[Γυναίκες] Σαλόνι ομορφιάς

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
ηλιοθεραπεία σε μπριτιζζζ ήλιο? δε σε κόβω και πολύ καλά:D
μια φορά το έκανα (εγώ που το μαύρισμα το έχω ψωμοτύρι) και απέκτησα το κόκκινο του αστακού:P
από σολάριουμ, μια συνάδελφος έκανε πριν το γάμο της, δεν έχει πάθει τίποτα...ακόμα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Ναι, μην το λες, κι εγώ εδώ (οκ, εδώ είμαστε πιο ισημερινό από εσάς και πιο Άλπεις, αλλά ουέητ να σε πω) είχα γίνει πολύ μεσογειακή!
Κατέβαινα Ελλάδα κόκκινη ή μαυρισμένη από τα μπάνια και τις ποδηλασίες εδώ και με κοιτούσαν λοξά!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
ηλιοθεραπεία σε μπριτιζζζ ήλιο? δε σε κόβω και πολύ καλά:D
μια φορά το έκανα (εγώ που το μαύρισμα το έχω ψωμοτύρι) και απέκτησα το κόκκινο του αστακού:P

Ναι, μην το λες, κι εγώ εδώ (οκ, εδώ είμαστε πιο ισημερινό από εσάς και πιο Άλπεις, αλλά ουέητ να σε πω) είχα γίνει πολύ μεσογειακή!
Κατέβαινα Ελλάδα κόκκινη ή μαυρισμένη από τα μπάνια και τις ποδηλασίες εδώ και με κοιτούσαν λοξά!!!

Δεν σας έπιασα. Στα ψηλά που δεν έχει πολύ ήλιο καιγόμαστε πιο πολύ από νότια Ευρώπη;:hmm:

Μωρέ μέσα Ιουλίου μάλλον θα κατέβω και θα πάω στα νησιά και στις θάλασσες, αλλά δεν γουστάρω να έρθω και να είμαι άσπρη ή κόκκινη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
μη τρως κολλήματα παιδίμ. Και τι έγινε πού θα είσαι ασπρούλι? θα βάλεις μαύρο μαγιό:P

όχι τώρα σοβαρά, ή θα βάλεις ένα τόνο λοσιόν και άμα μαυρίσεις σφύραμ, ή θα πας να κάνεις καμιά 10αρια σέσιονς σολάριουμ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Εγώ στο ξαναλέω... θα μαυρίσεις!!!
Εγώ από τα πάρκα και τις βόλτες έγινα αξιοπρεπής, μη μασάς! ;)
Άλλωστε, σιγά Ιούλιος... πόοοσο πια θα έχουν προλάβει να μαυρίσουν οι άλλες;; :) ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
να σε δω υπβρυχιάκι να κάνεις ηλιοθεραπεία στο γκαζό της λίμνης με τις πάπιες και δε θέλω τίποτα άλλο:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
να σε δω υπβρυχιάκι να κάνεις ηλιοθεραπεία στο γκαζό της λίμνης με τις πάπιες και δε θέλω τίποτα άλλο:D

:hehe: Μην το κοροϊδεύεις, ικανή είμαι.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
το hyde park έχει και ιδιωτική πλαζ :hehe: σκας δεκάλιρα και βουτάς στις κουτσουλιές της ρόγιαλ ντακ:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Παιδιά θυμάστε τις γόβες που είχα αγοράσει; Η δεξιά, ενώ δεν είναι και το πιο άνετο παπούτσι στον κόσμο, το ανέχομαι. Η αριστερή με ενοχλεί αφάνταστα! Είναι πιθανό το αριστερό μου πέλμα να είναι μεγαλύτερο ή απλά είναι αυτό που μου είπε η πωλήτρια οτι συνήθως δοκιμάζουν το δεξί οπότε έχει "ανοίξει";
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
νομίζω το αριστερό πόδι είναι μεγαλύτερο από το δεξί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
ε πόσο να έχει ανοίξει μωρε? :/:
τες πα... βάλε αθλητική καλτσουλα και απο πανω τη γόβα...
θα την ανοιξεις ;) (μη σε βλέπει ο κόσμος όμως ε? καλτουλα με γόβα :P )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
ε πόσο να έχει ανοίξει μωρε? :/:
τες πα... βάλε αθλητική καλτσουλα και απο πανω τη γόβα...
θα την ανοιξεις ;) (μη σε βλέπει ο κόσμος όμως ε? καλτουλα με γόβα :P )

χααχχαχ, και εγώ αυτό θα κάνω με τις νυφικές γόβες. φαντάσου να ξεχαστώ και να προβάλλει το πόδι από το αμάξι με τη κάλτσα:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Αυτό που σου είπε η πωλήτρια.
Εγώ γι' αυτό το λόγο ζητάω να μου δώσουν άλλο ζευγάρι, από αυτό που δοκίμασα, να είναι του κουτιού!!

Τα καλά νέα είναι ότι αν επιμείνεις θα ανοίξει και το αριστερό.
Τα κακά νέα είναι ότι μπορεί να μην ανοίξει αρκετά, γιατί μπορεί αυτή που το δοκίμασε τελευταία να είχε την ποδάρα του Τζόρνταν.
Τα αστεία νέα είναι ότι μπορείς να τη δώσεις στον Πάνο να στην ανοίξει!
(και θέλουμς φώτο! ;) )

χααχχαχ, και εγώ αυτό θα κάνω με τις νυφικές γόβες. φαντάσου να ξεχαστώ και να προβάλλει το πόδι από το αμάξι με τη κάλτσα:D

Η δε γυνή να φοβήται τον άνδρα... και ο δε άνδρας θα πάθει φόβο με την κάλτσα που τον πάτησε!!
Λολ, θα λέει καλά λένε ότι μετά το γάμο τέρμα τα νεγκλιζέ, αλλά αυτή εδώ πολύ βιάστηκε...


Ησαΐιιιαααα......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Η δε γυνή να φοβήται τον άνδρα... και ο δε άνδρας θα πάθει φόβο με την κάλτσα που τον πάτησε!!
Λολ, θα λέει καλά λένε ότι μετά το γάμο τέρμα τα νεγκλιζέ, αλλά αυτή εδώ πολύ βιάστηκε...


Ησαΐιιιαααα......
XAXAXAXAAXXAAXAXAXAXAXAXXAXXAXAXAXAXAXAXAXXA
φαντάσου κι ένα ρόλεϋ στα μαλλιά ξεχασμένο
μια τρύπα στο σώβρακο...:D :D :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Θα τα δώσω για άνοιγμα. Ξέρετε αν είναι εφικτό να μου τα ανοίξουν δεδομένου οτι είναι απο ντενίμ και όχι απο δέρμα; :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
σε καλαπόδι θα το βάλουν κι ότι κάτσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Ε, όπως άνοιξε το ένα, θα ανοίξει το άλλο!
Θα σου πουν κι αυτοί, αλλά... γιατί να μην ανοίγει το δεύτερο;; Πήγαινέ τους όμως και τα δύο.

Ντουντούκω'μ, πλέον ΕΠΙΒΑΛΛΕΤΑΙ η γούεμπ κάμερα στο γάμο!!! ΛΟΛ!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
σε καλαπόδι θα το βάλουν κι ότι κάτσει.
Μα εγώ θέλω να το κάνουν πιο φαρδύ, όχι πιο μακρύ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Μα εγώ θέλω να το κάνουν πιο φαρδύ, όχι πιο μακρύ!
θα βάλουν πιο φαρδύ καλαπόδι:P
έτσι τα ανοίγει τα παπούτσια ο παπουτσής της γειτονιάς μου πάντως (έχω ανοίξει κι εγώ και η μάμυ γόβες).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
βρε δοκίμασε πρώτα την αθλητική καλτσουλα που σου λεω!!!
και μετα αν ειναι τις πας και στον τσαγκάρη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top