Μίνι Συνέντευξη

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Μία γάτα που μεγάλωσε με σκυλιά, τα οποία τώρα δέρνει κι ας είναι 5 φορές το βάρος της, η οποία γαυγίζει (κάνει "Νιά!" κι όχι μιάου) και όταν ουρεί σηκώνει πόδι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
χα χα χα! απιστευτοοο!!!! γαμω τις γατες!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Ερωτήσεις:
1. Πού ήσουν πριν μία εβδομάδα;
2. Πότε θα κανονίσεις τις διακοπές σου;
3. Βλέπεις συχνά dvd;

1. Aκριβως 168 ωρες πριν, ημουν στην τουαλετα :P
2. Τις ποιες ;
3. Καθε φορα που παω στο videoclub ή στην αποθηκη να αγορασω αδεια.


ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ

1. Καλαμαρακια τηγανητα,ή καλαμαρι γεμιστο ;
2. Γιατι οχι καλαμαρι γεμιστο με καλαμαρακια τηγανητα ;
3. "Σφυρ οιδα, οτι ουδεν οιδα". Ερμηνευστε την σοφη αυτη ρηση, οπως νομιζετε.
4. Αφου μας αρεσει το σαγανακι, γιατι δε παραγγελνουμε ¨σαγαναρα" ;
5. Αν 2 αντικειμενα ειναι στραβα αλλά και ιδια, μπορουμε να τα πουμε στρειδια ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.
1. Αν είναι σαν εκείνο το θράψαλο στου Ψυρρή, γεμιστά!:P
2. Γιατί είναι μονότονο. Και γιατί δεν πεθαίνω για καλαμάρια.
3. Είδα τη σφύρα, αλλά αν το ήξερα θα φρόντιζα να μην την είχα δει από τόσο κοντά... (τώρα δεν έχω κρανίο)
4. Για να νομίζουμε ότι κάνουμε δίαιτα. Και γιατί όταν τα εστιατόρια το δίνουν λίγο λίγο κερδίζουν περισσότερα λεφτά.
5. Εξαρτάται από το χρώμα τους και αν μυρίζουν παστουρμά.

Ήταν απίστευτες! Ίδιες!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ

1. Καλαμαρακια τηγανητα,ή καλαμαρι γεμιστο ;
2. Γιατι οχι καλαμαρι γεμιστο με καλαμαρακια τηγανητα ;
3. "Σφυρ οιδα, οτι ουδεν οιδα". Ερμηνευστε την σοφη αυτη ρηση, οπως νομιζετε.
4. Αφου μας αρεσει το σαγανακι, γιατι δε παραγγελνουμε ¨σαγαναρα" ;
5. Αν 2 αντικειμενα ειναι στραβα αλλά και ιδια, μπορουμε να τα πουμε στρειδια ;
1. Γεμιστόοοο!
2. Καλό κι αυτό.
3. Δεν μπορώ να σφυράω, ρε γμτ. Σόρι, δεν μπορώ να βοηθήσω...
4. Για να μη μας φέρουν κατά λάθος μία σαγιονάρα.
5. Εν οίδα, οτί ουδέν στρείδια.

Ερωτήσεις:

ίδιες!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorelai

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νατασα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 384 μηνύματα.
1.Τηγανητα
2.Γιατι οχι τον κυριο καλαμαρη γεμιστο?

3.Εαν φας ενα σφυρι στο κεφαλι, μετα δεν θα βλεπεις
4.Γιατι θα κανουν πολλη ωρα να μας το φερουν
5.Ναι αλλα θα πρεπει να γραφτει με γιωτα

Ιδιες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ

1. Καλαμαρακια τηγανητα,ή καλαμαρι γεμιστο ;
2. Γιατι οχι καλαμαρι γεμιστο με καλαμαρακια τηγανητα ;
3. "Σφυρ οιδα, οτι ουδεν οιδα". Ερμηνευστε την σοφη αυτη ρηση, οπως νομιζετε.
4. Αφου μας αρεσει το σαγανακι, γιατι δε παραγγελνουμε ¨σαγαναρα" ;
5. Αν 2 αντικειμενα ειναι στραβα αλλά και ιδια, μπορουμε να τα πουμε στρειδια ;

1. Τηγανητά~~~
2. Γιατί είναι μπελάς.
3."Να σφυρίζω ξέρω, δηλαδή τόποτα δεν ξέρω"...
4. Γιατί δεν τα χωράει το τηγάνι.
5. Όχι, αυτά λέγονται στραβίδια.

ίδιες:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jrot6

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο jrot6 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,535 μηνύματα.
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ

1. Καλαμαρακια τηγανητα,ή καλαμαρι γεμιστο ;
2. Γιατι οχι καλαμαρι γεμιστο με καλαμαρακια τηγανητα ;
3. "Σφυρ οιδα, οτι ουδεν οιδα". Ερμηνευστε την σοφη αυτη ρηση, οπως νομιζετε.
4. Αφου μας αρεσει το σαγανακι, γιατι δε παραγγελνουμε ¨σαγαναρα" ;
5. Αν 2 αντικειμενα ειναι στραβα αλλά και ιδια, μπορουμε να τα πουμε στρειδια ;

1.Γεμιστό..
2.Μμμ..τωρα που το σκεφτομαι πιασε και μια τηγανιτα..:)
3.Στην αρχη ειδα ενα σφυρι..Απο τοτε δεν βλεπω τιποτα..
4.Τελικα υα παραγγειλω οτι θελω να φαω εγω η θα παραγγειλεις εσυ??:D
5.Και γιατι να μην τα πουμε μυδια??

Ερωτησεις..
1.Φραπες,γαλλικος,ελληνικος η φρεντο?
2.Εχεις διαβασει Λενο Χριστιδη?αν οχι στο προτεινω ενοψει καλοκαιριου..
3.Εκανες κανα μπανιο μεχρι τωρα?
4.Και για να θυμηθουμε την παιδικη μας ηλικια..Ποσα παγωτα εφαγες μεχρι τωρα??:)
5.Τι θα κανεις το τριημερο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ninaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nina21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Λογιστής/ρια. Έχει γράψει 1,187 μηνύματα.
Ερωτησεις..
1.Φραπες,γαλλικος,ελληνικος η φρεντο?
2.Εχεις διαβασει Λενο Χριστιδη?αν οχι στο προτεινω ενοψει καλοκαιριου..
3.Εκανες κανα μπανιο μεχρι τωρα?
4.Και για να θυμηθουμε την παιδικη μας ηλικια..Ποσα παγωτα εφαγες μεχρι τωρα??:)
5.Τι θα κανεις το τριημερο?

  1. φρέντο !!!
  2. όχι γλύκα :)
  3. όχι θα κάνω το ΣΚ ;)
  4. καμια 30αρία :P
  5. Θα ξεκουραστώ οπουδήποτε και να πάω... :/:
Ομοίως...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jesus ate your cake

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χεσούς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ταχυδρόμος. Έχει γράψει 211 μηνύματα.
Ερωτησεις..
1.Φραπες,γαλλικος,ελληνικος η φρεντο?
2.Εχεις διαβασει Λενο Χριστιδη?αν οχι στο προτεινω ενοψει καλοκαιριου..
3.Εκανες κανα μπανιο μεχρι τωρα?
4.Και για να θυμηθουμε την παιδικη μας ηλικια..Ποσα παγωτα εφαγες μεχρι τωρα??:)
5.Τι θα κανεις το τριημερο?

1 Φραπες, δαγκωτο
2 Οχι
3 Πρεπει να 'χω να κανω ισα με 2 χρονια
4 Καμια 15αρια περιπου
5 Ο,τι κανω συνηθως

ιδιες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
Ερωτησεις..
1.Φραπες,γαλλικος,ελληνικος η φρεντο?
2.Εχεις διαβασει Λενο Χριστιδη?αν οχι στο προτεινω ενοψει καλοκαιριου..
3.Εκανες κανα μπανιο μεχρι τωρα?
4.Και για να θυμηθουμε την παιδικη μας ηλικια..Ποσα παγωτα εφαγες μεχρι τωρα??:)
5.Τι θα κανεις το τριημερο?

1. Εσπρέσσο:P
2.Όχι.
3.1!
4.Δεν κρατάω λογαριασμό...
5.Θα κοιμηθώ σίγουρα!

ερ.
- Τι έφαγες από έξω και δεν συγκρινόταν με σπιτικό?
- Ποιο μάτι μου παίζει? (50-50)
- Ποιος είναι ο αγαπημένος σου συγγραφέας?
- Πότε εκνευρίζεσαι αλλά δεν το δείχνεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorelai

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νατασα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 384 μηνύματα.
1.Κεικ σοκολατας
2.Το αριστερο φυσικα
3.S.King
4.Οταν ο εκνευρισμος μου αφορα αγνωστους

Ιδιες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
ερ.
- Τι έφαγες από έξω και δεν συγκρινόταν με σπιτικό?
- Ποιο μάτι μου παίζει? (50-50)
- Ποιος είναι ο αγαπημένος σου συγγραφέας?
- Πότε εκνευρίζεσαι αλλά δεν το δείχνεις?
1. Ξύλο
2. Που να ξέρω, δε κοιτάω τις γυναίκες στα μάτια
3. Αυτός που έχει τα πάντα γραμμένα
4. Ποτέ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Βάλτε και καμιά ερώτηση ρε μην δαγκώσω κάνα αυτί! :clapup::clapup:
ερ.
- Τι έφαγες από έξω και δεν συγκρινόταν με σπιτικό?
- Ποιο μάτι μου παίζει? (50-50)
- Ποιος είναι ο αγαπημένος σου συγγραφέας?
- Πότε εκνευρίζεσαι αλλά δεν το δείχνεις?
  1. Pizza
  2. Ε, έλα πιο κοντά να σε δω καλύτερα! :shifty: :xtipao:
  3. Ντεν έκω!
  4. Εγώ..... ποτέ λέμε!! :rant: :P
Πάμε μία νέα γύρα:

Πόσο συχνά κάνεις τα παρακάτω;
  1. Μαγείρεμα
  2. Ντιλίβερι
  3. Τουαλέτα
  4. Τηλέφωνα
  5. Σαικς!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Πόσο συχνά κάνεις τα παρακάτω;
  1. Μαγείρεμα
  2. Ντιλίβερι
  3. Τουαλέτα
  4. Τηλέφωνα
  5. Σαικς!

1. Καθημερινά
2. Σπάνια
3. Όσο κι εσύ!
4. Τα αποφεύγω!
5. Ποτέ!:P


Ίδιες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jrot6

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο jrot6 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,535 μηνύματα.
Πόσο συχνά κάνεις τα παρακάτω;
  1. Μαγείρεμα
  2. Ντιλίβερι
  3. Τουαλέτα
  4. Τηλέφωνα
  5. Σαικς!

1.Σχεδον ποτε τωρα που επεστρεψα στη μαμακα..:D
2.2-3 φορες το μηνα.Επηξα τοσα χρονια με τα ντελιβερι.Τωρα εχω το φαγακι της μαμακας..!!(Κλασσικος ελληνας μαμακιας..:P)
3.Πολυ συχνα..Αλλα δεν ανησυχω γιατι συμφωνα με μια φιλη μου δεν εχω συχνοουρια αλλα πολυουρία..
4.Τα βαριεμαι αφορυτα τα τηλ.οποτε κανω μονο τα αναγκαστικα..
5.Σαικς??? Τι ειναι αυτο?????:hmm:

Ερωτησεις..
1.Πιστευεις οτι σε μια σχεση πρεπει να ειναι ο αντρας μεγαλυτερος η δεν παιζει ρολο?
2.Πως θα αντιδρουσες αν μαθαινες οτι ο/η αδερφος/η σου ειναι ομοφυλοφυλος?
3.Αν εβλεπες το αγορι της κολλητης σου με αλλη θα της το ελεγες?(αντισροφη η ερωτηση για τους αντρες..)
4.Αγαπημενο σου γλυκο?
5.Διαβαζεις καθολου εφημεριδες?Αν ναι ποια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Buggs

Διάσημο μέλος

Ο Buggs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,979 μηνύματα.
Ερωτησεις..
1.Πιστευεις οτι σε μια σχεση πρεπει να ειναι ο αντρας μεγαλυτερος η δεν παιζει ρολο?
2.Πως θα αντιδρουσες αν μαθαινες οτι ο/η αδερφος/η σου ειναι ομοφυλοφυλος?
3.Αν εβλεπες το αγορι της κολλητης σου με αλλη θα της το ελεγες?(αντισροφη η ερωτηση για τους αντρες..)
4.Αγαπημενο σου γλυκο?
5.Διαβαζεις καθολου εφημεριδες?Αν ναι ποια?

1. Στα 20 του άντρα να ειναι η γυναίκα σαράντα. Στα 30 να ειναι συνομίλικη. και μετα τα σαράνταα τουλάχιχστον εικοσι χρόνια νεότερη
2. Θα λυπόμουν αν έως τότε μου έλεγε ψέματα, δηλαδή ένδειξη ότι δεν μου είχε εμπιστοσύνη, όμως κατα τα άλλα δεν θα άλλαζε τίποτα
3. Οπωσδήποτε θα ειδοποιουσα τον κολλητό μου
4. Σοκολατίνα
5. Ιντερνετικες, ιν , παθφαιντερ, ερτ, καθημερινή.


Ερωτήσεις
1. Πώς θα αντιδρούσες άν ο κολλητός σου έδειχνε ερωτευμένος-η ομοφυλοφιλικα μαζί σου;
2. Σε κουβέντες όπου ίσως προσπαθούσε να σου πεί ότι ειναι γκέυ, θα φοβόσουν ή όχι ότι αν το συζητούσες η φιλικη αγάπη θα χαλούσε;
3. Πόσο σημαντικο είναι για σένα το ότι η συντριπτική πλειοψηφία του πληθυσμού της γής αισθάνονται σήμερα πολύ δυστυχισμένοι;
4. Θα ρίσκαρες την εκτίμηση των γύρω σου για να ταχθείς υπέρ αλλαγών ενάντια στο ρεύμα;
5. Πιστεύεις ότι το κακο υπερισχύει όταν οι καλοί δεν αντιδρούν ή ότι το κακό κερδίζει πάντα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
Ερωτήσεις
1. Πώς θα αντιδρούσες άν ο κολλητός σου έδειχνε ερωτευμένος-η ομοφυλοφιλικα μαζί σου;
2. Σε κουβέντες όπου ίσως προσπαθούσε να σου πεί ότι ειναι γκέυ, θα φοβόσουν ή όχι ότι αν το συζητούσες η φιλικη αγάπη θα χαλούσε;
3. Πόσο σημαντικο είναι για σένα το ότι η συντριπτική πλειοψηφία του πληθυσμού της γής αισθάνονται σήμερα πολύ δυστυχισμένοι;
4. Θα ρίσκαρες την εκτίμηση των γύρω σου για να ταχθείς υπέρ αλλαγών ενάντια στο ρεύμα;
5. Πιστεύεις ότι το κακο υπερισχύει όταν οι καλοί δεν αντιδρούν ή ότι το κακό κερδίζει πάντα;

1. Θα προσπαθούσα πρώτα να τον κάνω να μου ανοιχτεί για την ομοφυλοφιλία. Έπειτα θα του έδειχνα ότι σέβομαι την απόφαση- στάση του και θα ζητούσα κι απ'αυτόν να σεβαστεί τη δική μου.
2. Αν προσπαθούσε να μου το πει, θα σήμαινε ότι γι' αυτόν είναι σημαντικό. Οπότε θα το συζητούσα. Η φιλική αγάπη δεν χαλάει τόσο εύκολα.
3. Σημαντικό είναι! Το θέμα είναι να κάνουμε κάτι γι'αυτό, όχι μόνο να το συνειδητοποιούμε.
4. Το έχω κάνει.
5. Δυστυχώς είμαι ρομαντική ακόμα.

Ίιιιιιιιιδιεςςςςςςςς...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jesus ate your cake

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χεσούς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ταχυδρόμος. Έχει γράψει 211 μηνύματα.
Ερωτήσεις
1. Πώς θα αντιδρούσες άν ο κολλητός σου έδειχνε ερωτευμένος-η ομοφυλοφιλικα μαζί σου;
2. Σε κουβέντες όπου ίσως προσπαθούσε να σου πεί ότι ειναι γκέυ, θα φοβόσουν ή όχι ότι αν το συζητούσες η φιλικη αγάπη θα χαλούσε;
3. Πόσο σημαντικο είναι για σένα το ότι η συντριπτική πλειοψηφία του πληθυσμού της γής αισθάνονται σήμερα πολύ δυστυχισμένοι;
4. Θα ρίσκαρες την εκτίμηση των γύρω σου για να ταχθείς υπέρ αλλαγών ενάντια στο ρεύμα;
5. Πιστεύεις ότι το κακο υπερισχύει όταν οι καλοί δεν αντιδρούν ή ότι το κακό κερδίζει πάντα;
1. θα τον εδιωχνα οξω απ' τη {μ}παραγκα τον φουστη !

2. Προβλημα με το να ειναι ομοφυλοφιλος δεν θα ειχα, αν ενδιαφεροταν για μενα ερωτηκα θα το ειχα ηδη καταλαβει, οποτε οχι, δεν θα υπηρχε καμια ανησυχια για τη συνεχεια της φιλικης μας σχεσης

3. Δυσκολευομαι να πιστεψω οτι η "συντριπτικη πλειψοηφια του πληθυσμου της γης αισθανεται πολυ δυστυχισμενη κυριως διοτι η συνειδητοποιηση της δυστυχιας προυποθετει και μια καποια συνειδηση την οποια οι περισσοτεροι ανθρωποι δεν εχουν. Ξερεις ποσους δυστυχισμενους ανθρωπους ξερω που δεν το καταλαβαινουν ουτε οι ιδιοι ; Κατα τ' αλλα, για να απαντησω ακριβως στο ερωτημα, η δυστυχια που κυριαρχει στον πλανητη πολυ απλα σημαινει οτι αυτο που βλεπουμε εμεις οταν βγαινουμε εξω δεν ειναι πραγματικα ο κοσμος, ειναι μια μικρη εξαιρεση ευδαιμονιας {και καλα:/:}. Η ανιση κατανομη του πλουτου {πολλοι οι λογοι και οι αιτιες γι αυτο} δημιουργει αυτη τη κατασταση.

4. Τασσομαι υπερ αλαγων εναντια στο ρευμα {αναλογα με τη κριση μου βεβαια} και δε ρισκαρω την εκτιμηση των γυρω μου για πολλους και διαφορους λογους.

5. Οταν οι καλοι δεν αντιδρουν {και μαλιστα προσωρινα}. Το κακο ειναι φυσιν αδυνατο να υπερισχυσει του καλου.




Φυσικα ιδιες, εχουν ενδιαφερον...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Ερωτήσεις
1. Πώς θα αντιδρούσες άν ο κολλητός σου έδειχνε ερωτευμένος-η ομοφυλοφιλικα μαζί σου;
2. Σε κουβέντες όπου ίσως προσπαθούσε να σου πεί ότι ειναι γκέυ, θα φοβόσουν ή όχι ότι αν το συζητούσες η φιλικη αγάπη θα χαλούσε;
3. Πόσο σημαντικο είναι για σένα το ότι η συντριπτική πλειοψηφία του πληθυσμού της γής αισθάνονται σήμερα πολύ δυστυχισμένοι;
4. Θα ρίσκαρες την εκτίμηση των γύρω σου για να ταχθείς υπέρ αλλαγών ενάντια στο ρεύμα;
5. Πιστεύεις ότι το κακο υπερισχύει όταν οι καλοί δεν αντιδρούν ή ότι το κακό κερδίζει πάντα;
  1. Θα ένιωθα απίστευτα άβολα και μετά το σοκ θα τον ρωτούσα πόσο καιρό συμβαίνει αυτό και δεν το έχω πάρει χαμπάρι
  2. Όχι
  3. Δεν το δέχομαι
  4. Αν πίστευα σε αυτές τις αλλαγές ναι
  5. Κανένα από τα δύο
Ερωτήσεις
  1. Θα μπορούσες να κάνεις σχέση όπου οι πολιτικές σας ιδεολογίες έρχονται σε σύγκρουση;
  2. Θα κυνηγούσες μια σχέση εξ αποστάσεως;
  3. Πόσο ανοιχτός είσαι στην αρχή μιας σχέσης;
  4. Ιδανικό μέρος για πρώτο ραντεβού;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top