Κριτικές για ρούχα και παπούτσια

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
ναι όντως απλά εγώ τα βλέπω πολυ επιφανεικα δεν ξέρω να ξεχωρίσω τόσο το ράψιμο ή την ποιόητα εκτός αν κάνει πολύ μπαμ...:redface::redface:

Είσαι μικρούλα ακόμα...Σιγά σιγά... (εγώ στην ηλικία σου δεν ήξερα τί ειναι καρο και πουα:P)


Πάντως για πείτε μια γνώμη ρε κορίτσια...για καλα ρούχα τί χρώματα επιλογες εχουμε;;;:hmm:

Για φθινόπωρο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ioannaki95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ioannaki95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 130 μηνύματα.
:inlove::inlove:αχχχχ αυτα τα ρούχα είναι όντως υπέροχα.....αχχχ.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
εγω για καλο ειμαι φαν του σατεν και της δαντελας.
απο χρωματα μαρεσει εκτος απο το ολ ταιμ κλασικ μαυρο, το χρυσο, το πρασινο(οχι το λαχανι) και το εκρου. ενας συνδιασμος κοκκινο με μυαρο επισης μαρεσει πολυ οπως και το ασπρομαυρο :D

παντα σε συνδυασμο με ψιλοτακουνι γοβα ή πεδιλο αριστοκρατικο. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Χμμμ...κάτι προσαρμοσμένο στα δικά μου;;; :worry:

Ελα λοβακι αφου με ξερεις.......:P

Δεν θέλω μαύρο γιατί πρόκειται για γάμο και δεν λεει μιας και ειναι πολυ κοντινου προσωπου.

Btw το σατεν δεν διαγραφει πολυ;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
Χμμμ...κάτι προσαρμοσμένο στα δικά μου;;; :worry:

Ελα λοβακι αφου με ξερεις.......:P

Δεν θέλω μαύρο γιατί πρόκειται για γάμο και δεν λεει μιας και ειναι πολυ κοντινου προσωπου.

Btw το σατεν δεν διαγραφει πολυ;;;

εεε αν ειναι κολλητο ολα τα ρουχα διαγραφουν!:P

απλα μη παρεις εφαρμοστο αν δε θες να διαγρεφει!

η δαντελα σε ποιοτητα δε σου αρεσει? δειχνει παιδικη αθωοτητα και ειναι και ρομαντικο στυλ... κατι σε ροζ? ασπρο?
εγω δε θα φοραγα ποτε μου ροζ παντως οσο και αν μαρεσει(εχω ροζ λαπτοπ,ροζ βαλιτσα κλπ) στα ρουχα το σιχαινομαι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
εεε αν ειναι κολλητο ολα τα ρουχα διαγραφουν!:P

απλα μη παρεις εφαρμοστο αν δε θες να διαγρεφει!

η δαντελα σε ποιοτητα δε σου αρεσει? δειχνει παιδικη αθωοτητα και ειναι και ρομαντικο στυλ... κατι σε ροζ? ασπρο?
εγω δε θα φοραγα ποτε μου ροζ παντως οσο και αν μαρεσει(εχω ροζ λαπτοπ,ροζ βαλιτσα κλπ) στα ρουχα το σιχαινομαι!

Σωστό! :P

Είναι της μόδας η δαντέλα αλλά δεν νομίζω ότι μου πάει...και σίγουρα οχι ροζ!Δεν μου αρέσει καθολου σε ρουχα ουτε και εμενα!

Τί άλλα επίσημα υφάσματα υπάρχουν; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Αχ, θυμάμαι που όταν ήμουν 19 διάλεγα συνέχεια ρούχα πιο καλά, τοπάκια, φορέματα, πουκάμισα με πιο καλά υφάσματα και περισσότερο μονόχρωμα.
Τώρα που είμαι 31 έχω τσακίσει τα t shirts με στάμπες, τα τζιν με σκισίματα και τα φορέματα τα κάζουαλ με τρελά σχέδια. Και φοράω και ελβιελάκια πολύ συχνά!

:lol:

ΥΓ: Το πιο αστείο είναι αν έχω καμιά νομική δουλειά. Λέω στον εαυτό μου "Αύριο θυμίσου να ντυθείς δικηγόρος". Λες και είναι απόκριες. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερωφίλη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Κομπάρσα βου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 1,648 μηνύματα.



Αυτό το ηλεκτρικ φορεμα είναι υπέροχο :eek:
Το θέλω!!! Και ξέρω πως με θέλει και αυτό! :P

(361 δολαρς; )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερωφίλη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Κομπάρσα βου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 1,648 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.

Ερωφίλη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Κομπάρσα βου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 1,648 μηνύματα.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
κοριτσια να ρωτησω κατι.. θελω να παραγγειλω απο βικτωρια σικρετ μαγιω για αρχη αλλα δεν ξερω με τα sizes τι γινεται.. βλεπω λεει XS S M L μηπως ξερετε σε συγκριση ας πουμε με τα καλτσεντονια πως αντιστοιχουν τα νουμερακια? απλα για να εχω μια εικονα για τα μεγεθη..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Εμένα με τον μετρητή του size μου έβγαζε πως θέλω large και πήρα large (φόρεμα ήταν) και μου ήταν σαν σακί από πατάτες. Οπότε ό,τι βγάλει, υπολογίζεις ένα νούμερο μικρότερο :P (ή αυτό που κανονικά θα έπαιρνες αν δεν κοιτούσες τον μετρητή!)

ΥΓ: Περίμενε να σου πει κι η Νερ όμως που 'χει πάρει μαγιώ από εκεί!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
καγιρακι μου που εχει τον μετρητη που λες? παντως προσεξα καπου που λεει οτι το L ειναι το 12-14 στα φορεματα... :hmm: αν αγοραζα ας πουμε απο mango zara σ'αυτα τα νουμερα θα αγοραζα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Ναι εκεί την πάτησα κι εγώ!Τα size charts για μαγιώ εδώ. Εγώ πάντως που αγοράσα ένα το πήρα medium, επειδή τέτοιο θα έπαιρνα κι από κατάστημα..

Περίμενε την Νερ καλύτερα! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
ευχαριστω καγιρακι μου! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.

Το θέλω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Πόσο;Που το βρισκω;Πληροφοριες!!!! :D:D

Βρε κορίτσια...η εικόνα αυτή έχει link ;) πατήστε την και θα δείτε! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Ακομα παπουτσια ψαχνω!:redface:
(θα περασει το καλοκαιρι και μετα θα τα ψωνισω, κατι τετοια ειμαι ικανη να κανω:P Πλακα κανω κατι θα βρω... εχω δει αυτα...)




Φανταστικο τακουνι?



Δειτε κι αυτα, δε μου επισυναπτει τις εικονες, πραγματικα ειναι ενα προς ενα αυτα τα παπουτσακια, ποιο να πρωτοχαζεψεις...(ιδιαίτερα μου άρεσαν αυτα της επιλογης με τίτλο ' τολμηρές''. Πιο ροκ στυλ)

Τέλεια παπούτσια!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Αυτά τα φορέματα από την Victoria Secret παίζει να τα βρούμε σε μαγαζί? :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Στην Αμερικη.:P
Παμε καμια βολτα Μαρω να ψωνισουμε κανα φουστανακι?:P

Νερ, μπες να μας πεις πληροφοριες, οδους, ωραριο κλπ!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top