Κριτικές για ρούχα και παπούτσια

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.






Εγώ πάλι με κάτι τέτοια περνάω το καλοκαίρι, σε διάφορα χρώματα ή ταμπά. Δεν είναι και τα πλέον βολικά, αλλά είναι όμορφα και δεν σκάω! :)

Αυτά τα birkenstock είναι αρκετά βολικά...και τα έχω πάρει εδώ και 2 χρόνια και έχουν αντέξει μια χαρά!

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Αιώνιο θεμα για πολλές γυναίκες Κρίστι αυτό που λες, αλλά η καθεμιά βρίσκει τη λύση της. Εγώ την μπότα την κατήργησα- ως εδώ και μη παρεκει, ζεσταίνομαι!
Μπαλαρίνες γενικά δε φοράω, εκτός απο κάποιες αγαπημένες που έχω γνωστής εταιρείεας, που δεν τη λες ακριβώς μπαλαρίνα, φέρνει μεταξύ μπαλαρίνας κι αθλητικού, πάντως βολική και ταιριάζει με όλα. Επίσης τα all starakia μου κάνουνε δουλειά και ωραία ντυσίματα. Αθλητικά γενικώς. Και για βράδυ φοράω μποτάκια με ή χωρίς τακουνάκι αναλόγως, προς το παρόν, ως τον αστράγαλο.
Επίσης, κυκλοφορούν τύπου πλατφόρμες, χαμηλές όμως ή εσπαντρίγιες για καθημερινά. Κάνε μια μεγάλη βόλτα στα μαγαζιά και δοκίμαζε, δε χρειάζεται ν'αγοράσεις με τη μία, δες τι σου πάει, δοκιμάζε, αμα δε σ'αρέσει φεύγε. Θα βρεις το κουμπί σου αν ψαχτείς.
Προσωπικά μετά το Πάσχα βάζω πλεύση για ανοιχτά παπουτσάκια, πεδιλάκια, σαγιοναράκια κλπ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

carpe_nochtem

Πολύ δραστήριο μέλος

Η carpe_nochtem αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 943 μηνύματα.
Προσωπικά,τα καλοκαίρια τα βγάζω κυρίως με αθλητικά. Ούτε τα πόδια λερώνονται,ούτε ανησυχώ μην με πατήσεις κανείς.
Άσε που,αν αναγκαστείς,να τρέξεις,δεν φοβάσαι,ότι θα σου χαλάσει το παπούτσι στην μέση του δρόμου.:P





Εγώ πάλι με κάτι τέτοια περνάω το καλοκαίρι, σε διάφορα χρώματα ή ταμπά. Δεν είναι και τα πλέον βολικά, αλλά είναι όμορφα και δεν σκάω! :)
Τα συγκεκριμένα,τα βρίσκεις πολύ συχνά διακοσμημένα με χάντρες,δαντέλα και σχετικά,από κοπέλες που φτιάχνουν χειροποίητα κοσμήματα. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.
Αιώνιο θεμα για πολλές γυναίκες Κρίστι αυτό που λες, αλλά η καθεμιά βρίσκει τη λύση της. Εγώ την μπότα την κατήργησα- ως εδώ και μει παρεκει, ζεσταίνομαι!
Μπαλαρίνες γενικά δε φοράω, εκτός απο κάποιες αγαπημένες που έχω γνωστής εταιρείεας, που δεν τη λες ακριβώς μπαλαρίνα, φέρνει μεταξύ μπαλαρίνας κι αθλητικού, πάντως βολική και ταιριάζει με όλα. Επίσης τα all starakia μου κάνουνε δουλειά και ωραία ντυσίματα. Αθλητικά γενικώς. Και για βράδυ φοράω μποτάκια με ή χωρίς τακουνάκι αναλόγως, προς το παρόν, ως τον αστράγαλο.
Επίσης, κυκλοφορούν τύπου πλατφόρμες, χαμηλές όμως ή εσπαντρίγιες για καθημερινά. Κάνε μια μεγάλη βόλτα στα μαγαζιά και δοκίμαζε, δε χρειάζεται ν'αγοράσεις με τη μία, δες τι σου πάει, δοκιμάζε, αμα δε σ'αρέσει φεύγε. Θα βρεις το κουμπί σου αν ψαχτείς.
Προσωπικά μετά το Πάσχα βάζω πλεύση για ανοιχτά παπουτσάκια, πεδιλάκια, σαγιοναράκια κλπ

Aν λες για τις Replay, τις έχω κι εγώ και τις έχω προσθέσει και στο "κλαίω τα λεφτά μου". Είχα υποχρεωθεί να τις φοράω για μια δουλειά και με χτυπάνε απίστευτα, ασε που δεν μου αρέσουν καθόλου. Για τα all-star έχω ξαναπεί τη γνώμη μου στο αντίστοιχο θέμα και η άποψη μου για τις εσπαντρίγιες είναι το ίδιο κακή.
Επίσης σήμερα γύρισα όλη την Ερμού και τους γύρω δρόμους και δεν βρήκα ούτε ένα καλό (μάλλον βρήκα ένα, αλλά ήταν πανάκριβο). Μέχρι σήμερα, τα καλύτερα καθημερινά πέδιλα τα είχα βρει πριν χρόνια στα Marks&Spencer (πολύ πριν χαλάσουν) και ήταν μια μεσαία πλατφόρμα peep-toe navy με ρίγες άσπρο-μπλε. Ομορφα, άνετα, μέχρι και που έτρεχα με αυτά. Αλλά πόσο να αντέξουν κι αυτά...Και τώρα ο,τι βρίσκω (με πολύ ψάξιμο) να μοιάζει, είναι μεν όμορφο αλλά καθόλου βολικό (πλατφόρμες με πάτο πάχους στιλέτου, άντε να περπατήσεις πάνω σε αυτό).
Δεν πειράζει, πήρα κάτι κάλτσες τουλάχιστον (μην πάνε και τελείως χαμένες οι 3 ώρες που περιπλανιόμουν σαν την άδικη κατάρα).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.




 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wonderfool

Νεοφερμένος

Η wonderfool αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 97 μηνύματα.
Aν λες για τις Replay, τις έχω κι εγώ και τις έχω προσθέσει και στο "κλαίω τα λεφτά μου". Είχα υποχρεωθεί να τις φοράω για μια δουλειά και με χτυπάνε απίστευτα, ασε που δεν μου αρέσουν καθόλου. Για τα all-star έχω ξαναπεί τη γνώμη μου στο αντίστοιχο θέμα και η άποψη μου για τις εσπαντρίγιες είναι το ίδιο κακή.
Επίσης σήμερα γύρισα όλη την Ερμού και τους γύρω δρόμους και δεν βρήκα ούτε ένα καλό (μάλλον βρήκα ένα, αλλά ήταν πανάκριβο). Μέχρι σήμερα, τα καλύτερα καθημερινά πέδιλα τα είχα βρει πριν χρόνια στα Marks&Spencer (πολύ πριν χαλάσουν) και ήταν μια μεσαία πλατφόρμα peep-toe navy με ρίγες άσπρο-μπλε. Ομορφα, άνετα, μέχρι και που έτρεχα με αυτά. Αλλά πόσο να αντέξουν κι αυτά...Και τώρα ο,τι βρίσκω (με πολύ ψάξιμο) να μοιάζει, είναι μεν όμορφο αλλά καθόλου βολικό (πλατφόρμες με πάτο πάχους στιλέτου, άντε να περπατήσεις πάνω σε αυτό).
Δεν πειράζει, πήρα κάτι κάλτσες τουλάχιστον (μην πάνε και τελείως χαμένες οι 3 ώρες που περιπλανιόμουν σαν την άδικη κατάρα).

ρίξε μια ματιά στα www.clarks.gr


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Aν λες για τις Replay,

(πλατφόρμες με πάτο πάχους στιλέτου, άντε να περπατήσεις πάνω σε αυτό).

Οχι, δε λέω για replay, για την killah λεω.. ααα τόσες προτάσεις σου κανα-είσαι δύσκολη! :P Βασικά κάνε αυτό, πάνε στα μαγαζιά και δοκιμαζε, ε τι θκατά όλο και κάτι θα σου αρέσει, ή εστω να σου μοιάζει βολικό. Αμα μου ρθει κάτι αλλο θα σου πω. Παντοφλίνια δε φοράς; Τουλάχιστον να κάνεις λίγη υπομονή νανοιξει λιγακι ακόμα ο καιρος και να δεις για παντοφλίνια. Δεν ξέρω και το στυλ σου για να σε κατευθύνω λιγάκι καλύτερα, δεν ξέρω τι φοράς. Τις πλατφόρμες με πάχος στυλέτου, αν τις φαντάζομαι σωστά, δε θα μπορούσα να τις φορέσω, θα προτιμούσα ας πούμε πλατφόρμα με ξύλινο πάτο ή πέδιλο με ξύλινο τακούνι ή τελοσπάντων πιο χοντροκομμένα όπως τα λέει η λοβ:P, αλλά εμένα με βολεύουν και μου πάνε:D


Κατι ακόμα μια διόρθωση, συγνωμη αν σας εβγαλα τα ματια με το ''μει'' το ειδα και μου φυγαν τα δικά μου διότι δεν τα αντεχω τα ορθογραφικά ουτε σε μενα ούτε σε κανέναν για κανένα λόγο. Του λειτ να επανορθώσω με επεξεργασία, φταίει η βιασύνη μου. Λοιπόν '' μή'', όχι ''μει'':redface:


ως εδώ και μει παρεκει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.

leTHal pOisOn

Νεοφερμένος

Ο leTHal pOisOn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Παιδια.θεε μου!Οντως ισχυει οτι ο καθενας εχει τα γουστα του αλλα...

Ως fashion victim θελω να σας δειξω μερικα παπουτσια γυναικεια που ειναι στην μοδα κατα την γνωμη μου παντοτε οποιος θελει διαβαζει οποιος δεν θελει οχι! :)

Rock μποτακια Zara


Επισης rock και καθημερινες


Απλες κλασσικες μποτες για καθε μερα


Επισης απλε μποτες over the knee


Παλιες καλες γνωριμες UGG boots must have για τον χειμωνα,υπερφορεμενες αλλα στυλατες


Παμε σε πιο χαμηλες μποτες

Τρομερα infashion οι Lita απο Jeffrey Campbell,πραγματικα οτι πιο στυλατο παιζει αυτον τον καιρο


Χοντρο τακουνι και "τακουνι" μπροστα εκτος οτι ειναι ευκολοπερπατητα γιατι μειωνει το υψος του πισω τακουνιου ειναι και awesome.Zara


Ενα απο τα πιο ωραια παπυτσια που εχω δει καλως ηρθες καλοκαιρι


Καυτος κοκκινος πατος Christian Louboutin


Λοιπον αυτα προς το παρον!Αν θελετε κι αλλα απλως πειτε το με χαρα θα το κανω!Αν πειτε για ανδρικα εκει να δειτε!Ευχαριστωωω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Psychologist

Διάσημο μέλος

Ο Psychologist αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Μόλις φτώχηνα κι άλλο με τα πουκαμισάκια D&G


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Παλιες καλες γνωριμες UGG boots must have για τον χειμωνα,υπερφορεμενες αλλα στυλατες
Ε όχι και στυλάτες οι UGG. Να πούμε άνετες να το καταλάβω, αλλά με το στυλ είναι τσακωμένες. :P


Τρομερα infashion οι Lita απο Jeffrey Campbell,πραγματικα οτι πιο στυλατο παιζει αυτον τον καιρο
Για κάποιο περίεργο λόγο, αυτά τα παπούτσια μου φέρνουν στο μυαλό Όρκς. :hmm::hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Psychologist

Διάσημο μέλος

Ο Psychologist αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Από τις 2 ποιά προτιμάτε ; Πείτε γρήγορα πρωτού μπω σε πειρασμό να παραγγείλω κάποια από τις δυο.Στο σπίτι έχουμε ισοπαλία και θέλω ταιμπρεικερ.


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
ποσο κανουν τα ρουχα που εδειξες?περιπου?:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Tα μαύρα εννοείται. Πάντα μαύρα. Την πρώτη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Το μοντέλο, βασικά, πόσο να κάνει; :hmm:

:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

skylofili

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η skylofili αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Άνεργος/η και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 289 μηνύματα.
η μαύρη!

(η δεύτερη μου θυμίζει λίγο μπλούζα με ζώνη αδυνατίσματος απο πάνω)...:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Εμένα δεν μ αρεσει καμία, αλλά αν πρέπει να διαλέξω ανάμεσα σ αυτές τις δυο, την μαύρη. Η άλλη δημιουργεί περίεργο οπτικό αποτέλεσμα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Psychologist

Διάσημο μέλος

Ο Psychologist αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Θένξ guys.Πήγα βάσει του πρώτου πόστ με τη γνώμη του DrStrangelove και αμέσως προχώρησα στη παραγγελία μόλις είδα την πρώτη άποψη :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Από τις 2 ποιά προτιμάτε ;

Καμμία. Η μία γυαλίζει και η άλλη μου θυμίζει γυναικείο μπλουζοφόρεμα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maniavas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μάνια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 316 μηνύματα.
η μαύρη μου αρέσει ποιο πολύ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top