• Σας ενημερώνουμε ότι η κατηγορία δεν αντικαθιστά σε καμία περίπτωση την επίσκεψη σας σε επαγγελματία ιατρό.

    Το σύνολο του περιεχομένου της κατηγορίας αυτής, όπως κείμενα, γραφικά, εικόνες, πληροφορίες που λαμβάνονται από δικαιούχους διαφήμισης, είναι καθαρά και μόνο για ενημερωτικούς σκοπούς και δεν προορίζεται να είναι υποκατάστατο για την επαγγελματική ιατρική συμβουλή, διάγνωση ή θεραπεία. Δεν αποτελεί υποκατάστατο ιατρικής εξέτασης, ούτε αντικαθιστά την ανάγκη για υπηρεσίες που παρέχονται από επαγγελματία ιατρό. Πάντοτε να ζητάτε τη συμβουλή του ιατρού σας πριν πάρετε οποιαδήποτε συνταγή ή φάρμακο. Μόνο ο ιατρός σας μπορεί να σας δώσει συμβουλές για το τι είναι ασφαλές και αποτελεσματικό για σας.

Ρινοπλαστική

brigitte_bardot

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η brigitte_bardot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 154 μηνύματα.
ταχεια αναρρωση κ σ'εσενα dwarfins!!!! :hug:

η ακρη της μυτης θα "πεσει" κ τα ρουθουνα θα μικρυνουν κ θα παρουν το σχημα τους σε λιγες μερες...don't worry!
εγω οταν βγηκα απο το χειρουργειο ειχα το ενα ρουθουνι μεγαλυτερο απο το αλλο.... μια εβδομαδα μετα, ηταν κ τα 2 ολοιδια! :P
αυτο το pig-ish, το "γουρουνισιο" που βλεπεις, ειναι απο το πρηξιμο, θα παρει το σχημα της η μυτη σου συντομα καθως θα ξεπρηζεται! :thumbsup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dwarfins

Νεοφερμένος

Η dwarfins αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 41 μηνύματα.
ταχεια αναρρωση κ σ'εσενα dwarfins!!!! :hug:

η ακρη της μυτης θα "πεσει" κ τα ρουθουνα θα μικρυνουν κ θα παρουν το σχημα τους σε λιγες μερες...don't worry!
εγω οταν βγηκα απο το χειρουργειο ειχα το ενα ρουθουνι μεγαλυτερο απο το αλλο.... μια εβδομαδα μετα, ηταν κ τα 2 ολοιδια! :P
αυτο το pig-ish, το "γουρουνισιο" που βλεπεις, ειναι απο το πρηξιμο, θα παρει το σχημα της η μυτη σου συντομα καθως θα ξεπρηζεται! :thumbsup:
Αχ σ'ευχαριστω τοσο πολυ!!!Μα τρομαξα κ γω προς στιγμην.:hmm: Ανυπομονωωωωωω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

new life

Νεοφερμένος

Ο new life αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 95 μηνύματα.
βρε παιδια, εχω μια απορια!!οταν καποιος κανει ρινοπλαστικη, μετα δεν υπαρχει η πιθανοτητα να αποκτησει καποια ευαισθησια στη μυτη? οταν π.χ αλλαζει ο καιρος δεν νιωθει καποια ενοχληση εστω κ μικρη στο συγκεκριμενο σημειο??το ρωταω αυτο, διοτι αποτελει ενα χειρουργειο με το οποιο επεμβαινεις στον σωμα κ τον οργανισμο σου...!!δε σου αφηνει καποιο "κουσουρι" να το πω ετσι???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dwarfins

Νεοφερμένος

Η dwarfins αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 41 μηνύματα.
βρε παιδια, εχω μια απορια!!οταν καποιος κανει ρινοπλαστικη, μετα δεν υπαρχει η πιθανοτητα να αποκτησει καποια ευαισθησια στη μυτη? οταν π.χ αλλαζει ο καιρος δεν νιωθει καποια ενοχληση εστω κ μικρη στο συγκεκριμενο σημειο??το ρωταω αυτο, διοτι αποτελει ενα χειρουργειο με το οποιο επεμβαινεις στον σωμα κ τον οργανισμο σου...!!δε σου αφηνει καποιο "κουσουρι" να το πω ετσι???
Δεν νομιζω να ισχυει κατι τετοιο απλα σιγουρα τον πρωτο καιρο θα ειναι αρκετα ευαισθητη.Αρκει μονο να σου πω οτι χειρουργη8ηκα προχτες ,χτες βγηκαν τα ταμπον κ με το που βγηκα απο το νοσοκομειο πηρα την πιο ωραια ανασα της ζωης μου!Δεν μπορουσα να το πιστεψω οτι αναπνεουν ετσι οι ανθρωποι.Τωρα μπουκωνει λιγο αλλα κ παλι η διαφορα ειναι απιστευτη:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

brigitte_bardot

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η brigitte_bardot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 154 μηνύματα.
τον πρωτο χρονο, η εστω μεχρι την πληρη ιαση, αναλογα το ποσο καιρο χρειαζεται ο καθενας, σαφως υπαρχει μια ευαισθησια στις αλλαγες θερμοκρασιας κ αρκετες ενοχλησεις.
εμενα αυτες οι αποτομες αλλαγες καιρου με επηρεαζουν πολυ.
με τον καιρο ομως υποχωρουν ολα αυτα.
μια εγχειρηση την κανεις για να θεραπευσεις, να φτιαξεις η να διορθωσεις κατι, οχι για να δημιουργησεις προβληματα κ κουσουρια στον οργανισμο σου. κ εκει εγκειται κ η επιτυχια μιας επεμβασης. αν ολα πανε καλα κ γινει η δουλεια σωστα κ οπως πρεπει, δε μενει κανενα κουσουρι.

για καθε ειδους εγχειρηση, χρειαζεται να περασει 1 χρονος τουλαχιστον, ωστε να αρχισουμε να μιλαμε για πληρη ιαση, χωρις ενοχλησεις κτλ...
γι'αυτο μια ρινοπλαστικη, δεν ειναι για τους ανυπομονους, ουτε γι'αυτους που βλεπουν το ολο θεμα λιγο στα ελαφρα.. ειναι μια κατασταση η οποια θα σε βαλει σε μια μακρα περιοδο αναμονης για την ιαση. πρεπει να το θελεις πολυ κ να εχεις αποδεχτει απο πριν, οτι μπορεις κ εισαι διατεθειμενος να το περασεις αυτο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

wonderfool

Νεοφερμένος

Η wonderfool αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 97 μηνύματα.
Μεγάλη σπαζοκεφαλιά, ακόμη και μετά από 150 σελίδες δεν κατάφερα να βρω απάντηση στο αν ο ιδανικότερος γιατρός είναι ο ΩΡΛ ή ο πλαστικός..

Βάσει κοινής λογικής ο καταλληλότερος θα ήταν κάποιος καλλιτέχνης με πλήρη εξειδίκευση και στις δύο ειδικότητες, όχι μια κύρια και 1-2 εξάμηνα στην άλλη..

Το θέμα με το γρομπαλάκι/καρουμπαλάκι που εμφανίστηκε σε αρκετούς από εδώ και από διάφορους γιατρούς, δημιουργήθηκε από σφάλμα ιατρού;

Έχει κάποιος προσωπική εμπειρία από Ε. Χρ....λο (Μ. Μουσικής), Α. Χρ....λο (Λητώ), Κ..ια (Γλυφάδα), Π......η (Μαρούσι), Κων...ίδη (Θεσσαλονίκη);

ευχαριστώ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria.chaos

Νεοφερμένος

Η maria.chaos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Τι εγινε βρέ παιδια? Ολοι μαζι τις κανονισατε τις πλαστικες? :) Καλη αναρρωση σε ολους ευχομαι! Ευτυχως εχουμε τη brigitte κ μας ανεβαζει το ηθικο! Περιμενω τις εξελιξεις απ το mario για να το αποφασισω κ εγω.. Εχω επισκευτει κ εγω τον γιατρο του κ μου φανηκε καλος. Ειναι βεβαια πλαστικος, θα προτιμουσα να εβρισκα εναν ωρυλα με ειδικευση στις πλαστικες προσωπου (μονο). Οσο για τον Κων/δη, που αναφερεται η wonderfool, στη θεσσαλονικη θα ηθελα να μαθω κι εγω αν εχει κανεις συστασεις γι αυτον, διοτι το βιογραφικο του ειναι πολυ καλο. Dwarfins θα ηθελα πολυ να ημουν στη θεση σου κ να μπορω να αναπνευσω, επιτελους, τοσο καλα! :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dwarfins

Νεοφερμένος

Η dwarfins αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 41 μηνύματα.
Τι εγινε βρέ παιδια? Ολοι μαζι τις κανονισατε τις πλαστικες? :) Καλη αναρρωση σε ολους ευχομαι! Ευτυχως εχουμε τη brigitte κ μας ανεβαζει το ηθικο! Περιμενω τις εξελιξεις απ το mario για να το αποφασισω κ εγω.. Εχω επισκευτει κ εγω τον γιατρο του κ μου φανηκε καλος. Ειναι βεβαια πλαστικος, θα προτιμουσα να εβρισκα εναν ωρυλα με ειδικευση στις πλαστικες προσωπου (μονο). Οσο για τον Κων/δη, που αναφερεται η wonderfool, στη θεσσαλονικη θα ηθελα να μαθω κι εγω αν εχει κανεις συστασεις γι αυτον, διοτι το βιογραφικο του ειναι πολυ καλο. Dwarfins θα ηθελα πολυ να ημουν στη θεση σου κ να μπορω να αναπνευσω, επιτελους, τοσο καλα! :worry:
Ευχομαι να βρεθεις συντομα!!!!Μπουκωνει τωρα ακομα κ θα μπουκωνει αλλα ακομα κ ετσι καταλαβαινω διαφορα!!
Ειναι απιστευτοοοοοοο:clapup:!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

london3009

Νεοφερμένος

Η london3009 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Γεια σας!!! Ενδιαφερομαι και εγω για ρινοπλαστικη. Θα ηθελα βοηθεια στο θεμα γιατρου. Ειμαι αναμεσα στον Β.Π (Μαρουσι) και τον Α.Σκ.... Εχεται εμπειρια ἠ ακουσατε απο φιλους/γνωστους, για τους συγκεκριμενους δυο γιατρους;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

brigitte_bardot

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η brigitte_bardot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 154 μηνύματα.
Ευχομαι να βρεθεις συντομα!!!!Μπουκωνει τωρα ακομα κ θα μπουκωνει αλλα ακομα κ ετσι καταλαβαινω διαφορα!!
Ειναι απιστευτοοοοοοο:clapup:!!!

τη διαφορα οσφρηση που την πας???? :crazy:
μπηκα σπιτι μετα την αφαιρεση των ταμπων....κ με πηραν μυρωδιες απο τα φαγητα, απο εξω ακομα..μου σπασανε τη μυτη!!!!!
χαχαχαχαχααααα!!!!! μυριζω τα παντα.....σα λαγωνικο νιωθω τωρα! ΧΑΧΑΧΑΧΑΑΑΑ!!! :hehe:

Γεια σας!!! Ενδιαφερομαι και εγω για ρινοπλαστικη. Θα ηθελα βοηθεια στο θεμα γιατρου. Ειμαι αναμεσα στον Β.Π (Μαρουσι) και τον Α.Σκ.... Εχεται εμπειρια ἠ ακουσατε απο φιλους/γνωστους, για τους συγκεκριμενους δυο γιατρους;

παιδια εγω ειμαι προσφατα χειρουργημενη απο ΒΠ....οποιος θελει μπορει να μου στειλει pm!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

dwarfins

Νεοφερμένος

Η dwarfins αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 41 μηνύματα.
τη διαφορα οσφρηση που την πας???? :crazy:
μπηκα σπιτι μετα την αφαιρεση των ταμπων....κ με πηραν μυρωδιες απο τα φαγητα, απο εξω ακομα..μου σπασανε τη μυτη!!!!!
χαχαχαχαχααααα!!!!! μυριζω τα παντα.....σα λαγωνικο νιωθω τωρα! ΧΑΧΑΧΑΧΑΑΑΑ!!! :hehe:



παιδια εγω ειμαι προσφατα χειρουργημενη απο ΒΠ....οποιος θελει μπορει να μου στειλει pm!! :)
Brigitte εγω σημερα ανεκτησα οσφρηση αλλα αυτη την ειχα απο πριν ισχυρη περιεργως.Εσυ απο την 2η μερα ρε θηριο,μπραβοοοοοοο!!!!Να σε ρωτησω,τα αυτια σου τα ενιωθες λιγο βουλωμενα μετα την εγχειρηση?:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wonderfool

Νεοφερμένος

Η wonderfool αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 97 μηνύματα.
παιδια εγω ειμαι προσφατα χειρουργημενη απο ΒΠ....οποιος θελει μπορει να μου στειλει pm!! :)

πες μας εδώ να το βλέπουν όλοι οι ενδιαφερόμενοι, το μόνο που έχει ειπωθεί μέχρι στιγμής για τον ΒΠ είναι ότι φαίνεται να δυσκολεύεται λόγω πολλών κιλών, στις απλές κινήσεις και δημιουργεί ανησυχία για το κατά πόσο μπορεί να φέρει σε πέρας μια τέτοια επέμβαση..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

brigitte_bardot

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η brigitte_bardot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 154 μηνύματα.
εγω απο την ωρα που βγηκαν τα ταμπον ειχα οσφρηση κανονικα ...φευγοντας απο το ιατρειο μου εβαλαν μια γαζα στα ρουθουνια μη σταξει τιποτα... κ μυριζα το αρωμα της γαζας!! χαχαχαα..κ ελεγα "ααα...τι ωραια που μυριζουν οι γαζες...δεν ηξερα οτι οι γαζες εχουν αρωμα!!" :lol:

τα ταμπον ομως εγω τα ειχα 4 μερες, οποτε δε ξερω πως θα ηταν η οασφρηση μου τη δευτερη μερα, αν ειχα ελευθερα ρουθουνια...το οτι ανεκτησες οφρηση τη δευτερη μερα, ειναι πολυ θετικο..εχω διαβασει για ασθενεις που ανεκτησαν την οσφρηση τους πολυ αργα κ χρειαστηκαν πολλες μερες...

τα αυτια τη ημερα της εγχειρησης?..α καλα..ειχα θεμα..τις τρελλανα τις νοσοκομες.. (εχω δηλωσει οτι ειμαι και φοβιτριαρα!! :cry_x:) νομιζα οτι ειχε παει αιμα στα αυτια κ το ακουγα να κανει γκλου-γκλου...!!! οι νοσοκομες μου ελεγαν οτι δεν παει αιμα στα αυτια (!!!) κ οτι αυτο που εχω λεγεται ..εκβοες νομιζω? καπως ετσι..ειναι ενα τυπικο μετεγχειρητικο συμπτωμα που υποχωρει μονο του. εγω μονο την πρωτη μερα το ειχα. μην ανησυχεις, θα στρωσουν τα αυτια σου....γενικα να εχεις in mind οτι..εγχχμμμ...εχεις φαει γερο τρακο στο κεφαλι.... μη περιμενεις να εισαι περδικι τοσο συντομα... ΥΠΟΜΟΝΗ!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

brigitte_bardot

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η brigitte_bardot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 154 μηνύματα.
πες μας εδώ να το βλέπουν όλοι οι ενδιαφερόμενοι, το μόνο που έχει ειπωθεί μέχρι στιγμής για τον ΒΠ είναι ότι φαίνεται να δυσκολεύεται λόγω πολλών κιλών, στις απλές κινήσεις και δημιουργεί ανησυχία για το κατά πόσο μπορεί να φέρει σε πέρας μια τέτοια επέμβαση..

φοβαμαι να πω πολλα εδω, διοτι δε θελω να θεωρηθει οτι προπαγανδιζω....αν κ αν ανατρεξεις μερικες σελιδες πισω, εχω ηδη πει αρκετα..

η εμπειρια μου με τον ΒΠ ηταν αψογη, ειναι κορυφαιος επιστημονας αλλα και ανθρωπος (παρολο που ισως να μη το δειχνει στη πρωτη συναντηση, ειναι πολυ ευαισθητος...εμενα ηρθε κ με ειδε 2 φορες οσο εμεινα στην κλινικη κ με πηρε κ τηλεφωνο το βραδυ που ημουν μεσα) γι'αυτο θεωρω ανηθικα κ ακυρα αυτα που γραφονται για την εξωτερικη εμφανιση. το να κρινεται ενας επιστημονας απο το πως μιλαει η απο το βαρος του, εκτος απο παιδαριωδες, το βρισκω κ αισχρο...

εμενα προσωπικα δε με ενδιεφερε ενας ρινοχειρουργος που να μπορει να τρεξει μαραθωνιο, ουτε ενας χειρουργος με μεταλλιο στη δισκοβολια... εμενα με ενδιεφερε ενας χειρουργος που οταν πιανει το νυστερι να το χειριζεται με ακριβεια κλασματος του χιλιοστου, με γνωσεις κ πειρα.

απο κει κ περα, μυαλο εχετε παιδια, μπορειτε να αποφασισετε μονοι σας με τι κριτιρια θα αξιολογησετε εναν επιστημονα.

αν το site μου επιτρεπει, πολυ ευχαριστως να περιγραψω με λεπτομεριες τα παντα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

dwarfins

Νεοφερμένος

Η dwarfins αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 41 μηνύματα.
εγω απο την ωρα που βγηκαν τα ταμπον ειχα οσφρηση κανονικα ...φευγοντας απο το ιατρειο μου εβαλαν μια γαζα στα ρουθουνια μη σταξει τιποτα... κ μυριζα το αρωμα της γαζας!! χαχαχαα..κ ελεγα "ααα...τι ωραια που μυριζουν οι γαζες...δεν ηξερα οτι οι γαζες εχουν αρωμα!!" :lol:

τα ταμπον ομως εγω τα ειχα 4 μερες, οποτε δε ξερω πως θα ηταν η οασφρηση μου τη δευτερη μερα, αν ειχα ελευθερα ρουθουνια...το οτι ανεκτησες οφρηση τη δευτερη μερα, ειναι πολυ θετικο..εχω διαβασει για ασθενεις που ανεκτησαν την οσφρηση τους πολυ αργα κ χρειαστηκαν πολλες μερες...

τα αυτια τη ημερα της εγχειρησης?..α καλα..ειχα θεμα..τις τρελλανα τις νοσοκομες.. (εχω δηλωσει οτι ειμαι και φοβιτριαρα!! :cry_x:) νομιζα οτι ειχε παει αιμα στα αυτια κ το ακουγα να κανει γκλου-γκλου...!!! οι νοσοκομες μου ελεγαν οτι δεν παει αιμα στα αυτια (!!!) κ οτι αυτο που εχω λεγεται ..εκβοες νομιζω? καπως ετσι..ειναι ενα τυπικο μετεγχειρητικο συμπτωμα που υποχωρει μονο του. εγω μονο την πρωτη μερα το ειχα. μην ανησυχεις, θα στρωσουν τα αυτια σου....γενικα να εχεις in mind οτι..εγχχμμμ...εχεις φαει γερο τρακο στο κεφαλι.... μη περιμενεις να εισαι περδικι τοσο συντομα... ΥΠΟΜΟΝΗ!! :D
Χαχαχαχαχαχαχαχαχα,καλε ναι το ξερω,απλα τα νιωθω λιγο βουλωμενα κ δεν ακουω πολυ καλα,ημουν κ απο πριν λιγο κουφαλογο κ φοβαμαι μην αποκουφαθηκα εντελως:P Παντως να μην με ματιασω καλα παω...το περιμενα πολυ χειροτερο...Συμφωνω με ολα οσα λες για τον γιατρο σου Brigitte ειναι ελεεινο να κρινεις εναν επιστημονα απο το βαρος ,την εμφανιση του η' το φυλο του.Π.χ. κ μενα η γιατρος μου ειναι γυναικα κ μαλιστα ομορφη κ παντα περιποιημενη,δεν αναιρει ομως το ενα το αλλο.Γιατι ακουσα κ απο πολλους την κορυφαια ατακα:" Καλα σε γυναικα γιατρο θα πας ? " Χαιρομαι που εμπιστευτηκα το ενστικτο μου κ τον εαυτο μου κ μονο, γιατι απο βλακειες των τριγυρω εχουμε χορτασει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

brigitte_bardot

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η brigitte_bardot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 154 μηνύματα.
Χαχαχαχαχαχαχαχαχα,καλε ναι το ξερω,απλα τα νιωθω λιγο βουλωμενα κ δεν ακουω πολυ καλα,ημουν κ απο πριν λιγο κουφαλογο κ φοβαμαι μην αποκουφαθηκα εντελως:P Παντως να μην με ματιασω καλα παω...το περιμενα πολυ χειροτερο...Συμφωνω με ολα οσα λες για τον γιατρο σου Brigitte ειναι ελεεινο να κρινεις εναν επιστημονα απο το βαρος ,την εμφανιση του η' το φυλο του.Π.χ. κ μενα η γιατρος μου ειναι γυναικα κ μαλιστα ομορφη κ παντα περιποιημενη,δεν αναιρει ομως το ενα το αλλο.Γιατι ακουσα κ απο πολλους την κορυφαια ατακα:" Καλα σε γυναικα γιατρο θα πας ? " Χαιρομαι που εμπιστευτηκα το ενστικτο μου κ τον εαυτο μου κ μονο, γιατι απο βλακειες των τριγυρω εχουμε χορτασει.

κ εγω πιστευω οτι το ενστικτο μας πρεπει να το ακουμε...η "φωνουλα" παντα ξερει!
και δυστυχως για αλλη μια φορα διαπιστωνουμε, οτι στην ελλαδα, ο ρατσισμος, καλα κρατει!...τι να πεις...

Τα αυτια σου συντομα θα ειναι μια χαρα, να εισαι σιγουρη οτι δεν εχεις κουφαθει! :P
τωρα που θα πας να σου αφαιρεσει το ναρθηκα, πες της το.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariosgt

Νεοφερμένος

Ο mariosgt αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 52 ετών. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Την Τρίτη έκανα την ρινοπλαστική + διάφραγμα και κόγχες + ζυγωματικά στον Κ.Π. στη Θεσσαλονίκη.
Με το που άνοιξα τα μάτια μου αμέσως μετά το χειρουργίο το αριστερό μου μάτι ήταν πιο κλειστό από το άλλο και λίγο πιο ερεθισμένο και το αριστερό άνω χείλος αναίσθητο.Την Τετάρτη το πρωί πήρα το εξιτήριο.
Ο γιατρός είχε περάσει και με είδε 2 φορές και μου είπε ότι θα αρχίσουν να ξεπρήζονται τα μάτια μου μετά από 3 μέρες και ότι όλα πήγαν πάρα πολύ καλά.
Αυτές τις 3 μέρες τα μάτια μου είναι πολύ πρησμένα και ειδικά το αριστερό περισσότερο και λίγο πιο κλειστό και ευερέθιστο και το αριστερό άνω χείλος εξακολουθεί να είναι αναίσθητο ενώ τα χείλη μου δεν κλείνουν όπως έκλειναν αλλά αφήνουν ένα μικρό κενό.Είμαι επίσης σε μια κατάσταση μεταξύ κρεβατιού με κλειστά τα μάτια για ξεκούραση και όσο αντέχω τηλεόραση και υπολογιστή.Τηλεφωνικά ο γιατρός μου λέει ότι όλα είναι φυσιολογικά επακόλουθα και ότι θα ξεπρηστεί σιγά σιγά το προσωπό μου.Το ελπίζω.Πιστεύω πάντως ότι το επιπλέον πρήξιμο και όλες αυτές οι παρενέργειες στην αριστερή πλευρά έγιναν από ίσως όχι τόσο σωστή τοποθέτηση του αριστερού ζυγωματικού.Γενικά πιστεύω ότι και τα δύο ζυγωματικά έχουν επιβαρύνει πολύ το πρήξιμό μου και την ανάρρωση μου και μακάρι το αποτέλεσμα τους να είναι καλό γιατί αρχίζω να αμφιβάλλω αν άξιζει η ταλαιπωρία που τραβάω.
Θα έχω συνάντηση με το γιατρό τη Δευτέρα και θα ξέρω περισσότερα αφού θα με δει από κοντά.Τη μύτη μου δεν την έχω δει γιατί έχω ακόμα το γύψο.Απλά έχει μια καλή αίσθηση και ελπίζω ότι θα έχει γίνει καλή δουλειά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

riariaki_1990

Νεοφερμένος

Η riariaki_1990 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Παιδια γεια σας εχω ξαναγραψει για το προβλημα μου.Σε 5 μερες κλεινω 6 μηνες που εχω κανει την επεμβαση.Εχω κανει κογχεις διαφραγμα και πλαστικη.Στο προφιλ μου δεν εχω θεμα διοτι βγηκε πολυ ομορφο.Το θεμα μου ειναι στο ανφας πανω πανω αναμεσα στα ματια απο οπου οπου αρχιζει η μυτη, οπου και φαινεται μια μικρη ασυμμετρια λες και απο την μια πλευρα του ανφας εχει μεινει παραπανω κοκκαλο και απο την αλλη εχει παρει περισσοτερο.Αναρωτιεμαι μηπως μου εβαλε στραβα τον γυψο και εχει παρει η μυτη το σχημα του.Αν γνωριζει κανεις κατι η του χει τυχει το ιδιο ας απαντησει!!!Σας παρακαλω ειμαι με αγχωνει πολυ το θεμα αυτο περιμενω απαντηση.

ειναι αυτο το γρομπαλακι που αναφερουν και αλλοι!!αυτο φευγει απο μονο του η χρειαζεται επανεπεμβαση???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

mmmm11

Νεοφερμένος

Η mmmm11 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 97 μηνύματα.
γιατί δε ρωτάς το γιατρό σου να σου πει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

riariaki_1990

Νεοφερμένος

Η riariaki_1990 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
νομιζα πως θα περνουσε στο 6 μηνο αφου νωριτερα ηταν νωρις να βγαλω συμπερασμα. Αλλα οσο περναει ο καιρος ανυσηχω..λεω να παω την Δευτερα να δω τι εχει να μου πει....και ηθελα απλα να ρωτησω αν γνωριζει καποιος απ δω τιποτα για αυτο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top