Κατσαρίδες, κουνούπια και η υπόλοιπη παρέα!

MaryVeg

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η MaryVeg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 133 μηνύματα.
με τις αραχνες εχεις?

εγω εχω με τις αραχνες ενω τις κατσαριδες δεν τις φοβαμαι καθολου βασικα..:D

Βασικά μόνο με τις κατσαρίδες !!! Δεν φοβάμαι κανένα άλλο έντομο, ούτε τις αράχνες, εκτός αν μιλάμε βέβαια για καμιά τεράστια, χοντρή με τρίχες !!! ε, τότε μην την είδατε την Μαριωρή !!!! :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,057 μηνύματα.
Καλημερα.Θελω τα φωτα σας.Εχω τεραστιο προβλημα με τα μυρμηγκια.Περυσι ηρθα σε αυτο το σπιτι που μενω τωρα.Αν και καινουργιο..δεν ειχε κατοικηθει.Ενω λοιπον τα αλλα διαμερισματα,εκει που μενω ,δεν εχουν προβλημα με τα μυρμηγκια..εχω εγω..και δεν μπορω να το εξηγησω αυτο.Ισως επειδη το δικο μου δεν κατοιουνταν..και εχουν κανει φωλιες.Το θεμα ειναι οτι και περυσι ψεκαζα,εξαφανιζονταν για κανα δυο μερες..και μετα παλι τα ιδια.Δεν τολμα να πεσει ψυχουλο κατω,και μετα απο καμια ωρα..εχει γεμισει εκεινο το σημειο με εκατονταδες μυρμηγκια.:eek:Το χειροτερο ειναι οτι δεν μπορω να αφησω και ξηρη τροφη στα μπωλακια των γατιων μου,γιατι μετα απολ λιγο γεμιζουν και εκεινα με μυρμηγκια.Αναγκαζομαι να τα ταιζω σε συγκεκριμενςς ωρες..και οταν φανε ,να αδειαζω τα μπολακια .Και αυτο ειναι τεραστιο προβλημα,διοτι αν φυγω για καποιες μερες...που θα τους βαζω την τροφη;

Επισης εδω και μια βδομαδα,ειδα μυρμηγκια γιοα πρωτη φορα στον παγκο της κουζινας...ε..οχι και στον παγκο ρε γμτ..:eek:Μεχρι τωρα,ειχα προβλημα με το πατωμα...οκ,αλλα στον παγκο δεν το αντεχω.Τι να κανωςΨεκασα τωρα και στον παγκο..αλλα ξερω οτι παλι αν πεσει ψυχουλο,θα μαζευτουν.Επισης δεν μπορω να ψεκαζω και συνεχεια,ουτε για μενα..αλλα ουτε και για τις γατες μου δεν κανει καλο.Καμια ιδεα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
πρεπει να βρεις απο που μπαινουν..

και να τα καθαρισεις..:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,057 μηνύματα.
Απο παντου μπαινουν.Τι εννοω;Εχω σιτες κλπ..ομως τα μυρμηγκια εχουν την ικανοτητα να μπαινουν απο απιστευτα μικρες χαραμαδες και τρυπες.
Ουφ..θα σκασω..δεν ξερω τι να κανω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Όταν λες "ψέκασα" εννοείς με προϊόντα που κυκλοφορούν στο supermarket; Μήπως να καλούσες κανένα συνεργείο να ψεκάσει με πιο επαγγελματικά προϊόντα; Εμείς είχαμε το ίδιο πρόβλημα στο εξοχικό μου και από τότε που ήρθε το συνεργείο τα μυρμήγκια εξαφανίστηκαν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
τα φαρμακα τα απλα δεν πιανουν..
καλυτερα ειναι τα επαγγελματικα ,που εχουν στα φυτωρια..

οπως αυτο αυτο λειτουργει εδω που ειμαι φυση..

το αραιωνεις με νερο..οσο λεει,,το βαζεις σε ψεκαστηρι απλο,και ψεκαζεις..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
τα φαρμακα τα απλα δεν πιανουν..
καλυτερα ειναι τα επαγγελματικα ,που εχουν στα φυτωρια..

οπως αυτο αυτο λειτουργει εδω που ειμαι φυση..

το αραιωνεις με νερο..οσο λεει,,το βαζεις σε ψεκαστηρι απλο,και ψεκαζεις..

Ναι ρε συ αλλα αυτα ειναι δηλητηρια και θελει ιδιαιτερη προσοχη η χρηση τους. Οχι πως τα αλλα δεν ειναι αλλα υποτειθεται ειναι προσιτα για τον ανθρωπο (οικιακη χρηση) ...Παντως δυσκολο να αντιμετωπισθει το προβλημα αφου το φαρμακο δεν παραμενει για μεγαλο χρονικο διαστημα και τα ζωιφια επανερχονται...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,057 μηνύματα.
Δεν θα καταφυγω σε συνεργειο,γιατι τα φαρμακα που χρησιμοποιουνε ειναι πολυ βαρεια,για αυτο και ειναι τοσο αποτελεσματικα.Εχω και 2 γατες,εκτος απο τον εαυτο μου..μην το ξεχναμε αυτο.
Θα κοιταξω και σε μαγαζια με τετοια προοιντα..μπας και βρω τιποτα οικολογικο.Αν ξερει καποιος κατι οικολογικο,φυσικο κλπ..που να τα αποκαμακρυνει..ας μου πει.Λενε για το ξυδι...αλλα τιποτα δεν κανει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
βασικα πρεπει να βρεις την πηγη,φωλια κλπ.
και να την καθαρισεις..

γιατι δεν μπορεις να ψεκαζεις ολο το σπιτι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
δοκιμασε να βαζεις κατι με ασπρη σκονη(ειναι για κατσαριδες αλλα σκοτωνει και κουνουπια...)
για τα κουνουπια-ιπταμενα:
παρε μια λαμπα(nisect killer) που τα καιει(εγω που εχω κανει καλη δουλεια)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Νομίζω ότι άμα βάλεις σόδα στα σημεία απ όπου έρχονται δεν πλησιάζουν. :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Πως να αφανίσω τις σφήγκες και τις μέλισσες απο τον πλανητη Γη;
Η κάτι πιο εύκολο: Πως να τις εξολοθρεύω, να μη με πλησιάζουν, να τις ξεκοκακκαλίζω, να τις πνίγω;
Προς το παρόν, εδώ και πολλά χρόνια, όποτε έρχεται καλοκαίρι γίνονται οι θανάσιμοι εχθροί μου, τσακώνομαι μαζί τους- δόξα τω θεω υπάρχει ένταση μεταξύ μας- , τις βρίζω ανελέητα, χάνω θερμίδες αφου χτυπιέμαι σαν το κατσίκι όποτε με πλησιάζουν, ειδικά αν με ακουμπήσουν έστω και λίγο χάνω μέχρι και το γεύμα της προηγούμενης. Φυσικά να μην ξεχάσω να πω πως κάνω ρόμπα όποιον βρίσκεται δίπλα μου έτσι και πλησίασει το πετούμενο-δολοφόνος, τον στρεσάρω μέχρι θανάτου και δεν υπολογίζω ούτε αν βρίσκομαι στο αμάξι.... ούτε στο Χιλτον... ούτε δίπλα σε γκρεμό βρε αδερφέ...

Υποφέρω με αυτά τα ζωύφια, σώστε με.:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,057 μηνύματα.
Kαταρχην δεν πρεπει να τις εξαφανισουμε,διοτι η γη δεν θα εχει πανω απο καποιες μερες ζωης στον πλανητη...ηδη εχουν παθει ζημια απο τα κινητα.Ομως...σε καταλαβαινω οτι δεν τις θες στο χωρο σου,οπως δεν τις θελω και εγω..ειναι οντως ενοχλητικες.Εδω που μενω...στα χωρια,εχω δει να κανουν το εξης:Κρεμανε απο ενα δεντρο,ή βαζουν καπου τελοσπαντων,ενα μπουκαλι πλαστικο(νερου) με ζαχαρονερο.Μαζευονται ολες εκει..και ετσι εσενα σε αφηνουν στην ησυχια σου.Δεν ξερω αν θα λειτουργησει σε μπαλκονι(καθοτι πολυ μικρος ο χωρος.) Στις αυλες παντως το κανουν.:)

ΥΓ..για το αμαξι..δεν εχω συνταγη.Απλα..κλεινε τα παραθυρα και βαζε αιρ κοντισιον
Επισης μην χτυπιεσαι..ΤΟΤΕ μπορει να σε τσιμπισουν.Γενικα..κατα λαθος τσιμπανε και οχι επιτηδες.Αν εισαι ηρεμη και απλα απομακρυνθεις..ειναι το καλυτερο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Δηλαδή σε ενα μπουκάλι να ρίξω ζάχαρη και νερό; (πόση ζάχαρη δηλαδή; )Κι όταν τρώω στην ταβέρνα να χω παραμάσχαλα τη μπουκάλα κι αμα με πλησιάσει να την ψεκάσω κίολα; Δε λέω... έχει κάτι το εκκεντρικό...- η τρελή με το ζαχαρόνερο- αλλά τίποτα λιγοτερο εξαντρικ δεν υπάρχει; Μια αλοιφή peut etre (πως είναι το autan για τα κουνούπια; ) ένα σπρέυ άοσμο να με παστώνω, κάτι τέτοιο δηλαδή ...
;

E είναι κρίμα κι άδικο να είμαστε μεγάλη παρέα και να στοχεύουν εμένα. Δεν το καταλαβαίνω και δε θέλω να το καταλαβω. Να εξαφανιστούν θελω. πφ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,057 μηνύματα.
Δηλαδή να έχω παραμάσχαλα ενα μπουκάλι νερό και να του ρίξω μέσα ζάχαρη και νερό; (πόση ζάχαρη δηλαδή; )Κι όταν τρώω στην ταβέρνα να χω παραμάσχαλα τη μπουκάλα κι αμα με πλησιάσει να την ψεκάσω κίολα; Δε λέω... έχει κάτι το εκκεντρικό...- η τρελή με το ζαχαρόνερο- αλλά τίποτα πιο άμεσο δεν υπάρχει; Μια αλοιφή peut etre (πως είναι το autan για τα κουνούπια; ) ένα σπρέυ άοσμο να με παστώνω, κάτι τέτοιο δηλαδή ...

;

Φανταστικα οτι εχεις σφιγγες ή μελισσες στον αυλη σου..ή στο μπαλκονι σου.Κατα τα αλλα...μηπως εισαι υπερβολικη;;Εγω ζω στην εξοχη ..και παρολα αυτα σπανια βλεπω να γινετε χαμος στις ταβερνες απο σφιγγες.Μαλιστα στο διπλα μπαλκονι απο το δικο μου,εχουν κανει φωλια στα κεραμυδια..καιν οταν βγαινω στη βεραντα να ποτισω..γινεται χαμος,γιατι ερχιονται να πιουν νερο.Παρολα αυτα,συνεχιζω ακαθεκτη τη δουλεια μου,χωρις αποτομες κινησεις μ κια καμια δεν με εχει τσιμπησει ποτε(φτου να φτυσω..:hehe:_)Μαλλον πρεπει να κανεις κατι με τη φοβια σου,γιατι σαν φοβια μου φαινεται.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Δεν είναι φοβία, έχω το ίδιο θέμα με τα κουνούπια.
Έστω και ένα να υπάρχει θα έρθει να φάει από εμένα. :Ρ
Σε καταλαβαίνω mind. :{
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

IreneGr

Δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 697 μηνύματα.
Επειδή στο χωριό της κολλητής μου είχαν κάνει σε μία κολώνα της αυλής φωλιά κάτι σφήγκες , της ψέκαζα μανιωδώς με aerosol απο το ενα χέρι και από το άλλο ήμουν με μια λακ για τα μαλλιά (?). δεν ξέρω πιο από τα δύο δούλεψε αλλά οι περισσότερες πέσανε κάτω "σπαρταρίζοντας" και στο τέλος τα κακάρωσαν. Άλλες πάλι έχω την ιδεά ότι κοκκάλωσαν από την λακ :redface:
Μας είχαν τρελάνει πριν, από παντού έρχονταν σφήγκες και δεν ξέραμε τι να κάνουμε. Μετά όμως... ήρθαν τα κουνούπια! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Επισης μην χτυπιεσαι..ΤΟΤΕ μπορει να σε τσιμπισουν.Γενικα..κατα λαθος τσιμπανε και οχι επιτηδες.Αν εισαι ηρεμη και απλα απομακρυνθεις..ειναι το καλυτερο

Ναι καλά. Ετσι μου λεγανε παντα, να μην κουνιεμαι. Τρεις φορες την πατησα που δεν ειχα κουνηθει και στοχευσαν την πρωτη στομα (μεσα...), τη δευτερη στηθος (τυφλα να χει η σιλικονη με το πρηξιμο που ειχα παθει) και τριτη επιασε πλατη (ταττου τσαμπε, τι αλλο θελω) Απο τοτε, οοποτε με πλησιαζουν παθαινω υστερια.

Edit:Αυτο που λες περι φοβίας.... σκέφτηκα να πάω σε κάνα χωράφι μερικές μέρες να το παιξω μελισσοκόμα μπας και συνηθίσω.... με την ιδέα με ελουσε κρύος ιδρώτας. Επειτα όμως ξεκίνησα να κάνω κάμπινγκ (χρόοοονια τωρα) ε σου λεω πως δε μου χει φύγει. Ολα ωραια και καλά με το κάμπινγκ αλλά το προβλημα με τις σφηγκες- διαολους παραμένει.


Edit2:Αεροζόλ και λάκ ε? Καλά η λακ είναι εύκολη, με το αεροζόλ εγώ σκέφτομαι μην τα κακαρώσω αλλά οκέυ ΄'ισως το χω κατα νου για ώρα αναγκης....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,057 μηνύματα.
Ναι καλά. Ετσι μου λεγανε παντα, να μην κουνιεμαι. Τρεις φορες την πατησα που δεν ειχα κουνηθει και στοχευσαν την πρωτη στομα (μεσα...), τη δευτερη στηθος (τυφλα να χει η σιλικονη με το πρηξιμο που ειχα παθει) και τριτη επιασε πλατη (ταττου τσαμπε, τι αλλο θελω) Απο τοτε, οοποτε με πλησιαζουν παθαινω υστερια.

Edit: Αυτο που λες περι φοβίας.... σκέφτηκα να πάω σε κάνα χωράφι μερικές μέρες να το παιξω μελισσοκόμα μπας και συνηθίσω.... με την ιδέα με ελουσε κρύος ιδρώτας. Επειτα όμως ξεκίνησα να κάνω κάμπινγκ (χρόοοονια τωρα) ε σου λεω πως δε μου χει φύγει. Ολα ωραια και καλά με το κάμπινγκ αλλά το προβλημα με τις σφηγκες- διαολους παραμένει.

ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΛΑΘΟΣ!!...παντα οταν ειμαστε κοντα σε σφιγγες..ή αυτες σε εμας..το στομα ερμητικα κλειστο.Μην ουρλιαζεις..:hehe::hehe::hehe:..αν σε τσιμπησει στο στομα..υπαρχει μεγαλος κινδυνος(πρηζεσαι..και παθαινεις ασφυξια..)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Δεν είναι φοβία, έχω το ίδιο θέμα με τα κουνούπια.
Έστω και ένα να υπάρχει θα έρθει να φάει από εμένα. :Ρ
Σε καταλαβαίνω mind. :{

Κι εμενα με τρωνε ... Δε με πλησιαζουν οταν εχω βαλει κρεμα στο σωμα, εκτος αν ειναι αρσενικα (ετσι τα λεω...) και κολλανε με τις μυρωδιες:D

ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΛΑΘΟΣ!!...παντα οταν ειμαστε κοντα σε σφιγγες..ή αυτες σε εμας..το στομα ερμητικα κλειστο.Μην ουρλιαζεις..:hehe::hehe::hehe:..αν σε τσιμπησει στο στομα..υπαρχει μεγαλος κινδυνος(πρηζεσαι..και παθαινεις ασφυξια..)


Τραγουδουσα βασικα τότε σε μια παραλια και μπηκε η ατιμη:hmm:, δεν ειχα προλαβει να ουρλιαξω...:redface:
:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top