Ζώδια

Τί ζώδιο είστε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 299)
  • Κριός

    Ψήφοι: 21 7.0%
  • Ταύρος

    Ψήφοι: 24 8.0%
  • Δίδυμοι

    Ψήφοι: 30 10.0%
  • Καρκίνος

    Ψήφοι: 28 9.4%
  • Λέων

    Ψήφοι: 25 8.4%
  • Παρθένος

    Ψήφοι: 22 7.4%
  • Ζυγός

    Ψήφοι: 29 9.7%
  • Σκορπιός

    Ψήφοι: 24 8.0%
  • Τοξότης

    Ψήφοι: 16 5.4%
  • Αιγοκερως

    Ψήφοι: 27 9.0%
  • Υδροχόος

    Ψήφοι: 33 11.0%
  • Ιχθεις

    Ψήφοι: 20 6.7%

Aphrodite_95

Νεοφερμένος

Η Aphrodite_95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Υπάρχει ελπίδα για μια σχέση με ιχθύ και υδροχόο??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Υπάρχει ελπίδα για μια σχέση με ιχθύ και υδροχόο??

Ιχθεις με Υδροχοο

Ο Υδροχόος είναι ένα ζώδιο αέρινο και σταθερό. Η ουράνια ανεξαρτησία και επαναστατική διάθεση είναι δώρα του Ουρανού που αποτελεί τον σύγχρονο κυβερνήτη του. Η διανόηση και η αφοσίωση είναι βασικές ιδιότητες για μία ερωτική συνένωση που ακόμα και αν είναι παράδοξη θα ικανοποιεί βασικές του ανάγκες.

Η φιλία αποτελεί το πρώτο αγαθό που σας προσφέρει το άτομο Υδροχόος στην προσπάθεια του να σας δείξει την αλτρουιστική του διάθεση και την ανυστερόβουλη φροντίδα του. Αν δεχτείτε τον ασυνήθιστο και απρόβλεπτο τρόπο συμπεριφοράς του τότε η σχέση αυτή μπορεί να έχει θετική έκβαση.

Ο εκπρόσωπος Υδροχόος - ουρανός θα θελήσει μια αέναη ερωτική συνάντηση με τη θάλασσα των συναισθημάτων σας αρκεί αφ’ ενός να μην τον πνίξετε με αυτά και αφ’ ετέρου να του επιτρέπεται να πετά χωρίς να του κόβετε τα φτερά.



 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Μη διαβάζεις τι λέει αποπάνω. Δεν υπάρχει - οι Ιχθείς δεν παλεύονται για γκόμενοι απλώς. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Μη διαβάζεις τι λέει αποπάνω. Δεν υπάρχει - οι Ιχθείς δεν παλεύονται για γκόμενοι απλώς. :P

:D:D:D
Βρε βρε... για πες για πες...για ποιο λογο δεν παλευονται ?!:whistle:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Μη διαβάζεις τι λέει αποπάνω. Δεν υπάρχει - οι Ιχθείς δεν παλεύονται για γκόμενοι απλώς. :P

Έχουμε και ΄μεις ψυχή μανδάμ.
Κάποιος πρέπει να μας αγαπήσει κι εμάς! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Juliette!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Juliette! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 133 μηνύματα.
τους λατρευω τους ιχθυς.. και στο θηλυκο και στο αρσενικο
Οι γυναικες ιχθυς εχουν κατι που δεν υπαρχει σε κανενα αλλο ζωδιο, μαγευουν τους αλλους (εντελως effortless)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aphrodite_95

Νεοφερμένος

Η Aphrodite_95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Αυτός είναι υδροχόος και με μπερδεύει συνέχεια!! Για πολύ παίδεμα μιλάμε! Και δεν μπορώ να τον καταλάβω...!:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Μία μία κορίτσια, με την σειρά! :D Δεν περίμενα τόσες απαντήσεις πάντως :P


:D:D:D
Βρε βρε... για πες για πες...για ποιο λογο δεν παλευονται ?!:whistle:



Αχαχαχαχαχα, κοίτα να δεις, δεν είχα ποτέ ερωτική σχέση με Ιχθύ - μέχρι πρώτο ραντεβού έχω φτάσει κι αυτό με τα χίλια ζόρια :P
Αλλά είχα μπαμπά Ιχθύ και έχω και θεία Ιχθύ γι' αυτό μιλάω. Ο μπαμπάς που λες, ήταν απίστευτος φίλος, αλλά ελεεινός σύζυγος και γκόμενος γενικά - τις απατούσε ΟΛΕΣ, ήταν απίστευτα κυκλοθυμικός και τράβαγε εξαφανίσεις (να γιατί ποτέ δεν βγήκα δεύτερο ραντεβού, όλοι εξαφανιζόντουσαν μετά :confused::P) και γενικά ήταν πολύ παρτάκιας. Κολλάγανε όλες μαζί του όμως απίστευτα και ποτέ δεν μπόρεσα να καταλάβω γιατί.. :D

Έχουμε και ΄μεις ψυχή μανδάμ.
Κάποιος πρέπει να μας αγαπήσει κι εμάς! :P

Εσύ είσαι γυναίκα, άλλο οι γυναίκες. Αν και η θεία μου είναι επίσης κυκλοθυμική, θυμώνει εύκολα, φωνάζει, κλαίει και είναι ικανή να πάθει υστερία για κάτι εντελώς χαζό - ο θείος μου πραγματικά νομίζω πρέπει να πάρει βραβείο που την έχει αντέξει τόσα χρόνια! :redface: :lol:

τους λατρευω τους ιχθυς.. και στο θηλυκο και στο αρσενικο
Οι γυναικες ιχθυς εχουν κατι που δεν υπαρχει σε κανενα αλλο ζωδιο, μαγευουν τους αλλους (εντελως effortless)

Για φίλοι είναι εκπληκτικοί, το είπαμε! ;)

Αυτός είναι υδροχόος και με μπερδεύει συνέχεια!! Για πολύ παίδεμα μιλάμε! Και δεν μπορώ να τον καταλάβω...!:confused:

Δεν πρόκειται ΠΟΤΕ να καταλάβεις έναν Υδροχόο - πάρ' το απόφαση :D:P Αν τον θες πολύ, δείξ' του το, αλλά μην τον πιέσεις να βρεθείτε ή για οτιδήποτε άλλο - απλώς να λες ιδέες, να είσαι χαλαρή, να κάνεις πλάκα και αν σου πει πως δεν μπορεί να βρεθείτε (ακόμα και τελευταία ώρα.. βασικά μόνο τελευταία ώρα θα στο πει, αλλά λέμε :P) να κάνεις πως δεν τρέχει τίποτα. Επίσης φρόντισε να νιώθει πως έχεις δική σου ζωή και άρα δεν εξαρτάσαι από εκείνον και πίστεψέ με, αν τα κάνεις όλα αυτά και σε θέλει, θα έρθει μόνος του και δύσκολα θα φύγει - απλώς θέλει να νιώσει ασφάλεια α) πως τον θες πραγματικά και β) πως δεν θα του στερήσεις την ελευθερία του γκρινιάζοντας ή έχοντας απαιτήσεις να είστε συνέχεια μαζί (όταν έρθει, θα είστε συνέχεια μαζί όμως και δεν θα τον νοιάζει, η ιδέα πως μπορεί να μην μπορεί να κάνει ό,τι θέλει είναι που τον τρελαίνει, αν νιώσει οκ, μετά δεν την θέλει τόση ελευθερία - ναι, ξέρω αψυχολόγητο :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Αχαχαχαχαχα, κοίτα να δεις, δεν είχα ποτέ ερωτική σχέση με Ιχθύ - μέχρι πρώτο ραντεβού έχω φτάσει κι αυτό με τα χίλια ζόρια
:P
Αλλά είχα μπαμπά Ιχθύ και έχω και θεία Ιχθύ γι' αυτό μιλάω. Ο μπαμπάς που λες, ήταν απίστευτος φίλος, αλλά ελεεινός σύζυγος και γκόμενος γενικά - τις απατούσε ΟΛΕΣ, ήταν απίστευτα κυκλοθυμικός και τράβαγε εξαφανίσεις (να γιατί ποτέ δεν βγήκα δεύτερο ραντεβού, όλοι εξαφανιζόντουσαν μετά :confused::P) και γενικά ήταν πολύ παρτάκιας. Κολλάγανε όλες μαζί του όμως απίστευτα και ποτέ δεν μπόρεσα να καταλάβω γιατί.. :D


Xaxaxxaxa!
Και ο μπαμπας μου ιχθυς ειναι :P
Αλλα προκειται για τον πιο χαμηλων τονων, ηρεμο, ψυχραιμο και πιστο ανθρωπο που εχω γνωρισει εως τωρα. Κυκλοθυμια δε? Μηδεν. Για τον εαυτο του? Εκει να δεις...τιποτα. :P
Και περι πιστης μη μου αρχισεις τα κουλα " οτι ποτε δεν ξερεις", διοτι ο ανθρωπος πριν τη συνταξη και μετα πηγαινε & πηγαινει παντου με τη μητερα μου :P
Τελος παντων, γενικοτερα τους ιχθεις ειναι ευκολο να τους εκμεταλλευτεις γιατι ειναι πολυ φιλοτιμοι και αγαπουν ρομαντικα και αθωα τους ανθρωπους γυρω τους. Ασε που επηρεαζονται επισης ευκολα απο τις κρισεις των αλλων.
Ενιγουει, ο μπαμπας σου κατι απο τοξοτη θα ειχε :P


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
δυμουτσινοι οι διδυμοι λεγω :mpinelik:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Juliette!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Juliette! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 133 μηνύματα.
εχω βαλει στο στοχαστρο εναν διδυμο αλλα πολυ δυσκολη περιπτωση βρε παιδακι μου... στα προσωπικα του ειναι σαν στρειδι κλειστος..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Speedy

Δραστήριο μέλος

Ο Speedy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αγρίνιο (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 713 μηνύματα.
Αφού λέγατε για ψαράκια για ρίξε ρε συ νεράιδα τίποτε για γυναίκα ιχθύ γιατί την δικιά μου δεν την αντέχω μιλάμε.. Δεν μπορούμε να συνενοηθούμε με τίποτε και προσπαθώ να την ψυχολογήσω μπας και βγάλω καμία άκρη.. Αλλά που..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Juliette!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Juliette! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 133 μηνύματα.
οι γυναικες ιχθυς ειναι αιθερια πλασματα.. τυχερε.. εσυ τι ζωδιο εισαι?

θα σου πω λιγα πραγματα απο την δικη μου σκοπια (εχω σεληνη στους ιχθυες και με επηρεαζει σε μεγαλυτερο βαθμο απ τον ζωδιο μου)

Η γυναικα ιχθυς εχει αναγκη απο εναν δυνατο ανδρα και πολλες φορες θα θυσιασει τον ερωτα για την ασφαλεια που θα της προσφερει ενας δυνατος ανδρας. Ειναι ανασφαλη πλασματα, αλλα οχι τοσο αδυναμα οσο οι περισσοτεροι πιστευουν.
ΕΙναι αρκετα πονηρες και οχι τοσο αθωες οσο φαινονται και μπορουν ανετα να κανουν πλυση εγκεφαλου σε κοντινα τους ατομα (αν εχουν γνωση αυτης της ικανοτητας τους).
Γινονται καλες μητερες, αρκετα χαλαρες, και δειχνουν μια ταση στα πιο αδυναμα πλάσματα της οικογενειας, ειναι καλοι ακροατες και τρεχουν να βοηθησουν οταν καποιος τους εχει πραγματικα αναγκη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Speedy

Δραστήριο μέλος

Ο Speedy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αγρίνιο (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 713 μηνύματα.
οι γυναικες ιχθυς ειναι αιθερια πλασματα.. τυχερε.. εσυ τι ζωδιο εισαι?

Ναι όντως είναι καλό πλάσμα αλλά πολύ αψυχολόγητη... Ποτέ δεν μπορώ να καταλάβω τι ζητάει η τι θέλει να κάνει..
Αιγώκαιρος είμαι εγω... Οπότε όπως μπορείς να φανταστείς δεν μαρέσουν και πολύ τα... αψυχολόγητα της..

Ειδικά όταν κλείνεται στο καβούκι της δεν μου μιλάει για το πρόβλημα της.... Για μέρες μιλάμε τώρα, και πρέπει εγώ συνεχώς να σκέφτομαι τι έχει.. έλεος δλδ.... Και όταν μου το πει θα με έχει σκάσει ήδη σε σημείο που θα έχω εκραγεί και όποιον πάρουν τα σκάγια....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Juliette!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Juliette! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 133 μηνύματα.
Ναι όντως είναι καλό πλάσμα αλλά πολύ αψυχολόγητη... Ποτέ δεν μπορώ να καταλάβω τι ζητάει η τι θέλει να κάνει..
Αιγώκαιρος είμαι εγω... Οπότε όπως μπορείς να φανταστείς δεν μαρέσουν και πολύ τα... αψυχολόγητα της..

Ειδικά όταν κλείνεται στο καβούκι της δεν μου μιλάει για το πρόβλημα της.... Για μέρες μιλάμε τώρα, και πρέπει εγώ συνεχώς να σκέφτομαι τι έχει.. έλεος δλδ.... Και όταν μου το πει θα με έχει σκάσει ήδη σε σημείο που θα έχω εκραγεί και όποιον πάρουν τα σκάγια....

να ξερεις οτι πληγωνεται ευκολα..
και ακομη και τα πιο ασημαντα σκληρα λογια μπορει να την κανουν να κλεινεται στον εαυτο της και να κλαιει μονη της...
Αν δεν εισαι ο τυπος του ανθρωπου που κανει το πρωτο βημα για να τα ξαναβρειτε.. δυσκολα τα πραγματα

(δεν εχω ιδεα απο αιγοκερους, καμια επαφη)

Εχει πραγματικα αναγκη απο εναν ανθρωπο με εσωτερικη δυναμη.. εναν ανθρωπο υπομονετικο και οργανωτικο, γιατι ο δικος της κοσμος κυριαρχειται απο το χαος...

Μπορεις να προσδιορισεις τι ακριβως σε τραβηξε πανω της απ την πρωτη φορα? Ενιωσες καθολου την αναγκη να την προστατεψεις? σου εβγαλε μια ευθραστοτητα και κατι το πολυ ευαισθητο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Speedy

Δραστήριο μέλος

Ο Speedy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αγρίνιο (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 713 μηνύματα.
να ξερεις οτι πληγωνεται ευκολα..
και ακομη και τα πιο ασημαντα σκληρα λογια μπορει να την κανουν να κλεινεται στον εαυτο της και να κλαιει μονη της...
Αν δεν εισαι ο τυπος του ανθρωπου που κανει το πρωτο βημα για να τα ξαναβρειτε.. δυσκολα τα πραγματα

(δεν εχω ιδεα απο αιγοκερους, καμια επαφη)

Το ξέρω ότι πληγώνεται εύκολα και το πιο τρελό είναι πως παίζει να έχει πληγωθεί απο κάτι και να μην πάρεις πρέφα τίποτα... Δυστιχώς δεν είμαι ούτε στο ελάχιστο αυτός που κάνει το πρώτο βήμα αν και μαζί της έκανα υποχώρηση ακόμα και σε αυτό 1 φορά που συνέβη.. Άλλη δεν πρόκειται να κάνω σε αυτό το θέμα γιατί στην τελική νιώθω ότι παλεύω μόνος μου... Για να σου είμαι ειλικρινής αυτή τη στιγμή που μιλάμε είμαστε μαλωμένοι και για μια ακόμα φορά φταίει αυτή...

Εχει πραγματικα αναγκη απο εναν ανθρωπο με εσωτερικη δυναμη.. εναν ανθρωπο υπομονετικο και οργανωτικο, γιατι ο δικος της κοσμος κυριαρχειται απο το χαος...

Μπορεις να προσδιορισεις τι ακριβως σε τραβηξε πανω της απ την πρωτη φορα? Ενιωσες καθολου την αναγκη να την προστατεψεις? σου εβγαλε μια ευθραστοτητα και κατι το πολυ ευαισθητο?

Εσωτερική δύναμη και οργανωτικός ναι, υπομονή καθόλου... Και το χαος που την διακατάχει μου ανεβάζει το αίμα στο κεφάλι... Ότι και αν της πω απο τη μια μπαίνει απο την άλλη βγαίνει.. Ξέρωντας ότι έχω δίκιο κάνει ακριβώς το αντίθετο....

Η τρέλα της με τράβηξε και η καλοσύνη της... Δεν ξέρω αν μου έβγαλε την ανάγκη να την προστατέψω, ξέρω όμως ότι είναι απίστευτα αδύναμος άνθρωπος... Το χειρότερο είναι ότι εγώ είμαι πολύ εγωιστής οπότε δεν βλέπω να κρατάει για πολύ όλη αυτή η ιστορία... Όσο και αν την αγαπάω βλέπω ότι ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Juliette!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Juliette! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 133 μηνύματα.
πιστευεις οτι ειναι εγωιστρια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Speedy

Δραστήριο μέλος

Ο Speedy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αγρίνιο (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 713 μηνύματα.
πιστευεις οτι ειναι εγωιστρια?

Ναι, απίστευτα, και δεν το αναγνωρίζει.. Για την ακρίβεια κατηγορεί εμένα γιαυτό με τη διαφορά ότι εγώ το παραδέχομαι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aphrodite_95

Νεοφερμένος

Η Aphrodite_95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Αυτό ισχύει! Οι γυναίκες ιχθείς μπορεί να είναι εγωίστριες....αλλά αυτό έχει να κάνει ασφαλώς και με τον οροσκόπο της...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Juliette!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Juliette! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 133 μηνύματα.
ποσο καιρο ειστε μαζι? φαινεται να μην ταιριαζετε και πολυ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top