Κριτικές για ρούχα και παπούτσια

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
Stella McCartney





 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

IL PENSIERO

Δραστήριο μέλος

Η IL PENSIERO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 512 μηνύματα.
Η τουνίκ η δεύτερη είναι τέλεια....Τις λατρεύω, τις φοράω όλο το καλοκαίρι μέσα στο σπίτι αλλά και στη θάλασσα.

Κι άλλα τουνίκ και καφτάνια.






 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Juliette!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Juliette! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 133 μηνύματα.
Μαρω εισαι πολυ καλογουστη, τα σανδαλια που τα βρισκω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

IL PENSIERO

Δραστήριο μέλος

Η IL PENSIERO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 512 μηνύματα.
Giuseppe Zanotti. Τα ίσια του τα λατρεύω.....:)









 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Juliette!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Juliette! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 133 μηνύματα.
πολυ καλα και τα ψηλα και τα ισια τους...

ας βαλω και κανα φορεματακι ασορτι







 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GoodDayToDie

Νεοφερμένος

Η GoodDayToDie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Καισαριανή (Αττική). Έχει γράψει 64 μηνύματα.
ολα τελεια.. !
αλλα το τελευταιο δεν θα μου πηγαινε :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Καλά τις γόβες από σπόντα τις έβαλα, εγώ προσωπικά φοράω μόνο ίσια, λόγω ύψους (κυρίως μου άρεσαν τα αθλητικά και το πρώτο)....τι να πω και σε άλλους που κοίταξα σχεδιαστές επανήλθε αλλά το θέμα είναι ότι επανήλθε και το λουστρίνι και αυτό το μισώ....
oι μαυρες και οι λευκες μπαλαρινες με την beige τρεσσα ειναι πολυ ομορφες:inlove:....τις λευκες μαλλον θα τις χτυπησω..:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Μαρω εισαι πολυ καλογουστη, τα σανδαλια που τα βρισκω?
Σ'ευχαριστώ κοπέλα μου...Σε κάποια άλλη ζωή ήμουν στυλίστρια.. :P
free people...δυστυχώς! :(
Βεβαίως μπορείς να κάνεις παραγγελία αλλά...οκ! Δεν συμφέρει...οικονομικά!!! :/::redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Maria (^_^)*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η *Maria (^_^)* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,601 μηνύματα.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
εμενα μαρεσει το χρωμα αλλα δε μαρεσει ο συνδυασμος του! δεν ειμαι η μπαρμπι, ουτε εχω σκοπο να βγω ραντεβου με τον κεν για να ντυθω απο πανω μεχρι κατω με ροζ. :P θα προτιμουσα καποια απο τα αξεσουαρ σε λευκο χρωμα ή το φορεμα σε λευκο, κατι τελως παντων να σπαει τη ροζιλα! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Myrtle

Διάσημο μέλος

Η Myrtle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,779 μηνύματα.
εμενα μαρεσει το χρωμα αλλα δε μαρεσει ο συνδυασμος του! δεν ειμαι η μπαρμπι, ουτε εχω σκοπο να βγω ραντεβου με τον κεν για να ντυθω απο πανω μεχρι κατω με ροζ. :P θα προτιμουσα καποια απο τα αξεσουαρ σε λευκο χρωμα ή το φορεμα σε λευκο, κατι τελως παντων να σπαει τη ροζιλα! :P

Χμμμ... έχω αγοράσει φόρεμα στο ίδιο περίπου χρώμα με αυτό της φωτογραφίας με ασορτί εσάρπα από πάνω για ένα γάμο και σκέφτομαι να το συνδυάσω με ασημί πέδιλο και τσάντα. Λέτε να ταιριάζει περισσότερο το άσπρο από το ασημί; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Χμμμ... έχω αγοράσει φόρεμα στο ίδιο περίπου χρώμα με αυτό της φωτογραφίας με ασορτί εσάρπα από πάνω για ένα γάμο και σκέφτομαι να το συνδυάσω με ασημί πέδιλο και τσάντα. Λέτε να ταιριάζει περισσότερο το άσπρο από το ασημί; :hmm:

Μπα εγώ το ασημί θα προτιμούσα, είναι πιο επίσημο και θα ολοκληρώνει καλύτερα το ντύσιμο. Το άσπρο θα δείχνει πιο παιδικό συνδυασμένο με το φούξια/ροζ.
Βέβαια, εμένα γενικά δε μου αρέσουν τα άσπρα παπούτσια.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
εχει δικαιο η πρινσες πως θα δειχνει πιο επισημο με το ασημι!
εμενα απλα το ροζ με το λευκο ειναι απο τους αγαπημενους μου καλοκαιρινους συνδυασμους και συνηθως για πιο χαλαρες περιστασεις. ^^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Χμμμ... έχω αγοράσει φόρεμα στο ίδιο περίπου χρώμα με αυτό της φωτογραφίας με ασορτί εσάρπα από πάνω για ένα γάμο και σκέφτομαι να το συνδυάσω με ασημί πέδιλο και τσάντα. Λέτε να ταιριάζει περισσότερο το άσπρο από το ασημί; :hmm:
Aσυζητητι ασημι πεδιλο & τσαντακι ...ουτε κατα διανοια λευκο (νοσοκομειακες γοβες τις λεω εγω...σε πολυ σπανιες περιπτωσεις ''δενουν '' και συνηθως οταν προκειται για πεδιλα με χαντρες σε διαφορα χρωματα να σπαει η ασπριλα..η εμπριμε..).Ο συνδιασμος που λες το ροζ φορεμα με ασιμι αξεσουαρ ειναι εξαιρετικος ....τον εχω κανει και εγω ακριβως σε αυτη την αποχρωση και ταιριαζει πολυ...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Myrtle

Διάσημο μέλος

Η Myrtle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,779 μηνύματα.
Aσυζητητι ασημι πεδιλο & τσαντακι ...ουτε κατα διανοια λευκο (νοσοκομειακες γοβες τις λεω εγω...σε πολυ σπανιες περιπτωσεις ''δενουν '' και συνηθως οταν προκειται για πεδιλα με χαντρες σε διαφορα χρωματα να σπαει η ασπριλα..η εμπριμε..).Ο συνδιασμος που λες το ροζ φορεμα με ασιμι αξεσουαρ ειναι εξαιρετικος ....τον εχω κανει και εγω ακριβως σε αυτη την αποχρωση και ταιριαζει πολυ...:)

Έχεις δίκιο! Το συνδύασα τελικά και ήταν όντως πολύ επιτυχημένο σε συνδυασμό με έναν πολύ όμορφο κότσο που (επιτέλους) μου είχε πετύχει η κομμώτρια! Βέβαια το πέδιλο με πέθαινε κι έτσι την περισσότερη ώρα την έβγαλα με ασημί παντοφλάκια, αλλά δεν έχει σημασία! Πλέον εγκρίνω τον συγκεκριμένο συνδυασμό ανεπιφύλακτα! Ήταν πολύ όμορφο το αποτέλεσμα! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
Έχεις δίκιο! Το συνδύασα τελικά και ήταν όντως πολύ επιτυχημένο σε συνδυασμό με έναν πολύ όμορφο κότσο που (επιτέλους) μου είχε πετύχει η κομμώτρια! Βέβαια το πέδιλο με πέθαινε κι έτσι την περισσότερη ώρα την έβγαλα με ασημί παντοφλάκια, αλλά δεν έχει σημασία! Πλέον εγκρίνω τον συγκεκριμένο συνδυασμό ανεπιφύλακτα! Ήταν πολύ όμορφο το αποτέλεσμα! :)

αυτα ειναι λεπτομερειες που λιγο μας ενδιαφερουν. μπες στο ζουμι τωρα. καμια ενδιαφερουσα κατακτηση ειχαμε με αυτο τον συνδυασμο? αμα ειναι να τον κανουμε και εμεις. :P

αυτα παθαινεις αμα διαβαζεις ιολογια στις 2 το πρωι. :look:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top