Ιδέες και προτάσεις για δώρα

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
ναι κουε εμενα θα με ενοχλει το τι θα πει κ προπαντος που δεν θα ειμαστε εκει κ θα το στειλουμε με συγγενεις το δωρο
αφού δε θα είσαστε εκεί, δεν θα ξέρεις και τι θα πει, έτσι δεν είναι?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
αφού δε θα είσαστε εκεί, δεν θα ξέρεις και τι θα πει, έτσι δεν είναι?:P
επειδη δεν θα ειμαι να της απαντησω ναι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
επειδη δεν θα ειμαι να της απαντησω ναι...

βρε καρεκλακι μη το ζοριζεις το θεμα...αφου δεν θα ειστε και εκει...παρε μια χειροπεδα λευκοχρυση εκει και στειλτην και ουτε γατα ουτε ζημια;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
πάντως εγώ επιμένω... ένα καλό κεχριμπαρένιο κομπολόι με ασημένια αλυσίδα είναι όλα τα λεφτά :P

παρόλα αυτά, αφού επιμένεις να του στείλεις χρυσό για να βγάλεις την υποχρέωση, στείλε μια χειροπέδα ή το ζώδιο του σε αλυσίδα
και ναι μη μασάς... λευκόχρυσο
απλά όποιος το δώσει, αφού σε απασχολεί :P φρόντισε να τονίσουν ότι δεν είναι ασήμι αλλά λευκόχρυσος :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
τελικα με πηρε ο φιλος μου τηλ. κ μου ειπε οτι του πηρε δαχτυλιδι:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
ε εντάξει... της αδερφής του ο αρραβωνιαστικός είναι, μην καίγεσαι και τόσο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

phyllis

Δραστήριο μέλος

Η αθηνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 435 μηνύματα.
καλημερα σας! τελικα του πηρα μια βερμουδα απο τα timberland και του εκανα εκπληξη και τιυ την εδωσα χτες αντι για το σαββατο, ετσι για αλλαγη!! αλλα του ειναι τεραστια ρε γαμωτο και της το ειπα της πωλητριας αλλα αυτη επεμενε. τελοσπαντων θα παει να την αλλαξει σημερα, ελπιζω να βρει!! φιλια σε ολους!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Παραδίδω την πτυχιακή μου σε λίγες μέρες και σκέφτομαι να κάνω ένα δώρο στην supervisor μου, επειδή με βοήθησε πολύ και είναι πολύ ποιοτικό άτομο. Μου δίνετε καμιά ιδέα; Το μόνο σίγουρο είναι πως θα της δώσω και μια καρτούλα "Ευχαριστώ" μαζί με το δώρο.

Επίσης σκέφτομαι να δώσω μια καρτούλα σε έναν άλλο καθηγητή που με βοήθησε πάρα πολύ στην Γλασκώβη από διάφορες απόψεις, αλλά δεν ήμαστε τόσο κοντά όσο με την supervisor. Να του πάρω κι αυτού δώρο ή μια καρτούλα είναι ok;

Πείτε μου please.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NINJAKI

Περιβόητο μέλος

Η ΧΑ!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,052 μηνύματα.
Kαι μια καρτούλα και ένα μικρό συμβολικό δώρο! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Στον άλλον καρτούλα, στη δικιά σου... κάτι ελληνικό; Ένα πακετάκι γλυκάκια (λουκουμάκια, αμυγδαλωτά, ακόμα και κουραμπιέδες) ή κάτι τέτοιο.

Αλλιώς ένα βιβλίο, από τα επώνυμα του χώρου σας;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Στον άλλον καρτούλα, στη δικιά σου... κάτι ελληνικό; Ένα πακετάκι γλυκάκια (λουκουμάκια, αμυγδαλωτά, ακόμα και κουραμπιέδες) ή κάτι τέτοιο.

Αλλιώς ένα βιβλίο, από τα επώνυμα του χώρου σας;

Κι εγώ κάτι ελληνικό σκέφτηκα, αλλά προσπαθώ να βρω κάτι πρωτότυπο. Η αρχική σκέψη ήταν ούζο ή ρακή, αλλά μου φάνηκαν γραφικά.:P

Βιβλίο δε νομίζω, φοβάμαι ότι πιθανώς να το έχει. Εκτός κι αν έβρισκα μετάφραση ελληνικού μυθιστορήματος τώρα που το σκέφτομαι.:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Ναι, για σένα μπορεί να είναι γραφικό, αλλά για κείνη όχι... Εγώ, δε, θα προτιμούσα τα γλυκάκια! ;)
Ή ένα μικρό ουζάκι με κάτι άλλο, πχ ένα ματάκι...

Όσες φορές έκανα εγώ τέτοια δώρα, ενθουσίασαν!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Συμφωνώ με το γίδιον... εσένα μπορεί να σου φαίνεται γραφικό αλλά αυτοί θα ξετρελαθούν με ένα μπουκαλάκι ούζο :P
Είμαι υπερ του να κάνεις και στους δυο ένα μικρό δωράκι (τύπου ένα ουζάκι)... τι ψυχή έχει μωρέ... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Πάντως μια Γερμανίδα καλεσμένη που είχαμε κάποτε στο studio που δούλευα, ξετρελάθηκε όταν το αφεντικό της έφερε ένα μπουκάλι λάδι! ...Πολύ ακριβό είναι είπε στη Γερμανία...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Ναι, καλά είσαι... και το αγνό παρθένο ελαιόλαδο... ειδικά από Κρήτη... οκ και καλαμάτα... Αλλά και οι ελιές οι τεράστιες... πολύ σουξέ! Το ίδι οκαι τα καλλυντικά από ελιά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Η βλακεία είναι ότι από Ελλάδα θα πάω ΗΠΑ και από εκεί Σκωτία. Οπότε ότι πάρω από Ελλάδα θα πρέπει να μπορεί να διατηρηθεί.

Όντως, το ελληνικό λάδι είναι πολύ ακριβό, αλλά μπορούν να το βρουν εδώ. Και είναι και βαρύ. Θα σκεφτώ για ούζο (έχω κι ένα εδώ που δεν το έχω ανοίξει) και πιθανώς κανά διακοσμητικό.

Δεν ξέρω.:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Πάρε ένα μικρό ουζάκι, κι ένα διακοσμητικούλι από ασήμι! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Πάρε ένα μικρό ουζάκι, κι ένα διακοσμητικούλι από ασήμι! :)

Ναι, μικρό ασημοδιακοσμητικάκι ακούγεται καλό.:P Ευχαριστώ Γιδάκι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Παρακαλώ υποβρυχιάκι!!





καλέ, μήπως να πάρεις μία μαστίχα υποβρύχιο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
καλέ, μήπως να πάρεις μία μαστίχα υποβρύχιο;

:P Λες; Έχω 1 που δεν την έχω ανοίξει, μου την έστειλε η μαμά μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top