Κριτικές για ρούχα και παπούτσια

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Το 2ο! :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Και μένα μ'αρέσει το δεύτερο πιο πολύ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yperoxi

Δραστήριο μέλος

Η yperoxi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 526 μηνύματα.
To 2o!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

εμμα_τριντεντ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η εμμα_τριντεντ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
ξέρεις τι?

το 1ο έχει πιο ωραία γραμμή απλά δεν έχει και πολύ ωραίο σχέδιο ούτε συνδυασμό χρωμάτων
ενώ το 2ο έχει πιο ωραία χρώματα αλλά έχει κλασσική γραμμή.

επομένως πάρε ένα συνδυασμό των 2 :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ciela

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ciela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,758 μηνύματα.
εμένα μ αρέσει περισσότερο το 1ο! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Προβλέπεται ρήξη. Το 1ο από κοντά είναι όλα τα λεφτά. Κατάλληλο ύψος, ύφασμα, χρώμα κτλ κτλ. Το 2ο δεν το έχω δει Live.

το πρώτο δαγκωτό.

Εκτός κι αν έχεις το κατάλληλο στήθος/στέρνο (λίγες το έχουν) τα χωρίς τιράντες δεν στρώνουν καλά.

ΑΝ έχεις βέβαια το κατάλληλο στήθος για το φόρεμα το 2ο δαγκωτό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wonderfool

Νεοφερμένος

Η wonderfool αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 97 μηνύματα.
το πρώτο!
έχει τύπο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Εκτός κι αν έχεις το κατάλληλο στήθος/στέρνο (λίγες το έχουν) τα χωρίς τιράντες δεν στρώνουν καλά.

ΑΝ έχεις βέβαια το κατάλληλο στήθος για το φόρεμα το 2ο δαγκωτό.

Ποιο είναι το "κατάλληλο στήθος"; Εμένα είναι μικρούλι ας πούμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Ποιο είναι το "κατάλληλο στήθος"; Εμένα είναι μικρούλι ας πούμε...

Αυτό! Δεν γίνεται πρακτικά μία κοπέλα με μεγάλο στήθος να βάλει στραπλες φόρεμα-σουτιέν και να αισθάνεται άνετα.

Γενικά τα στραπλες φορέματα δείχνουν πολύ ωραία αρκεί να τα φοράνε κορίτσια με ανάλογο σώμα (βλέπε φωτο που έβαλες).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρά.

Διάσημο μέλος

Η Χαρά. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,981 μηνύματα.
Και τα δυο ειναι πολυ πολυ ομορφα. Η αληθεια ειναι πως τεινω προς το πρωτο γιατι μου κανει πιο γλυκουλι, πιο ιδιαιτερο (ιδιαιτερα ετσι οπως καθεται πισω), αλλα και το δευτερο ειναι πολυ ομορφο. Μετα νομιζω πρεπει να αποφασισεις βλεποντας πιο χρωμα σου παει περισσοτερο. Νομιζω, οπως περιγραφεις τον σωματοτυπο σου και τα δυο καλα θα σου καθονται, οποτε μετα παμε στο χρωμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Το 2ο βγαίνει και σε αυτό το χρώμα, που πιστεύω μου πηγαίνει πιο πολύ από το τιρκουάζ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drymenia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Drymenia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 180 μηνύματα.
Το 2ο βγαίνει και σε αυτό το χρώμα, που πιστεύω μου πηγαίνει πιο πολύ από το τιρκουάζ.

Αυτό είναι πιο ωραίο...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρά.

Διάσημο μέλος

Η Χαρά. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,981 μηνύματα.
Το 2ο βγαίνει και σε αυτό το χρώμα, που πιστεύω μου πηγαίνει πιο πολύ από το τιρκουάζ.

Προτιμω το αλλο. Σε αυτο με χαλαει και το ζωναρι που εχει, αλλα το αλλο μ'αρεσει πολυ περισσοτερο σαν χρωμα. Αλλα αν καθεται πανω σου ωραια αλλαζει. Πολλες φορες το βλεπεις κατι και δεν σ'αρεσει και αναλογα σε ποιον το δεις και πώς το φοραει και να σου φανει τελειως διαφορετικο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yperoxi

Δραστήριο μέλος

Η yperoxi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 526 μηνύματα.
Προτιμω το αλλο. Σε αυτο με χαλαει και το ζωναρι που εχει, αλλα το αλλο μ'αρεσει πολυ περισσοτερο σαν χρωμα. Αλλα αν καθεται πανω σου ωραια αλλαζει. Πολλες φορες το βλεπεις κατι και δεν σ'αρεσει και αναλογα σε ποιον το δεις και πώς το φοραει και να σου φανει τελειως διαφορετικο.
Μείον τη ζώνη συμφωνώ ότι είναι πιο όμορφο αυτό το χρώμα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Αν φυγει η ζωνη, θα κρεμασει απ'ο,τι φανταζομαι, οποτε η ζωνη το κανει μεσατο. Εγω λεω συν στη ζωνη κι οποτε θες πιο μπουμπουκα να εισαι, την αφαιρεις. Τα χρωματα ειναι πολυ ωραια, μ'αρεσουν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loony

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Loony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,754 μηνύματα.
Σήμερα πήγα Berska και είδα το πρώτο, το δευτερο δεν το βρηκα! Παιδιά εμένα το πρώτο μαρεσε :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Σήμερα πήγα Berska και είδα το πρώτο, το δευτερο δεν το βρηκα! Παιδιά εμένα το πρώτο μαρεσε :redface:

Και στα Γιάννενα δεν υπάρχει το 2ο. Δευτέρα που θα πάω στη Θεσσαλονίκη θα δω αν υπάρχει εκεί το 2ο. Θα τα δοκιμάσω και ο,τι με φωτίσει ο Θεός.
Το 1ο μέχρι στιγμής μου στέκεται πολύ καλά και έχει το μήκος που θέλω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loony

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Loony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,754 μηνύματα.
Και στα Γιάννενα δεν υπάρχει το 2ο. Δευτέρα που θα πάω στη Θεσσαλονίκη θα δω αν υπάρχει εκεί το 2ο. Θα τα δοκιμάσω και ο,τι με φωτίσει ο Θεός.
Το 1ο μέχρι στιγμής μου στέκεται πολύ καλά και έχει το μήκος που θέλω!
Μα Θεσσαλονικη είμαι κι εγώ και πήγα και στα δύο Breshka.. Δεν ξέρω αν έχει άλλο :P Κοιτά δεν το έψαξα κιόλας αλλά με μια ματιά που έριξα σε όλα δεν το βρήκα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Μα Θεσσαλονικη είμαι κι εγώ και πήγα και στα δύο Breshka.. Δεν ξέρω αν έχει άλλο :P Κοιτά δεν το έψαξα κιόλας αλλά με μια ματιά που έριξα σε όλα δεν το βρήκα.

Α ναι;; Κάτι μου λέει ότι θα πάρω το 1ο τότες. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loony

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Loony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,754 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top