Σε τι φάση της ζωής σας βρίσκεστε;

mariophys

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 335 μηνύματα.
Με μια λέξη :

Σκατά!

Προσπαθώ να τελειώσω τη σχολή στην ώρα της αλλά δεν με αφήνουν και δεν μπορώ να βρώ και δουλειά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Χμμμ λιγο δυσκολη:hmm: λογο λυκειου και μεγαλου φορτου μαθηματων
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stathakis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ευσταθιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,671 μηνύματα.
Με μια λέξη :

Σκατά!

Προσπαθώ να τελειώσω τη σχολή στην ώρα της αλλά δεν με αφήνουν και δεν μπορώ να βρώ και δουλειά.
φιλε δεν γνωριζω την κατασταση σου,εννοω πως νιωθεις αλλα να μην απογοητευεσαι,ολα θα γινουν αρκει να υπαρχει υγεια και θεληση.αν δεν βρεις τωρα δουλεια,μπορει μετα απο ενα χρονικο διαστημα,το ιδιο και με το πτυχιο σου.!το κακο ειναι οτι και εγω αν με το καλο περασω σε καποια σχολη του χρονου,τα ιδια θα σκεφτομαι!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Χμ..σε μία φάση με μπόλικη δόση άγχους. :hmm:

Δεν ξέρω τι με τρομάζει ακριβώς. Το ότι μπαίνω στο Λύκειο, το ότι δεν θα έχω καθόλου ελεύθερο χρόνο, το ότι θα τρέχω όλη μέρα από ιδιαίτερο σε ιδιαίτερο και μετά θα έχω και το διάβασμα για το σχολείο...όλα μαζί. =\
Μία βαθιά ανάσα για 3 χρόνια. :|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

renia_1995

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Uranya αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 812 μηνύματα.
Περιεργα τα πραγματα...
Το αγορι μου φευγει απο Αθηνα λογω σπουδων..
Ενας καλος μου φιλος φευγει απο την Ελλαδα...
Η μητερα μου ανοιγει μαγαζι και ειμαστε αρκετα πιεσμενοι οικονομικα.
Εγω δινω proficiency και ειμαι Β' Λυκειου (τα οποια δυο συνεπαγονται σε ΠΟΛΥ ΔΙΑΒΑΣΜΑ)
στο μεταξυ αισθανομαι αρκετα "ξενερωμενη" με την παρεα μου γιατι καταλαβαινω οτι ειναι ατομα που δεν μου ταιριαζουνε (εξαιρουνται μοναχα 2-3 ατομα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iGiannis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο iGiannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,762 μηνύματα.
Χμ..σε μία φάση με μπόλικη δόση άγχους. :hmm:

Δεν ξέρω τι με τρομάζει ακριβώς. Το ότι μπαίνω στο Λύκειο, το ότι δεν θα έχω καθόλου ελεύθερο χρόνο, το ότι θα τρέχω όλη μέρα από ιδιαίτερο σε ιδιαίτερο και μετά θα έχω και το διάβασμα για το σχολείο...όλα μαζί. =\
Μία βαθιά ανάσα για 3 χρόνια. :|

Αν έχετε εσείς άγχος, τα τριτάκια τι πρέπει να έχουμε;; :P:P
Πάντως, δεν υπάρχει λόγος να αγχώνεσαι και ειδικά στην πρώτη λυκείου καθώς είναι η τάξη των επαναλήψεων και ειδικά στα αρχαία.. Αν αγχώνεστε από τώρα, στην τρίτη δεν θα'χετε μαλλιά.. :P:P

Και εγώ αγχωμένος και συνάμα εκνευρισμένος και με όλο αυτό το μπάχαλο που υπάρχει στην εκπαίδευση..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Χμ..σε μία φάση με μπόλικη δόση άγχους. :hmm:

Δεν ξέρω τι με τρομάζει ακριβώς. Το ότι μπαίνω στο Λύκειο, το ότι δεν θα έχω καθόλου ελεύθερο χρόνο, το ότι θα τρέχω όλη μέρα από ιδιαίτερο σε ιδιαίτερο και μετά θα έχω και το διάβασμα για το σχολείο...όλα μαζί. =\
Μία βαθιά ανάσα για 3 χρόνια. :|
Κλεοπατρα πιστεψε με εισαι στην καλυτερη ηλικια:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
σε μια μαλλον φορτικη φαση...καποια οικογενειακα προβληματακια, συγκρουσεις, η αισθηση της μοναξιας, η νοσταλγια του καλοκαιριου και η εναρξη για το λυκειο μια μαλλον δυσκολη περιοδο σε συνδιασμο με την εφηβια και τα νευρακια...pff θα περασει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Σε φάση στρώνωκώλοκάτωκαιδιαβάζω. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Όλα cool! :]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DOINA

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η DOINA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 216 μηνύματα.
Ειμαι στην φαση εκεινη που γελαω αλλα απο μεσα μου κλαιω,ουρλιαζω.. ειμαι στην φαση που ζω το παρον ελπιζοντας για ενα καλυτερο μελλον.. ειμαι σε φαση που θελω να ξεχασω,να εξαφανισω οτιδηποτε με κανει να θυμαμαι κατι που δεν πρεπει ,κατι που με ποναει απιστευτα..ραγιζει την καρδια μου .... ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΞΕΧΑΣΩ γρηγορα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

renia_1995

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Uranya αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 812 μηνύματα.
Παιδια απ'οτι βλεπω ειμαστε ολοι μια ωραια ατμοσφαιρα :P
Καλο κουραγιο και καλη δυναμη στα παιδια που δινουν Πανελληνιες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

talismans

Νεοφερμένος

Ο talismans αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 98 μηνύματα.
Ειμαι στην φαση εκεινη που γελαω αλλα απο μεσα μου κλαιω,ουρλιαζω.. ειμαι στην φαση που ζω το παρον ελπιζοντας για ενα καλυτερο μελλον.. ειμαι σε φαση που θελω να ξεχασω,να εξαφανισω οτιδηποτε με κανει να θυμαμαι κατι που δεν πρεπει ,κατι που με ποναει απιστευτα..ραγιζει την καρδια μου .... ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΞΕΧΑΣΩ γρηγορα...



Όπως και να έχει δεν το βάζουμε κάτω πότε και με τίποτα.

Μετά από 1million χωρισμούς κάτι ξέρω και εγώ. :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δεσμώτης

Περιβόητο μέλος

Ο Δεσμώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 4,605 μηνύματα.
σε τι φάση της ζωής σας βρίσκεται


-π/8 ? :hmm:


...στη φάση κατά την οποία μια απότομη
πτώση του επιπέδου του υγρού GABA στον εγκέφαλο
συνήθως παράγει φωσφινικά οπτικά φαινόμενα.

Νομίζω ότι τα μυρμήγκια προσπαθούν να επικοινωνήσουν
τηλεπαθητικά μαζί μου γιατί δε σταματάω να ακούω

"κανά ψίχουλο παίζει, μάγκα μου?"

Το υγρό GABA εμποδίζει τα νευρικά κυκλώματα
να μεταφέρουν νευρικές ώσεις
για αυτό το έχω ρίξει στους κοιλιακούς εγκεφάλου. :confused:


Ειλικρινά?

Θαμπότης σε κάποτε πεντακάθαρα εστιασμένα χρώματα
σ' αφηρημένα πινακάκια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DOINA

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η DOINA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 216 μηνύματα.
Όπως και να έχει δεν το βάζουμε κάτω πότε και με τίποτα.

Μετά από 1million χωρισμούς κάτι ξέρω και εγώ. :/:

δεν ειναι χωρισμος ειναι μια τεραστια απογοητευση...η καταστροφη του ομορφοτερου ονειρου που ειχες ποτε.. αλλα δεν πειραζει ισως δεν ηταν το ονειρο αυτο για 'μενα...δεν ηταν για να πραγματοποιηθει.. ποναω τοσο αλλα λενε ο χρονος γιατρευει και εγω ειμαι ακομα αρκετα δυνατη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

selc

Δραστήριο μέλος

Η selc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 697 μηνύματα.
φάση αποχωρισμού :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

talismans

Νεοφερμένος

Ο talismans αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 98 μηνύματα.
δεν ειναι χωρισμος ειναι μια τεραστια απογοητευση...η καταστροφη του ομορφοτερου ονειρου που ειχες ποτε.. αλλα δεν πειραζει ισως δεν ηταν το ονειρο αυτο για 'μενα...δεν ηταν για να πραγματοποιηθει.. ποναω τοσο αλλα λενε ο χρονος γιατρευει και εγω ειμαι ακομα αρκετα δυνατη...


Όπως και να έχει εγώ σου εύχομαι να πάνε όλα καλά

Άλλωστε μην ξεχνάς το ότι δεν μας σκοτώνει μας κάνει πιο δυνατούς

Φιλικά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sweet_Butterfly

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Sweet_Butterfly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Δάσκαλος/α. Έχει γράψει 347 μηνύματα.
Φαση ερωτευμενης....:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

karotenia

Δραστήριο μέλος

Η karotenia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Nail artist και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 408 μηνύματα.
γενικα φυτοζωω......ελπιζω να γινει κατι συναρπαστικο επιτελους
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fani93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Fani93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 228 μηνύματα.
ειμαι 18, περασα στο τει θεσσαλονικης και βρισκομαι στην αναζητηση σπιτιου (ακομα! :/: )
μπορω να πω πως βρισκομαι σε μια μεταβατικη περιοδο της ζωης μου, αλλαγη σπιτιου, φιλων, περιβαλλοντος κτλ
αλλα μ'αρεσει.. :) ειμαι ανθρωπος που γενικα βαριεμαι ευκολα και μου αρεσουν οι αλλαγες οποτε ελπιζω αυτη η αλλαγη να μου βγει σε καλο!
:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top