Ζώδια

Τί ζώδιο είστε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 299)
  • Κριός

    Ψήφοι: 21 7.0%
  • Ταύρος

    Ψήφοι: 24 8.0%
  • Δίδυμοι

    Ψήφοι: 30 10.0%
  • Καρκίνος

    Ψήφοι: 28 9.4%
  • Λέων

    Ψήφοι: 25 8.4%
  • Παρθένος

    Ψήφοι: 22 7.4%
  • Ζυγός

    Ψήφοι: 29 9.7%
  • Σκορπιός

    Ψήφοι: 24 8.0%
  • Τοξότης

    Ψήφοι: 16 5.4%
  • Αιγοκερως

    Ψήφοι: 27 9.0%
  • Υδροχόος

    Ψήφοι: 33 11.0%
  • Ιχθεις

    Ψήφοι: 20 6.7%

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Παντως απο τους πλουσιους ανα τον κοσμο οι περισσοτεροι ειναι Παρθενοι!:D

Εγω γιατι ειμαι μπατιρο??:cry_x:

Αντε βρε που τακουσες αυτο?Κι αλλοι ειναι αλλα δε μας λεν τα ζωδια τους!:D Μαλλον εισαι μικρη ακομα, μολις μεγαλωσεις θα πλουτισεις:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
H Φοιβη ειναι διαβαστερο παιδι!!!
Εξσελενττττττττ!!!!!!!!!!!!

Πρωτον εχω συνδυασμο Κριος (H)-Καρκινος (Ω)-Ζυγος (Σ) γκχμμμμμ
Και κατα δευτερον δε θελω αλλα ψαριααααααααααααααα!!!! Γινεταιιιιιι?!!!!!:mad:
Δεν ταιριαζουμε ρε μανα μου...ουτε με φιλους ουτε με γκομενους...!
Και κατι ειδα για ευαισθητη ψυχη των ψαριων....αυτο απο ποτε ισχυει κι εγω γιατι δεν το εχω δει?? Α ναι ξερω ειναι κρυμμενη και καμμια φορα την αφηνετε να βγει και προς τα εξω! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.

Και κατι ειδα για ευαισθητη ψυχη των ψαριων....αυτο απο ποτε ισχυει κι εγω γιατι δεν το εχω δει?? Α ναι ξερω ειναι κρυμμενη και καμμια φορα την αφηνετε να βγει και προς τα εξω! :P

Τα ψάρια γίνονται ευαίσθητα μόνο σε αυτούς που θ΄αγγίξουν την ψυχή τους κατά τ΄άλλα είμαστε αναίσθητα γαϊδούρια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από mindcircus;:
Στον Ταύρο,οπου είναι σε έξαρση,δημιουργεί έντονη αίσθηση σπιτιού και οικογενειακής
Απο blog

ειμαι που ειμαι καρκινακι, εχω και απο τγη σεληνη στο ταυρο την εντονη αισθηση σπιτιου και οικογενειακης σταθεροτητας...
καποιος γρηγορα να με αποκαταστησει! πρεπει να παντρευτω και να αραδιασω κουτσουβελα. το λεει ο ωροσκοπος μου!:D:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Τα ψάρια γίνονται ευαίσθητα μόνο σε αυτούς που θ΄αγγίξουν την ψυχή τους κατά τ΄άλλα είμαστε αναίσθητα γαϊδούρια.


:yes::yes::yes:
Συμφωνώ! Τα περισσότερα ψαράκια που έχω γνωρίσει είναι έτσι! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
για πείτε μου λίγο για τους διδύμους και τα ψαράκια! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.

Και κατα δευτερον δε θελω αλλα ψαριααααααααααααααα!!!!

Καλα ντεεεεεεε κι ελεγα να σε παω για κουτσομουρες αλλα δε πειραζει θα σε παω στα βλαχικα:tongue::tongue::tongue::D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
για πείτε μου λίγο για τους διδύμους και τα ψαράκια! :P

Από μια πρόχειρη αναζήτηση! Γενικότερα πάντως στο ιντερνετ βρίσκεις σχεδόν τα πάντα! :D

Δίδυμοι
Ιχθύς
Αν είναι αδύνατο μυαλό, μπορεί να δραπετεύσει με τα ναρκωτικά, που θα κάνουν ακόμα μεγαλύτερη τη φυσική του αδυναμία χαρακτήρα και αναποφασιστικότητα. Του είναι τότε πολύ πιο δύσκολο ν' αντισταθεί στην επιρροή των ναρκωτικών και γι' αυτό πρέπει να μην κάνει ποτέ αρχή σ' αυτά.
:worry:

Σε αυτό το σάιτ μπορείς να βρεις την πλήρη ανάλυση του αστρολογικού σου χάρτη! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Τα ψάρια γίνονται ευαίσθητα μόνο σε αυτούς που θ΄αγγίξουν την ψυχή τους κατά τ΄άλλα είμαστε αναίσθητα γαϊδούρια.

Δηλαδη τα υπολοιπα ζωδια απεναντι σε ποιους ειναι ευαισθητα...και τι πρεπει να τους αγγιξουν? Το ποδι?!
Με το σχολιο μου ηθελα να πω πως η ευαισθησια τους δεν εκδηλωνεται ευκολα οπως π.χ στους καρκινους...και ας εχουν την ιδια φημη.
Χαιρομαι παντως που με επιβεβαιωσες! :)

Καλα ντεεεεεεε κι ελεγα να σε παω για κουτσομουρες αλλα δε πειραζει θα σε παω στα βλαχικα


Με σκορπινα (ειδικα τη συγκεκριμενη :redface:) παω και για φα-ροζ! Δεν εχω προβλημα!!!!!!!!!!!!! :D

(ακομα περιμενωωωωωωωω.....:mad:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
παντως λιονταρινα με διδυμο δεννννννννννννν με τιποτααααααααααα λεμεεεεεεεεε:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Athinoul@91

Δραστήριο μέλος

Η Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 669 μηνύματα.
εγω εχω τον αρη στο σκορπιο! τι ειναι???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Δηλαδη τα υπολοιπα ζωδια απεναντι σε ποιους ειναι ευαισθητα...και τι πρεπει να τους αγγιξουν? Το ποδι?!
Με το σχολιο μου ηθελα να πω πως η ευαισθησια τους δεν εκδηλωνεται ευκολα οπως π.χ στους καρκινους...και ας εχουν την ιδια φημη.
Χαιρομαι παντως που με επιβεβαιωσες! :)



Δεν κατάλαβες.
Τα ψάρια είναι γενικώς πολύ ευαίσθητα και αυτό το εκδηλώνουν άνετα, είναι ολοφάνερο.. είναι καλοί ακροατές, συμπάσχουν με τα προβλήματα των άλλων, είναι ευσυγκίνητα κλπ.
Σε ό,τι αφορά όμως τις ερωτικές σχέσεις τα πράγματα είναι διαφορετικά. Μπορούν να σε πουλήσουν και να σε αγοράσουν. Δεν είναι ξεκάθαροι και μπορεί να συνεχίσουν να έχουν μια σχέση που δεν τραβάει παριστάνοντας ότι περνούν καλά, ώσπου μια ωραία πρωία συνειδητοποιούν ότι δεν είσαι η γυναίκα/άντρας της ζωής τους και την κάνουν χωρίς πολλές πολλές εξηγήσεις.
Όταν ερωτευτούν πραγματικά βγαίνει όλη τους η ευαισθησία, ο ρομαντισμός και συνδυάζουν τις παραπάνω χάρες τους με αποτέλεσμα να κάνουν το ταίρι τους να μοιάζει βασιλιάς/ισσα, να νιώθει ξεχωριστός και τυχερός που έχει στο πλευρό του έναν τέτοιον ευαίσθητο άνθρωπο :P

Είμαι κλασσικό ψάρι και όσα ψάρια γνωρίζω φέρονται πάνω κάτω με τον ίδιο τρόπο.
Για τους φίλους-γνωστούς είμαι ψυχούλα.. τράβα ρώτα και τους πρώην! :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.




Με σκορπινα (ειδικα τη συγκεκριμενη :redface:) παω και για φα-ροζ! Δεν εχω προβλημα!!!!!!!!!!!!! :D

(ακομα περιμενωωωωωωωω.....:mad:)


Καλε τι ειναι το φα-ροζ?:redface::redface::redface:


Δεν κατάλαβες.
Τα ψάρια είναι γενικώς πολύ ευαίσθητα και αυτό το εκδηλώνουν άνετα, είναι ολοφάνερο.. είναι καλοί ακροατές, συμπάσχουν με τα προβλήματα των άλλων, είναι ευσυγκίνητα κλπ.
Σε ό,τι αφορά όμως τις ερωτικές σχέσεις τα πράγματα είναι διαφορετικά. Μπορούν να σε πουλήσουν και να σε αγοράσουν. Δεν είναι ξεκάθαροι και μπορεί να συνεχίσουν να έχουν μια σχέση που δεν τραβάει παριστάνοντας ότι περνούν καλά, ώσπου μια ωραία πρωία συνειδητοποιούν ότι δεν είσαι η γυναίκα/άντρας της ζωής τους και την κάνουν χωρίς πολλές πολλές εξηγήσεις.
Όταν ερωτευτούν πραγματικά βγαίνει όλη τους η ευαισθησία, ο ρομαντισμός και συνδυάζουν τις παραπάνω χάρες τους με αποτέλεσμα να κάνουν το ταίρι τους να μοιάζει βασιλιάς/ισσα, να νιώθει ξεχωριστός και τυχερός που έχει στο πλευρό του έναν τέτοιον ευαίσθητο άνθρωπο :P

Είμαι κλασσικό ψάρι και όσα ψάρια γνωρίζω φέρονται πάνω κάτω με τον ίδιο τρόπο.
Για τους φίλους-γνωστούς είμαι ψυχούλα.. τράβα ρώτα και τους πρώην! :hehe:

Πραγματικα κι εγω τετοια ψαρια ξερω, δεν εχω κανει ποτε σχεση ομως με ψαρι.
Ειναι τοσο καλα και το βασικο ειναι οτι με ακουν, εμενα προσωπικα. Γιατι θελω πολυ να με ακουν, αλλωστε συνηθως τις λυσεις τις ξερω αλλα μιλαω πολυ και θελω να με ακουν!!!!!!:P
Δλδ εχουν υπομονη με λιγα λογια, κατι βασικο που δεν εχω εγω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Φα-γκρί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Αααα καλε πως το καταλαβες? Ετσι το λεμε η εγω ειμαι ξανθια?:hmm:
:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Αααα καλε πως το καταλαβες? Ετσι το λεμε η εγω ειμαι ξανθια?:hmm:
:D
Έτσι το λέει η Ντάλια.:redface:

Και εγώ αυτό έψαχνα, αλλά δε το έβρισκα.:(


Δεν κατάλαβες.
Τα ψάρια είναι γενικώς πολύ ευαίσθητα και αυτό το εκδηλώνουν άνετα, είναι ολοφάνερο.. είναι καλοί ακροατές, συμπάσχουν με τα προβλήματα των άλλων, είναι ευσυγκίνητα κλπ.
Σε ό,τι αφορά όμως τις ερωτικές σχέσεις τα πράγματα είναι διαφορετικά. Μπορούν να σε πουλήσουν και να σε αγοράσουν. Δεν είναι ξεκάθαροι και μπορεί να συνεχίσουν να έχουν μια σχέση που δεν τραβάει παριστάνοντας ότι περνούν καλά, ώσπου μια ωραία πρωία συνειδητοποιούν ότι δεν είσαι η γυναίκα/άντρας της ζωής τους και την κάνουν χωρίς πολλές πολλές εξηγήσεις.
Όταν ερωτευτούν πραγματικά βγαίνει όλη τους η ευαισθησία, ο ρομαντισμός και συνδυάζουν τις παραπάνω χάρες τους με αποτέλεσμα να κάνουν το ταίρι τους να μοιάζει βασιλιάς/ισσα, να νιώθει ξεχωριστός και τυχερός που έχει στο πλευρό του έναν τέτοιον ευαίσθητο άνθρωπο :P

Είμαι κλασσικό ψάρι και όσα ψάρια γνωρίζω φέρονται πάνω κάτω με τον ίδιο τρόπο.
Για τους φίλους-γνωστούς είμαι ψυχούλα.. τράβα ρώτα και τους πρώην! :hehe:

Έτσι ακριβώς. Σα να περιγράφεις εμένα[σχεδόν]. O.O
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Δεν κατάλαβες.
Τα ψάρια είναι γενικώς πολύ ευαίσθητα και αυτό το εκδηλώνουν άνετα, είναι ολοφάνερο.. είναι καλοί ακροατές, συμπάσχουν με τα προβλήματα των άλλων, είναι ευσυγκίνητα κλπ.
Σε ό,τι αφορά όμως τις ερωτικές σχέσεις τα πράγματα είναι διαφορετικά. Μπορούν να σε πουλήσουν και να σε αγοράσουν. Δεν είναι ξεκάθαροι και μπορεί να συνεχίσουν να έχουν μια σχέση που δεν τραβάει παριστάνοντας ότι περνούν καλά, ώσπου μια ωραία πρωία συνειδητοποιούν ότι δεν είσαι η γυναίκα/άντρας της ζωής τους και την κάνουν χωρίς πολλές πολλές εξηγήσεις.
Όταν ερωτευτούν πραγματικά βγαίνει όλη τους η ευαισθησία, ο ρομαντισμός και συνδυάζουν τις παραπάνω χάρες τους με αποτέλεσμα να κάνουν το ταίρι τους να μοιάζει βασιλιάς/ισσα, να νιώθει ξεχωριστός και τυχερός που έχει στο πλευρό του έναν τέτοιον ευαίσθητο άνθρωπο :P

Είμαι κλασσικό ψάρι και όσα ψάρια γνωρίζω φέρονται πάνω κάτω με τον ίδιο τρόπο.

Για τους φίλους-γνωστούς είμαι ψυχούλα.. τράβα ρώτα και τους πρώην! :hehe:


Ψαρακια εχω πολλα στη ζωη μου...αν σκεφτει κανεις οτι η μεγαλη αδυναμια ο μπαμπας μου και η αδερφη μου ειναι δυο απο αυτα και αρκετους φιλους ψαρια γυρω μου συγκριτικα με αλλα ζωδια...
Το μονο σιγουρο ειναι οτι ενω εχουν την ιδια φημη π.χ με τους καρκινους περι ευαισθησιας στην ουσια δεν εχουν καμμια σχεση.
Και το μονο σιγουρο ειναι οτι αναισθητα δεν ειναι σε κανεναν τομεα...υπαρχουν και χειροτερα ζωδια στο θεμα αυτο...βλ. κριους ή διδυμους ή ακομα καλυτερα αιγοκερους.
Που και παλι ενω ειμαι κριος μου συμβαινει αυτο ακριβως που πριν περιεγραψες...μπορει να με δει κανεις υπερβολικα ευαισθητη απεναντι στον οποιονδηποτε, αλλα και το ιδιο αναισθητη επισης.

Τελος παντων ζωδια ειναι αυτα...δε θα σκασουμε κιολας...:)

Απλα δε θελω αλλα ψαριααααααααα!:P Χαθηκε καμμια τοξοτινα ή κανενας τοξοτης?!:P


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
Και το μονο σιγουρο ειναι οτι αναισθητα δεν ειναι σε κανεναν τομεα...υπαρχουν και χειροτερα ζωδια στο θεμα αυτο...βλ. κριους ή διδυμους ή ακομα καλυτερα αιγοκερους.

αυτο ξαναπες το! τοση αναισθησιααα δεν ματαξαναδα! και οντως μαζι δεν κανουμε, καποιος πρεπει να τα βαζει κατω συνεχεια και στο τελος γινεται εκρηξη μεγαλη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Ρε παιδια οχι... οι διδυμοι δεν ειναι αναισθητοι....
Ετσι δειχνουν αλλα δεν ειναι....:worry: Δεν προβαλλουν ευκολα τις ευαισθησιες τους. Θα τους ελεγα με πολλα σκαμπανεβασματα στη διαθεση, κυκλοθυμια στο φουλ, αλλα οχι αναισθητοι... διδυμακια.. νιαχ νιαχ:P

αυτο ξαναπες το! τοση αναισθησιααα δεν ματαξαναδα! και οντως μαζι δεν κανουμε, καποιος πρεπει να τα βαζει κατω συνεχεια και στο τελος γινεται εκρηξη μεγαλη...

Οντως λιονταρι με διδυμο ειναι εκρηξη πραγματικα. Εχω τυχει μπροστα σε χωρισμο, κακη εμπειρια, πολυ παθος, πολυς καυγας.:/:

Ομως ειναι μια εμπειρια παθους που αξιζει κανεις να τη ζει πιστευω. Γενικα μια τετοια σχεση κανει καλο σε ολους μας θεωρω. Αρκει να τη δουμε μετα απο λιγο με καλο ματι.
Με αρεσουν οι σχεσεις παθους, με εξιταρουν:D
Οχι για πολυ, ε? Μετα ξερεις... ηρεμια λιμανακι κοκ.:D:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top