Πόσα κιλά είστε;

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από kleftra:
Ε τότε γιατί διαφωνείς μαζί μου βρε παληκάρι εξαρχής;:D
Αφού και την πρώτη φορά τα ίδια σου γράφω(εντάξει λιγάκι πιο μαζεμένα:P ).
Θες να αυξήσεις τον αριθμο των ποστ σου, ε πονηρούλι :P , παρ' το πια απόφαση ό,τι και αν κάνεις "εθισμένος στο στέκι" δεν γίνεσαι, είσαι και θα παραμείνεις moderator (πρασινολαγουδιάρης και συ:D :D :P :P ).

Να σαουπω κατι για να μην με παρεξηγεις και πληγωνομαι:redface: :D ...επειδη συνηθως στο pc κανω πολλα κι εχω και το univer. και γενικα επειδη το μυαλο μου εχει γινει λιγο χυλος, υπαρχει περιπτωση ή να μην καταλαβω τι λες (εσυ ή οποισδηποτε), αλλα και να βρω "βημα" σε κατι συγκεκριμενο που ειπες και να το παω "αλλου".;)
Να συμφωνω δηλαδη, αλλα να το πηγαινω αλλου το θεμα.Δεν ξερω αν με νοας!
.
.
.
.
Ειναι και τα post...μου εχει ταξει η Michelle bonus εαν φτασω τα 3.500.000 ποστ.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
94!!!!! OEO OEO OEO 10 κιλά κάτω και συνεχίζουμε απο εδώ και πέρα για γράμμωση!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

QsLv

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο QsLv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 868 μηνύματα.
50, σαν σακί γεμάτο πατάτες. Ροφλ! χD
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Stalitsa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μιμιλού!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 949 μηνύματα.
Έπεσα στα 53!!!!!:clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nantia

Νεοφερμένος

Η Nantia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
47 κιλα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
62, κι οποιος μου πει να τα χιλιασω, θα πω στη ζυμαρουλα να τον φαει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
εγω παιδια δεν εχω ιδεεα ποσα κιλα ειμαι...αν με βλεπω στο καθρεφτη..ναι περιμενετε..αχα..μμναι...καλη ειμαι...ε..σονι και καλα* εναν αριθμο τωρα θα μας κανει να κλαψουμε η να γελασουμε?

off topic τωρα...υπαρχει ενα χαρτι του site?
* "σονι και καλα" θα το παω καπου για σιζιτιση... σε καποιο θεμα για την ορθογραφια ...κατι πειρε το ματι μου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
τραμπάλα κάνω ανάμεσα στα 66 κ τα 69... κάτι μου λέει πως η ζυγαριά δεν την πολυπαλεύει :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
72 με 73....αντε να φτασω τα 78-80 επιτελους!:| :bounce:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,504 μηνύματα.
Μη Μάριε! Μην κάνεις το λάθος φίλε! Εγω είμαι 86-88 και δε μπορώ να κατέβω!:( Βέβαια είμαι και 1,85 στο ύψος αλλά μια κοιλίτσα την έχω κάνει.:redface: :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristinaki

Δραστήριο μέλος

Η xristinaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και επαγγέλεται Παιδαγωγός. Έχει γράψει 709 μηνύματα.
valder καλό μου μια διαιτούλα την θες :P :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lost_in_space

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο lost_in_space αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 981 μηνύματα.
Πήγα στα 70 κιλά αλλά ψήλωσα και λίγο :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Μείον 2,5 απ όσα ήμουν :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
κι εγώ μείον 2 απ'όσο ήμουν,μέσα σε 4 ημέρες... :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,504 μηνύματα.
valder καλό μου μια διαιτούλα την θες :P :P

Θα με ταΐσεις λαχανάκι και ντοματούλα με τα χεράκια σου;;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-girl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Sofi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Νοσηλευτής/ρια. Έχει γράψει 322 μηνύματα.
Εγω ειμαι 51 κιλα με υψος 168! Οποιος με πει χοντρη τον σκοτωσα!:D :D :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Εγω ειμαι 51 κιλα με υψος 168! Οποιος με πει χοντρη τον σκοτωσα!:D :D :D
Μην μου πεις οτι με αυτή την αναλογία ύψους-βάρους έχει υπάρξει άτομο να σε πει χοντρή γιατί θα πέσω απο το μπαλκόνι :blink: :blink: (ευτυχώς είμαι στον πρώτο :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-girl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Sofi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Νοσηλευτής/ρια. Έχει γράψει 322 μηνύματα.
:worry: E,μου την ειπανε μια φορα οταν εβαλα μια φωτο μου σε ενα site! Τελικα οι φωτο μας αδικουν καμια φορα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
δεν ξέρω τι είδους σκελετό έχεις βέβαια, αλλά αν το ψάξεις σε σοβαρά και επιστημονικά βιβλία... τείνεις προς την λιποσαρκία, πράγμα επίσης επικίνδυνο με την παχυσαρκία....

Οι υπερβολές προς την όποια κατεύθυνση βάρους, καλό είναι να μην υπάρχουν....
Πιστεύω χωρίς να σε ξέρω (πράγμα που σιγουρα θα μου πεις ότι κάνω λάθος :P ) ότι πρέπει να πάρεις 2-5 κιλά :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πελοπίδας

Νεοφερμένος

Ο Πελοπίδας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 38 μηνύματα.
X-girl, μάλλον πρέπει να αλλάξεις φωτογράφο!

:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top