Το σημάδι από τα φιλιά

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
εμένα μου δημιουργεί την αίσθηση ότι κάποιος "μάρκαρε" τον σύντροφο του ώστε να δηλώνει εν τη απουσία του ότι το εν λόγω άτομο είναι "καπαρωμένο" :P
Κάτι σε "το μοσχάρι είναι ιδιοκτησίας μου" μου θυμίζει :P

Κι εμένα αυτό μου θυμίζει αλλά μου αρέσει κιόλας.
Μμμμμμμμμμμμμ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
...μπορεί να γίνει με τέτοιο τρόπο, που και σημάδι να μην αφήσει και να σε κάνει να ανατριχιάσεις ολόκληρος. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
...μπορεί να γίνει με τέτοιο τρόπο, που και σημάδι να μην αφήσει και να σε κάνει να ανατριχιάσεις ολόκληρος. ;)

Σωστά ......:):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Eγώ πάλι μόλις θυμήθηκα ένα πολύ αγαπημένο μου τραγούδι..

"Μα το σημάδι στον λαιμό μου από τα φιλιά σου
θα μαρτυράει πως με είχες αγκαλιά σου,
μα το σημάδι στον λαιμό μου που θα μένει
θα μαρτυράει πως δεν είμαστε δύο ξένοι.."

Κομματάρα! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Γιατί βρε...
αν το κομμάτι έλεγε....

Μα το σημάδι στην κοιλιά μου από τα φιλιά σου
θα μαρτυράει πως με είχες αγκαλιά σου,
μα το σημάδι στην κοιλιά μου που θα μένει
θα μαρτυράει πως δεν είμαστε δύο ξένοι.."

θα σε χάλαγε? :P

πρέπει να είναι στο λαιμό? δεν μπορεί να είναι σε ένα πιο διακριτικό σημείο που δεν δηλώνει ότι χτες έβγαλες τα μάτια σου? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
....λογικά από το λαιμό περνάνε πολλά νεύρα που διεγείρονται κατ' αυτόν τον τρόπο... :hmm:
Μπορεί να κάνω και λάθος, πάντως σαν την κοιλιά δεν είναι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Δεν έχει να κάνει με τα νεύρα, αλλά με τις ερωτογενείς ζώνες..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Γιατί βρε...
αν το κομμάτι έλεγε....

Μα το σημάδι στην κοιλιά μου από τα φιλιά σου
θα μαρτυράει πως με είχες αγκαλιά σου,
μα το σημάδι στην κοιλιά μου που θα μένει
θα μαρτυράει πως δεν είμαστε δύο ξένοι.."

θα σε χάλαγε? :P

πρέπει να είναι στο λαιμό? δεν μπορεί να είναι σε ένα πιο διακριτικό σημείο που δεν δηλώνει ότι χτες έβγαλες τα μάτια σου? :P

Φυσικα και μπορεί να είναι, αλλά τι να κάνω που έτσι λέει το τραγούδι; :P

(Και θα αντισταθώ στον πειρασμό να σου κάνω πρόστυχη παραλλαγή του! :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Δεν έχει να κάνει με τα νεύρα, αλλά με τις ερωτογενείς ζώνες..

οι οποίες αλήθεια, γιατρέ μας πες μας :P, είναι ίδιες στους ανθρώπους ή έχουν σοβαρές διαφοροποιήσεις?
Δλδ μπορεί κάποιος να μην έχει ΚΑΘΟΛΟΥ (όχι απλά λιγότερο) σαν ερωτογενή ζώνη το λαιμό?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Δεν έχει να κάνει με τα νεύρα, αλλά με τις ερωτογενείς ζώνες..
Mα και οι ερωτογενεις ζωνες σε νευρα οφειλονται...

Kαθολου ερωτογενη ζωνη στο λαιμο...δε το χω ακουσει ποτέ. Λιγοτερη ευαισθησια ναι (αν και σπανιο). Δεν υπαρχουν και τρελες διαφορες στο νευρικο συστημα απο ανθρωπο σε ανθρωπο.

Σιγουρα μπορει να γινει και χωρις σημαδι.
Οχι οτι θελει και πολυ για να γινει το σημαδι βεβαια... Αλλα ατομα εντωμεταξυ κανουν πιο ευκολα, αλλα πιο δυσκολα.
Ο λαιμος παντως ειναι και νοστιμος , αλλα και αρεσει στον αποδεκτη.

Ε νταξ, κι αμα τοοοσο πολυ σας ενοχλει, να τραβηξουμε και ενα μπουκετο στο ματι, να φαινεται οτι φαγατε ξυλο ! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sunrise

Δραστήριο μέλος

Η Sunrise αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 643 μηνύματα.
Eμένα πάλι μου κάνει κάτι σε στυλ "κοιτάχτε τι έκανα εγώ χτες το βράδυ....";)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Παντως μιας και μιλαμε για "πιπιλιες" θεϊκό το κομμάτι του Ιωαννίδη "Στην αγορά του Αλ Χαλίλι"...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Είναι ωραίο το σημάδι απ'το φιλί...
Κι αμα κανέναν τον πειράζει και σε πειράζει περίεργα και σκέφτεται και και και... πρόβλημά του. Σιγά μη δώσω και λογαριασμό τι κάνω στο κρεββάτι μου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Eμένα πάλι μου κάνει κάτι σε στυλ "κοιτάχτε τι έκανα εγώ χτες το βράδυ....";)
Yπαρχουν πολλοι τροποι για να ερμηνευσουμε κατι. Αν το βλεπεις ετσι σημαινει οτι θεωρεις οτι είτε επρεπε να "κρατιουνται" να μη κανουν σημαδι γιατι "τι θα πει ο κοσμος" , ειτε επρεπε να βαλουν μακιγιαζ για να το κρυψουν γιατι...."τι θα πει ο κοσμος". :P Οποτε παιζει ρολο ποσο σκοτιζεσαι με το τι θα λεει ο κοσμος, για κατι που ειναι φυσιολογικο στο κατω κατω (σημαδι ποθου ειναι, οχι σημαδι βρυκολακα).

Και αν το βλεπεις ετσι, ισως ειναι επειδη αν το δεις σε αλλο ατομο θα σκεφτεις και συ ετσι "α μωρε ηρθε να μας κανει επιδειξη". Μπορει να πεφτεις μεσα, μπορει και οχι. Αλλα γιατι να παει πρωτα πρωτα εκει το μυαλο σου και οχι σε κατι πιο ουδετερο ; :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Δυστυχώς έχω κάνει και μου έχουν κάνει, είναι σπαστικό άλλα πάνω στην φωτιά δεν σε νοιάζουν τα εγγαυματα άλλα πώς θα περάσεις δεν ξέρω άν με ποιάνεις:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Πολλοί πάντως πραγματικά το κάνουν για να μαρκάρουν την κοπέλα.
Και γιαυτό προσπαθώ να το εχω υπόψη μου αλλά η κίνηση που το παράγει μαρέσει ενεργητικά και παθητικά. Αν και εγώ μάλλον δεν κάνω εύκολα καθώς μόνο μια φορά εχει γίνει και είχα πονέσει.

Αν στην κοπέλα δεν αρέσει προσπαθώ για ένα ακόμη λόγω να προσέχω αν και δεν μαρέσει. Ο βασικότερος λόγος όμως είναι ότι δεν θέλω να μαρκάρω τον κόσμο.

ΚΟΥΕ υπάρχουν δέρματα που κάνουν για πλάκα. Εκνευριστικά πολύ εύκολα. Είναι κάτι σαν τις μελανιές. Άλλοι μελλανιάζουν για πλάκα και άλλοι όχι. Κυρίως βέβαια οι γυναίκες που ορισμένες απλά να τις πιάσεις λίγο πιο σφιχτά μένει ελαφρο σημάδι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

theio_vrefos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο theio_vrefos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 823 μηνύματα.
ΚΟΥΕ υπάρχουν δέρματα που κάνουν για πλάκα. Εκνευριστικά πολύ εύκολα. Είναι κάτι σαν τις μελανιές. Άλλοι μελλανιάζουν για πλάκα και άλλοι όχι. Κυρίως βέβαια οι γυναίκες που ορισμένες απλά να τις πιάσεις λίγο πιο σφιχτά μένει ελαφρο σημάδι.

αυτή είναι η ιστορία της ζωής μου :p
που να βρω γυναίκα νορμάλ στα μέτρα μου? Οι περισσότερες μου φαίνονται ότι εάν τις σπρώξω θα εκτοξευτούν :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
theio vrefos, για το δερμα λεμε, οχι για δυναμη/μεγεθος :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Οι περισσότερες μου φαίνονται ότι εάν τις σπρώξω θα εκτοξευτούν :D
ξεκολιάστηκα στε γέλοια.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Βρε παιδιά εμένα μου αρέσει να έχω το σημάδι του...μου αρέσει να με έχει μαρκάρει...Και να το κοιτάω, να θυμάμαι πως έγινε και να θυμάμαι το πάθος που είχαμε εκείνη την στιγμή...και μετά να χαμογελάω σαν χαζή :D

Έχω πρόβλημα;:P


Πάντως ελάχιστες φορές έχω μείνει χωρίς σημάδι πλάκα πλάκα :hmm: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 7 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top