Σε ποια σχολή σπουδάζετε;

tserno

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 803 μηνύματα.
Καλησπέρα σας.....1ο ποστ και απο μενα και ειπα να ερθς πρώτα απο τους φοιτητές...

Εδω πολυτεχνείο αθήνας...Μηχανολόγων Μηχανικών...:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

emufear

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 1,730 μηνύματα.
Welcome :D :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lazpet

Νεοφερμένος

Ο lazpet αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 74 μηνύματα.
Δ.Ο.Σ.Α (Διεθνων Οικονομικων Σχεσεων Και Αναπτυξης)
Στην Κομοτηνη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Covenant

Δραστήριο μέλος

Ο Covenant αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 677 μηνύματα.
Σπουδαζω Μηχανολογος σε Τ.Ε.Ι. !
Χρωσταω τρελα πολλα μαθηματα αλλα τι να κανουμε,φοιτητες ειμαστε! :D :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Lexx

Νεοφερμένος

Ο Lexx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 114 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Valder:
Λο-χρη ΑΣΟΕΕ :thumbsup:
Κι εγώ, τι τμήμα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από VarX:
Χαιρετε και απο μενα !

Σπουδαζω στην Αγγλια Computer Games ,που σημαινει οτι θα γινω ενας μελλοντικος σχεδιαστης παιχνιδιων ως 3d modeller.

Να περνατε καλα στις σπουδες σας και να αγαπατε αυτο που κανετε!!
Να ειστε ολοι καλα!!!

Wow υπάρχει και τέτοια ειδικότητα?? :confused: Ετσι έτσι να τα ακούνε στην ελλάδα μπας και κάνουν και κανα τμήμα της προκοπής. Εδώ ούτε web design δεν μπορείς να σπουδάσεις! :mad: Δεν υπάρχει τμήμα!! :(

@MoNaXoS: LOOOOOOL :lol: Τώρα είδα το μήνυμα σου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Covenant

Δραστήριο μέλος

Ο Covenant αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 677 μηνύματα.
lazpet,ποσο καιρο εισαι κομοτηνη;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle:
Wow υπάρχει και τέτοια ειδικότητα?? :confused: Ετσι έτσι να τα ακούνε στην ελλάδα μπας και κάνουν και κανα τμήμα της προκοπής.
Κανεις λαθος, πριν λιγο καιρο (τοτε που κανανε τις διαφημεισης για ολες της σχολες) ειδα μια διαφυμισει για Computer Games Designing, δεν θυμαμε σε πια σχολη αλλα το θυμαμε καλα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
εγώ είμαι στο Θεολογικό Αθηνών,αλλά παράλληλα σπουδάζω και 3d animation..!!!-ε,τι να κάνω?έχω κι εγώ ένα κόλλημα..!:P:D:clapup:-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Covenant

Δραστήριο μέλος

Ο Covenant αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 677 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από burbuja:
εγώ είμαι στο Θεολογικό Αθηνών,αλλά παράλληλα σπουδάζω και 3d animation..!!!-ε,τι να κάνω?έχω κι εγώ ένα κόλλημα..!:P:D:clapup:-
Mπραβο δεσποινις,με ξαφνιαζεις :)

Ιntergraphics να υποθεσω ή καπου αλλου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Klaus

Διάσημο μέλος

Ο Klaus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και Διδακτορικός. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
Εγώ είμαι στο DIΤ πως λέμε MIT καμία σχέση δυστυχώς και κάθε μέρα που περνάει νοιώθω τον κόσμο γύρω μου να μετατρέπεται σε έναν ζωντανό αλγόριθμο!:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

nikita13

Διάσημο μέλος

Η nikita13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 2,471 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Metal_Lover:
Ego eimai sto Dit pos leme MIT kamia sxesh distixws kai kathe mera pou pernaei niwthw ton kosmo girw mou na metatrepetai se enan zwntano algorithmo!:worry:
[off topic]καλώς ήρθες στην παρέα μας .Καλύτερο θα ήταν να γράφεις με έλληνικά γιατί τα Greeklish απαγορεύονται σε αυτό το φόρουμ..καλώς ήρθες στην παρέα μας .:D[/off topic]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

S1RHC

Νεοφερμένος

Ο S1RHC αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 90 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos:
Κανεις λαθος, πριν λιγο καιρο (τοτε που κανανε τις διαφημεισης για ολες της σχολες) ειδα μια διαφυμισει για Computer Games Designing, δεν θυμαμε σε πια σχολη αλλα το θυμαμε καλα

Μάλλον η Michelle μιλάει για AEI :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

john bon

Νεοφερμένος

Ο john bon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
Εγώ παιδιά ειμαι στο ΗΜΜΥ-ΑΠΘ και έχω να πω οτι είναι πολύ δύσκολο το
τ-ΗΜΜΥ-μένο...:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από john bon:
Εγώ παιδιά ειμαι στο ΗΜΜΥ-ΑΠΘ και έχω να πω οτι είναι πολύ δύσκολο το
τ-ΗΜΜΥ-μένο...:hmm:
Ωπα! Κι εσύ συνάδελφος? Πρωτοετό? :jumpy:
Είναι δύσκολο το άτιμο... Διάβαζε τώρα που είσαι πρώτο έτος (αν κρίνω απο την ηλικία) ώστε μετά να μην χρωστάς πολλά γιατί αμα μαζέψεις και απο το πρώτο... αφόδευσε εντός... :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

john bon

Νεοφερμένος

Ο john bon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle:
Ωπα! Κι εσύ συνάδελφος? Πρωτοετό? :jumpy:
Είναι δύσκολο το άτιμο... Διάβαζε τώρα που είσαι πρώτο έτος (αν κρίνω απο την ηλικία) ώστε μετά να μην χρωστάς πολλά γιατί αμα μαζέψεις και απο το πρώτο... αφόδευσε εντός... :/:
Καταλαβαίνω τι εννοείς αλλα έχω σκοπό να την καθυστερήσω λίγο τη σχολή, δλδ ας πάρω και 1 χρόνο αργότερα τομέα, αρκεί να παίρνω καλούς βαθμούς χωρις βέβαια να χάνω απο τη ζωή ;). Νομίζω είναι καλό plan αυτό.Αν έχεις καμία διόρθωση όμως ευχαρίστως να την ακούσω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Toυς καλούς βαθμούς τους θες για μεταπτυχιακό ή για δουλειά? Γιατί πρόσφατα έμαθα οτι στη δουλειά πιο συχνά κοιτάνε σε πόσα χρόνια τελείωσες παρά με τι βαθμό. Επίσης οι καλύτεροι βαθμοί πέφτουν μέσα στον τομέα με εξαίρεση ελάχιστα προτομειακά. Δες το και μόνος σου σε πινακες βαθμολογιών. Πριν τον τομέα αγωνίζεσαι στα περισσότερα για να τα περάσεις, μέσα στον τομέα αγωνίζεσαι για βαθμό.
Πάντως αν δεν έχεις και πρόβλημα με γονείς, χαλαρά, ένας χρόνος δεν είναι τίποτα. Απλά πρόσεχε μήπως απο το πολύ χαλαρά καταλήξει ο ένας χρόνος πένταετία! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

john bon

Νεοφερμένος

Ο john bon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle:
Toυς καλούς βαθμούς τους θες για μεταπτυχιακό ή για δουλειά? Γιατί πρόσφατα έμαθα οτι στη δουλειά πιο συχνά κοιτάνε σε πόσα χρόνια τελείωσες παρά με τι βαθμό. Επίσης οι καλύτεροι βαθμοί πέφτουν μέσα στον τομέα με εξαίρεση ελάχιστα προτομειακά. Δες το και μόνος σου σε πινακες βαθμολογιών. Πριν τον τομέα αγωνίζεσαι στα περισσότερα για να τα περάσεις, μέσα στον τομέα αγωνίζεσαι για βαθμό.
Πάντως αν δεν έχεις και πρόβλημα με γονείς, χαλαρά, ένας χρόνος δεν είναι τίποτα. Απλά πρόσεχε μήπως απο το πολύ χαλαρά καταλήξει ο ένας χρόνος πένταετία! ;)
Χμμμ... τα λες καλά και μάλλον πρέπει να το ξανασκεφτώ.. Θα δούμε:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dare-Devil

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 906 μηνύματα.
ΗΜΜΥ ειναι Ηλεκτρογων Μηχανολογων και Μηχανικών Υπολογιστών?????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Dare-Devil:
ΗΜΜΥ ειναι Ηλεκτρογων Μηχανολογων και Μηχανικών Υπολογιστών?????
Ναι. :)

john μην βασίζεσαι μόνο σε αυτά που λέω εγώ. Δεν είμαι και πολύ μεγαλύτερη σου, 2ο έτος είμαι και το 3ο εξάμηνο το έχω φορτώσει τελείως στον κόκκορα. Ρώτα καλύτερα κάποιους μεγαλύτερους, πχ τον giostau.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top