Σεξ σε εξωτερικό χώρο

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Έχετε κάνει πότε σεξ σε εξωτερικό χώρο? αν όχι θέλετε να κάνετε? τι άποψη έχετε για αυτό?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Ουτε μεσα εχω κανει αλλα πιστευω πως καμια βραδυα στην παραλια ωρεα θα ητανε, αρκει να ητανε 2 ατομα στην παραλια, εσυ και ο/η συντροφος σου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

FREAK_OF_NATURE

Νεοφερμένος

Ο FREAK_OF_NATURE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Εγώ παιδιά έχω την φαντασίωση να το κάνω σε λαγούμι...Όπμως έχω ένα πρόβλημα δε ξέρω πως να κάνω τον λαγό να φύγει από μέσα :( :tongue::'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,506 μηνύματα.
Εγω παραλίγο να το κάνω σε λεοφωρείο του ΚΤΕΛ Θεσ/νικης :redface: ʼχ αυτές οι σαλονικιές...αχόρταγες 8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
ʼν θεωρήσετε το καναπεδάκι στο πάνω stage του μαγαζιου που δούλεβα τότε "εξωτερικό χώρο" τοτε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rattlehead

Δραστήριο μέλος

Ο Rattlehead αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 423 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos :
καμια βραδυα στην παραλια ωρεα θα ητανε, αρκει να ητανε 2 ατομα στην παραλια, εσυ και ο/η συντροφος σου...

Οι κόκοι άμμου πάντως λέγεται ότι είναι επικίνδυνοί καθώς μπαίνουν σε διάφορες τοποθεσίες που δεν πρέπει :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Rattlehead :
Οι κόκοι άμμου πάντως λέγεται ότι είναι επικίνδυνοί καθώς μπαίνουν σε διάφορες τοποθεσίες που δεν πρέπει :P

Τοτε θα φερω μαζι μου στρομα και σεντονια :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

YoMaNaTiOn

Δραστήριο μέλος

Ο YoMaNaTiOn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια. Έχει γράψει 487 μηνύματα.
Όχι και δεν ξέρω αν θα ήθελα. Ό,τι κάτσει :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

gianakin

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο gianakin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 172 μηνύματα.
Θελω παρα πολυ να δοκιμασω,οπουδηποτε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
ναι το έχω κάνει σε εξωτερικό χώρο
και ένα έχω να πω αν σου έρθει εκείνη την στιγμή τίποτα δεν σε σταματά ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
αν σου έρθει εκείνη την στιγμή τίποτα δεν σε σταματά

εεεεεετσι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Founes :
εεεεεετσι...

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Και στον εσωτερικό είναι καλά αρκεί να εξαντλήσεις όλα τα δωμάτια του σπιτιού και τα έπιπλα εννοείται. Τοp σημεία η πλάτη του καναπέ, το τραπέζι της τραπεζαρίας, οι καρέκλες της κουζίνας. Όσο για εξωτερικούς χώρους, το πίσω κάθισμα είναι άβολο, η παραλία είναι καλή φάση και μέσα στο νερό θέλει προσοχή. Γενικά όμως θέλει προσοχή καθώς κυκλοφορούν και ανώμαλοι. Το πιο extreme μέρος για εμένα είναι σε ένα συνοικιακό σινεμά στον εξώστη, τελικά το να διαλέξεις να δεις πατάτα έργο έχει και τα καλά του. :thumbsup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από yiannis :
μέσα στο νερό θέλει προσοχή

μην το δοκιμάσετε γιατί παίζει και να μην μπορείτε να ξεκολλήσετε μετά (δε μιλάω μεταφορικά, κυριολεκτώ :hehe:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από weak and powerless :
μην το δοκιμάσετε γιατί παίζει και να μην μπορείτε να ξεκολλήσετε μετά (δε μιλάω μεταφορικά, κυριολεκτώ :hehe:)

Η απόλυτη ξεφτίλα να βγεις κολλημένος (και όχι με την μπάλα) από την θάλασσα με την καλή σου !!! Μετά μπορείς να κρεμαστείς από την ντροπή
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,506 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από bunny :
ναι το έχω κάνει σε εξωτερικό χώρο
και ένα έχω να πω αν σου έρθει εκείνη την στιγμή τίποτα δεν σε σταματά ;)

Χμμμ....Θα σ έχω στα υπ' όψιν μου :happy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Valder :
Χμμμ....Θα σ έχω στα υπ' όψιν μου  :happy:


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,506 μηνύματα.
Κάτσε ρε κουνέλα γιατι θα μας το κάνει κι αυτό οφ τόπικ η γρια Μισέλω αν συνεχίσουμε έτσι :hehe: :hehe: :hehe:

Λοιπόν άλλη θαυμάσια εμπειρία σε εξωτερικό χώρο είναι οι υποθαλάσσιες φίφες! Δεν ξέρω πως τα κατάφερνε η άτιμη η πρώην αλλά τη δουλειά της την έκανε καλά. :hehe: :hehe: :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Valder :
Λοιπόν άλλη θαυμάσια εμπειρία σε εξωτερικό χώρο είναι οι υποθαλάσσιες φίφες! Δεν ξέρω πως τα κατάφερνε η άτιμη η πρώην αλλά τη δουλειά της την έκανε καλά. :hehe: :hehe: :hehe:

Καλα, δεν έσκαγε κάτω απο το νερό? δεν ήταν ξενε που σταματούσε κάθε λίγο να παίρνει αερα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

openopen

Νεοφερμένος

Ο openopen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 78 μηνύματα.
Αχ πόσο μου έχουνε λείψει εκείνες οι μέρες....Τώρα μόνο στο σπίτι... :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top