Κουβεντούλα χωρίς θέμα ΧΙΙΙ

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
Καγιρα εγω ξερω καλυτερο wii απ'τον μπορατ!!


Ο μπορατ ειναι δυσκινητος(:P), δεν θα μπορεσει να ανταπεξελθει στις απαιτησεις σου!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
μήνυμα μπόρατ προς ράσκαλ :

no matter how you try you can't stop me now

:shifty:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Ρασκαλάκο σ' ευχαριστώ για την προσπάθεια, αλλά ο Μποράτιος είναι αναντικατάστατος! :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
μην σκοτίζεσαι ρασκαλίτο , αφού ήτανε γραφτό να τα φτιάξεις με την adriana lima


π.σ.
Julie and Julia
Η Meryl Streep έδωσε τον καλύτερό της εαυτό και πραγματικά θα είναι πολύ κρίμα να μην πάρει Όσκαρ γι αυτή της την ερμηνεία..

Πολύ ευχάριστη ταινία, πολύ γέλιο και η Meryl Streep εξαιρετική (σε αντιθεση με την προηγούμενη ταινία της "Julie and Julia").


π.σ. 2
Σας την συστήνω ανεπιφύλακτα αν δεν έχετε κάτι άλλο να κάνετε και θέλετε να περάσετε καλά το βράδυ σας.
λυπάμαι , το mega έχει αφιέρωμα στο mega
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Εγώ είμαι καλύτερη από την adriana lima :pfff:
(..απλώς δεν έχω τόσο ωραία πόδια! :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
Εγώ είμαι καλύτερη από την adriana lima :pfff:
(..απλώς δεν έχω τόσο ωραία πόδια! :P)

Quote από το μέλλον :

Αρχική Δημοσίευση από άγγελος:angel::
σιγά μωρέ , λες και δεν ξέρουμε ότι αυτές οι ξένες και γενικά οι ευρωπαίες και συνολικά οι αμερικάνες δηλαδή , φτάνουνε εκεί που φτάνουνε με τα πόδια τους . Ενώ οι ελληνίδες , σεμνές αλλά με μεσογειακό ταπεραμέντο. Πάω στα οφθαλμόλουτρα να ποστάρω την adriana lima και εσένα καγίρα , να κάνουμε ψήφισμα (χιμέλα , εσένα δεν σε βάζω γιατί είσαι αξεπέραστη)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.

όχι τπτ άλλο, απλά αξίζει να ξαναποσταριστεί! :angel:


Καλησπέρεεεςςςς!! :D

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
μίνι πονοκέφαλος ήτανε ;


π.σ. my heart will always go on
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
όχι, συνεχίζεται γμτ :(
πώς ξεχωρίζεις τις γλώσσες και δε σου βγαίνει να σκέφτεσαι/μιλάς άλλη ενώ χρειάζεσαι άλλη;! (τα ελληνικά εξαιρούνται)
πφφφ


πς. mine too :happy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Sid έχεις 666 μνματα! :blink:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
πες τους ότι θα τους καλέσω όταν βάλω κάρτα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,881 μηνύματα.
Γεια σας παιδάκια!

Τι κάνετε; Τι κανονίζετε για αύριο; Εμένα θέλουν να με σύρουν στα μπουζούκια!:sick:

Εισαι πολυ γλυκια κοπελα χιμελα αλλα μη το παρεις επανω σου.:γουινγκ:

Αλήθεια το λες ή με δουλεύεις;:hmm:

Άντε γιατί κανονίζω τα δώρα, να δω τι θα σου πάρω.:clapup:

Ωραία που είναι να χωρίζεις χριστουγεννιάτικα.
Σε κάνει να ανυπομονείς πιο πολύ ν' αλλάξει ο χρόνος! :P

ΥΓ: Ναι, ξέρω, ο καθένας τον πόνο του! :redface:

Κάθε τέλος μια αρχή κοριτσάκι! Τα καλύτερα έρχονται!:)

Θέλεις να τα φτιάξουμε καγίρι;

Δε στο είπα;

Δε θα πάρεις το καλύτερο κορίτσι χωρίς τεκμήρια mister!:mad:

Θέλουμε αποδείξεις οτι θα είσαι σωστός!:D

χιμέλα , εσένα δεν σε βάζω γιατί είσαι αξεπέραστη

Καλέ τι σουξέ είναι αυτό;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
Γεια σας παιδάκια!

Τι κάνετε; Τι κανονίζετε για αύριο; Εμένα θέλουν να με σύρουν στα μπουζούκια!:sick:

που??:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,881 μηνύματα.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Καγιρα εγω ξερω καλυτερο wii απ'τον μπορατ!!


Ο μπορατ ειναι δυσκινητος(:P), δεν θα μπορεσει να ανταπεξελθει στις απαιτησεις σου!:)

Ρασκαλάκο σ' ευχαριστώ για την προσπάθεια, αλλά ο Μποράτιος είναι αναντικατάστατος! :redface:


:P
Νίκησα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
Σε κάποιο κωλομάγαζο. Δεν έχω ιδέα.

αυτα ειναι. οχι σα τη δικη μου τη παρεα. χατζηγιαννης και βλακειες.:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,881 μηνύματα.
αυτα ειναι. οχι σα τη δικη μου τη παρεα. χατζηγιαννης και βλακειες.:mad:

Αλλάζουμε;:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 6 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 13 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top