Ζώδια

Τί ζώδιο είστε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 299)
  • Κριός

    Ψήφοι: 21 7.0%
  • Ταύρος

    Ψήφοι: 24 8.0%
  • Δίδυμοι

    Ψήφοι: 30 10.0%
  • Καρκίνος

    Ψήφοι: 28 9.4%
  • Λέων

    Ψήφοι: 25 8.4%
  • Παρθένος

    Ψήφοι: 22 7.4%
  • Ζυγός

    Ψήφοι: 29 9.7%
  • Σκορπιός

    Ψήφοι: 24 8.0%
  • Τοξότης

    Ψήφοι: 16 5.4%
  • Αιγοκερως

    Ψήφοι: 27 9.0%
  • Υδροχόος

    Ψήφοι: 33 11.0%
  • Ιχθεις

    Ψήφοι: 20 6.7%

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
ωωωωωω ναι κυκλοθυμικα πολυ! τη μια ετσι την αλλη γιουβετσι, ουτε γυναικες με τα ορμονικα τους δεν κανουν ετσι... εκτος αυτου βρε μαιντ μου τι να το κανω αμα ο αλλος εχει ευαισθησια αλλα την κρυβει κατω απο τονους εγωισμο?? αστο καλυτερα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
ουτε γυναικες με τα ορμονικα τους δεν κανουν ετσι...
:clapup:

εκτος αυτου βρε μαιντ μου τι να το κανω αμα ο αλλος εχει ευαισθησια αλλα την κρυβει κατω απο τονους εγωισμο?? αστο καλυτερα...

Σε αυτο εχεις δικιο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
τα ψαρια ειναι θηλυκο ζωδιο,,δεν ειναι τυχαιο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Ωχ αρχιζει παλι:hehe::hehe::hehe::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,044 μηνύματα.
ΓΥΝΑΙΚΑ ΛΕΩΝ
Το πρόβλημα δεν είναι πώς να βρείτε μια γυναίκα Λέοντα, γιατί ξεχωρίζει από μακριά. Το πρόβλημα είναι το πώς να απομακρύνετε τα πλήθη των θαυμαστών της.
Οι κολακείες που είναι αρκετές για τους άντρες Λέοντες, δεν φτάνουν για μια γυναίκα. Από πολύ μικρή έχει συγκεντρώσει ένα πλούσιο απόθεμα από επαίνους, μια που πάντοτε τους επεδίωκε και, αν δεν μπορούσε να κάνει διαφορετικά, τους επέβαλλε.
Δεν αρκεί λοιπόν να εξυμνήσετε την ομορφιά της. θα πρέπει να κολακέψετε το πνεύμα της και προπάντων το οργανωτικό μυαλό της. Ακόμη κι αν δεν μπόρεσε να επιδείξει τις ηγετικές της ικανότητες θα πρέπει να της πείτε ότι είναι γεννημένη για βασίλισσα. Αν αντιδράσει θειικά, κάντε το επόμενο βήμα, κάνοντας επίδειξη του πλούτου σας και των ανέσεων που μπορείτε να της εξασφαλίσετε.
Ένα χρυσό κόσμημα είναι πάντα ευπρόσδεκτο δώρο και μια καλή αρχή. Δεν φτάνει όμως. Πρέπει να της δείξετε ότι έχετε ανέσεις και ότι μπορεί να τις απολαύσει κι εκείνη. Ακριβά αρώματα, πλούσια σπίτια, πολυτελείς μπανιέρες, σπάνια διακόσμηση, εντυπωσιακά έπιπλα είναι τα στοιχεία που θα τη γοητέψουν.
Αν σας αρέσει να κυκλοφορείτε με μια τόσο πολυέξοδη γυναίκα, γεμίστε τη δώρα, εξασφαλίστε της πολυτέλεια και θα είναι για πάντα δική σας.
Προσέξτε όμως να μην την αφήσετε να σας επιβληθεί απόλυτα γιατί μπορεί να σας κατευθύνει σε όλη σας τη ζωή, πράγμα που δεν είναι εύκολο να ανεχτεί ένας άντρας.

Είμαι η μεγάλη εξαίρεση από όσο φαίνεται. Τίποτα από αυτά δεν μου ταιριάζει. Ίσως φταίει κι ο ωροσκόπος στον αιγόκερω...:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
H Φοιβη ειναι διαβαστερο παιδι!!!
Εξσελενττττττττ!!!!!!!!!!!!

Πρωτον εχω συνδυασμο Κριος (H)-Καρκινος (Ω)-Ζυγος (Σ) γκχμμμμμ
Και κατα δευτερον δε θελω αλλα ψαριααααααααααααααα!!!! Γινεταιιιιιι?!!!!!:mad:
Δεν ταιριαζουμε ρε μανα μου...ουτε με φιλους ουτε με γκομενους...!
Και κατι ειδα για ευαισθητη ψυχη των ψαριων....αυτο απο ποτε ισχυει κι εγω γιατι δεν το εχω δει?? Α ναι ξερω ειναι κρυμμενη και καμμια φορα την αφηνετε να βγει και προς τα εξω! :P


Ο μι τζι, τι ψέμα!! Εκεί δεν ήσουν καλε όταν με γνώρισες;;;;;;; Και πόσο καιρό πριν που με ήξερες απ το στέκι.. Αχ αχ τπτ δεν εκτιμάτε εσείς οι Κριοί, τι-πο-τα :P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Speedy

Δραστήριο μέλος

Ο Speedy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αγρίνιο (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 713 μηνύματα.


Και το μονο σιγουρο ειναι οτι αναισθητα δεν ειναι σε κανεναν τομεα...υπαρχουν και χειροτερα ζωδια στο θεμα αυτο...βλ. κριους ή διδυμους ή ακομα καλυτερα αιγοκερους.


Για τον αιγόκαιρω δεν ισχύει κάτι τέτοιο.. Ο αιγόκερως κυριαρχείται απο τα συναισθήματα του άσχετα αν δεν θα το δείς ποτέ αυτό γιατί κρύβει καλά φυλαγμένα τα πραγματικά του αισθήματα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Είμαι η μεγάλη εξαίρεση από όσο φαίνεται. Τίποτα από αυτά δεν μου ταιριάζει.
τιποτα?
δυσκολα το πιστευω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
ΠΑΙΔΙΑ...!!!!
Δεν ειπα οτι ειναι αναισθητοι!
Απλα καποιοι εκδηλωνουν την ευαισθησια τους και ειναι περισσοτερο ευσυγκινητοι απο καποιους αλλους!
Χαλαρωστε...και διδυμοι, και ψαρακια και αιγοκεροι!!!!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deviance

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο $Con αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 152 μηνύματα.
Οι Σκορπιοί είναι τα καλύτερο ζώδια τι το ψάχνουμε τώρα:smoke:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Οι Σκορπιοί είναι το καλύτερο ζώδιο τη το ψάχνουμε τώρα:smoke:

Ειλικρινα τωρα, το πιστευεις αυτο που λες?:hmm:
Ειναι πολυ δυσκολο ζωδιο Ντεβ... να λεμε τα πραματα με τονομα τους...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
γεια σας παιδια και απο εμενα!!!εδω καρκινακι με ωροσκοπο υδροχοο......πως με κοβετε ??τι εχετε να σχολιασετε ???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deviance

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο $Con αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 152 μηνύματα.
Ειλικρινα τωρα, το πιστευεις αυτο που λες?:hmm:
Ειναι πολυ δυσκολο ζωδιο Ντεβ... να λεμε τα πραματα με τονομα τους...;)
Είμαστε αλλά αρέσουμε :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JennyV

Δραστήριο μέλος

Η JennyV αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 735 μηνύματα.
Είμαστε αλλά αρέσουμε :pfff:

δεν θα διαφωνήσω αλλά είστε και κάπως "εκδικητικά άτομα" νομίζω, αλλά και ερωτεύσιμα! χαλαλι σας βρε:P

εγώ( διδυμη) παντως με του ταύρους έχω μια παραπάνω συμπάθεια.. με όλους, αμέσως δένουμε :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria....

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 1,970 μηνύματα.
Oι Σκορπιοί είναι ξαδερφάκια με τους Καρκίνους?:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
μάλιστα... στο χώρο βλέπουν τον Ταύρο, στην παρέα με βλέπουν για Σκορπιό και οι φίλοι μου με βλέπουν σαν Λιοντάρι.
Mήπως παίρνουν LSD ? :hmm: Εγω παντως σαν ανθρωπο σε βλέπω.

Και κατα δευτερον δε θελω αλλα ψαριααααααααααααααα!!!! Γινεταιιιιιι?!!!!!:mad:
Δεν ταιριαζουμε ρε μανα μου...ουτε με φιλους ουτε με γκομενους...!
Ενταξει μανδάμ...αφου δεν τρώτε ψαρικό, θα σας σερβίρουμε καινουργιο ζώδιο, κατι σε θαλλασινο, μίξη σκορπιου με αστακό, "Ασταρπιό" ενα πραγμα.

... να λεμε τα πραματα με τονομα τους...;)
Hahahah...Καλυτερη ατακα στο τοπικ !


Να πω κι εγω κατι ; Εχετε προσεξει ποσο αστειο ειναι ολο αυτο με τα ζωδια ; Εαν οντως επαληθευονταν, το τοπικ θα ειχε το 10% των σελιδων :P

εντωμεταξυ τελικα διαβαζω οτι πρεπει μαλλον ΟΛΑ τα ζωδια να ειναι πολυ ευαισθητα, αλλα δε το δειχνουν ! Δεν εχει καμια σχεση με το οτι ολοι οι ανθρωποι αυτοματως εχουμε αμυνες για τις ευαισθησιες μας και τα πιο προσωπικα κομματια της ψυχης μας. Που αναλογα με την ιδιοσυγκρασια του καθενος, ο καθενας προστατευει περισσοτερο ή λιγοτερο....οοοχι...καμια σχεση. Ειναι τι λενε οι ζωδιακοι πινακες!

Και επειδη κανω και συλλογη απο ωραιες σκεψεις :

[FONT=georgia, bookman old style, palatino linotype, book antiqua, palatino, trebuchet ms, helvetica, garamond, sans-serif, arial, verdana, avante garde, century gothic, comic sans ms, times, times new roman, serif]"All anyone can see in a birthchart are tendencies that will become facts if he does not do something to alter them."
~Isabel Hickey[/FONT]

[FONT=georgia, bookman old style, palatino linotype, book antiqua, palatino, trebuchet ms, helvetica, garamond, sans-serif, arial, verdana, avante garde, century gothic, comic sans ms, times, times new roman, serif]"Superstition is to religion what astrology is to astronomy: the mad daughter of a wise mother."
~Voltaire[/FONT]

"[FONT=georgia, bookman old style, palatino linotype, book antiqua, palatino, trebuchet ms, helvetica, garamond, sans-serif, arial, verdana, avante garde, century gothic, comic sans ms, times, times new roman, serif]The vast majority, who believe in astrology and think that the planets have nothing better to do than form a code that will tell them whether tomorrow is a good day to close a business deal or not, become all the more excited and enthusiastic about the bilge when a group of astronomers denounces it. "
~Isaac Asimov
[/FONT]
[FONT=georgia, bookman old style, palatino linotype, book antiqua, palatino, trebuchet ms, helvetica, garamond, sans-serif, arial, verdana, avante garde, century gothic, comic sans ms, times, times new roman, serif]"I don't believe in astrology; I'm a Sagittarius and we're skeptical."
~Arthur C. Clarke[/FONT]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria....

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 1,970 μηνύματα.
Για τις γυναίκες Καρκίνους τι έχετε να πείτε?:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
[FONT=georgia, bookman old style, palatino linotype, book antiqua, palatino, trebuchet ms, helvetica, garamond, sans-serif, arial, verdana, avante garde, century gothic, comic sans ms, times, times new roman, serif]"Superstition is to religion what astrology is to astronomy: the mad daughter of a wise mother."
~Voltaire[/FONT]

:worship::worship::worship::worship::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,044 μηνύματα.
τιποτα?
δυσκολα το πιστευω..

Κι όμως. Το μόνο που έχω από λιοντάρι είναι ο εγωισμός κι η περηφάνεια. Ούτε πρώτη θέλω να είμαι, ούτε τα κοσμήματα με συγκινούν, ούτε θέλω να πετύχω στα πάντα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Κι όμως. Το μόνο που έχω από λιοντάρι είναι ο εγωισμός κι η περηφάνεια.
αα,μπραβο..αυτη ειναι η ουσια του ζωδιου..
αρχηγος και οργανωτικη εισαι?το χεις καθολου?γιατι και αυτο ειναι η ουσια του ζωδιου..

τα γυρω γυρω δεν ισχυουν συχνα..

οπως και εγω,,ειμαι βιαστικος,,ισχυρογνωμων.(το κυριοτερο ελαττωμα μου).και μου αρεσει η δραση..
βασικα χαρακτηριστικα του κριου,,και η παιδικοτητα βεβαια..

αλλα δεν εχω καθόλου το αρχηγικο στοιχειο-που λενε οτι να εχει συνηθως ο Κριος,,καθόλου,,και ουτε θα μπορουσα..δεν μπορω να οργανωσω κανεναν ουτε να παρω ευθυνες αλλων πανω μου..

ειμαι ενα δυναμικο παιδι..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top