παγρκατι βολευει καθολου ? )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

watson

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο watson αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 151 μηνύματα.
σε ευχαριστω πολυ για τις πληροφοριες...και φιλε πιστεψε με περπατησα απειρα στενα αλλα τζιφος...αυτο με τις καινουριες πολυκατοικιες που ηταν ξεκαρφοτες σε καποια σημεια το παρατηρησα και εγω αλλα δε βρηκα κατι σε αυτες..
αυτο που λες για τις πολυκατοικιες του 70μδεν ξερω αν ετυχε,αλλα σε οσα πηγα ηταν πραγματικα τραγικα..δηλαδη δεν εμενες με τιποτα εκει...
(το παγρκατι βολευει καθολου ? )
εψαξες στις περιοχές 'ψηλά'?? Είναι απέναντι από την πύλη ζωγράφου του εμπ. Εγώ θα σου πρότεινα να συνεχίσεις να κοιτάς παλιά σπίτια. Επειδή έψαχνα σπίτι το μάιο , μπορώ να σου πώ πως πολλοί τα έιχαν ανακαινίσει ( δηλ είχαν αλλάξει το μπάνιο και τη κουζίνα.) Εντάξει , τη τουλάπα της κρεβατοκάμματας λίγοι την είχαν αλλάξει . Τώρα , αν ψάχνεις και σπίτια με καινούργια κουφώματα , σπάνια θα βρεις κάτι οικονομικό , αφού η αλλαγή τους είναι πανάκριβη. Συγκεκριμένα , είχα βρεί τριάρι , 20ετίας πολύ καλό και προσεγμένο με air conditioner 380 ευρώ ( αλλά με υψηλά κοινόχρηστα , γύρω στα 80 ευρώ). Δεν το διάλεξα αφού ήθελα κάτι πιο οικονομικό. Δεν ξέρω γιατί εσύ δε βρίσκεις κάτι φθηνότερο . Ίσως, επειδή έιναι φοιτητική περίοδος σας γδέρνουν .
Όσον αφορά το παγκράτι και αυτό εξυπηρετείται με το 140 αλλά είναι πιο κοντά .Ξέρω ένα φιλο που με κανένα 20λεπτό περπάτημα φτάνει ζωγράφου . Από τις λίγες φορές που έχω πάει (λόγω του πολυκινηματογράφου :whistle: ) μου φάνηκε πως δεν υπάρχουν καινούργια σπίτια.
Εντάξει ,δε θέλω να σε απογοητεύσω. υπάρχουν καινούργια σπίτια κοντά στον ευαγγελισμό ,( που βολευουν λόγω του 608 ) αλλά δεν την έχω ψάξει την περιοχή για να σου πω. Συνέχισε να ψάχνεις και θα βρείς αυτό που σε βολεύει :D. Απλά, επειδή εγώ έψαχνα για παλιά σπίτια κοίταξα μόνο ζωγράφου αφού υπαρχει πληθώρα :P , οπότε δεν μπορώ να σου πω για άλλες περιοχές.
εδιτ: έχεις δίκιογια τις ξεκάρφωτες καινούργιες πολυκατοικίες .σπάνια βλέπεις ενοικιάζεται αφού συνήθως μένουν οικογένειες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Αν μπορείτε να αποφύγετε το 140, θα κάνετε πάρα πολύ καλά! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΝικοςΡ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ψαχνά (Εύβοια). Έχει γράψει 142 μηνύματα.
τελικα αυριο μαλλον θα κλεισω ζωγραφου..κανα 15-20 λεπτα περπατημα απο το πολυτεχνειο...το μονο που με χαλαει ειναι οτι απο τι καταλαβα αν θελω να παω κανα βραδυ βολτα πουθενα αλλου δε θα μπορω λογω μετακινησης..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Και μάλλον αυτός θα είναι και ο λόγος που σε κανένα χρόνο που θα χεις μάθει τα κατατόπια, θα μετακομίσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristina elen

Πολύ δραστήριο μέλος

Η xristina elen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.
την τριτη ανεβαινω για σπιτι!!!!!!!!ΤΡΕΜΕ ΑΘΗΝΑ χαχα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΝικοςΡ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ψαχνά (Εύβοια). Έχει γράψει 142 μηνύματα.
Και μάλλον αυτός θα είναι και ο λόγος που σε κανένα χρόνο που θα χεις μάθει τα κατατόπια, θα μετακομίσεις.


δηλαδη αν μεινω ζωγραφου δεν υπαρχει περιπτωση να μπορω να παω πουθενα ε ??
υπαρχει και εναλλακτικη...κοντα στο σταθμο του μετρο στον Α.Ιωαννη...νοικιαζει ενας γνωστος μας σπιτι..
αλλα ετσι θα θελω 30-45 λεπτα για τη σχολη και θα ειμαι και εξαρτημενος απο τα μεσα..ομως θα μπορω να παω οπου θελω..
ειμαι σε διλημμα...:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
δηλαδη αν μεινω ζωγραφου δεν υπαρχει περιπτωση να μπορω να παω πουθενα ε ??
υπαρχει και εναλλακτικη...κοντα στο σταθμο του μετρο στον Α.Ιωαννη...νοικιαζει ενας γνωστος μας σπιτι..
αλλα ετσι θα θελω 30-45 λεπτα για τη σχολη και θα ειμαι και εξαρτημενος απο τα μεσα..ομως θα μπορω να παω οπου θελω..
ειμαι σε διλημμα...:/:

Ούτε καν καλέ... Σε ποιο ύψος του Ζωγράφου είναι περίπου? Αν δεν είναι πολύ ψηλά, βολεύει και το μετρό (μέγαρο μουσικής) και μετά κανένα 20λεπτο με τα πόδια, δεν είναι τίποτα. Ούτε εγώ μένω σε περιοχή που εξυπηρετείται από το μετρό, και δεν έχω κανένα απολύτως πρόβλημα. Άγιος Ιωάννης είναι μακριά, θα αλλάζεις και γραμμή μετά, θα θες και λεωφορείο και θα 'ναι μπλέξιμο... Καλύτερα να είναι πιο κοντά στη σχολή σου ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΝικοςΡ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ψαχνά (Εύβοια). Έχει γράψει 142 μηνύματα.
Ούτε καν καλέ... Σε ποιο ύψος του Ζωγράφου είναι περίπου? Αν δεν είναι πολύ ψηλά, βολεύει και το μετρό (μέγαρο μουσικής) και μετά κανένα 20λεπτο με τα πόδια, δεν είναι τίποτα. Ούτε εγώ μένω σε περιοχή που εξυπηρετείται από το μετρό, και δεν έχω κανένα απολύτως πρόβλημα. Άγιος Ιωάννης είναι μακριά, θα αλλάζεις και γραμμή μετά, θα θες και λεωφορείο και θα 'ναι μπλέξιμο... Καλύτερα να είναι πιο κοντά στη σχολή σου ;)


και εγω αυτο λεω...στην οδο πολυδωρου ειμαι..ειναι πολυ μακρυα το μετρο απο το μεγαρο μουσικης ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
και εγω αυτο λεω...στην οδο πολυδωρου ειμαι..ειναι πολυ μακρυα το μετρο απο το μεγαρο μουσικης ?
Ααχ δε ξέρω από Ζωγράφου καθόλου.
Εγώ πάντως, που μένω Καισαριανή, άνετα το κάνω με τα πόδια και από μέγαρο και από ευαγγελισμό (γύρω στα 20 λεπτά, άντε 25 αν πηγαίνεις με το πάσο σου), δε νομίζω να είναι μεγαλύτερη απόσταση απ' αυτό..
Μη σε απασχολεί πάντως αυτό, έτσι κι αλλιώς Ζωγράφου έχει πολλούς φοιτητές και μαγαζιά ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
και εγω αυτο λεω...στην οδο πολυδωρου ειμαι..ειναι πολυ μακρυα το μετρο απο το μεγαρο μουσικης ?

Δεν είσαι και πολύ κοντά...
https://goo.gl/maps/h19N5
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΝικοςΡ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ψαχνά (Εύβοια). Έχει γράψει 142 μηνύματα.

watson

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο watson αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 151 μηνύματα.
ναι το ειδα και εγω...τι να πω..κανα 30-45 λεπτο με τα ποδια ?
θα παίρνεις το 235 και θα φτάνεις . ισως να σε βολεύει και άλλο λεωφορείο -ανάλογα που ακριβώς μένεις. ψαχτο στο youdrive.
για να φτάνεις στο εμπ θα πρέπει να περνας μία εκνευριστική ανηφόρα αλλα οκ ;) .
Επίσης, από τη πύλη ζωγράφου μέχρι τα κτίρια μμ είναι κανα 8 λεπτο.
εδιτ: τώρα είδα πως μιλούσατε για βραδυνή έξοδο :P . θα περπατάς όπως όλοι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

ΝικοςΡ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ψαχνά (Εύβοια). Έχει γράψει 142 μηνύματα.
θα παίρνεις το 235 και θα φτάνεις . ισως να σε βολεύει και άλλο λεωφορείο -ανάλογα που ακριβώς μένεις. ψαχτο στο youdrive.
για να φτάνεις στο εμπ θα πρέπει να περνας μία εκνευριστική ανηφόρα αλλα οκ ;) .
Επίσης, από τη πύλη ζωγράφου μέχρι τα κτίρια μμ είναι κανα 8 λεπτο.
εδιτ: τώρα είδα πως μιλούσατε για βραδυνή έξοδο :P . θα περπατάς όπως όλοι.


Θα περπαταω για 2 km ?? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mitsip

Νεοφερμένος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 20 μηνύματα.

ΝικοςΡ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ψαχνά (Εύβοια). Έχει γράψει 142 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top