[Αρχείο] Tι κινητό να πάρω;

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Ευχαριστώ πολύ φίλε μου...
:):):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
Και ποιό είναι το νέο σου απόκτημα;:P
Πες να μάθουμε!!!

Kakerlak τι θες από τη νέα σου συσκευή;:hmm:

βασικα θελω ωραια εμφανιση αλλα αυτο ειναι σχετικο
επισης καλη φωτο... καλη μνημη...(αυτη βεβαια μπορω να την προσθεσω)
αντοχη (να μην κολλαει απο τον πρωτο μηνα εφοσον εχει εξαντληθει η μιση μνημη)
καλος ηχος
περιπου 400 ευρω+/-
αυτα μου ερχονται τωρα
α! νοκια αν γινετε η σαμσουν
κ να μην εχει πορτακι
θα μου αρεσε να ειναι σλιντ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
βασικα θελω ωραια εμφανιση αλλα αυτο ειναι σχετικο
επισης καλη φωτο... καλη μνημη...(αυτη βεβαια μπορω να την προσθεσω)
αντοχη (να μην κολλαει απο τον πρωτο μηνα εφοσον εχει εξαντληθει η μιση μνημη)
καλος ηχος
περιπου 400 ευρω+/-
αυτα μου ερχονται τωρα
α! νοκια αν γινετε η σαμσουν
κ να μην εχει πορτακι
θα μου αρεσε να ειναι σλιντ
Δύο καλές (πιστέυω) προτάσεις...
Η μία με symbian ή άλλη s40:

https://www.nokia.com.gr/link?cid=PLAIN_TEXT_100015
https://www.nokia.com.gr/link?cid=PLAIN_TEXT_156213
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
ευχαριστω βορατ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
ναι μαριο το σκεφτομαι κ για αυτο πολυ καλες οι πληροφοριες ευχαριστω

εχω το D500 κ εμφανισιακα ειναι το ιδιο περιπου.... το εχω 2 χρονια
να παρω παλι πανω κατω το ιδιο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Πιστεψε με eχει μπολικες διαφορες απο το d500...και δεν θα αισθανθεις οτι παιρνεις κατι παρομοιο.
Δυστυχως μονο στα πλαστικα μοιαζουν.Και λεω δυστυχως γιατι θα το ηθελα το d900 με πλαστικα που να του προσδισουν περισσοτερο κυρος.Ειναι σκληρα,αλλα στο ματι δειχνουν λιγο φτηνα.
Εχει καλυτερη οθονη.(μεγεθος και pixels)
Ειναι πιο ελαφρυ.
Εχει κλασεις καλυτερη ποιοτητα ηχου.
Παιρνει καρτες μνημης
Καλυτερο BT
Καλυτερη καμερα (3.2Μp και autofocus που ειναι το πιο σημαντικο!) και βιντεο
ΤV outpout
Βελτιωμενο menu
Βλεπεις αρχεια pdf,powerpoint και excel νομιζω
Αλλα η μπαταρια ειναι ιδια με το D500 και δυστυχως κραταει πολυ λιγο...


ΑΑΑΑ!Για να σου πω?
Παλι απο την samsung μπορεις να κοιταξεις το καινουργιο Samsung U600
Mπορω να σου πω οτι ειναι ενα απο τα πιο ομορφα και στυλατα κινητα που εχω δει κι εχω πιασει στα χερια μου.;)
Ξεφευγει σχεδιαστικα και στα πλαστικα μερη και απο το d900 και το d500!

Κοιτα εδω review(ειναι σε δυο μερη)
Part 1
Part 2

Οθονη ιδια με του D900 (320Χ240 και 256000 χρωματα)
Καρτα μνημης και 60ΜΒ εσωτερικη μνημη
Καμερα ιδια με του D900
Document viewer
Μp3 player
FMradio
Και δυστυχως και αυτο εχει πολυ μετρια μπαταρια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Καλό είναι ρε Μπόρατ, όμως υστερεί από τον ανταγωνισμό (βλέπε Htc-s710)....
Xαίρομαι πάντως που εμφανίζονται συσκευές σαν κι αυτή στην αγορά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Έχει πάρα πολύ καλή τιμή και έχει και wifi!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Nαι μωρέ Μπόρατ αλλά 2'' οθόνη και όχι 2,4'' ....
Αλλά σε κάθε περίπτωση είναι καλό να βγαίνυν τέτοιες συσκευές στην αγορά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Nαι μωρέ Μπόρατ αλλά 2'' οθόνη και όχι 2,4'' ....
Αλλά σε κάθε περίπτωση είναι καλό να βγαίνυν τέτοιες συσκευές στην αγορά.
Ναι βρε, αλλά μόνο 259 ευρώ, δε βρίσκεις εύκολα κάτι ανάλογο.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
https://www.gsmarena.com/samsung_e950-review-158.php
Και εντυπωσιακό και πλήρες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
Τελικά μετά από αρκετή σκέψη είχα αποφασίσει να πάρω το U600 που μου είχε προτείνει κ ο Μάριος.Μετά ξαφνικά είδα το U700 κ πάλι είμαι σε δίλημμα:/:

τι λέτε?:/::/::/::spasiklas:

Η σήμερα η αύριο θα πάω ΤΕΛΟΣ!!!!
βαρέθηκα να περιμένω κάτι που θα με ξετρελάνει:help:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Τι 600, τι 700 λέω εγώ, αν δε σε ενδιαφέρει τόσο το εσωτερικό αγόρασε αυτό που σε τρελαίνει από πλευράς ομορφιάς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DiavolakoS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο DiavolakoS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,107 μηνύματα.
Πολυ ομορφο και το se w910 δεν εχει τοσο καλη καμερα βεβαια, αλλα εμενα μαρεσει :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
To u600 να παρεις.;)
Το u700 ειναι ενα u600 με δευτερη καμερα για video-κλησεις και 3G.
Εαν δεν προκειται να κανεις βιντεοκλησεις ή να πλοηγεισαι στο internet συνεχεια με το κινητο για να θες 3G τοτε παιρνεις το u600.
Σε ολα τα αλλα ειναι ακριβως τα ιδια.(οι διαφορες τους ειναι ελαχιστοτατες)

diavolakos οντως ειναι ωραιο το S.E. (στις φωτο χανει) κι εχει ενα μεγαλο πλεονεκτημα...
Εχει παρα παρα πολυ καλη μπαταρια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DiavolakoS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο DiavolakoS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,107 μηνύματα.
ξερω μαριο ουτε φλας ουτε autofocus εχει(ουτε κανενα σκονακι της προκοπης δε θα μπορω να κανω :P) αλλα εχει καλη μπαταρια οπως λες και ειναι εξωγηινο κινητο:P

το u 600 παρε λεω και γω απο οτι εχω διαβασει το 700 εχει καποια προβληματα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Virtuosofriend

Νεοφερμένος

Ο Virtuosofriend αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Tatoo artist. Έχει γράψει 80 μηνύματα.
Τι μπαταρία έχει ρε παιδιά?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Τι μπαταρία έχει ρε παιδιά?

Ποιο απ'ολα?
Εαν λες τα samsung τοτε και τα δυο παραπανω εχουν 690MAh ενω το S.E. εχει 930 mAh (BST-39).
Kαι γενικα η S.E. οσων αφορα τις μπαταριες και την καλη καταναλωση ενεργειας αυτων, τα πηγαινε ανεκαθεν αρκετα καλα.
(Αν και σε αυτον τον τομεα αυτη που εδινε ρεστα με πολλα μοντελα της ηταν η Panasonic!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top