Ρολόγια χειρός

DRIFTER

Νεοφερμένος

Ο DRIFTER αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 115 μηνύματα.
:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_daemon_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,537 μηνύματα.
Νεράϊδα, έχεις σκεφθεί την λύση να ρωτάς τους περαστικούς... τί ώρα είναι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Νεράϊδα, έχεις σκεφθεί την λύση να ρωτάς τους περαστικούς... τί ώρα είναι;

Υπαρχει προβλημα, δε μιλαω σε αγνωστους!:redface::redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
ετσι σου ειπε η μαμα σου ε?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Εμένα αυτά μου αρέσουν ... και τα γυναικεία και τα αντρικά
https://www.girard-perregaux.ch/home-en.aspx
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_daemon_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,537 μηνύματα.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Ωραιο ντιζαιν, αλλα ειναι ψηφιακο...:/: Με χαλαει...(και ναι δε θα το αγοραζα:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_daemon_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,537 μηνύματα.
Τα χαρακτηριστικά τα διάβασες ή μήπως χρειάζεσαι....μετάφραση;;; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Aν και φοβάμαι ότι θα φάω κράξιμο....:P
Λατρεύω το ρολόι που απέκτησα το Πάσχα και δεν το αποχωρίζομαι :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • 09.06.20-Spring-August-Gucci-Twirl-Watch-200527-I1610-8180.jpg
    09.06.20-Spring-August-Gucci-Twirl-Watch-200527-I1610-8180.jpg
    14 KB · Εμφανίσεις: 391

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Τα χαρακτηριστικά τα διάβασες ή μήπως χρειάζεσαι....μετάφραση;;; :P

Ναι, αλλα εξακολουθει να με χαλαει...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_daemon_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,537 μηνύματα.
Tώρα; :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • wt.jpg
    wt.jpg
    43.5 KB · Εμφανίσεις: 312

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Aν και φοβάμαι ότι θα φάω κράξιμο....
μπα γιατι?πολυ ωραιο ειναι..αλλα δεν ειναι ρολοι..:P
ειλικρινα με αυτο ή με παρομοια ποσο συχνα μπορεις να δεις την ωρα?
αλλα σαν κοσμημα ειναι ωραιο φυσικα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Ε...καλά...ένα λεπτό πάνω..ένα λεπτό κάτω και τι έγινε;:redface:
Άλλωστε πάντα αργώ στα ραντεβού :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Aν και φοβάμαι ότι θα φάω κράξιμο....:P
Λατρεύω το ρολόι που απέκτησα το Πάσχα και δεν το αποχωρίζομαι :)

Εμενα μου αρεσει πολυ αυτο το ρολοι. Κοσμημα, να το προσεχεις και με γεια σου!:)

Δε μου αρεσει, μου θυμιζει παιδικο ρολοι...
Και το προηγουμενο που παρεθεσες μου αρεσε, αλλα οπως ειπε η Νεραιδα ειναι ψηφιακο αν και πολυ γουστοζικο.
Λογικα, στο ιδιο ντιζαιν, θα υπαρχει και με δεικτες.
Προτιμω τους δεικτες γιατι ειναι πιο κλασσικοι και κομψοι, ιδιαιτερα για μια γυναικα.
Σε ανδρικα προτιμω οπως αυτα που παρεθεσε η ciby.

Άλλωστε πάντα αργώ στα ραντεβού

Επιασες φλεβα τωρα... Αρχισα να εχω καλυτερες σχεσεις με τον χρονο τα τελευταια χρονια, αν και προσπαθω ακομα να τα πηγαινουμε καλα.:P

μπα γιατι?πολυ ωραιο ειναι..αλλα δεν ειναι ρολοι..:P
ειλικρινα με αυτο ή με παρομοια ποσο συχνα μπορεις να δεις την ωρα?
αλλα σαν κοσμημα ειναι ωραιο φυσικα..

Μπαααα δεν εχεις δικιο. Καλο ειναι να θυμομαστε πως περα απο δουλευταρουδες:P και ον ταιμ οτι ειμαστε και γυναικες. Με αυτο το ρολοι, για παραδειγμα, χωρις κανενα αλλο αξεσουαρ και με το πιο απλο φορεμα εχει κανει πολυ καλη εμφανιση.
Αντρες.. δε τα ξερετε εσεις αυτα.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Αντρες.. δε τα ξερετε εσεις αυτα.
αλλα μας αρεσουν οταν τα κανετε...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.


Να σε πω...
Δεν ειναι κακο, αλλα παλι με χαλαει που το κατω μερος δειχνει την ωρα και ψηφιακα...
Ασε που στο δικο μου χερι θα εδειχνε ακομα καλυτερο και θα ανεβαιναν οι "μετοχες" του...:P
Παντως, παρολο που το ντιζαιν του πρωτου που παρεθεσες ηταν καλυτερο, εαν θα επρεπε να επιλεξω αναμεσα στα δυο, θα προτιμουσα αυτο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_daemon_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,537 μηνύματα.
Συγνώμη, δεν βρήκα κάτι....χειρότερο να ποστάρω!:D

Τι...είπατε; Ωραίο ντιζάϊν, γουστόζικο.... Ίντα λέτε ωρέ ιερόσυλες, θα σας σφάξω και τις δυό στο γόνατο !!!!!!!!!!! :eek::eek::eek:

Επιδέχεται κριτικής το microtimer ;;;;; !!! :mad: (πω πω ασχετοσύνη) :(

.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Συγνώμη, δεν βρήκα κάτι....χειρότερο να ποστάρω!:D

Τι...είπατε; Ωραίο ντιζάϊν, γουστόζικο.... Ίντα λέτε ωρέ ιερόσυλες, θα σας σφάξω και τις δυό στο γόνατο !!!!!!!!!!! :eek::eek::eek:

Επιδέχεται κριτικής το microtimer ;;;;; !!! :mad: (πω πω ασχετοσύνη) :(

.

Δεν μπορω να κανω κατι καλυτερο για σενα...Πρεπει να με ικανοποιει και το "περιτυλιγμα"! :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Έχω ένα πρόβλημα...Δεν μου αντέχει ρολόι για ρολόι! Όλο χαλάνε και πλέον σταμάτησα να αγοράζω γιατί ήταν τσάμπα λεφτά. Και τα ακριβά και τα φθηνά μου χαλάνε.

Μήπως είναι μία προειδοποίηση ώστε να είμαι λιγότερο συνεπής στα ραντεβού μου;;; :worry::worry:


Πάντως τώρα τελευταία έχω ερωτευτεί ένα μωβ (ναι ναι εγώ μωβ) και φλερτάρω μαζί του...:P


Μοιάζει με αυτό...

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DRIFTER

Νεοφερμένος

Ο DRIFTER αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 115 μηνύματα.
ενα ρολοι σου ταιριαζει εσενα τοτε
tendence
τσεκαρε τα....εχω παρει εγω και εχω σωθει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top