• Σας ενημερώνουμε ότι η κατηγορία δεν αντικαθιστά σε καμία περίπτωση την επίσκεψη σας σε επαγγελματία ιατρό.

    Το σύνολο του περιεχομένου της κατηγορίας αυτής, όπως κείμενα, γραφικά, εικόνες, πληροφορίες που λαμβάνονται από δικαιούχους διαφήμισης, είναι καθαρά και μόνο για ενημερωτικούς σκοπούς και δεν προορίζεται να είναι υποκατάστατο για την επαγγελματική ιατρική συμβουλή, διάγνωση ή θεραπεία. Δεν αποτελεί υποκατάστατο ιατρικής εξέτασης, ούτε αντικαθιστά την ανάγκη για υπηρεσίες που παρέχονται από επαγγελματία ιατρό. Πάντοτε να ζητάτε τη συμβουλή του ιατρού σας πριν πάρετε οποιαδήποτε συνταγή ή φάρμακο. Μόνο ο ιατρός σας μπορεί να σας δώσει συμβουλές για το τι είναι ασφαλές και αποτελεσματικό για σας.

Ρινοπλαστική

B~I~O~N~I~C

Νεοφερμένος

Ο B~I~O~N~I~C αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
μια χαρά είναι τα δημόσια νοσοκομεία. βέβαια έχει πολύ γραφειοκρατεία και ταλαιπωρία αλλά δεν χρειάζεται να φοβάσαι τίποτα. μπορείς να μείνεις μέσα για αρκετό διάστημα (ενώ στα ιδιωτικά φεύγεις είτε μετά από λίγες ώρες, είτε την επόμενη μέρα). Δεν έχω ακούσει τπτ κακό για τα δημόσια. Απλώς δεν υπάρχει η "χλιδή" του ιδιωτικού.
Εγώ μόλις βγήκα από δημόσιο νοσοκομείο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

st33

Νεοφερμένος

Ο st33 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 63 μηνύματα.
ΓΕΙΑ ΣΑΣ.εχω κανει ρινοπλαστικη στον φου__νο πριν 6 χρονια(5 χιλιαρικα εσκασα cash),το αποτελεσμα ειναι καλο αλλα με μου χειροτερεψε ενα προβλημα που ειχα και λεγεται στραβο διαφραγμα...ψαχνω γιατρο για επανεπεμβαση και εχω ηδη παει στον σκου__ .οι εντυπωσεις μου?"ΑΛΑΖΟΝΕΙΑ..οτο ατομο ειταν εριστικο με σχολια και γενικοτητες...μου πε πως η μυτη μου δεν υπαρχει οτι πρεπει να βαλει χονδρους και στη ραχη....του πα πως αυτο που με ενοχλει ειναι το ανφας-το διαφραγμα και τα ρουθουνια.δε θελω να μου την καμπουριασει ισα ισα που ειμουν ετοιμος να του πω να την μικρυνει και λεπτυνει....η συμπεριφορα στις βοηθους του ειταν αποτομη,εβρισε ασθενεις του οταν μου δειχνε φωτογραφιες και μου ειπε πως μονο αυτος μπορει να με ενχειρησει εδω μετα η αλλη επιλογη ειταν αμερικη...προτιμω αμερικη παντως...και ειχε στυλ...ειχα την αισθηση οτι δε με συμπαθησε...οπως κσι γω..στο τελος μου πε θα σε κανω γαμπρο....πως να παω εγω σαυτον?αυτος βιαζοταν να τελειωνουμε μαλιστα μου πε κατι που με κανε να αισθανομαι οτι θελει να φυγω...βιαζοταν και ειταν κουρασμενος...ααφηστε που ειναι μεγαλος σε ηλικια....δηλαδη αυτος θα με ενχειρησει?και αν βιαζεται?...δεν υπαρχει χημεια...δεν με συμπαθησε...δε με κανε να νιωσω ανετα καθολου στο ιατρειο του και του σκασα και 80 εουρος....μου ζητησε 5 χηνες γιατι ειναι πολυ δυσκολη ενχειρηση ελα που τοτε μαλακωσε εδειξε μεγαλυτερο ενδιαφερον.και πως μπορει να μου κανει ευκολιες πληρωμης....μια επισκεψη θα σας πεισει....μεγαλη απογοητευση απο τον χειρουργο της λειντι αντζελα..που καποιοι λενε οτι δεν βγαινει στα καναλια..εκανε τσαμπα την επεμβαση στην αντζελα για διαφημιση...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tabby

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Tabby αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 935 μηνύματα.
Παιδιά αν έχετε πρόβλημα και με το διάφραγμα θα πρότεινα να επισκεφτείτε κάποιον ωτορινολαρυγγολόγο - ρινοπλαστικό που έχει ειδίκευση στον τομέα αυτό και όχι ένα κάποιον πλαστικό χειρούργο που κάνει πλαστικές όλου του είδους έτσι ώστε να εξασφαλίσετε και την καλή λειτουργία της μύτης και το αισθητικό αποτέλεσμα.
Όσο για τα δημόσια νοσοκομεία, από όσο γνωρίζω εγώ τουλάχιστον, σου δίνουν προσοχή όσον αφορά όλη τη λειτουργία του οργανισμού μετά την επέμβαση και σου παρέχουν διαμονή μέχρι να είσαι έτοιμος να γυρίσεις σπίτι σου. Καλό είναι να μένεις καναδυό μέρες στο νοσοκομείο στο ενδεχόμενο που χρειαστείς ιατρική βοήθεια άμεσα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

B~I~O~N~I~C

Νεοφερμένος

Ο B~I~O~N~I~C αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
ΓΕΙΑ ΣΑΣ.εχω κανει ρινοπλαστικη στον φου__νο πριν 6 χρονια(5 χιλιαρικα εσκασα cash),το αποτελεσμα ειναι καλο αλλα με μου χειροτερεψε ενα προβλημα που ειχα και λεγεται στραβο διαφραγμα...ψαχνω γιατρο για επανεπεμβαση και εχω ηδη παει στον σκου__ .οι εντυπωσεις μου?"ΑΛΑΖΟΝΕΙΑ..οτο ατομο ειταν εριστικο με σχολια και γενικοτητες...μου πε πως η μυτη μου δεν υπαρχει οτι πρεπει να βαλει χονδρους και στη ραχη....του πα πως αυτο που με ενοχλει ειναι το ανφας-το διαφραγμα και τα ρουθουνια.δε θελω να μου την καμπουριασει ισα ισα που ειμουν ετοιμος να του πω να την μικρυνει και λεπτυνει....η συμπεριφορα στις βοηθους του ειταν αποτομη,εβρισε ασθενεις του οταν μου δειχνε φωτογραφιες και μου ειπε πως μονο αυτος μπορει να με ενχειρησει εδω μετα η αλλη επιλογη ειταν αμερικη...προτιμω αμερικη παντως...και ειχε στυλ...ειχα την αισθηση οτι δε με συμπαθησε...οπως κσι γω..στο τελος μου πε θα σε κανω γαμπρο....πως να παω εγω σαυτον?αυτος βιαζοταν να τελειωνουμε μαλιστα μου πε κατι που με κανε να αισθανομαι οτι θελει να φυγω...βιαζοταν και ειταν κουρασμενος...ααφηστε που ειναι μεγαλος σε ηλικια....δηλαδη αυτος θα με ενχειρησει?και αν βιαζεται?...δεν υπαρχει χημεια...δεν με συμπαθησε...δε με κανε να νιωσω ανετα καθολου στο ιατρειο του και του σκασα και 80 εουρος....μου ζητησε 5 χηνες γιατι ειναι πολυ δυσκολη ενχειρηση ελα που τοτε μαλακωσε εδειξε μεγαλυτερο ενδιαφερον.και πως μπορει να μου κανει ευκολιες πληρωμης....μια επισκεψη θα σας πεισει....μεγαλη απογοητευση απο τον χειρουργο της λειντι αντζελα..που καποιοι λενε οτι δεν βγαινει στα καναλια..εκανε τσαμπα την επεμβαση στην αντζελα για διαφημιση...


μα ο πρώτος γιατρός ο φου..νος δεν είναι της άντζελας.

anyway το συμπέρασμα είναι ότι δεν εμπιστευόμαστε κανέναν από αυτούς τους πλαστικούς (όχι μόνο αυτούς που ανέφερες αλλά και άλλους..). είναι μόνο φιγούρα και τίποτα άλλο. για μπότοξ και λιποαναρροφήσεις ίσως είναι καλοί αλλά για ρινοπλαστικές.?? No way εκτός αν έχουν να εγχειρήσουν κάποιο άτομο που θα το δείξει η τηλεόραση μετά (και θα διαφημιστούν). it's all about $$$

Όσο για τα δημόσια νοσοκομεία, από όσο γνωρίζω εγώ τουλάχιστον, σου δίνουν προσοχή όσον αφορά όλη τη λειτουργία του οργανισμού μετά την επέμβαση και σου παρέχουν διαμονή μέχρι να είσαι έτοιμος να γυρίσεις σπίτι σου. Καλό είναι να μένεις καναδυό μέρες στο νοσοκομείο στο ενδεχόμενο που χρειαστείς ιατρική βοήθεια άμεσα.


+1 αυτό είναι αλήθεια. άσε που δεν πληρώνεις ενώ στα ιδιωτικά για να νοσηλευτείς πρέπει να πάρεις δάνειο.

Λοιπόν, όποιος θέλει να κάνει διάφραγμα ξέρει τι να κάνει! θέλει πολύ σκέψη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

swamps

Δραστήριο μέλος

Η swamps αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 560 μηνύματα.
εχω κανει ρινοπλαστικη στον φου__νο πριν 6 χρονια
ΟΧ!!! Τι το θελες?
το αποτελεσμα ειναι καλο
Πως είναι δυνατόν να είναι καλό το αποτέλεσμα απο την στιγμή που λες οτι ο σκ. σου είπε οτι δεν έχεις ΚΑΝ μύτη?Άρα στην έφαγε όλη ο άλλος ο φουστ.... ο κομπογιαννίτης.Να εδω που το λες.
μου πε πως η μυτη μου δεν υπαρχει

προτιμω αμερικη παντως
Αν έχεις 20.000 με 30.0000e why not?

P.S.Για άλλη μια φορά θα πω,προσοχή στην επιλογή γιατρού και καμία εμπιστοσύνη σε άτομα που δεν γνωρίζετε και σας προτείνουν γιατρούς.Δεν ξέρετε τι κίνητρο έχουν.Αν κάποιος το κάνει επειδή έχει καεί ο ίδιος,η κάποιος γνωστός του και σας προστατεύει και διαισθάνεσθε οτι λεει αλήθεια ολα καλά αν όμως το κάνει για άλλους λόγους?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

st33

Νεοφερμένος

Ο st33 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 63 μηνύματα.
Έχω μύτη.ο σκου μουπε πως δεν έχω.για να μου βάλει χονδρους κ στη ράχη.έλα όμως που δε θέλω να αλαξω προφίλ.δε μου πε τίποτα για το αποτέλεσμα αν και επέμεναν να του ζητώ να μου πει αν θα αλξω προφίλ.ο σκου είναι ο γιατρός της Άντζελας.δε μου κάτσε αυτός ο άνθρωπος καθόλου.τώρα για τον φούστ να σου πω.προφίλ μου την έκανε τέλεια.όμως δε μου φτιάξε το διαφραγμα καθόλου.είχα πρόβλημα και πριν την επέμβαση στο διαφραγμα κ τα ρουθουνια.και του είπα ότι θέλω να γίνει κ αυτό.τέλος πάντων δεν προτιμώ τον φούστ.έχει ενχειρηστει κανείς στον Παυλ...λη?στο σάιτ του βλέπω να είναι έμπειρος.επίσης τον Μαν..λο?αυτός δεν είναι ώρα είναι πλστικος αλλά αναλαμβάνει επανενχειρηση ρινοπλαστικης και φαινεται σοβαρός.τέλος για διαφραγμα και ρουθουνια καλύτερη είναι η κλειστή η η ανοιχτή ρινοπλαστικη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pasxalitsa

Νεοφερμένος

Η pasxalitsa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
:redface:κοριτσακια μου αγαπημενα που κανατε εγχειριση στον σκ... να ξερετε με εμψυχωσατε παρα πολυ για την επιλογη ιατρου.. επειτα απο πολυυυυυ ψαξιμο, τον συγκεκριμενο ιατρο θελω να επισκεπτω.. ελπιζω να μου εμπνευσει εμπιστοσυνη... , διαφορετικα δεν νομιζω να εμπιστευτω κανεναν αλλον.. δεν ξερω το γιατι, απλο προαισθημα.... SWAMPS , I LOVE U....

Στην αρχη καλα το ξεκινησατε , προσ το τελος με φοβιε λιγο ο georgalis τον οποιο θεωρω λιγακι υπερβολικο... ελπιζω με τον καιρο να μεινει περισσοερο ικανοποιημενος... γιατι ειναι μεγαλη απογοητευση να μπαινεις σε μια τετοια διαδικασια για να δεις ενα σχεδον αριστο αισθητικο αποτελεσμα , να περιμενεις εναγωνιως να περασει ο καιρος και τελικα αυτο που βλεπεις να ειναι μετριο... αυτο φοβαμαι... επισησ τα καρουμπαλακια που αναφερατε οι περισσοτεροι που εγχειριστηκατε και σε αλλους γιατρους...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

ramblade

Νεοφερμένος

Ο ramblade αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 47 μηνύματα.
ΟΧ!!! Τι το θελες?

Χαχαχαχαχαχαχα!!
Πως είναι δυνατόν να είναι καλό το αποτέλεσμα απο την στιγμή που λες οτι ο σκ. σου είπε οτι δεν έχεις ΚΑΝ μύτη?Άρα στην έφαγε όλη ο άλλος ο φουστ.... ο κομπογιαννίτης.Να εδω που το λες.

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:alljumpy:

Του λειπει η μυτη κ ειναι ευχαριστημενος! :xtipao:

Αν έχεις 20.000 με 30.0000e why not?

Παιδακια εγω λεω να κανονισετε ολοι μαζι μια εκδρομουλα στην αμερικη να φτιαξετε τις μυτουλες σας παρεα να σας βγει κ πιο φθηνα. Αδικα ψαχνεται στην Ελλαδα. Να παρετε και τη Swamps που τα ξερει να σας φροντιζει. θα σας κανει κ καλυτερη τιμη ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blondie

Νεοφερμένος

Η blondie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Επισκέφθηκα κι εγώ τον Σκ. πριν λίγο καιρό γιατί ενδιαφερόμουν για ρινοπλαστική κ δεν τον συμπάθησα καθόλου.Ο άνθρωπος είναι γεμάτος αλλαζονεία και έπαρση. Δεν μ έκανε να αισθανθώ καθόλου άνετα κ δε μου ενέπνευσε εμπιστοσύνη. ΄Ηταν πολύ γενικός στις απαντήσεις του κ όταν τον ρωτούσα πώς θα είναι η μύτη μου μετά την επέμβαση το μόνο που μου έλεγε είναι ότι θα τα φτιάξουμε όλα. Πώς να του σκάσω 4 χιλιάρικα όταν δεν ξέρω αν το αποτέλεσμα θα με ικανοποιήσει? Με ρωτούσε μόνο κάτι βλακείες (άσχετα με το θέμα μας) και έλεγε τα δικά του. Σαν γιατρός μπορεί να είναι κορυφή αλλά σαν άνθρωπος αντιπαθέστατος. Το μόνο που τον ενδιαφέρει είναι το χρήμα κ αν θα έκλεινα άμεσα ραντεβού.Νομίζω ότι του έχουμε δώσει πολύ αξία - περισσότερη από αυτή που πρέπει. Καιρός να κατέβει από το καλάμι του κ να συμπεριφερθεί όπως πρέπει - δηλ. σαν ΓΙΑΤΡΟΣ.Τι νομίζει ότι είναι θεός κι εμείς θα πρέπει να τον εμπιστευτούμε με κλειστά τα μάτια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

swamps

Δραστήριο μέλος

Η swamps αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 560 μηνύματα.
Παιδακια εγω λεω να κανονισετε ολοι μαζι μια εκδρομουλα στην αμερικη να φτιαξετε τις μυτουλες σας παρεα να σας βγει κ πιο φθηνα.
Ναι, ψωμί δεν έχουμε να φάμε, και θέλουμε και ραπανάκι για την όρεξη.Νομίζεις έχει ο καθένας 30.000 να ξοδέψει για μια μύτη?Και αν τα χει κακώς που δεν τα τρώει στις bahamas αλλά τα φυλάει για τέτοιο σκοπό!

Να παρετε και τη Swamps που τα ξερει να σας φροντιζει.
Ναι άλλη δουλειά δεν είχα θα κάθομαι να τρέχω με κάθε απογοητευμένο με την μύτη του σε γιατρούς!
Δεν είμαι αργόσχολη ξέρεις.

θα σας κανει κ καλυτερη τιμη
Υπονοείς κάτι?Εγω τι δουλειά έχω να κάνω καλύτερη τιμή,είμαι γιατρός?Παρακαλώ να διευκρινίσεις τι εννοείς...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spyroskaftanis

Δραστήριο μέλος

Ο spyroskaftanis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 453 μηνύματα.
Χρειάζομαι και εγώ ρινοπλαστική :(
Μήπως ξέρετε πόσο χρονών πρέπει να γίνω για να την κάνω;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Evrika

Νεοφερμένος

Η Evrika αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Καλημέρα,
ειμαι καινουργια στο στεκι και με ενδιαφερει και εμενα το θεμα της ρινοπλαστικης.
Ηθελα να ρωτησω αν ξερει κανεις τιποτα για το νοσοκομειο ΥΓΕΙΑ; Εχει κανει κανεις εκει ρινοπλαστικη;Αν ναι σε ποιον ιατρο;
Ευχαριστώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

B~I~O~N~I~C

Νεοφερμένος

Ο B~I~O~N~I~C αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
LMAO για τα νέα μέλη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

st33

Νεοφερμένος

Ο st33 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 63 μηνύματα.
Δε βλεπω που ειναι το αστειο ramblade...εκτος αν εισαι χαζοχαρουμενο...το οτι ο σκου.. μου ειπε οτι δεν εχω μυτη δεν σημαινει οτι ισχυει αυτο αγαπητε μου.η μυτη μου μαρεσει αλλα θελω να την βελτιωσω στο ανφας...εχει ενχειρηστει κανεις απο τον παυλ..λη?περα απο τις ανοητες απαντησεις και σχολια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

st33

Νεοφερμένος

Ο st33 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 63 μηνύματα.
Επισκέφθηκα κι εγώ τον Σκ. πριν λίγο καιρό γιατί ενδιαφερόμουν για ρινοπλαστική κ δεν τον συμπάθησα καθόλου.Ο άνθρωπος είναι γεμάτος αλλαζονεία και έπαρση. Δεν μ έκανε να αισθανθώ καθόλου άνετα κ δε μου ενέπνευσε εμπιστοσύνη. ΄Ηταν πολύ γενικός στις απαντήσεις του κ όταν τον ρωτούσα πώς θα είναι η μύτη μου μετά την επέμβαση το μόνο που μου έλεγε είναι ότι θα τα φτιάξουμε όλα. Πώς να του σκάσω 4 χιλιάρικα όταν δεν ξέρω αν το αποτέλεσμα θα με ικανοποιήσει? Με ρωτούσε μόνο κάτι βλακείες (άσχετα με το θέμα μας) και έλεγε τα δικά του. Σαν γιατρός μπορεί να είναι κορυφή αλλά σαν άνθρωπος αντιπαθέστατος. Το μόνο που τον ενδιαφέρει είναι το χρήμα κ αν θα έκλεινα άμεσα ραντεβού.Νομίζω ότι του έχουμε δώσει πολύ αξία - περισσότερη από αυτή που πρέπει. Καιρός να κατέβει από το καλάμι του κ να συμπεριφερθεί όπως πρέπει - δηλ. σαν ΓΙΑΤΡΟΣ.Τι νομίζει ότι είναι θεός κι εμείς θα πρέπει να τον εμπιστευτούμε με κλειστά τα μάτια?
ακριβως!!! το ιδιο και με εμενα...δεν μου ειπε τι προκειτε να κανει η τι θα προσπαθησει να κανει...μου ελεγε βλακειες και δεν μιλησε καθολου για το πως θα ειναι μετα...να μου λειπει ...δεν ξερω τι αποτελεσμα θα εχω?ενδιαφεροταν για το που δουλευω και οχι για το τι θελω ...μηπως επειδη δεν ειναι σιγουρος για το τι αποτελεσμα θα δωσει?γι αυτο δεν λεει για το μετα???μου ειπε για τους καταξιωμενους που εχει ενχειρησει στελεχη εταιρειων προεδρινες κ.α μετα απο αποτυχημενες ρινοπλαστικες και οτι μονο αυτος ειναι που μπορει να ενχειρησει εμενα και τετοιες περιπτωσεις ...μετα αμερικη μου ειπε.καποια στιγμη με πιασε γελιο και με ρωτησε γιατι γελαω..προσπαθουσε να με πεισει οτι ειναι ο καλυτερος και ειχε υφος χωριατη που εγινε καποιος και ειναι πολυ πρωτος...το ατομο ειναι τραγικο...αλλος πλαστικος που επισκευτηκα για αλλο λογο και τον ρωτησα και για αυτο μου ανελυσε το τι μπορει να κανει και γιατι ειναι ετσι στο ανφας τοσο αναλυτικα που επαθα πλακα λεγεται μπουκ..λας και ειναι στην ερμου..πολυ ευγενικος χαμογελαστος και αναλυτικος.μου ειπε την τεχνικη που θα εκανε με απλα λογια που ειχαν λογικη..αφηστε που ειναι κουκλος για 50 χρονω
...και οχι τερας σαν τους αλλους που πουλανε ομορφια και ειναι τελειως χαλια...τι γουστο θα χουν αυτοι...?? πηγα γιατι σκεφτομουν να κανω υαλουρονικο...ειταν τοσο καλοι και αναλυτικοι που εκανα αναληψη απο την τραπεζα και εκανα και bottox και υαρουλονικο την ιδια μερα...τελειο αποτελεσμα!!..αφηστε που δεν παιρνει λεφτα στο ραντεβου...επισης εχω επισκευτει τον βου..δη στην κηφισιας πολυ καλος ευγενικος και αναλυτικος..και αυτος με δωρεαν ραντεβου...σου λενε τι θα κανουν και δεν σε δουλευουν με ειρωνικα σχολεια και γενικολογιες...τυπου θα σε κανω γαμπρο.θα σε παντρεψω και δεν εχεις μυτη....για να σε κανουν να αισθανθεις ασχημα και να τους κατσεις...προσοχη...οποιος θελει μπορω να στειλω φωτο η να δει αν εχω η οχι μυτη...για να κατελαβετε το ατομο που λεγεται σκου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

ramblade

Νεοφερμένος

Ο ramblade αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 47 μηνύματα.
ενω αλλος πλαστικος που επισκευτηκα για αλλο λογο και τον ρωτησα και για αυτο μου ανελεισε το τι μπορει να κανει και γιατι ειναι ετσι στο ανφας τοσο αναλυτικα που επαθα πλακα λεγεται μπουκ..λας και ειναι στην ερμου..

Απο την Σκυλα πηγες στη Χαριβδη...

πολυ ευγενικος χαμογελαστος και αναλυτικος...και κουκλος για 50 χρονω που ειναι...και οχι τερας σαν τους αλλους που πουλανε ομορφια και ειναι τελειως χαλια...τι γουστο θα χουν αυτοι...??

Βλεπω εχεις κ αντικειμενικα κριτηρια επιλογης...

πηγα για ερωτησεις για αλλο θεμα και ειταν τοσο καλοι και αναλυτικοι που πηγα και εκανα αναληψη και εκανε bottox και υαρουλονικο...τελειο αποτελεσμα..αφηστε που δεν παιρνει λεφτα στο ραντεβου...αυτος και αλλος ενασ που εχω επισκευτει ο βουκ..ης στην κηφισιας και οι δυο πολυκαλοι και αναλυτικοι..σου λενε τι θα κανουν και δεν σε δουλευουν με ειρωνικα σχολεια και γενικολογιες...τυπου θα σε κανω γαμπρο.θα σε παντρεψω και δεν εχεις μυτη....για να με κανει να αισθανθω ασχημα και να του κατσω...προσοχη...οποιος θελει μπορω να στειλω φωτο η να δει αν εχω η οχι μυτη...για να κατελαβετε το ατομο...

Στο Λυ..α γιατι δεν πηγες να δεις τι 8α σου πει; Κ αυτος στην τηλεοραση βγαινει σαν τους υπολοιπους που εχεις επισκευτει. Ο καλυτερος απ'ολους βεβαια ειναι ο Σπυ... Ιωανν..., αυτος θα διορθωσει τις τσαπατσουλιες του Φου..., θα σ'αφησει 2 τρυπες μονο για ν'αναπνεεις!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

st33

Νεοφερμένος

Ο st33 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 63 μηνύματα.
Απο την Σκυλα πηγες στη Χαριβδη...



Βλεπω εχεις κ αντικειμενικα κριτηρια επιλογης...



Στο Λυ..α γιατι δεν πηγες να δεις τι 8α σου πει; Κ αυτος στην τηλεοραση βγαινει σαν τους υπολοιπους που εχεις επισκευτει. Ο καλυτερος απ'ολους βεβαια ειναι ο Σπυ... Ιωανν..., αυτος θα διορθωσει τις τσαπατσουλιες του Φου..., θα σ'αφησει 2 τρυπες μονο για ν'αναπνεεις!!!

στην tv βγαινει και ο σκου__ ..οταν εφτιαξε την αντζελα ειταν καθε μερα απ το πρωι ως το βρραδυ απο τα πρωινα στις 7 το πρωι...και βλεπω διαφημιση του τωρα στο site οποτε μη προσπαθεις να πεισεις με γενικοτητες...εχεις εμπειρια?εχεις ενχειρηστει η εστω ειχες επαφη με αυτους που αναφερεις? αν ναι ανεφερε την και πες την αποψη σου ειδαλως δεν υπαρχει λογος να postαρεις βαση της φαντασιας σου και απο αυτα που εχεις ακουσει απο μια ξαδερφη σου καποτε στο texas...και να μπερδευεις αυτους που θεμουν να κανουν κατι....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

B~I~O~N~I~C

Νεοφερμένος

Ο B~I~O~N~I~C αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
Επισκέφθηκα κι εγώ τον Σκ. πριν λίγο καιρό γιατί ενδιαφερόμουν για ρινοπλαστική κ δεν τον συμπάθησα καθόλου.Ο άνθρωπος είναι γεμάτος αλλαζονεία και έπαρση. Δεν μ έκανε να αισθανθώ καθόλου άνετα κ δε μου ενέπνευσε εμπιστοσύνη. ΄Ηταν πολύ γενικός στις απαντήσεις του κ όταν τον ρωτούσα πώς θα είναι η μύτη μου μετά την επέμβαση το μόνο που μου έλεγε είναι ότι θα τα φτιάξουμε όλα. Πώς να του σκάσω 4 χιλιάρικα όταν δεν ξέρω αν το αποτέλεσμα θα με ικανοποιήσει? Με ρωτούσε μόνο κάτι βλακείες (άσχετα με το θέμα μας) και έλεγε τα δικά του. Σαν γιατρός μπορεί να είναι κορυφή αλλά σαν άνθρωπος αντιπαθέστατος. Το μόνο που τον ενδιαφέρει είναι το χρήμα κ αν θα έκλεινα άμεσα ραντεβού.Νομίζω ότι του έχουμε δώσει πολύ αξία - περισσότερη από αυτή που πρέπει. Καιρός να κατέβει από το καλάμι του κ να συμπεριφερθεί όπως πρέπει - δηλ. σαν ΓΙΑΤΡΟΣ.Τι νομίζει ότι είναι θεός κι εμείς θα πρέπει να τον εμπιστευτούμε με κλειστά τα μάτια?

Να σε ενημερώσω ότι έτσι ακριβώς είναι ΟΛΟΙ οι πλαστικοί ;) την ίδια συμπεριφορά έχουν ΟΛΟΙ. γι'αυτό αγαπητή μου θα σε συμβούλευα να έβλεπες έναν ΩΡΛ που δεν έχει ιδιότητα πλαστικού και αυτός θα σου πει τι πρόβλημα έχεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

B~I~O~N~I~C

Νεοφερμένος

Ο B~I~O~N~I~C αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
Χρειάζομαι και εγώ ρινοπλαστική :(
Μήπως ξέρετε πόσο χρονών πρέπει να γίνω για να την κάνω;

17 για κορίτσια, 18 για αγόρια αν θυμάμαι καλά. αν κάνω λάθος , ας με διορθώσει κάποιος.


Στο Λυ..α γιατι δεν πηγες να δεις τι 8α σου πει; Κ αυτος στην τηλεοραση βγαινει σαν τους υπολοιπους που εχεις επισκευτει. Ο καλυτερος απ'ολους βεβαια ειναι ο Σπυ... Ιωανν..., αυτος θα διορθωσει τις τσαπατσουλιες του Φου..., θα σ'αφησει 2 τρυπες μονο για ν'αναπνεεις!!!


ο λυ..ς είναι ο πλεον ακατάλληλος για μύτες .:confused: εκτός αν θέλετε να πάτε για botox. σε όλα τα άρθρα του στα περιοδικά (τύπου ciao) γράφει για στήθη, μπούτια..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ramblade

Νεοφερμένος

Ο ramblade αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 47 μηνύματα.
στην tv βγαινει και ο σκου__ ..οταν εφτιαξε την αντζελα ειταν καθε μερα απ το πρωι ως το βρραδυ απο τα πρωινα στις 7 το πρωι...και βλεπω διαφημιση του τωρα στο site οποτε μη προσπαθεις να πεισεις με γενικοτητες...εχεις εμπειρια?εχεις ενχειρηστει η εστω ειχες επαφη με αυτους που αναφερεις? αν ναι ανεφερε την και πες την αποψη σου ειδαλως δεν υπαρχει λογος να postαρεις βαση της φαντασιας σου και απο αυτα που εχεις ακουσει απο μια ξαδερφη σου καποτε στο texas...και να μπερδευεις αυτους που θεμουν να κανουν κατι....

Αγορι μου πριν αρχισεις κ γραφεις δεν μπαινεις στο κοπο να διαβασεις τα προηγουμενα μηνυματα, 'η εστω να μπεις στο προφιλ μου να δεις τι εχω γραψει στο παρελθον; Για να γελαω με αυτα που μας λες καποιος λογος θα υπαρχει...

ο λυ..ς είναι ο πλεον ακατάλληλος για μύτες .:confused: εκτός αν θέλετε να πάτε για botox. σε όλα τα άρθρα του στα περιοδικά (τύπου ciao) γράφει για στήθη, μπούτια..

Παιδια ασχετο αλλα καπου διαβασα οτι ο Λυ..ς τωρα σπουδαζει κοινωνιολογια μαζι με την γυναικα του (για την οποια εχω ακουσει εξισου καλα λογια απο ασθενεις της). Εχει βελτιστοποιησει βλεπετε τις χειρουργικες του τεχνικες, τα ξερει ολα πλεον κ αναζητα διεξοδο σε αλλες επιστημημες! LMAO :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top