Προτάσεις για δώρα στο έτερον ήμισυ!

emufear

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,730 μηνύματα.
Το ωραιότερο δώρο που δώσατε και σας έδωσαν ως σύντροφος ή/και επίδοξος σύντροφος..

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Porcelain

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Porcelain αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 173 μηνύματα.
Μου έδωσαν 30+ cds με τηλεοπτικά επεισόδια..πόσο ρομαντικό..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Εγώ έκανα δώρο ένα ταξίδι έκπληξη στο Παρίσι στην μέλλουσα γυναίκα μου τον Φεβρουάριο. Το πρώτο βράδυ κάτω απο τον πύργο του Αιφελ της ζήτησα να με παντρευτεί (γονάτισα μονόπετρο κτλ). Ήταν κάτι που ήξερα ότι το ήθελε και η έκφραση της ήταν το καλύτερο δώρο για εμένα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Ενα ρούτερ, ενα πολύ ωραίο πληκτρολόγιο και ένα μπλουζάκι με ενα bug του πρώτου πακμαν.

Ειμαστε πολυ καμμενοι? :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

YoMaNaTiOn

Δραστήριο μέλος

Ο YoMaNaTiOn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια. Έχει γράψει 487 μηνύματα.
Μου είχε κάνει δώρο μια κοπέλα μια γλάστρα μικτή. Είχε 100 διαφορετικά φυτά μέσα :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dt008

Νεοφερμένος

Ο dt008 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια. Έχει γράψει 83 μηνύματα.

PHP & MySQL Web Development, ένα επικό βιβλιαράκι!!!
:devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Το καλυτερο δωρο που εχω παρει ειναι η κορδελιτσα που τυλιξε το δωρο ο φιλος μου:p Εγραψε πανω της ο,τι θα εγραφε σε μια καρτα, και ηταν πολυυ ωραιο :D
Το καλυτερο δωρο που μου ειπε οτι του εκανα, ηταν ενα παζλ που το ειχα φτιαξει, και ειχα γραψει απο την πισω πλευρα του τις ευχες μου..το ξαναδιελυσα και εμαθε τι εγραφα αφου το εφτιαξε.
Πλακα πλακα, το επομενο μας δωρο προβλεπω να ναι κανενα σταυρολυνω :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gilie

Δραστήριο μέλος

Η gilie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 696 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από yiannis :
Εγώ έκανα δώρο ένα ταξίδι έκπληξη στο Παρίσι στην μέλλουσα γυναίκα μου τον Φεβρουάριο. Το πρώτο βράδυ κάτω απο τον πύργο του Αιφελ της ζήτησα να με παντρευτεί (γονάτισα μονόπετρο κτλ). Ήταν κάτι που ήξερα ότι το ήθελε και η έκφραση της ήταν το καλύτερο δώρο για εμένα.
ohh how sweet... :'( :thumbsup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gilie

Δραστήριο μέλος

Η gilie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 696 μηνύματα.
Την πρωτη φορα που αφησα το διαμερισματακι μας για να ερθω για δουλεια (οπως εχω ξαναπει γ...ω τον φεμινισμο μου γ...ω) μου πηρε μια τεραστια παπια για να μου κανει παρεα στο ταξιδι (λατρευω τα παπακια), επιανε ολο το καθησμα του συνοδηγου, της εβαλα και ζωνη ασφαλειας!
Μια φορα στην γιορτη του πιστευε οτι θα την περασει μονος του επειδη ειχα ερθει για δουλεια και εκεινος ηταν επεισης σε επαγγελματικο ταξηδι οποτε δε μπορουσε να ερθει εδω, εφυγα απο την Ζακυνθο και εφτασα στην Θεσσαλονικη για να του κανω εκπληξη και πηγα στο ξενοδοχειο που μενει παντα. Την ώρα που πηγε να μπει στο lobby επαθε σοκ ο μικρος μου :lol: επιπλεον την επομενη μερα που ηταν η γιορτη του του πηρα δωρο καινουργιες μποτες για την πιστα! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle :
Ενα ρούτερ, ενα πολύ ωραίο πληκτρολόγιο και ένα μπλουζάκι με ενα bug του πρώτου πακμαν.

Ειμαστε πολυ καμμενοι? :lol:

όχι όχι μην το ξαναπείς :bleh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από gilie :
Την πρωτη φορα που αφησα το διαμερισματακι μας για να ερθω για δουλεια (οπως εχω ξαναπει γ...ω τον φεμινισμο μου γ...ω) μου πηρε μια τεραστια παπια για να μου κανει παρεα στο ταξιδι (λατρευω τα παπακια), επιανε ολο το καθησμα του συνοδηγου, της εβαλα και ζωνη ασφαλειας!
Μια φορα στην γιορτη του πιστευε οτι θα την περασει μονος του επειδη ειχα ερθει για δουλεια και εκεινος ηταν επεισης σε επαγγελματικο ταξηδι οποτε δε μπορουσε να ερθει εδω, εφυγα απο την Ζακυνθο και εφτασα στην Θεσσαλονικη για να του κανω εκπληξη και πηγα στο ξενοδοχειο που μενει παντα.# Την ώρα που πηγε να μπει στο lobby επαθε σοκ ο μικρος μου :lol: επιπλεον την επομενη μερα που ηταν η γιορτη του του πηρα δωρο καινουργιες μποτες για την πιστα!# ;)

:rofl: :rofl:συγνώμη που γελάω αλλά σκέφτομαι την πάπια με ζώνη.
Αλήθεια καθόταν ήσυχη??


Εμένα το καλύτερο δώρο είναι ένα ρολόι(έχω τρέλλα με τα ρολόγια)και ένα τριαντάφυλλο




Για να μην βγούμε εκτός θέματος ΄
μήπως μπορείτε να με βοηθήσετε,τί δώρο μπορώ να πάρω στο αγόρι μου γιατί σε λίγο καιρό κλείνουμε 1 χρόνο??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

gilie

Δραστήριο μέλος

Η gilie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 696 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από bunny :
:rofl: :rofl:συγνώμη που γελάω αλλά σκέφτομαι την πάπια με ζώνη.
Αλήθεια καθόταν ήσυχη??
αμεεε το ποιο φρονυμο παπακι του κοσμου :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Ένα ζευγάρι σέξι εσώρουχα (για εσένα), ένα ρομαντικό τραπέζι σπίτι σου, ένα μπουκάλι ημίγλυκο, και όλο το βράδυ δικό σας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Είναι δύσκολο αυτό γιατί θα είμαστε στο μέρος μας τότε και εκεί μένουμε με τους γονείς μας :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gilie

Δραστήριο μέλος

Η gilie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 696 μηνύματα.
μ'αρεσουν τα χρηστικα δωρα, κατι για το hobby του πχ, μην του παρεις κατι που θα αρεσε σε σενα αλλα κατι που εκεινος θελει πραγματικα... οσα κουκλακια-ρουχα-καρτες κτλ και να παρω στον δικό μου παντα θα θυμαται τις μποτες για την πιστα, τα γιαλια για το κρανος κτλ :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Φτού! γκαντεμιά. Σε ποιό μέρος θα είσαι τότε να ξέρουμε για τι μιλάμε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Να του πάρω κάτι για την φόρμουλα τότε??
Σε νησί θα είμαστε θα πάμε στην παραλία που τα φτιάξαμε.
Λές να έχει και φέτος πανσέλληνο?? :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gilie

Δραστήριο μέλος

Η gilie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 696 μηνύματα.
οδηγει formula?  :hmm: :hmm:

αν εννοεις οτι του αρεσει να παρακολουθει απλα παρτου καποιο σχετικο dvd

" Ένα ζευγάρι σέξι εσώρουχα (για εσένα), ένα ρομαντικό τραπέζι σπίτι σου, ένα μπουκάλι ημίγλυκο, και όλο το βράδυ δικό σας."

το τελειο δωρο yiannis αλλα πιστευω οτι αυτο το οργανώνεις ετσι κ αλλιώς, εννοω οτι μετα απο το καλο βραδυ ξετριπώνεις και το δωρακι και ετσι δεν ικανοποιεις μονο τον αντρα αλλα και το παιδι που εχει μεσα του  ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Πανσέληνο δεν θα έχει φέτος την σταματήσανε γιατί ενοχλούσε...... Κουνελίτσα γενικά πανσέλληνο κάποια στιγμή θα έχει τώρα αν θα είναι την συγκεκριμένη μέρα μπορείς να το δεις σε ένα ημερολόγιο, εκέι που λέει αν κυκλοφορούν μονά η ζυγά θα το δείς και αυτό. Πάρτου ένα playstasion αν δεν έχει? (Θα το εκτιμήσεις όλη την χρονιά μετά που δεν θα ξεκολάει) Αν γουστάρει την φόρμουλα μπορείς να του παρεις κανένα καπέλο η γενικά κανένα αναμνηστικό φορμουλα 1. Στολή θα λέει άγρια, αν δεν βρείς Ελλάδα βάλε μια φωνή να ψάξουμε στο Internet. Κρίμα που δεν το είπες πιό νωρίς να του έπερνες 2 εισητήρια για την υπερ ειδική του ΟΑΚΑ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Καλό gillie! μήπως να ανοίγαμε εταιρεία και να οργανώναμε επετείους ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 6 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top