Ζώδια

Τί ζώδιο είστε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 299)
  • Κριός

    Ψήφοι: 21 7.0%
  • Ταύρος

    Ψήφοι: 24 8.0%
  • Δίδυμοι

    Ψήφοι: 30 10.0%
  • Καρκίνος

    Ψήφοι: 28 9.4%
  • Λέων

    Ψήφοι: 25 8.4%
  • Παρθένος

    Ψήφοι: 22 7.4%
  • Ζυγός

    Ψήφοι: 29 9.7%
  • Σκορπιός

    Ψήφοι: 24 8.0%
  • Τοξότης

    Ψήφοι: 16 5.4%
  • Αιγοκερως

    Ψήφοι: 27 9.0%
  • Υδροχόος

    Ψήφοι: 33 11.0%
  • Ιχθεις

    Ψήφοι: 20 6.7%

Mikaki04

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ξεχασμένες παραλίες αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αγρίνιο (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 180 μηνύματα.
χμμμ εγω δεν εχω προσεξει τοση ελξη για ζωδια του ιδιου στοιχειου, όσο για ζώδια της ιδιας "ποιοτητας" (νομιζω ετσι λεγεται).
ας πουμε εγω που ειμαι ταυρος και θεωρουμαι "σταθερο" συχνα στην επικοινωνια μου "τα βρισκω" με τα αλλα σταθερα ζωδια, όπως ο λεων και ο υδροχοος.

Ναι... τώρα που το λες ciela... όντως ! με τα ζώδια που είναι παρορμητικά(ως ζυγός εγώ) ταιριάζω... δεν ξέρω σίγουρα όμως ! τι να πω? ίσως να παίζουν κι άλλα ρόλο ! πλανήτες και τα σχετικά!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ciela

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ciela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,758 μηνύματα.
χαχα μονο με σκορπιους εχω λιγες δυσκολιες!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mikaki04

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ξεχασμένες παραλίες αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αγρίνιο (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 180 μηνύματα.
χαχα μονο με σκορπιους εχω λιγες δυσκολιες!:P

χαχα... εγώ με σκορπιούς ομολογώ πως τα πηγαίνω αρκετά καλά!! χιχι... έχω ένα θέμα με τοξότες ! μεγάλο νομίζω.. απλά το παίζουν λίγο έως πολύ τέλειοι και δυναμικοί και υποβαθμίζουν τους άλλους.. αυτό απλά! είναι με ποιόν ταιριάζει ο καθένας... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ciela

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ciela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,758 μηνύματα.
lol γτ θελεις να μου πεις οτι οι κριοι δεν το κανουνε αυτο ε? :P
no offence για τα κριαρακια, με αυτο το ζωδιο τα παω πολυ καλα, αλλα η αληθεια να λεγεται!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
lol γτ θελεις να μου πεις οτι οι κριοι δεν το κανουνε αυτο ε? :P
no offence για τα κριαρακια, με αυτο το ζωδιο τα παω πολυ καλα, αλλα η αληθεια να λεγεται!
τα ανωριμα κριαρακια το κανουν αυτο καμια φορα..παντως εγω ως κριος παραδεχομαι το λαθος μου μετα το θυμο μου..
αλλα απο τους τοξοτες που ξερω..(πατερας μου πχ) δεν ακουω με τιποτα παραδοχη λαθους..δεν μπορουν να το παραδεχτουν με τιποτα..
απλα τα γυριζουν γυρω γυρω συνεχεια για να θολωσουν το τοπια οταν αποδειχτει λαθος η γνωμη τους..
και αυτο το εχω ακουσει και απο αλλους..οτι οι τοξοτες ,ανδρες ειδικα νιωθουν συχνα σαν να εχουν την αληθεια του θεου και οτι και να τους πεις δεν παραδεχονται λαθος..

επισης οι Τοξοτες ειναι οι Σάτυροι του ζωδιακου.κοινως ειναι οι πιο εκνευριστικοι ανθρωποι που υπαρχουν..ή μπορουν να γινουν..πειραχτηρια,,
και κακος συνδιασμος ειναι ανδρας Τοξοτης με γυναικα Ιχθυ,,το ξερω γιατι ειναι οι γονεις μου..ασταθης ισορροπια..πολυς καυγας..αταιριαστο ζευγαρι..


απο οτι παρατηρω γυρω μου τουλαχιστον..;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbow Blues

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Rainbow Blues αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Έμπορος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 305 μηνύματα.
Έχω κι εγώ μια ερωτησούλα... :redface:

Σε πολλά site μπορείς να βρεις τον αστρολογικό σου χάρτη δωρεάν. Αλλά απ όσο έχω καταλάβει είναι δύσκολο να βγάλεις συμπεράσματα ακόμα και με τον χάρτη αν δεν έχεις κάποιες παραπάνω γνώσεις... Για να μην πώ πολλές...:giveup:

Μήπως ξέρετε κάποιο site που να δίνει πληροφορείες πανω σε αυτό το θέμα? Θα ήθελα να αποκρυπτογραφήσω αυτά που λέει ο δικός μου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ciela

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ciela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,758 μηνύματα.
χμμμ στο ιντερνετ αν δεν πληρωσεις δε βρισκεις ευκολα κανονικη αναλυση.
παρ ολα αυτα, μερικα σαιτ οπως το astrofree.gr δινει καποιες στοιχειωδεις ερμηνιες στους πλαανητες σου, και εγω που το κοιταξα πετυχε αρκετα πραγματα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbow Blues

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Rainbow Blues αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Έμπορος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 305 μηνύματα.
Thanx!!:D

Κάτι έκανα, βρήκα άκρη... Με βοήθησε και η Phoebe! Θα ψάξω όμως και στο astrofree να δώ τη γίνετε.
Πολύ διάβασμα βρε παιδάκι μου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mikaki04

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ξεχασμένες παραλίες αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αγρίνιο (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 180 μηνύματα.
lol γτ θελεις να μου πεις οτι οι κριοι δεν το κανουνε αυτο ε? :P
no offence για τα κριαρακια, με αυτο το ζωδιο τα παω πολυ καλα, αλλα η αληθεια να λεγεται!

ναι ! και τα κριαράκια το παραέχουν αυτά! είναι τα ζώδια της φωτιάς γενικά νομίζω !! αλλά κι εγώ τα λατρεύω και δεν τα αλλάζω με τπτ... έχουν μια γενναιοδωρία που ξεπερνά κάθε όριο και κάνει τα αρνητικά να μοιάζουν μηδαμινά ! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
Ζώδια και γραφικός χαρακτήρας

ΚΡΙΟΣ

Γραφικός χαρακτήρας: Τα γράμματα έχουν κλίση
προς τα δεξιά.
TAΥΡΟΣ

Γραφικός χαρακτήρας: Τα γράμματα είναι
κατακόρυφα και πυκνογραμμένα.
ΔΙΔΥΜΟΙ

Γραφικός χαρακτήρας: Τα γράμματα είναι φαρδιά
και πλατιά ταυτόχρονα, με κατακόρυφη θέση.
KAΡΚΙΝΟΣ

Γραφικός χαρακτήρας: Γράμματα φαρδιά και
πυκνογραμμένα που κλίνουν προς τα δεξιά. Πολύ
μεγάλα κεφαλαία.
ΛΕΩΝ

Γραφικός χαρακτήρας: Μικρά κατακόρυφα
γράμματα, που απέχουν ελάχιστο μεταξύ τους
(αντίθετα με τις λέξεις).
ΠΑΡΘΕΝΟΣ

Γραφικός χαρακτήρας: Συμμαζεμένους και
πυκνούς κατακόρυφους χαρακτήρες.
Μικρά γράμματα, ομοιόμορφα.
ZYΓΟΣ

Γραφικός χαρακτήρας: Λεπτά και στρογγυλά
γράμματα που πολλές φορές βγαίνουν έξω από
τις γραμμές.
TΟΞΟΤΗΣ

Γραφικός χαρακτήρας: ʽΑστατος. Τα γράμματα
και οι γραμμές άλλοτε πηγαίνουν επάνω και
άλλοτε κάτω.
ΣΚΟΡΠΙΟΣ

Γραφικός χαρακτήρας: Κατακόρυφη γραμμή και
πυκνογραμμένη με πολλές γωνίες.
AIΓΟΚΕΡΩΣ

Γραφικός χαρακτήρας: Οι χαρακτήρες είναι
πυκνοί και κλίνουν προς τα δεξιά.
YΔΡΟΧΟΟΣ

Γραφικός χαρακτήρας: Ψηλά όρθια, ζωηρά
χαραγμένα γράμματα χωρίς ουρές.
IXΘΕΙΣ

Γραφικός χαρακτήρας: Ημικατακόρυφα, χονδρά,
ακανόνιστα στοιχεία.

πηγή
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
ΚΡΙΟΣ
Γραφικός χαρακτήρας: Τα γράμματα έχουν κλίση
προς τα δεξιά.

λες? δεν το εχω παρατηρησει..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Ζώδια και γραφικός χαρακτήρας

ΚΡΙΟΣ

Γραφικός χαρακτήρας: Τα γράμματα έχουν κλίση
προς τα δεξιά.
Εμένα δεν έχουν κλίση προς τα δεξιά. Θα έλεγες ότι μάλλον χοροπηδάνε. :panwkatw:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rina45

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η rina45 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 167 μηνύματα.
ZYΓΟΣ
Γραφικός χαρακτήρας: Λεπτά και στρογγυλά
γράμματα που πολλές φορές βγαίνουν έξω από
τις γραμμές.

τι εννοεί ότι δεν κάνω καλά γράμματα???δεν κατάλαβα!!!εγώ? :eek::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

violina

Νεοφερμένος

Η violina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
ειμαι ταυρος με ωροσκοπο λεων και εκεινος διδυμος (δεν ξερω ωροσκοπο).
ποσο πολυ ταιραζουμε???:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Λοιπόοον.... Θα ήθελα να ρωτήσω τις αστρολόγους του στεκιού δύο ερωτήσεις.

Τι ζόρια υπάρχουν ανάμεσα σε δύο γυναίκες καρκίνους;;;Πραγματικά αναρωτιέμαι...Γιατί τέτοια ασυνεννοησία;

Και δεύτερον, γυναίκα καρκίνος με ωροσκόπο δίδυμο και άντρας δίδυμος με ωροσκόπο αιγόκερω ταιριάζουν; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
ειμαι ταυρος με ωροσκοπο λεων και εκεινος διδυμος (δεν ξερω ωροσκοπο).
ποσο πολυ ταιραζουμε???:worry:

Γενικά, λίγο που έψαξα στο νετ, δεν είδα να γράφουν και τα καλύτερα...
Ταύρος με δίδυμο
Ο ταύρος ανήκει στα ζώδια της γης. Ο δίδυμος είναι ένα ζώδιο του αέρα. Η συνύπαρξη αυτών των δύο ζωδιων είναι δύσκολη. Ο ταύρος απαιτεί πίστη, σταθερότητα και καλή ερωτική ζωή. Ο δίδυμος δεν είναι πιστός. Ένας σταθερός ταύρος δεν ανέχεται το χαρακτήρα ενός διδύμου. Αντίστοιχα οι δίδυμοι θεωρούν τον ταύρο βαρετό, καθόλου ρομαντικό και δεν μπορούν να μείνουν σε μία τέτοια σχέση. Κατά συνέπεια, η σχέση ανάμεσα στα δύο αυτά ζώδια δεν θα είναι επιτυχημένη.]

Λοιπόοον.... Θα ήθελα να ρωτήσω τις αστρολόγους του στεκιού δύο ερωτήσεις.

Τι ζόρια υπάρχουν ανάμεσα σε δύο γυναίκες καρκίνους;;;Πραγματικά αναρωτιέμαι...Γιατί τέτοια ασυνεννοησία;

Και δεύτερον, γυναίκα καρκίνος με ωροσκόπο δίδυμο και άντρας δίδυμος με ωροσκόπο αιγόκερω ταιριάζουν; :P

Ζόρια; Ασυνεννοησία; Δεν τα έχω εντοπίσει αυτά τα στοιχεία μεταξύ Καρκίνων! Ξέρω 2 κοπέλες καρκίνους, που είναι φίλες χρόνια και τα βρίσκουν μια χαρά!
Έχω την εντύπωση οτι δυο ίδια ζώδια είτε θα τα βρουν απόλυτα μεταξύ τους ή δεν θα μπορούν να συνεννοηθούν!

Και για το δεύτερο: άντρας δίδυμος;;; Έψαξες πολύ για να τον βρεις; Πφφφ!!! :P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Γενικά, λίγο που έψαξα στο νετ, δεν είδα να γράφουν και τα καλύτερα...




Ζόρια; Ασυνεννοησία; Δεν τα έχω εντοπίσει αυτά τα στοιχεία μεταξύ Καρκίνων! Ξέρω 2 κοπέλες καρκίνους, που είναι φίλες χρόνια και τα βρίσκουν μια χαρά!
Έχω την εντύπωση οτι δυο ίδια ζώδια είτε θα τα βρουν απόλυτα μεταξύ τους ή δεν θα μπορούν να συνεννοηθούν!

Και για το δεύτερο: άντρας δίδυμος;;; Έψαξες πολύ για να τον βρεις; Πφφφ!!! :P:P:P

Όσες έχω πετύχει καρκίνους, μία ασυνεννοησία (και δύο...και δέκα) έχω πετύχει! :P

Ναι ναι άντρας δίδυμος! :pfff: (έχει καλό ωροσκόπο και σώζεται :P )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
αντρας διδυμος;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;ΠΑΝΙΚΟΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
για πες για πες :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
τι να πω..............ΚΑΤΑΣΤΡΟΟΦΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ!!!!!!!!!!!ΜΑΚΡΥΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top