Καπνίζεις;

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Kαπνίζεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Τσου. Και σπάω τα νεύρω των καπνιστών πάντα γιατί σπάνε κι αυτοί τα δικά μου. ΒΡΩΜΑΕΙ ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ σαφαφδφαδασφα

Το πλέον με "ο" γράφεται :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Εγω δυστυχώς καπνίζω αρκετά........1 πακέτο τη μέρα αλλα πολυ ελαφριά τσιγάρα, 0.1/1 μόνο.
Συγκεκριμένα Carelia Slims Ultima. :smoke:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Μακρία από εμένα, οου six six six!!! :bleh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fisherrman

Νεοφερμένος

Ο fisherrman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle :
Εγω δυστυχώς καπνίζω αρκετά........1 πακέτο τη μέρα αλλα πολυ ελαφριά τσιγάρα, 0.1/1 μόνο.
Συγκεκριμένα Carelia Slims Ultima. :smoke:

Πολύ είναι αυτό??
Εγώ κάνω ένα καπνό Craven(απ'τα πιο βαριά τσιγάρα) το πολύ σε δύο μέρες...
(Δοκίμασα να το ξαναγυρίσω σε Winston αλλά δεν με έπαιρνε γιατί έκανα 50 τσιγάρα τη μέρα)

ΑΑΑΑΑΑΑΧΧΧΧΧ,με το ένα πόδι στον τάφο είμαι... :jumpy: :jumpy:

Παιδιά όσοι δεν το χετε αρχίσει ΜΗΝν το σκεφτείτε να καπνίσετε..ΔΕΝ είναι μαγκειά.. :thumbsdown: :thumbsdown:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
έχω κάνει καμμιά δεκαπενταριά τσιγάρα στη ζωή μου, όλα εβρισκόμενος σε μεγάλο νταλκά και με παραπάνω απο πέντε λίτρα αλκοόλ να κυλάει στις φλέβες μου :rolleyes:.

σε νορμάλ κατάσταση δε μου αρέσει καθόλου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,499 μηνύματα.
Pall Mall τα κόκκινα τα βαριά κάνω, αλλά και Craven :hehe: Εδω και 5 χρόνια καπνίζω, απ τα 17 μου δηλαδή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Δεν καπνιζω και ελπιζω να μην το αρχισω ποτε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,499 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos :
Δεν καπνιζω και ελπιζω να μην το αρχισω ποτε.

Κράτα το αυτό μικρέ :) Δε θα μπορείς να το κόψεις μετά...ΜΗΝ το πιάσεις καν στα χέρια σου. Θα τρέχεις σαν κάποιο βλαμμένο ʼρχοντα στην Αθήνα βραδυάτικα να πάρεις τσιγάρα γιατί δε θα μπορείς να αντέξεις μέρα δίχως δαύτα...(μα ποιόν εαυτό μου να εννοώ άραγε :()
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Valder :
Κράτα το αυτό μικρέ :) Δε θα μπορείς να το κόψεις μετά...ΜΗΝ το πιάσεις καν στα χέρια σου. Θα τρέχεις σαν κάποιο βλαμμένο ʼρχοντα στην Αθήνα βραδυάτικα να πάρεις τσιγάρα γιατί δε θα μπορείς να αντέξεις μέρα δίχως δαύτα...(μα ποιόν εαυτό μου να εννοώ άραγε :()

Πεεεστα!! Συμπληρώνω: ... η σαν μια βλαμμενη Μισέλ θα τρέχεις στις 3 τα ξημερώματα στο περιπτερο να πάρεις τσιγαρα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rattlehead

Δραστήριο μέλος

Ο Rattlehead αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 423 μηνύματα.
Αν και παλιά ναι, τώρα έχω σταματήσει εδώ και 6-7 μήνες.. Φαίνεται δεν με είχε πιάσει και τόσο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

daphne

Νεοφερμένος

Ο daphne αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Πρίν τρείς μήνες κάπνιζα σχεδόν 1,5 πακέτο. Τα κατάφερα όμως και το κοψα. youpieeeee!! :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

sky+sea

Νεοφερμένος

Ο sky+sea αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle :
Πεεεστα!! Συμπληρώνω: ... η σαν μια βλαμμενη Μισέλ θα τρέχεις στις 3 τα ξημερώματα στο περιπτερο να πάρεις τσιγαρα....

Πίστεψε με δεν είσαι η μόνη βλαμμένη :PΜια ώρα δρόμο με ταξί για να βρω ανοιχτό περίπτερο :wacko:πάντως αν δεν το άρχιζα στα 15 δε θα το άρχιζα ποτέ μου ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Εγω όταν το είχα αρχίσει στα 15 μετά το έκοψα για 2 χρόνια! Το ξαναρχισα όμως στην Γ' λυκειου και συνεχίζω ακόμα.... :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από daphne :
prin treis mhnes kapniza sxedon 1,5 paketo. ta katafera omws kai to kopsa. youpieeeee!! : :lol:
Τελίκα δεν είναι τόσο δύσκολο να κόψει κανείς το τσιγάρο όσο λένε , πόλλους καπνίστες από τι βλέπω κατάφεραν να το κόψουν. ʼρχιζω να πιστεύω ότι αυτή η φήμη δημιουργήθηκε για να προωθήσει τις εμπορικές λυσείς για το κόψιμο του τσιγάρου :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

daphne

Νεοφερμένος

Ο daphne αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Εγώ πάντως δεν πίστευα ότι θα μπορούσα να το κόψω τόσο εύκολα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

YoMaNaTiOn

Δραστήριο μέλος

Ο YoMaNaTiOn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια. Έχει γράψει 487 μηνύματα.
Μακρυά από μένα! 666 ουυυυυ!

Έχω κάνει 2-3-4-5-6 φορές, αλλά δεν είναι κάτι το ιδιαίτερο (μόνο poserιά), οπότε αφού είναι κακό για την υγεία και δεν το έχω ανάγκη μακρυα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gianakin

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο gianakin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 172 μηνύματα.
Οχι και παλι οχι.Αλλα καπνιζει ο πατερας μου γκαι για τα 3 μελη της οικογενειας! :thumbsdown:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Δεν καπνίζω και ούτε μου κινεί το ενδιαφέρον να αρχίσω το κάπνισμα
Πίστευω πως δεν έχει να μου προσφέρει κάτι καλό και είναι μια συνήθεια που δύσκολα κόβεται αν το αρχίσεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kotetsi

Νεοφερμένος

Ο kotetsi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Industrial designer. Έχει γράψει 87 μηνύματα.
Ναι, καπνίζω. Δεν μπορώ να πω με βεβαιότητα γιατί το άρχισα, πάντως πλέον, μετά από 7 χρόνια, μπορώ να πω με σιγουριά ότι καπνίζω από συνήθεια και μόνο. Δε σκοπεύω να το κόψω, τουλάχιστον όχι άμεσα. Ίσως όταν οι ανάγκες το απαιτήσουν.

Καπνίζω σταθερά εδώ και 6 χρόνια Pall Mall μπλε (τον πρώτο χρόνο έκανα Camel lights).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top