Σέρβις, αξεσουάρ, απορίες σχετικά με το αυτοκίνητο

Myrtle

Διάσημο μέλος

Η Myrtle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,779 μηνύματα.
Πάντως υπάρχει υφασμάτινο κάλυμμα για τον λεβιέ στο εμπόριο. Ο σκοπός του, βέβαια, δεν είναι αμιγώς η αντιηλιακή προστασία του λεβιέ, αλλά την δουλεια του την κάνει (τσεκαρισμένο).

Μερικά παραδείγματα:




Κυκλοφορούν και σε τρισχαριτωμένα σχεδιάκια Looney Tunes:P:


Εδώ το σάιτ που τα πουλάει!

Βέβαια, αυτά δεν είναι για να τα βάζεις και να τα βγάζεις κάθε τρεις και λίγο, αλλά αφού από ότι κατάλαβα το πρόβλημά σου είναι μόνο για τους δύο συγκεκριμένους καλοκαιρινούς μήνες, μπορείς να τα κρατάς όσο θες και το χειμώνα να τα βγάζεις και να τα φυλάς μέχρι το επόμενο καλοκαίρι! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Οχι (φυσικά) αλλά η ερώτησή σου είναι άκυρη με το θέμα που συζητάμε
Δεν είναι άκυρη ερώτηση, διότι υπάρχει λεβιές της diesel για το fiat 500.:redface:

Γυναίκες, πάντα πρόωρα συμπεράσματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
υφασμάτινο κάλυμμα για τον λεβιέ
Εδώ το σάιτ που τα πουλάει!


Εισαι τρομερή! Κατι τετοιο εψαχνα! Να που υπαρχει!
Myrtle εισαι τρομερη!!!:yahoo: Το ξερα οτι θα φανει χρησιμο αυτο το thread!:D
Σου ειπα οτι εισαι τρομερη;;;:yahoo:
Δεν είναι άκυρη ερώτηση, διότι ...
:redface:
Ε να το λες απο την αρχη!:P:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Myrtle

Διάσημο μέλος

Η Myrtle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,779 μηνύματα.
Εισαι τρομερή! Κατι τετοιο εψαχνα! Να που υπαρχει!
Myrtle εισαι τρομερη!!!:yahoo: Το ξερα οτι θα φανει χρησιμο αυτο το thread!:D
Σου ειπα οτι εισαι τρομερη;;;:yahoo:

:P

Νόμιζα πως τα είχες υπ' όψιν σου αυτά και ρώταγες για κάτι πιο εξειδικευμένο! Φυσικά και κυκλοφορούν πάρα πολλά τέτοια μικροπραγματάκια στο εμπόριο. Εγώ το δικό μου το έχω στο αυτοκίνητο 6 χρόνια περίπου (από τότε που το πρωτοπήρα και το γέμισα πραματάκια με τον Τουίτυ :D). Τώρα τα έχω βαρεθεί, αλλά μπορώ να πω ότι με τον ήλιο κάνουν καλή δουλειά, οπότε δεν τα βγάζω!

Χαρά μου που βοήθησα! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Ρε συ δεν τα ηξερα! Και φαντασου εκει που ρωτησα δεν ηξερε, οκ ζητησα ηλιοπροστασια, αλλα θα μπορουσε να μου προτεινει κι αυτο, σωστα;
Πολύ καλή ιδέα και φυσικά θα το πάρω σε χρωματάκι αοσρτί κια μια χαρα θα γλιτωνει το χερακι μου. Σημερα μετα τη θαλασσα που το χα αφησει στον ηλιο, εβαζα τις ταχυτητες μεχρι να δροσισει με τα δυο δαχτυλα μαζι με ενα χαρτομαντηλο:P
Thanx again:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Δεν έχει hello kitty. :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Myrtle

Διάσημο μέλος

Η Myrtle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,779 μηνύματα.
Ρε συ δεν τα ηξερα! Και φαντασου εκει που ρωτησα δεν ηξερε, οκ ζητησα ηλιοπροστασια, αλλα θα μπορουσε να μου προτεινει κι αυτο, σωστα;
Πολύ καλή ιδέα και φυσικά θα το πάρω σε χρωματάκι αοσρτί κια μια χαρα θα γλιτωνει το χερακι μου. Σημερα μετα τη θαλασσα που το χα αφησει στον ηλιο, εβαζα τις ταχυτητες μεχρι να δροσισει με τα δυο δαχτυλα μαζι με ενα χαρτομαντηλο:P
Thanx again:)

Ε ναι φυσικά θα μπορούσε! Βασικά εγώ δεν πήγα καν σε μαγαζί με εξοπλισμό αυτοκινήτου. Σε ένα μεγάλο σούπερ μάρκετ που έχουμε στην περιοχή μου το βρήκα.

Καταλαβαίνω απόλυτα! Κι εγώ τα ίδια παθαίνω με το τιμόνι παρ' όλο που του έχω κάλυμμα. Με τον λεβιέ δεν καταλαβαίνω τίποτα γιατί ποτέ δεν ζεσταίνεται πολύ με αυτό το τρισχαριτωμένο καλυμματάκι που του έχω αγοράσει!

Δεν έχει hello kitty. :(

Ευτυχώς... :confused:


:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Μιας και λυθικε το πρωτο προβλημα, να προτινω κατι "μαξιλαρακια" που μπαινουν στις ζωνες ασφαλιας και μου εχουν γινει φετιχ απο οταν τα ειδα, σε ολους οσους εχουν αυτοκινιτο!
Επισης, σαν δωρο στον εαυτο μου, μολις παρω το διπλωμα, εκτος απο το απαρετιτο "Ν" νομιζω θα μου παρω αυτο. Και δεν ξερω αν προτιμω ζαρια η το κλασικο δεντρακι να κρεμετε απο τον καθρευτη.... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Μιας και λυθικε το πρωτο προβλημα, να προτινω κατι "μαξιλαρακια" που μπαινουν στις ζωνες ασφαλιας και μου εχουν γινει φετιχ απο οταν τα ειδα, σε ολους οσους εχουν αυτοκινιτο!
Επισης, σαν δωρο στον εαυτο μου, μολις παρω το διπλωμα, εκτος απο το απαρετιτο "Ν" νομιζω θα μου παρω αυτο. Και δεν ξερω αν προτιμω ζαρια η το κλασικο δεντρακι να κρεμετε απο τον καθρευτη.... :P
Έχει και αρκουδάκια καλέ που κολλάνε στο παράθυρο. :baby:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

enrose

Δραστήριο μέλος

Η enrose αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 643 μηνύματα.
Έχω ένα θεματάκι με το αυτοκίνητο, μου άλλαξαν δισκόπλακες και τακάκια τον Μάιο, εντός της εγγύησης αλλά απο την αρχή τσίριζαν λιγάκι, το πήγα αρκετές φορές στην αντιπροσωπία και μου έλεγαν να μην ανησυχώ γιατί είναι απο τα καινούργια τα οικολογικά και έτσι τσιρίζουν. Η απάντησή τους φυσικά και δεν με καλύπτει αλλα το άφησα μήπως περάσει λίγος καιρός και σταματήσουν. Ε τώρα πια έχουν γίνει ανυπόφορα. Τσιρίζουν πάρα πολύ και αναρωτιέμαι μήπως μου έκαναν καμιά πατατιά. Να επισημάνω πως είναι γνήσια τα ανταλλακτικά.
Εχετε τίποτα υπ'όψιν σας? Σας έχει συμβεί κάτι παρόμοιο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Εγω οτι δεν εχουν τακακια τα φρενα θα υπεθετα... Τι να σου πω... Πρωτη φορα ακουω οικολογικα φρενα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

enrose

Δραστήριο μέλος

Η enrose αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 643 μηνύματα.
Ξέρεις τι με ανησυχει? Τα πρώτα που είχα δεν τσίριζαν καθόλου, τα δεύτερα μου είπαν οτι είναι οικολογικά και γι'αυτό τσιρίζουν, μούφα μου ακούγεται να σου πω την αλήθεια, δηλαδη μόνο η δική μου εταιρεία βάζει οικολογικά? Θα το πάω και θα τους τα φέρω καπέλο μου φαίνεται!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
περα απο την τσιριδα τρεμουν και καθολου?

αν τριβεται η πλακα φαινεται

για οικολογικα εχω ακουσει,,αλλα απλα τριβονται πιο γρηγορα,,

αλλα οικολογικα που τσιριζουν,,

δεν αποκλειεται..:worry:

αλλα μηπως ειναι τιποτα αλλο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

enrose

Δραστήριο μέλος

Η enrose αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 643 μηνύματα.
Οχι δεν εχουν φαγωθει τα τακακια και η δισκοπλακα ειναι μια χαρα δεν εχει κανει νυχι, αν αυτο εννοεις. Θα το παω απο βδομαδα να το δουν παλι, απλα με ενοχλει αυτος ο ηχος παρα πολυ, ποσο μαλλον σε καινουργιο αυτοκινητο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Σου έχουν βάλει μάπα τακάκια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

enrose

Δραστήριο μέλος

Η enrose αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 643 μηνύματα.
Μα ηταν μπροστα ο πατερας μου και ειδε οτι ηταν γνησια! Πως γινεται;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Το ότι είναι γνήσια δε σημαίνει πως είναι και καλά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

enrose

Δραστήριο μέλος

Η enrose αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 643 μηνύματα.
Ουφ!!!! Θα πάω να κάνω καβγά δηλαδή ε?
Αμαν πια!!!
Εσυ τι μου προτείνεις που το κατέχεις???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
μην πας για καβγα χωρις να ξερεις

ρωτα τους,,ή ρωτα σε αλλο συνεργειο ή στην αντιπροσωπεια..εταιρια.

τι μαρκα ειναι?

παρε στο κοντινο σου καταστημα που πουλαει ανταλλακτικα της εταιριας -οχι αντιπροσωπεια απαραιτητα- και ρωτα,,για το τριξιμο κλπ,,να δεις τι θα σου πουν..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

enrose

Δραστήριο μέλος

Η enrose αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 643 μηνύματα.
Στην αντιπροσωπεια τα εβαλα λες να μου πουν πως δεν ειναι καλα; Δεν το νομιζω!
Ολο τα ιδια κανουν! Θα παω απο βδομαδα σε αλλη αντιπροσωπια χωρις να ξερουν πως ειμαι μεσα στην εγγυηση ακομα οι δισκοπλακες να δω τι θα μου πουν και αν ειναι μαπα θα παω και θα τους τα φερω στο κεφαλι!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top