[Γυναίκες] Σαλόνι ομορφιάς

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Ρε κορίτσια να ρωτήσω...

Εδώ κι ένα χρόνο έχω παρατηρήσει τις ρυτίδες έκφρασης γύρω από τα μάτια να γίνονται πιο έντονες. Έχω ξηρό δέρμα και βάζω καθημερινά ενυδατική, αλλά σκέφτομαι να πάρω και μια αντιρυτιδική. Θέλω να τις προλάβω πριν γίνουν εντονότερες και δε συμμαζεύονται μετά.
Το να τις κάνω χειρότερες οκ το ξέρω δεν παίζει, αλλά η ερώτηση είναι : Είναι τραγικό/υπερβολικό να αρχίσω από τώρα τις αντιρυτιδικές;

Εγώ, χωρίς να ξέρω πώς είναι οι ρυτίδες σου, θα σου πρότεινα (κρίνοντας ηλικιακά καθαρά) να πάρεις κάποια "ενισχυμένη" ενυδατική (η Biotherm έχει τέλειες). Εγώ τουλάχιστον έτσι έκανα πέρυσι που είδα ότι άρχισαν να διαφαίνονται κάποιες γραμμούλες έκφρασης στο μέτωπο. Ως τώρα είμαι πολύ ικανοποιημένη, καθώς δεν έχουν βαθύνει καθόλου! Επίσης έγινα υστερική με την αντηλιακή προσώπου. Και κάνε και ενυδατικές μάσκες αφού λες ότι το πρόσωπό σου είναι ξηρό!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blondie

Νεοφερμένος

Η blondie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Ρε κορίτσια να ρωτήσω...

Εδώ κι ένα χρόνο έχω παρατηρήσει τις ρυτίδες έκφρασης γύρω από τα μάτια να γίνονται πιο έντονες. Έχω ξηρό δέρμα και βάζω καθημερινά ενυδατική, αλλά σκέφτομαι να πάρω και μια αντιρυτιδική. Θέλω να τις προλάβω πριν γίνουν εντονότερες και δε συμμαζεύονται μετά.
Το να τις κάνω χειρότερες οκ το ξέρω δεν παίζει, αλλά η ερώτηση είναι : Είναι τραγικό/υπερβολικό να αρχίσω από τώρα τις αντιρυτιδικές;

Όχι, κατά τη γνώμη μου δεν είναι ούτε τραγικό ούτε υπερβολικό να αρχίσεις τη χρήση αντιρυτιδικές από τώρα. Το αντίθετο θα έλεγα μάλιστα. Η πρόληψη σώζει. Κι εγώ γύρω στα 25 άρχισα τη χρήση τους κ δε θέλω να φανταστώ πώς θα ήμουν αν δεν χρησιμοποιούσα μιας κι έχω ένα θέμα με τα μάτια μου (μαύροι κύκλοι,ρυτιδούλες κλπ. κλπ.)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
βρε ,βαλτε ντοματες,αγγουρια ,λαδια,γιαουρτια και μελια στη μουρη σας.(μια χωριατικη για να ειστε μεσα..).και θα δειτε,,που θα πανε οι ρυτιδες..

τα καλυτερα ενυδατικα ειναι..
και αμα λαχει σας τρωει και ο συντροφος σας..:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Να κάνω μια ερώτηση;
Απο ποιά ηλικία συστήνεται να αρχίσoυμε να φοράμε αντιρρυτιδικές προληπτικα;
Προς το παρόν φοράω ενυδατικές. Το σκέφτομαι για του χρόνου, γιατί αν περιμένω να δω την πρώτη ρυτίδα, μετά δε το σώζω απ''οσο έχω ακούσει, αλλά η πρόληψη ξέρω πως επιβραδύνει την εμφάνιση.
Αλλά μήπως είναι νωρίς ακόμα και μου πέσει βαριά και μετά συνηθίσει το πρόσωπο και ζητά πιο βαριά περιποιηση;
Τι λέτε;:confused::/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Νομίζω πως από τα 25 και μετά επιβάλλεται μία ελαφριά αντιρρυτιδική κρέμα για πρόσωπο ή/και μάτια. Ωστόσο έχω άλλη απορία όταν φοράει κάποια αντιρρυτιδική παύει να φοράει ενυδατική; :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Να κάνω μια ερώτηση;
Απο ποιά ηλικία συστήνεται να αρχίσoυμε να φοράμε αντιρρυτιδικές προληπτικα;
Προς το παρόν φοράω ενυδατικές. Το σκέφτομαι για του χρόνου, γιατί αν περιμένω να δω την πρώτη ρυτίδα, μετά δε το σώζω απ''οσο έχω ακούσει, αλλά η πρόληψη ξέρω πως επιβραδύνει την εμφάνιση.
Αλλά μήπως είναι νωρίς ακόμα και μου πέσει βαριά και μετά συνηθίσει το πρόσωπο και ζητά πιο βαριά περιποιηση;
Τι λέτε;:confused::/:

Σου ρίχνω 6 χρόνια και ακόμα δεν έχω βάλει αντιρυτιδική!:P Δεν φοράω βέβαια την ενυδατική που φόραγα στα 23, αλλά πιο ενισχυμένη! Και είμαι πολύ ικανοποιημένη με το αποτέλεσμα, καθώς οι γραμμούλες έκφρασης που έχω δεν έχουν γίνει ρυτίδες. Βέβαια είναι και ζήτημα γονιδίων και σχετίζεται και με το lifestyle του κάθε ανθρώπου εν γένει. Εγώ ας πούμε ξεκίνησα να βάζω ενυδατική πριν τελειώσω το Λύκειο, ξεκίνησα την κρέμα ματιών στα 20-21, έχω και καλά γονίδια, όλα μαζί με έχουν βοηθήσει να κρατήσω την επιδερμίδα μου στα ίδια σχεδόν επίπεδα με όταν ήμουν 24-25.

Νομίζω αν δεν έχεις καν γραμμές είναι χαζό να βάλεις και καλά προληπτικά αντιρυτιδική. Πρόληψη κάνεις με την ενυδατική σου και το αντηλιακό. Αν από τώρα αρχίσεις τις αντιρυτιδικές στα 45 σου θα χρησιμοποιείς προϊόντα για 60άρες.

Νομίζω πως από τα 25 και μετά επιβάλλεται μία ελαφριά αντιρρυτιδική κρέμα για πρόσωπο ή/και μάτια. Ωστόσο έχω άλλη απορία όταν φοράει κάποια αντιρρυτιδική παύει να φοράει ενυδατική; :confused:
Όχι και επιβάλλεται! Κάτι τέτοια άκουγα και δοκίμασα στα 25 μου ενισχυμένη ενυδατική και μου έπεσε υπερβολικά βαριά! Αλλά και πέρυσι τον Μάρτιο όταν, όντας 28φεύγα, παρατήρησα τις γραμμούλες στο μέτωπο που προανεφερα, αγόρασα κάποια κρέμα με ελαφριά αντιρυτιδική δράση και πάλι αισθάνθηκα πως με πάστωνε. Πειραματίστηκα για λίγο καιρό και εδώ και 5 μήνες έχω βρει κάποια φανταστική κρέμα και έχω ενθουσιαστεί. Δεν είναι αντιρυτιδική, αλλά ενισχυμένη ενυδατική κατά των παραγόντων που δημιουργούν σημάδια κούρασης στο δέρμα, δρα δηλ. προληπτικά.

Το κάθε δέρμα έχει τις ανάγκες του. Αφού με καλύπτει η συγκεκριμένη κρέμα εκείνη χρησιμοποιώ, ακόμα κι αν έχω περάσει τα 25 και "πρέπει" να φοράω αντιρυτιδική. Γνωρίζω όμως και κοπέλες 5-6 χρόνια μικρότερές μου που έχουν ρυτίδες και πιθανώς να χρειάζονται πιο εντατική φροντίδα.

Όσο για το αν χρειάζεσαι και ενυδατική συνδυαστικά με αντιρυτιδική, από όσο ξέρω δεν είναι απαραίτητο. Εξαρτάται από τα ενυδατικά στοιχεία της αντιρυτιδικής και τον τύπο δέρματος της κάθε γυναίκας. Πιθανώς αν το δέρμα είναι ξηρό ή αν η κρέμα δεν προσφέρει την ενδεδειγμένη ενυδάτωση να χρειάζεται να χρησιμοποιήσεις παράλληλα κάποιο ενυδατικό serum.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Ευχαριστώ και τις δύο! Under, ήσουν πολυ κατατοπιστική:) :
Γενικά έχω καλό τύπο δέρματος - τα γονίδια που είπες κι εσύ. Κρέμα ματιών όποτε το θυμάμαι.... κι όταν είμαι άυπνη για τους κύκλους. Ρυτίδες στα μάτια δε θα κάνω εύκολα

Ούτε μένα ''αντέχει'' το πρόσωπό μου τα βαριά και το'χω παρατηρήσει απο γνωστά make ups που έχω δοκιμάσει που φορούν κορίτσια στην ηλικία μου πχ των mac, estee lauder, clinique και λέω θα τα δοκιμάσω κι εγώ αλλά... τζίφος! : μου βαραίνουν το πρόσωπο και δεν απορροφωνται! Γι'αυτό έχω καταλήξει σε μια απλή κρεμούλα ενυδατική και σε μία αντιηλιακή, υδατική με χρώμα της avene (που έχει πολύ νερό) .
Tώρα που το σκέφτομαι το ίδιο ισχύει και για τα αρώματα, τα βαριά δε μου πάνε καθόλου.:confused: Εχει καμμιά σχέση αυτό ή άσχετο το ένα με το άλλο;

"ενισχυμένη" ενυδατική (η Biotherm έχει τέλειες). Εγώ τουλάχιστον έτσι έκανα πέρυσι που είδα ότι άρχισαν να διαφαίνονται κάποιες γραμμούλες έκφρασης στο μέτωπο. Ως τώρα είμαι πολύ ικανοποιημένη, καθώς δεν έχουν βαθύνει καθόλου!!

Μολις τώρα είδα αυτό! Εχει κάποια συγκεκριμένη ονομασία της biotherm, πώς τη ζητάω'' ενισχυμένη ενυδατική;'' και πόσο κοστίζει; Είναι (πολύ) λιπαρή; Γιατί δεν μπορώ τις πολύ λιπαρές. Το βράδυ δε με νοιάζει, αλλά το πρωί δε μπορώ να γυαλίζω.:/ Κάνω κι εγώ αχνές γραμμούλες στο μέτωπο (κληρονομικές του πατερα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Ερώτηαη: Με κερί αν αποτριχώσεις χνούδι γίνεται τρίχα ή παραμένει χνούδι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Καταρχας, οι ρυτιδες εκφρασης γινονται και δεν μπορει κανεις να κανει τιποτα.
Αυτο βαλτε το καλα στο μυαλο σας...
Απο κει και περα...η ενυδατωση ειναι απαραιτητη σε οποια ηλικια και να βρισκεσαι.
Τα λιπαρα/ μικτα δερματα, δεν κανουν ευκολα ρυτιδες, αλλα οταν κανουν ειναι εντονες. Εκτος απ αυτο τα λιπαρα δερματα εχουν με τα χρονια προβλημα χαλαρωσης.
Τα ξηρα δε...κανουν ευκολα ρυτιδες, απλα ειναι παντα λεπτες.
Ειτε λιπαρο ειτε ξηρο δερμα εχει καποιος, η ενυδατωση επιβαλλεται....
Εκτος απο κρεμες, φροντιστε να πινετε πολυ νερο και να κανετε σωστη διατροφη. Αυτο ειναι το αλφα και το ωμεγα για την επιδερμιδα. Ειτε προκειται για προσωπο ειτε για σωμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
Ερώτηαη: Με κερί αν αποτριχώσεις χνούδι γίνεται τρίχα ή παραμένει χνούδι;

ισως γινουν πιο εντονες απο χνουδι. γενικως το κερι δεν χοντρενει την τριχα αλλα σιγουρα καποιες τριχες απο το χνουδι θα γινουν πιο εντονες. με το που κανεις αποτριχωση σε μια περιοχη τελειωνει. θα πρεπει να κανεις συνεχεια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eLena danZa

Νεοφερμένος

Η eLena danZa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 26 μηνύματα.
ΣΥΜΒΟΥΛΗ: μην φοράτε αντιγηραντικές κρέμες ακόμα είστε πολύ νέες!!!!!!!!!! να προτειμάτε φυσικά προϊόντα και ΟΧΙ τισ πιο δημοφηλεις μάρκες!!!!! εχω κν εργασία πάνω στις κρέμες και το τι βρείκα είναι απίστευτο...το δερμα χαλαει τόσο εύκολα όσο δν έχετε φανταστεί!!σε τετια ηλικία αν αρχίσετε μετα τα 40-50 δερμα σασ θα είναι αντί για λάμπερο και νεανικό....άτονο και πεσμένο!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
ΣΥΜΒΟΥΛΗ: μην φοράτε αντιγηραντικές κρέμες ακόμα είστε πολύ νέες!!!!!!!!!! να προτειμάτε φυσικά προϊόντα και ΟΧΙ τισ πιο δημοφηλεις μάρκες!!!!! εχω κν εργασία πάνω στις κρέμες και το τι βρείκα είναι απίστευτο...το δερμα χαλαει τόσο εύκολα όσο δν έχετε φανταστεί!!σε τετια ηλικία αν αρχίσετε μετα τα 40-50 δερμα σασ θα είναι αντί για λάμπερο και νεανικό....άτονο και πεσμένο!!!

Αλλο αντιρρυτιδικη, αλλο αντιγηραντική. Μα και να θελω να τη βαλω, θα πεσει το μπετον κατω:P Δε μου στεκονται καν στη μουρη αυτες:P Για πες μας βρε μικρουλα, τι εργασια εκανες και που τα είδες ολ αυτα, πως οι εταιρειες μας καταστρεφουν;
Γενικη ερωτηση: Της Biotherm φυσικά δεν είναι;;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Μολις τώρα είδα αυτό! Εχει κάποια συγκεκριμένη ονομασία της biotherm, πώς τη ζητάω'' ενισχυμένη ενυδατική;'' και πόσο κοστίζει; Είναι (πολύ) λιπαρή; Γιατί δεν μπορώ τις πολύ λιπαρές. Το βράδυ δε με νοιάζει, αλλά το πρωί δε μπορώ να γυαλίζω.:/ Κάνω κι εγώ αχνές γραμμούλες στο μέτωπο (κληρονομικές του πατερα)

Η Biotherm έχει την Aquasource Skin Perfection (ουσιαστικά ενισχυμένη της κλασσικής Aquasource) και την φυτική Skin-Ergetic (την οποία χρησιμοποιώ και είναι ας πούμε ακόμα πιο ενισχυμένη). Όσον αφορά το πόσο κοστίζει, εγώ η αλήθεια είναι ψωνίζω συνήθως καλλυντικά από τα Duty Free, οπότε δεν είμαι σίγουρη. Νομίζω όμως ότι θα την βρεις κάτω από 40 euros. Έχει 2 υφές, κρέμα και gel. Εγώ τον χειμώνα χρησιμοποιούσα την κρέμα, τώρα το gel. Είναι κάπως λιπαρή, αλλά όχι πολύ (κυρίως το gel). Εν γένει εγώ βάζω λίγη, αν εξαιρέσουμε το μέτωπο που "παστώνομαι", ιδιαίτερα τις πολύ κρύες μέρες.:P

Να ρωτήσω και εγώ κάτι. Χρησιμοποιεί κάποια κρέμα νύχτας; Υποτίθεται είναι πιο ενισχυμένες από τις ημέρας, αλλά κάνουν πραγματικά διαφορά; Έχει νόημα η χρήση τους ή μπορούμε απλώς να χρησιμοποιούμε την κρέμα ημέρας και τη νύχτα;

Μόλις θυμήθηκα! Άλλη ενισχυμένη ενυδατική της Biotherm είναι η Multi Recharge, η οποία έχει και SFP. Πολύ καλή επίσης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
Λοιπον γυναικιο σαλονι εδω?
Εχω να κανω μια δηλωση(τοκ τοκ)
Ετσι και ακουστει παλι να λενε πως ολες οι γυναικες κλαινε με το παραμικρο και δεν αντεχουν εστω και ενα μικρο τιμπηματακι θα γινει χαμος!!!!!!!


Θα στειλω τον επομενο για καθαρισμο προσωπου,ξυρισμα ποδιων-στηθους με κερι,καθαρισμο φρυδιων με τσιμπιδακι και αλλα πολλα.


αι σιχτιρ:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
δεν ποναει ο καθαρισμος προσωπου. :|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
δεν ποναει ο καθαρισμος προσωπου. :|

Όχι μωρέ...απλά κλαις από τον πόνο όταν σου σπάνε τα σπυράκια! :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
Όχι μωρέ...απλά κλαις από τον πόνο όταν σου σπάνε τα σπυράκια! :(

α δε ξερω! δοξα τω Θεω δεν εχω ακμη στο προσωπο μου, ακομα και στην εφηβεια μου εβγαζα μερικα αραια και που!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
α δε ξερω! δοξα τω Θεω δεν εχω ακμη στο προσωπο μου, ακομα και στην εφηβεια μου εβγαζα μερικα αραια και που!

Είσαι τυχερή! Είχα κάνει καθαρισμό προσώπου στα 16 μου που τα σπυράκια μου ήταν στα πάνω τους και απλά άφησα τον καθαρισμό στην μέση...δεν άντεξα! :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eLena danZa

Νεοφερμένος

Η eLena danZa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Εκανα σημερα!!Εγω δεν εχω σπυρακια , εχω πορους!!!Σημερα ειπα τον δεσπωτη παναγιωτη!

Αλλο αντιρρυτιδικη, αλλο αντιγηραντική. Μα και να θελω να τη βαλω, θα πεσει το μπετον κατω:P Δε μου στεκονται καν στη μουρη αυτες:P Για πες μας βρε μικρουλα, τι εργασια εκανες και που τα είδες ολ αυτα, πως οι εταιρειες μας καταστρεφουν;
Γενικη ερωτηση: Της Biotherm φυσικά δεν είναι;;:hmm:

έκανα εργασία για τη νανοτεχνολογεία στα καλλυντικα και κτλ οτι ολα σχεδον τα καλλυντικα περιεχουν νανομορια τα οποια ισχορουν στο δερμα μας και τα αμεσα αποτελεσματα ειναι φανταστικα αλλα τα μακροπροθεσμα....:/:....για αυτο ειναι καλυτερα τα φυτικα προιοντα γιατι οι μαρκες τυπου l'oreal, vichy κ.ά εχουν νανοσωματιδεια τα οποια μπορουν να προκαλεσουν μεχρι και καρκινο του δέρματος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top