Φωτογραφίες που τραβήξαμε

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.

Τέλος οι διακοπές!!!!
:bye::bye::bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

D_G

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,938 μηνύματα.
Πού αυτό; Αττικό Πάρκο;
Ναι, στο Αττικό Πάρκο είναι.


Τέλος οι διακοπές!!!!
:bye::bye::bye:
ΟΧΙ !!!!!!! Δεν το δέχομαι αυτό.
Την βδομάδα που μας έρχεται έχω άδεια, και ίσως την κοπανίσω σε κανένα νησάκι :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Before-Nightfall-1---FOR-WEB.jpg
Φλογητά Χαλκιδικής
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

D_G

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,938 μηνύματα.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Να το κάνεις. Θα χρειαστείς: Ένα ηλιοβασίλεμα, ένα συνεργάσιμο μοντέλο και λίγη θάλασσα! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.

enrose

Δραστήριο μέλος

Η enrose αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 643 μηνύματα.
P8250537.jpg

IMGP2330.jpg

P8250408.jpg
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

D_G

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,938 μηνύματα.


Πρωινή γαλήνη
(Αγία Τριάδα Μεγάρων)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Υπέροχη λήψη.. Πράγματι αποπνέει γαλήνη και πραότητα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Βανίλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 933 μηνύματα.
IMG_0713.jpg

IMG_0710.jpg

Σύμη Ιούλιος 2011:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

renia_1995

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Uranya αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 812 μηνύματα.
Σε μερικες πρεπει να διορθωθει ο φωτισμος...
Κι εγω στις φωτογραφιες μου το εκανα αυτο κι αρχισα να το παρατηρω απο οταν το επισημανε μια φιλη μου..

Σκεφτομαι μετα την σχολη μου να κανω ενα ΙΕΚ φωτογραφιας..
Θα μου πει καποιος πως να τις ανεβασω εδω γιατι δεν ξερω? :$
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
Σε μερικες πρεπει να διορθωθει ο φωτισμος...
Κι εγω στις φωτογραφιες μου το εκανα αυτο κι αρχισα να το παρατηρω απο οταν το επισημανε μια φιλη μου..

Σκεφτομαι μετα την σχολη μου να κανω ενα ΙΕΚ φωτογραφιας..
Θα μου πει καποιος πως να τις ανεβασω εδω γιατι δεν ξερω? :$

Για το θέμα που ρώτησες πως μπορείς να αναρτήσεις φωτογραφίες υπάρχουν δυο τρόποι
είτε φωτογραφίες που έχεις στο pc σου
είτε φωτογραφίες που έχεις αναρτήσει σε κάποιο site
Πάνω στην επεξεργασία του post υπάρχει ένας συνδετήρας από κει μπορείς να διαχειριστείς τα συνημμένα σου αρχεία
Όταν πατήσεις το συνδετήρα υπάρχουν δύο επιλογές
Μεταφορά αρχείου από τον Η/Υ

εδώ αναζητάς μέσα από τον υπολογιστή σου τη φωτογραφία που θες να αναρτησεις
Μεταφορά αρχείου από URL

εδώ βάζεις την url της φωτογραφίας που είναι αναρτημένη σε κάποιο φωτογραφικό site


Καλή επιτυχία στα "ανεβάσματα" σου!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

renia_1995

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Uranya αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 812 μηνύματα.
Σ'ευχαριστω πολυ για την βοηθεια :)

165640_1819555052089_1336532114_32127547_3661261_n.jpg
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

renia_1995

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Uranya αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 812 μηνύματα.
.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • 165515_1819555252094_1336532114_32127548_7475830_n.jpg
    165515_1819555252094_1336532114_32127548_7475830_n.jpg
    86.3 KB · Εμφανίσεις: 96
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
...αυτό το δέντρο το έχω δει. Πού είπαμε πως βρίσκεται; :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
και ενα ηλιοβασιλεμα απο μενα...:)...ελπιζω τωρα να το βλεπετε...:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • sunset.jpg
    sunset.jpg
    112.2 KB · Εμφανίσεις: 95

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
...αυτό το δέντρο το έχω δει. Πού είπαμε πως βρίσκεται; :D


Το πλατάνι είναι απέναντι από αυτό το σημείο της παλιάς πόλης της Ρόδου
Το Παλάτι του Μεγάλου Μαγίστρου
Όταν στέκεσαι μπροστά από το πλατάνι βλέπεις αυτό το τμήμα του παλατιού
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Γλωσσίτσες έξω! :P



 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • 14022010005.jpg
    14022010005.jpg
    694.4 KB · Εμφανίσεις: 88
  • 16062011735.jpg
    16062011735.jpg
    631.2 KB · Εμφανίσεις: 90

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Γλωσσίτσες έξω! :P



αχουυυυυ .....τι φατσονια ειναι αυτα Phoebe...σκετα μοντελα!!!!!!κοιταχτε μωρε πως ποζαρουν τα γλυκουλια μου!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top