Οι φωτογραφίες του Prospero

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Prospero

Νεοφερμένος

Ο Prospero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Εμένα μ' ενδιαφέρει πολύ η φωτογραφία ως τέχνη. Δεν ασχολούμαι επαγγελματικά βέβαια, αλλά αυτή η ιδέα του να κατέβω στην πόλη με τη μηχανή μ' αρέσει πολύ (έχω μια Canon PowerShot G2), αν και όλο λέω να το κάνω κι όλο το αναβάλλω...

Έχω μια μικρή "γκαλερί" στο renderosity.com:
https://www.renderosity.com/gallery.ez?ByArtist=Yes&Artist=kostisk :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Μερικές ειναι πολύ ωραίες Prospero!! Συγχαρητήρια!!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Prospero

Νεοφερμένος

Ο Prospero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle :
Μερικές ειναι πολύ ωραίες Prospero!! Συγχαρητήρια!!! :D

Thanks Michelle!! :) btw, έχω πολύ καιρό να ανεβάσω φωτογραφία εκεί, καιρός να το ξαναθυμηθώ.. :happy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Ορισμένες είναι πραγματικά πάρα πολύ καλές! "Salzburg Arch" & "Old Village" !!!
To "Salzburg Arch" είναι ταβάνι σωστά?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Prospero

Νεοφερμένος

Ο Prospero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Όντως κορυφαία η Sunset or Sunrise... :thumbup:

Αρχική Δημοσίευση από Founes :
Ορισμένες είναι πραγματικά πάρα πολύ καλές! "Salzburg Arch" & "Old Village" !!!
To "Salzburg Arch" είναι ταβάνι σωστά?
Thanks!! :)
Το Salzburg Arch, ναι, είναι ταβάνι, βασικά για την ακρίβεια το κάτω μέρος μιας αψίδας του καθεδρικού..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Μιας και πλέον υπάρχει το gallery ανεβάζετε τις φωτογραφίες σας εκει. Για περισσότερες πληροφορίες διαβάστε το επισημασμένο θέμα. Το παρόν κλειδώνεται. :lock:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top