Καραϊσκάκη Cinema

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Από τις 15 Ιουνίου θα αρχίσει να λειτουργεί στο Καραϊσκάκη θερινό Cinema!
H μεγαλύτερη οθόνη της Ευρώπης με διαστάσεις 20 επί 10 μέτρα θα βρίσκετε στο κέντρο του γηπέδου και οι θεατές θα κάθονται στα επίσημα του γηπέδου!
Από Τετάρτη 15 Ιουνίου με 2 καθημερινές προβολές στις 21:00 & 23:00, με τα τελειότερα συστήματα ψηφιακού ήχου και εικόνας Dolby Digital DTS 60.000 watt, ο ναός του ποδοσφαίρου γίνεται και ναός της έβδομης τέχνης.

Η αρχή θα γίνει με την παγκόσμια πρεμιέρα της ταινίας "Batman Begins"

YΓ. Μια ξεχωριστή πρόταση για θερινό σινεμά, δεν νομίζετε ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Πολυ ωραίο ακούγεται!!! Αλλά είναι νομίζω στην Αθήνα οπότε τι να το κανω....? :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
χμ, τιμή όμως :lol:;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Σωστό κι αυτό! Αλλα γιατί να το βάλουν πιό ακριβά? Αφου χωράει περισσότερα άτομα οπότε ετσι κι αλλιως θα τα "κονομήσουν"...:/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

liono

Νεοφερμένος

Ο liono αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
παιδια οπως θα εχει την ευκαιρια να παει στο καραϊσκακη μην τη χασει.ειναι πραγματικα ναος.τον απολαυσα σε 2 αγωνες του θρυλου κ σε 2 στους ολυμπιακους αγωνες!! 8) 8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
νομίζω οι τιμές θα είναι ανάλογες με τα άλλα θερινά σινεμά! εγώ πάντος μιας κι έχω καιρό να πάω, την Τετάρτη στην πρεμιέρα λέω να δώσω το παρών ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Αρκεί και μόνο η αίσθηση του ότι βρίσκεσαι μέσα στον Ναό και τίποτα άλλο δεν έχει σημασία. Ούτε η τιμή του εισιτηρίου, ούτε το έργο. ούτε τίποτα! Η αίσθηση είναι μαγική! (Τρελαμμένη Γαβρίνα!!!!) :jumpy: :jumpy: :jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από crazyhelen :
Αρκεί και μόνο η αίσθηση του ότι βρίσκεσαι μέσα στον Ναό και τίποτα άλλο δεν έχει σημασία. Ούτε η τιμή του εισιτηρίου, ούτε το έργο. ούτε τίποτα! Η αίσθηση είναι μαγική! (Τρελαμμένη Γαβρίνα!!!!) :jumpy: :jumpy: :jumpy:

Πρέπει να φτιάξω νέο ποστ! "Πιστεύετε στον ερωτα μέσω ενος ποστ ?" αν μου πεις οτι πας ή οτι θα ήθελες να πας και γήπεδο καμια φορα, θα κάνω και ποστ "Προταση γάμου"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Founes:
Πρέπει να φτιάξω νέο ποστ! "Πιστεύετε στον ερωτα μέσω ενος ποστ ?" αν μου πεις οτι πας ή οτι θα ήθελες να πας και γήπεδο καμια φορα, θα κάνω και ποστ "Προταση γάμου"


:o :o :o !!!! Την ξέρεις την απάντησή μου !!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kaimaktsalan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Kaimaktsalan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 143 μηνύματα.
στο καραισκακι πολυ καλο αλλα θα χαλαση το χορτο καλα δεν λεω??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top