Track of the Day

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.

ο Καβαλάρης

Νεοφερμένος

Ο τ'ουρανού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δεσμώτης

Περιβόητο μέλος

Ο Δεσμώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 4,605 μηνύματα.

marina289

Δραστήριο μέλος

Η μαρινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 47 ετών. Έχει γράψει 687 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

diotima

Διάσημο μέλος

Ο diotima αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,480 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ο Καβαλάρης

Νεοφερμένος

Ο τ'ουρανού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 27 μηνύματα.

mel999

Δραστήριο μέλος

Η Τζάνα η Μελι(τζά)να αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 556 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δεσμώτης

Περιβόητο μέλος

Ο Δεσμώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 4,605 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bopajgo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Bopajgo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 327 μηνύματα.

ΟΥφ!.. πραγματικά υποψιαζόμουν (και ήλπιζα ταυτόχρονα) ότι η φώτο είναι παραπλανητική!...:P

Και ον τόπικ.... :)

What's up?
And so I cry sometimes
When I'm lying in bed
Just to get it all out
What's in my head
And I am feeling a little peculiar
And so I wake in the morning
And I step outside
And I take a deep breath and I get real high
And I scream at the top of my lungs
What's going on?...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
ΟΥφ!.. πραγματικά υποψιαζόμουν (και ήλπιζα ταυτόχρονα) ότι η φώτο είναι παραπλανητική!...:P

Και ον τόπικ.... :)

What's up?
And so I cry sometimes
When I'm lying in bed

ουφ , δεν υποψιαζόμουν αλλά τουλάχιστον ήλπιζα ότι ο τίτλος είναι παραπλανητικός και το βίδεο θα έχει να κάνει με 4 ξανθιές

αλλά τι να κάνεις , έτσι είναι η ζωή
σε ξαφνιάζει όταν δεν το περιμένεις και όταν θέλεις να ξαφνιαστείς
ξαφνικά είναι προβλέψιμη

και ένα τραγουδάκι , έτσι για το καλό
(απρόβλεπτο ή όχι)

χάρης και πάνος κατσάμπας - της άρνης το πιοτό

-petros
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Avicii

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Υπόλυττος Βρεττός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 1,944 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bopajgo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Bopajgo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 327 μηνύματα.
ουφ , δεν υποψιαζόμουν αλλά τουλάχιστον ήλπιζα ότι ο τίτλος είναι παραπλανητικός και το βίδεο θα έχει να κάνει με 4 ξανθιές

αλλά τι να κάνεις , έτσι είναι η ζωή
σε ξαφνιάζει όταν δεν το περιμένεις και όταν θέλεις να ξαφνιαστείς
ξαφνικά είναι προβλέψιμη

Σόρρυ που σε απογοήτευσα sid.. :console: Θα επανορθώσω κάποια άλλη φορά... ;) Πες μου μόνο πώς ακριβώς τις θέλεις και θα σου βρω κάτι όταν δεν το περιμένεις... :P:P
ΑΑαχχχ... Η ζωηηηη..... :happy:
(άσε, και με έχει πιάσει πάλι σήμερα το φιλοσοφικό μου ντελίριο, με το ζόρι συγκρατούμαι...:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
Σόρρυ που σε απογοήτευσα sid.. :console: Θα επανορθώσω κάποια άλλη φορά... ;) Πες μου μόνο πώς ακριβώς τις θέλεις και θα σου βρω κάτι όταν δεν το περιμένεις... :P:P
ΑΑαχχχ... Η ζωηηηη..... :happy:
(άσε, και με έχει πιάσει πάλι σήμερα το φιλοσοφικό μου ντελίριο, με το ζόρι συγκρατούμαι...:P)

:worry:

γιατί μου απευθύνεσαι με το μικρό μου ; γνωριζόμαστε ; αν είσαι ο δεσμώτης , το παράκανες , αν δεν είσαι , το παράκανα εγώ με τον δεσμώτη

στο θέμα μας
ωραίο τραγούδι
επιτέλους βρήκα το trackανιό μου ταίρι και σαν δαίμονας με την τουλίπα του ,
σαν σουρτούκι με την ερω φίλη της
σαν ράσκαλ με την νεράιδα αγάπης του
σαν βάλντερ με την καταλίνα του
σαν μπίλης με την πριγκιπέσσα του

θα ανταλλάζω μουσικές , υπονοούμενα , στίχους κοφτερούς , υποσχέσεις επανάστασης και όρκους αγάπης
όμως υπάρχει ένα πρόβλημα
είμαι άμουσος :redface:
μέχρι πρόσφατα άκουγα guns n roses , soti volani
τα τσιγάρα τα ποτά και τα ξενύχτια
ψόφιους κοριούς , b-sides των ενδελέχεια , ριφιφί , φίλα με απόψε φίλα με
ρουμανικά ντάνς συγκροτήματα για τα ξεσηκωτικά βιντεοκλίπ τους
χαιρετίσματα στην εξουσία και για μένα τραγουδώ
κάτι περίεργα από υποχρέωση επειδή στην μπάντα έπαιζε μαντολίνο ή χόρευε κλακέτες
ο μπατζανάκης του κολλητού της κομμώτριας του tsourekiatelos
και μπλουζ άτεχνο , και τζαζ κοιμιστική και ποπ καμιά φορά πηγαίνοντας για μπάνιο
αλλά το έκοψα επειδή πρώτον είμαι του έντεχνου και δεύτερον δεν πάω πια για μπάνια
αλλά ο νικολά πιοβάνι είναι εξαίσιος , ξέρω πως σε 30 χρόνια θα τον λατρεύω περισσότερο αλλά
και τώρα τον λατρεύω πολύ
και ας βάλω και εγώ το κατιτίς μου

https://www.youtube.com/watch?v=X46e4Qnr1TY

φήμες οργιάζουν ότι οι στίχοι είναι πρόστυχοι , αλλά και το La vita è bella , ακούγεται κάπως τα βράδια παρασκευής
στις ταράτσες των μαγαζιών
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 15 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top