[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Δεν καταλαβα αν ο πατερας σου χαρηκε η οχι. :P
Μάλλον συγκινήθηκε ο πατέρας της.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devian

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Devian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 243 μηνύματα.
Παιδιά μη σκάτε για τις βάσεις! Εγώ το είχα σίγουρο για Φιλολογία και το είχα πει και σε όλους μάλιστα και μετά πέρασα Νηπιαγωγών και γέλαγαν μαζί μου και οι πέτρες -με τις προβλέψεις μου!
Δεν ξέρω αν την έχω ξαναπεί την ιστορία, αλλά θα σας την πω να γελάσετε και να σας φύγει λίγο το άγχος. Εδωσα το 2010 και έτυχε τη μέρα που έβγαιναν οι βάσεις -εκτός του ότι είχα πεθάνει στο άγχος γιατί μετρούσα ένα ένα τα μόρια για τη Φιλολογία- να λείπουν οι γονείς μου και οι κολλητές μου, με τις οποίες ξαναδώσαμε και μαζί, διακοπές! Ανοίγω 9 η ώρα τηλεόραση σαν την τρελή μήπως και ακούσω καμία πρόβλεψη -γιατί οι πανέξυπνοι είπαν ότι θα βγουν 11.30 τα αποτελέσματα- και λέει ο Λυριτζής ότι τα αποτελέσματα έχουν ήδη αναρτηθεί! Ανοίγω τον υπολογιστή με μισόκλειστα μάτια και εκεί που πληκτρολογώ τα στοιχεία μου και παρακαλάω να μην έχω περάσει Νοσηλευτική και πάθει ο πατέρας μου κανένα έμφραγμα, πατάω το κουμπί και παθαίνω το πρώτο εγκεφαλικό: βλέπω 'Επιστημών της Προσχολικής Αγωγής και του Εκπαιδευτικού Σχεδιασμού Αιγαίου (Ρόδος)". Από τη σύγχυση δεν κοίταξα καν τη σχολή αλλά την πόλη και μόλις βλέπω Ρόδος αρχίζω να βρίζω! Τι πήγα και δήλωσα η τρελή και τέτοια. Μετά συνειδητοποιώ ότι δεν παίζει να έχω κάνει λάθος (4 σχολές είχα δηλώσει μόνο). Διαβάζω λοιπόν μια μια λέξη το όνομα της σχολής και μόλις συνειδητοποιώ που έχω περάσει αρχίζω να τρέχω προς το τηλέφωνο ουρλιάζοντας για να πάρω τους γονείς μου. (Εντωμεταξύ σκεφτόμουν να το πω σιγά σιγά μην πάθουν και τίποτα). Το σηκώνει ο πατέρας μου.
- Έλα μπαμπάκα (προσέξτε το υποκοριστικό, γιατί ήμασταν 1,5 μήνα σκοτωμένοι για τη Νοσηλευτική) τι κάνεις; Σας ξύπνησα;
- Καλά είμαι κορίτσι μου. Εδώ πάμε με τη μαμά σου και το μωρό για μπάνιο. Τι έγινε;
- Βγήκαν οι βάσεις.
- Αλήθεια; Που πέρασες;
- Νηπιαγωγών.
- Που πέρασες;
- Νηπιαγωγών.
Και μου το κλείνει στα μούτρα! Εγώ έπαθα σοκ γιατί ήταν η τελευταία αντίδραση που περίμενα. Μετά από 2 λεπτά χτυπάει το τηλέφωνο. Το σηκώνω.
- Ναι;
- Έλα μωρό μου. (η μαμά μου)
- Μαμά γιατί μου το έκλεισε ο μπαμπάς; Τόσο πολύ τον πείραξε;
- Τι τον πείραξε καλέ; Έχει σταματήσει στην άκρη του δρόμου και κλαιεί πάνω στο τιμόνι. Ρεζίλι μας έχει κάνει!
Εντάξει δεν θα την ξεχάσω ποτέ αυτή τη μέρα. Όλο το άγχος και η στεναχώριες εξαφανίστηκαν εκείνη τη στιγμή! Και το θέατρο του παραλόγου συνεχίστηκε με την κολλητή μου, αλλά δεν μπορώ να το περιγράψω. Έπρεπε να το έχω ηχογραφήσει!!!
Ναι αυτές οι αντιδράσεις των γονιών είναι απίστευτες :Ρ
Eπι μια βδομάδα σου τηλεφωνούσαν γνωστοί και άγνωστοι για να σου πουν συγχαρητήρια; :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
Ναι αυτές οι αντιδράσεις των γονιών είναι απίστευτες :Ρ
Eπι μια βδομάδα σου τηλεφωνούσαν γνωστοί και άγνωστοι για να σου πουν συγχαρητήρια; :D


Μια εβδομάδα; :hehe:
Μακάρι να ήταν μια εβδομάδα... Εγώ ακόμη συναντώ έναν «γνωστό» στο δρόμο και μου λέει για τις Πανελλήνιες.
Επίσης, όλη, ΜΑ ΟΛΗ, η περιοχή μου έχει μάθει για την Ιστορία Κατεύθυνσης, και πάντα συναντώ κάποιον που θα μου πει για αυτό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

souzana

Δραστήριο μέλος

Η souzana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 443 μηνύματα.
Παράλληλα, όπως σημειώνουν "ΤΑ ΝΕΑ", τα τελευταία στοιχεία επιβεβαιώνουν την άνοδο των βάσεων στο 1ο Επιστημονικό Πεδίο (Σχολές Νομικής, Ψυχολογίας, Φιλολογίας), στα Στρατιωτικά Τμήματα κυρίως του 1ου, 3ου και 5ου Επιστημονικού Πεδίου, στις Αστυνομικές Σχολές και στα Παραϊατρικά Τμήματα ΤΕΙ του 3ου Επιστημονικού Πεδίου, την πτώση των βάσεων στις περισσότερες περιφερειακές Σχολές του 2ου και 4ου Επιστημονικού Πεδίου (Πολυτεχνικές, Φυσικομαθηματικά Τμήματα, Τμήματα Χημείας και Πληροφορικής κ.λπ.), την «πριγκιπική» σταθερότητα (στο ύψος τους) των Ιατρικών, Οδοντιατρικών, Φαρμακευτικών Σχολών του 3ου Επιστημονικού Πεδίου και τις αυξομειώσεις στο 5ο Επιστημονικό Πεδίο (Οικονομικές Σχολές).

https://news247.gr/eidiseis/koinonia..._anatropes_stis_vaseis_eisagwghs.1905173.html

Ο καθένας γράφει ότι θέλει :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lordi13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο φίλιππος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 209 μηνύματα.
χαχα εδω οποιος γνωστος μαθαινει οτι εδωσα πανελληνιες με ρωταει για τη φυσικη!
και αντε να εξηγησεις οτι εισαι στη θεωρητικη!χαχα

σντε καλη επιτυχια παιδες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vaterlo

Νεοφερμένος

Ο vaterlo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
Παιδιά μη σκάτε για τις βάσεις! Εγώ το είχα σίγουρο για Φιλολογία και το είχα πει και σε όλους μάλιστα και μετά πέρασα Νηπιαγωγών και γέλαγαν μαζί μου και οι πέτρες -με τις προβλέψεις μου!
Δεν ξέρω αν την έχω ξαναπεί την ιστορία, αλλά θα σας την πω να γελάσετε και να σας φύγει λίγο το άγχος.
Εδωσα το 2010 και έτυχε τη μέρα που έβγαιναν οι βάσεις -εκτός του ότι είχα πεθάνει στο άγχος γιατί μετρούσα ένα ένα τα μόρια για τη Φιλολογία- να λείπουν οι γονείς μου και οι κολλητές μου, με τις οποίες ξαναδώσαμε και μαζί, διακοπές! Ανοίγω 9 η ώρα τηλεόραση σαν την τρελή μήπως και ακούσω καμία πρόβλεψη -γιατί οι πανέξυπνοι είπαν ότι θα βγουν 11.30 τα αποτελέσματα- και λέει ο Λυριτζής ότι τα αποτελέσματα έχουν ήδη αναρτηθεί! Ανοίγω τον υπολογιστή με μισόκλειστα μάτια και εκεί που πληκτρολογώ τα στοιχεία μου και παρακαλάω να μην έχω περάσει Νοσηλευτική και πάθει ο πατέρας μου κανένα έμφραγμα, πατάω το κουμπί και παθαίνω το πρώτο εγκεφαλικό: βλέπω 'Επιστημών της Προσχολικής Αγωγής και του Εκπαιδευτικού Σχεδιασμού Αιγαίου (Ρόδος)". Από τη σύγχυση δεν κοίταξα καν τη σχολή αλλά την πόλη και μόλις βλέπω Ρόδος αρχίζω να βρίζω! Τι πήγα και δήλωσα η τρελή και τέτοια. Μετά συνειδητοποιώ ότι δεν παίζει να έχω κάνει λάθος (4 σχολές είχα δηλώσει μόνο). Διαβάζω λοιπόν μια μια λέξη το όνομα της σχολής και μόλις συνειδητοποιώ που έχω περάσει αρχίζω να τρέχω προς το τηλέφωνο ουρλιάζοντας για να πάρω τους γονείς μου. (Εντωμεταξύ σκεφτόμουν να το πω σιγά σιγά μην πάθουν και τίποτα). Το σηκώνει ο πατέρας μου.
- Έλα μπαμπάκα (προσέξτε το υποκοριστικό, γιατί ήμασταν 1,5 μήνα σκοτωμένοι για τη Νοσηλευτική) τι κάνεις; Σας ξύπνησα;
- Καλά είμαι κορίτσι μου. Εδώ πάμε με τη μαμά σου και το μωρό για μπάνιο. Τι έγινε;
- Βγήκαν οι βάσεις.
- Αλήθεια; Που πέρασες;
- Νηπιαγωγών.
- Που πέρασες;
- Νηπιαγωγών.
Και μου το κλείνει στα μούτρα! Εγώ έπαθα σοκ γιατί ήταν η τελευταία αντίδραση που περίμενα. Μετά από 2 λεπτά χτυπάει το τηλέφωνο. Το σηκώνω.
- Ναι;
- Έλα μωρό μου. (η μαμά μου)
- Μαμά γιατί μου το έκλεισε ο μπαμπάς; Τόσο πολύ τον πείραξε;
- Τι τον πείραξε καλέ; Έχει σταματήσει στην άκρη του δρόμου και κλαιεί πάνω στο τιμόνι. Ρεζίλι μας έχει κάνει!
Εντάξει δεν θα την ξεχάσω ποτέ αυτή τη μέρα. Όλο το άγχος και η στεναχώριες εξαφανίστηκαν εκείνη τη στιγμή! Και το θέατρο του παραλόγου συνεχίστηκε με την κολλητή μου, αλλά δεν μπορώ να το περιγράψω. Έπρεπε να το έχω ηχογραφήσει!!!

συγκινηθηκε ο πατερας σου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

xristina elen

Πολύ δραστήριο μέλος

Η xristina elen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.
Δεν νομίζω αυτές οι εκτιμήσεις να στέκουν και πολύ :lol::P

καλα αν δουμε πτωση στο 1 εγω θα γελαω!!!χαχααχαχαχ:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
καλα αν δουμε πτωση στο 1 εγω θα γελαω!!!χαχααχαχαχ:P

Με την τεράστια αύξηση αριστούχων στην θεωρητική, είναι απίθανο να δούμε ιδιαίτερα στα υψηλόβαθμα τμήματα του κέντρου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

steliospap

Νεοφερμένος

Ο Στέφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 71 μηνύματα.
Με την τεράστια αύξηση αριστούχων στην θεωρητική, είναι απίθανο να δούμε ιδιαίτερα στα υψηλόβαθμα τμήματα του κέντρου.

Δεν είναι και τεράστια αύξηση. Απλώς μια αύξηση. Ούτε σαν αυτή του 2009 ούτε του 2010.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Δεν είναι και τεράστια αύξηση. Απλώς μια αύξηση. Ούτε σαν αυτή του 2009 ούτε του 2010.

Τι να σου πω, εδώ είχαμε παιδιά στην τάξη μου που σε όλη την χρονιά άξιζαν για 11 και βγάλανε 15 στην θεωρητική. Φαντάσου οι αριστούχοι δηλαδή.

Και με βάση τα επίσημα στοιχεία η αύξηση του 17-20 ήταν αρκετά μεγάλη (δεν θυμάμαι ακριβώς πόσο).

Οπότε να πέσουν λίγο δύσκολο. Σχολές που δεν προτιμήθηκαν φέτος και είναι στα 16-17-18 ίσως παραμείνουν σταθερές, αλλά όλες οι άλλες θα ανέβουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

steliospap

Νεοφερμένος

Ο Στέφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 71 μηνύματα.
Τι να σου πω, εδώ είχαμε παιδιά στην τάξη μου που σε όλη την χρονιά άξιζαν για 11 και βγάλανε 15 στην θεωρητική. Φαντάσου οι αριστούχοι δηλαδή.

Και με βάση τα επίσημα στοιχεία η αύξηση του 17-20 ήταν αρκετά μεγάλη (δεν θυμάμαι ακριβώς πόσο).

Οπότε να πέσουν λίγο δύσκολο. Σχολές που δεν προτιμήθηκαν φέτος και είναι στα 16-17-18 ίσως παραμείνουν σταθερές, αλλά όλες οι άλλες θα ανέβουν.

Σίγουρα οι περισσότερες σχολές θα παρουσιάσουν άνοδο αλλά πιστεύω ότι δεν θα είναι και πολύ μεγάλη αυτή η άνοδος. Γύρω στα 250 μόρια, όχι κάτι 300+ που ακούω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kou_nikos

Νεοφερμένος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 73 μηνύματα.
Έλα, φτάνει με τις εκτιμήσεις. Έξω για καφέ. Σε λιγότερο από ένα 24ωρο θα ξέρετε. Καλή Επιτυχία!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dreams&hopes

Δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 448 μηνύματα.
Ακομα και γω εχω αγχος. :(

Εσυ Δεσποινα τελικα τι ηθελες να περασεις; Δεν καταλαβα αν ο πατερας σου χαρηκε η οχι. :P

Βασικά εγώ δεν είχα κάτι συγκεκριμένο στο μυαλό μου, απλά στόχευα πιο πολύ Φιλολογία γιατί ήταν καλύτερη σχολή από την άλλη που είχα περάσει. Επειδή όμως έβγαλα καλά μόρια στο 3ο πεδίο, έβαλα Νοσηλευτική γιατί έχει περισσότερη αποκατάσταση και τρελαίνομαι και για τη Βιολογία! Πάντως τρελάθηκα από τη χαρά μου που πέρασα Νηπιαγωγών, γιατί 1) την είχα ξεγράψει λόγω μορίων, 2) η μαμά μου είναι δασκάλα και συνεχίζω την οικογενειακή παράδοση! :)

Και ναι ο πατέρας μου τρελάθηκε από τη χαρά του!!!! Ήταν η μόνη σχολή που ήθελε για μένα!!!

Μάλλον συγκινήθηκε ο πατέρας της.:)

συγκινηθηκε ο πατερας σου?

Πάρα πολύ! Και κυρίως γιατί μου φώναζε 1,5 μήνα και τελικά πέρασε το δικό του και ένιωσε άσχημα!!! Αλλά αυτή η αντιδρασή του με έκανε να τον συγχωρήσω αμέσως τον γλυκό μου!!!!!!!

Ναι αυτές οι αντιδράσεις των γονιών είναι απίστευτες :Ρ
Eπι μια βδομάδα σου τηλεφωνούσαν γνωστοί και άγνωστοι για να σου πουν συγχαρητήρια; :D

Εντελώς!!! Επειδή οι περισσότεροι στον περίγυρο μας είναι εκπαιδευτικοί μας είχαν τρελάνει στα τηλέφωνα, ειδικά τη μαμά μου! "Συγχαρητήρια στο κορίτσι σου, άντε να συνεχίσει την παράδοση" και τέτοια!

Πραγματικά εκείνη η μέρα ήταν η δεύτερη ευτυχέστερη της ζωής μου μετά τη γέννηση της αδερφής μου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristina elen

Πολύ δραστήριο μέλος

Η xristina elen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.
Δεν είναι και τεράστια αύξηση. Απλώς μια αύξηση. Ούτε σαν αυτή του 2009 ούτε του 2010.

εγω στο πρωτο πεδιο δν περιμενω ανοδο πανω απο 250-300...!!!!:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lordi13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο φίλιππος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 209 μηνύματα.
μακαρι παιδια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
εγω στο πρωτο πεδιο δν περιμενω ανοδο πανω απο 250-300...!!!!:hmm:
Για ένα συγκεκριμένο τμήμα οι εκτιμήσεις λένε πως θα έχει άνοδο σχεδόν 400 μόρια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

steliospap

Νεοφερμένος

Ο Στέφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 71 μηνύματα.
εγω στο πρωτο πεδιο δν περιμενω ανοδο πανω απο 250-300...!!!!:hmm:

Και εγώ το ίδιο πιστεύω. Που να είχαμε και αύξηση των αριστούχων κατά 1000!!! Οι βάσεις θα έφταναν στο Θεό;; Δηλαδή ακούω Νομικη Αθηνων 19000 μορια και δεν μπορώ να το πιστέψω! Αν πάει 19000 τότε σημαίνει πως 400 άτομα από τα 555 που εβγαλαν 19-20 θα περάσουν Νομική Αθήνας. Τόσο γρήγορα απορροφήθηκε ένα μεγάλος μέρος των αριστούχων από ένα μόνο τμήμα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristina elen

Πολύ δραστήριο μέλος

Η xristina elen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.
Για ένα συγκεκριμένο τμήμα οι εκτιμήσεις λένε πως θα έχει άνοδο σχεδόν 400 μόρια.

παιδαγωγικα και φιλολοφιεσ???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.

xristina elen

Πολύ δραστήριο μέλος

Η xristina elen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.
Και εγώ το ίδιο πιστεύω. Που να είχαμε και αύξηση των αριστούχων κατά 1000!!! Οι βάσεις θα έφταναν στο Θεό;; Δηλαδή ακούω Νομικη Αθηνων 19000 μορια και δεν μπορώ να το πιστέψω! Αν πάει 19000 τότε σημαίνει πως 400 άτομα από τα 555 που εβγαλαν 19-20 θα περάσουν Νομική Αθήνας. Τόσο γρήγορα απορροφήθηκε ένα μεγάλος μέρος των αριστούχων από ένα μόνο τμήμα!

χαχαχαχαχ ρε σεισ εδω δεν πηγε το 2009 η νομικη 19000 με τα γελοια τουσ θεματα θα παει φετοσ?μεχρι 18800 λεω...:Pνα λεμε λογικα πραγματα δηλαδη...!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top