Προτάσεις για αγορά νέου υπολογιστή!

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Δάσκαλος/α και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
Λοιπον παιδια εχω ενα προβλημα!!!:(Εχω ενα ασυρματο χειριστηριο υπολογιστη(λεγεται dragonpro sam-p3wd3vc) και αν και παλαιοτερα λειτουργουσε μια χαρα,τωρα τελευταια ο υπολογιστης δεν μου αναγνωριζει τη συνδεση του χειριστηριου,με αποτελεσμα να μην μπορω να το χρησιμοποιησω καθολου!:(Οποιος μπορει να βοηθησει,ας γραψει εδω ή ας στειλει προσωπικο μηνυμα!Ευχαριστω εκ των προτερων!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

malbouffe

Νεοφερμένος

Η malbouffe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 35 μηνύματα.
Μήπως άλλαξες λειτουργικό σύστημα ? Μπορεί επίσης να φταίει μια βλάβη στο καλώδιο του χειριστηρίου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

malbouffe

Νεοφερμένος

Η malbouffe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 35 μηνύματα.
ουπς είναι ασύρματο... στην χειρότερη περίπτωση παίρνεις καινούριο. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Δάσκαλος/α και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
Μήπως άλλαξες λειτουργικό σύστημα ? Μπορεί επίσης να φταίει μια βλάβη στο καλώδιο του χειριστηρίου.
Οχι,οχι.Επισης το χειριστηριο ειναι ασυρματοα,απλα εχει ενα πραγματακι που το συνδεω σε μια θυρα usb,για να αναγνωριστει η συνδεση και να μπορεσω να το χρησιμοποιησω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Δάσκαλος/α και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
ουπς είναι ασύρματο... στην χειρότερη περίπτωση παίρνεις καινούριο. :P
προσπαθουμε να αποφυγουμε αυτην την χειροτερη περιπτωση.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

malbouffe

Νεοφερμένος

Η malbouffe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 35 μηνύματα.
:p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Δάσκαλος/α και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
Κανεις αλλος καμια ιδεα?:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
1) Προβλημα θυρας usb (δοκιμασε το σε ολες και δες αν το προβλημα ειναι εκει)
2)οταν αγορασες το χειριστηριο σου δωσανε ενα driver (cd) μαζι και δενν το εχεις κανει εγκατασταση (σωστη) . Αυτο ελεγχεται αν κοιταξεις την κουτα και δεις αν γραφει οτι σου προσφερει driver μαζι με την συσκευη
3) Εχει χαλασει ενα απο τα δυο σημεια (το ενα πανω στο χειριστηριο και το αλλο πανω στο κομματακι που συνδεεται με θυρα usb) τα οποια ειναι υπευθυνο για την επικοινωνια υπολογιστη - χειριστηριο. Τροπος να το ελεγξεις ...δεν νομιζω πως μπορεις να το δεις και να καταλαβεις
Ιδεες !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Λοιπον παιδια εχω ενα προβλημα!!!:(Εχω ενα ασυρματο χειριστηριο υπολογιστη(λεγεται dragonpro sam-p3wd3vc) και αν και παλαιοτερα λειτουργουσε μια χαρα,τωρα τελευταια ο υπολογιστης δεν μου αναγνωριζει τη συνδεση του χειριστηριου,με αποτελεσμα να μην μπορω να το χρησιμοποιησω καθολου!:(Οποιος μπορει να βοηθησει,ας γραψει εδω ή ας στειλει προσωπικο μηνυμα!Ευχαριστω εκ των προτερων!
Απο την στιγμη π ειναι ασυρματο σημαινει ΠΡΟΒΛΗΜΑ!! Συμβουλη: Μην ξαναπαρεις τιποτα ασυρματο για το pc σου!!Και θα με θυμηθεις ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KingFox

Δραστήριο μέλος

Ο KingFox αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 516 μηνύματα.
https://explore.live.com/windows-live-sign-in-single-use-code-faq?
Είναι δωρεάν ή πληρώνεις για το μήνυμα;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ηλεκτρολόγος μηχανικός και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Επείγον!
Ο υπολογιστής μου εμφάνισε το system restore, δεν ξέρω τι είναι, ενώ μου εξαφάνισε όλη την επιφάνεια εργασίας.
Επιπλέον μου εμφανισε καμιά εικοσαριά παράθυρα αποτυχίας, και κάτι για το catalyst center.
Ιος, πάλι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
κατι τετοιο μυριζει..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Balthazor

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Balthazor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,011 μηνύματα.
Θελω να κανω μια ερωτηση, που δεν εχει πολυ σχεση με το τοπικ αλλα δεν ηξερα που να ποσταρω...Θα ηθελα καποιος να μου πει με οσο το δυνατον κατανοητα λογια, τι ειναι το λεγομενο peer to peer?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.
Οπως λεει και το ονομα, ειναι ανταλλαγη αρχειων μεταξυ υπολογιστων. Πχ. Εχω μια εφαρμογη στον σκληρο μου δισκο, και την κατεβαζεις μεσω ιντερνετ, συνηθως με την χρηση καποιου λινκ.
Σε γενικες γραμμες καπως ετσι ειναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Balthazor

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Balthazor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,011 μηνύματα.
Οπως λεει και το ονομα, ειναι ανταλλαγη αρχειων μεταξυ υπολογιστων. Πχ. Εχω μια εφαρμογη στον σκληρο μου δισκο, και την κατεβαζεις μεσω ιντερνετ, συνηθως με την χρηση καποιου λινκ.
Σε γενικες γραμμες καπως ετσι ειναι.

Στο στυλ του rapidshare δλδ περιπου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.
Μονο που τα αρχεια δεν βρισκονται σε καποιον σερβερ αλλα σε εναν αλλον υπολογιστη σαν τον δικο σου. Τα τορρεντ σαιτς απλως παιζουν τον ρολο του διαμεσολαβητη μεταξυ των χρηστων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dogie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,092 μηνύματα.
Θελω να κανω μια ερωτηση, που δεν εχει πολυ σχεση με το τοπικ αλλα δεν ηξερα που να ποσταρω...Θα ηθελα καποιος να μου πει με οσο το δυνατον κατανοητα λογια, τι ειναι το λεγομενο peer to peer?

Διάβασε αυτό https://www.cyberlaw.gr/node/119 :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Στο στυλ του rapidshare δλδ περιπου?
Οχι, το peer to peer ειναι ανταλαγη, σου δινω ενα και περνω ενα (καλα οχι αμεσα μεταξυ μας, γενικα, προσφερο στο δυκτιο των συνδεδεμενων και περνω κιολας). Το rapishare απλα δεινει, χωρις να δεινεις και εσυ κατι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Balthazor

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Balthazor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,011 μηνύματα.
Σας ευχαριστω ολους!!!:clapup:
Dogie ευχαριστω πολυ για αυτο που βρηκες, γιατι τις πληροφοριες τις θελω στα πλαισια ενος μαθηματος της νομικης! Ευχαριστω και παλι!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KingFox

Δραστήριο μέλος

Ο KingFox αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 516 μηνύματα.
https://explore.live.com/windows-live...-use-code-faq?
Είναι δωρεάν ή πληρώνεις για το μήνυμα;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top