• Σας ενημερώνουμε ότι η κατηγορία δεν αντικαθιστά σε καμία περίπτωση την επίσκεψη σας σε επαγγελματία ιατρό.

    Το σύνολο του περιεχομένου της κατηγορίας αυτής, όπως κείμενα, γραφικά, εικόνες, πληροφορίες που λαμβάνονται από δικαιούχους διαφήμισης, είναι καθαρά και μόνο για ενημερωτικούς σκοπούς και δεν προορίζεται να είναι υποκατάστατο για την επαγγελματική ιατρική συμβουλή, διάγνωση ή θεραπεία. Δεν αποτελεί υποκατάστατο ιατρικής εξέτασης, ούτε αντικαθιστά την ανάγκη για υπηρεσίες που παρέχονται από επαγγελματία ιατρό. Πάντοτε να ζητάτε τη συμβουλή του ιατρού σας πριν πάρετε οποιαδήποτε συνταγή ή φάρμακο. Μόνο ο ιατρός σας μπορεί να σας δώσει συμβουλές για το τι είναι ασφαλές και αποτελεσματικό για σας.

Ρινοπλαστική

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Γεια σου Gilda!ο γιατρός σου σύστησε τον ορό aloe vera;ενημερωτικά σε ποιον γιατρό έκανες την επέμβαση;εγώ την έκανα πριν ένα τρίμηνο και για να σου πω την αλήθεια αρχίζω και πιστεύω ότι το ακρορίνιο λίγο στρουμπουλο θα μείνει...ξεπρίζεται μεν αλλά πάλι στρουμπουλό παραμένει


Pigasus την εγχειρηση την έκανα στον [...] στο Ιασώ General, κυρίως για το διάφραγμα.
Το ακρορίνιο ξεπρήζεται τελευταίο, μην ανησυχεις.
Μάλιστα μέχρι να ξεπρηστεί, όσο πάει και "στρουμπουλεύει" γιατί κατεβαίνει εκει το αίμα.
Στους 3 μήνες τίποτα δεν φαίνεται καλέ!
Τον ορό aloe vera, δεν μου τον σύστησε ο γιατρός, απλά γυναίκα είμαι εγώ και τα ψάχνω αυτά, χι χι χι!!!

Καλησπερα μπορει καποιος να μου πει?Χτες επεσα απ'τις σκαλες και εσκασα με τη μυτη κατω.Αποτελεσμα ενα ωραιοτατο πρηξιμο,και ηταν που ηταν η καμπουρα τωρα παρεγινε το κακο....Θελω να ρωτησω ποσο καιρο μπορει να παρει αυτο το πρηξιματακι(αυτη τη στγμη γραφω με το ενα χερι,κ το αλλο χερι με τον παγο στη μυτη,ελπιζω να βοηθαει αυτο).
Αλλα επισης το πιο σημαντικο,μπορει να μπει κανεις χειρουργειο ενω η μυτη του ειναι πρησμενη?Γιατι σκεφτομουν μεσα στον Αυγουστο να μπω για ρινοπλαστικη/διαφραγμα.

Νομίζω πως το καλύτερο που έχεις να κάνεις είναι να πας άμεσα σε γιατρό.
Είσαι πρησμένος και κάθεσαι και ρωτάς εμάς?
Γρήγορα γιατρό μην χειροτερέψει.

γεια σε όλους!!

λοιπόν εγώ έχω κάνει ρινοπλαστική πριν 3 χρονια στον [...]
η εγχειρηση δεν ήταν απόλυτα επιτυχημενη αλλά ούτε και αποτυχημένη
η μύτη είναι διαφορετική στο δεξιο και αριστερό μέρος όταν την βλέπεις αμφας δηλαδή το αριστερο μερος είναι λίγο πιο κάτω από το δεξί και η διαφορά φαίνεται κυριως κάτω στο ακρορινιο όπως μαλλον λέγεται αυτό

σκέφτομαι να το διορθώσω αλλά δεν το έχω παρει απόφαση εντελώς
αν γίνεται προτείνετε μου καλούς γιατρούς ώστε να μην τραβήξω ότι τράβηξα στον ψυχολογικο τομέα μέχρι να αποδεχτώ τον εαυτό μου έστω μερικώς
περιμένω και πμ αν δεν επιτρέπεται να λέτε γιατρούς δημόσια

να διευκρινήσω ότι πριν κάνω την εγχείρηση είχα πάει και από τον [...]
αλλά η συμπεριφορά του ήταν απαράδεκτη κυρίως στις βοηθούς του οπότε και τον απέριψα γιατι μου φάνηκε ότι ήταν κάπου δεν πατούσε καλά..

ίσως και να έκανα λάθος κρίνωντας από την συμπεριφορά

λοιπόν περιμένω απαντήσεις!!
ευχαριστώ

Ναι ο [...] την έχει την κακή συμπεριφορά. Κι εμένα ώρες ώρες μου ερχόταν να τον αρχίσω στις φάπες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

just_smile

Νεοφερμένος

Ο just_smile αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Παιδια εχω καταλήξει 99% στον [...] και θα με βοηθουσατε αφανταστα αν μου στελνατε πριβε ή και εδω οσοι εχετε χειρουργηθει ή σκοπευετε να χειρουργηθείτε στον [...] Σας ευχαριστώ έναν εναν ξεχωριστα!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

prwteas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο prwteas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 193 μηνύματα.
Υπάρχει κανείς που να έκανε την επεμβαση στο νοσοκομείο "Γενηματάς";
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lena87

Νεοφερμένος

Η Lena87 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Χαίρετε! Γνωρίζετε να μου πείτε το όνομα κάποιου καλού γιατρού για ρινοπλαστική και διόρθωση ρινικού διαφράγματος στην Θεσσαλονίκη; Θα σας ήμουν υπόχρεη, μιάς και δεν γνωρίζω κάποιο άτομο που να έχει κάνει ανάλογη χειρουργική επέμβαση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

epistaths

Νεοφερμένος

Ο epistaths αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Χαίρετε! Γνωρίζετε να μου πείτε το όνομα κάποιου καλού γιατρού για ρινοπλαστική και διόρθωση ρινικού διαφράγματος στην Θεσσαλονίκη; Θα σας ήμουν υπόχρεη, μιάς και δεν γνωρίζω κάποιο άτομο που να έχει κάνει ανάλογη χειρουργική επέμβαση.

[....], όμως λίγο πανάκριβος. Υπάρχουν αρκετοί καλοί πλαστικοί χειρούργοι, αν ψάξεις λίγο θα βρείς. Όμως να ξέρεις όσο καλύτερος, τόσο ακριβότερος. Πάντος απο θέμα ρινοπλαστικής, μπορεί να χρειάζεται μόνο ίσιωμα και όχι αφαίρεση οστού ( όπως έχουν πει αρκετοί χειρούργοι κορυφές ). Απλά απο ένα χτύπημα σε μικρή ηλικία, μπορεί με την ανάπτυξη, να επήλθε παραμόρφωση και να φαίνεται κάπως αντιαισθητικό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

dee8012834

Νεοφερμένος

Ο dee8012834 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Καλησπέρα! Διαβάζοντας τη συζήτηση και σκεφτόμενος να προχωρήσω σε ρινοπλαστική, αποφάσισα να σας ρωτήσω αν ο [...] αποτελεί ριψοκίνδυνη επιλογή.

Εψαξα όσο μπορούσα στο site, όμως περισσότερο γίνεται λόγος για τους [...] και [...]

Θεωρώ ότι οι δουλειές που έχει στο site του ο [...] είναι οι καλύτερες, αλλά επειδή δεν μπορεις να κρίνεις μονάχα από αυτό, αναρωτιόμουν αν καποιος ξέρει κατι παραπάνω.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Lena87

Νεοφερμένος

Η Lena87 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2 μηνύματα.
[...], όμως λίγο πανάκριβος. Υπάρχουν αρκετοί καλοί πλαστικοί χειρούργοι, αν ψάξεις λίγο θα βρείς. Όμως να ξέρεις όσο καλύτερος, τόσο ακριβότερος. Πάντος απο θέμα ρινοπλαστικής, μπορεί να χρειάζεται μόνο ίσιωμα και όχι αφαίρεση οστού ( όπως έχουν πει αρκετοί χειρούργοι κορυφές ). Απλά απο ένα χτύπημα σε μικρή ηλικία, μπορεί με την ανάπτυξη, να επήλθε παραμόρφωση και να φαίνεται κάπως αντιαισθητικό.
Δέν αμφιβάλλω πως υπάρχουν αξιόλογοι χειρουργοί κι εδώ στην Θεσσαλονίκη. Ωστόσο, μου είναι κάπως δύσκολο να ξεκινήσω την αναζήτηση του γιατρού έτσι "στα τυφλά" , χωρίς καμία σύσταση. Δέν γνωρίζω κάποιο άτομο που να έκανε την επέμβαση ή που να έχει κάποιον γιατρό υπ'οψιν του, γι'αυτο και πήρα το θάρρος να γράψω εδώ και να ζητήσω την βοήθεια σας. Σ'ευχαριστώ που μπήκες στον κόπο και μου απάντησες και ευχαριστώ ακόμη περισσότερο για τις πληροφορίες και την συμβουλή. Που θα πάει,θα την βρώ την άκρη..:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μηχανικός λογισμικού και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,404 μηνύματα.
Αν δεν έχετε κάποιο πρόβλημα υγείας ποιος ο λόγος να κάνετε πλαστική;
Αποδεχτείτε τον ευατό σας, την εμφάνισή σας.. Ολοι είμαστε διαφορετικοί. Μπορεί όχι τέλειοι αλλά ξεχωρίζουμε ο καθένας για κάτι διαφορετικό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pigasus

Νεοφερμένος

Η pigasus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Εμένα ο γιατρός μου, μου έδειξε στον καθρέπτη πως να κάνω μασάζ στη μύτη μου.
Η κάθε περίπτωση είναι διαφορετική, γιατί πρήζεται διαφορετικά, οπότε δεν έχει νόημα να σου πω πως έκανα εγώ.
Θυμάμαι μια κοπέλα που ο γιατρός δεν την άφηνε να κάνει μασάζ.
Αυτό που μπορώ να σου πω είναι ότι έβαζα ορό με aloe vera, που βοήθησε πάααρα πολύ.
Ξεπρηζόταν με μια σχετική ταχύτητα..

Bρε Gilda βοήθησε με λίγο..ρώτησα για ορό με aloe vera στα φαρμακεία και μου λένε ότι δεν υπάρχει..Θα μου περιγράψεις τι σκεύασμα ακριβώς εννοείς;;όλο πρήζομαι ξεπρήζομαι και αν κάνει δουλειά το χρειάζομαι επειγόντως!!thanks
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mona lisa

Νεοφερμένος

Η mona lisa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
καλη επιτυχια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anta b

Νεοφερμένος

Η anta b αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Καλησπέρα, ήθελα να μοιραστω την ανησιχία μου μαζί σας... Είμαι 22 μέρες περίπου εγχειρησμένη κι ακόμα είμαι μπουκωμένη και πρησμένη...Έχει κάποιος ανάλογη εμπειρία γιατί έχω αγχωθεί? Το πρήξιμο δε με αγχωνει τόσο, ποιο πολύ με αγχωνει οτι δεν έχω αναπνεύσει ακόμα 100%. Αναπνεω απο τη μύτη απλώς πολύ λιγο και χρειάζομαι καθε 3-4 μερες καθαρισμους...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

brigitte_bardot

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η brigitte_bardot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 154 μηνύματα.
Καλησπέρα, ήθελα να μοιραστω την ανησιχία μου μαζί σας... Είμαι 22 μέρες περίπου εγχειρησμένη κι ακόμα είμαι μπουκωμένη και πρησμένη...Έχει κάποιος ανάλογη εμπειρία γιατί έχω αγχωθεί? Το πρήξιμο δε με αγχωνει τόσο, ποιο πολύ με αγχωνει οτι δεν έχω αναπνεύσει ακόμα 100%. Αναπνεω απο τη μύτη απλώς πολύ λιγο και χρειάζομαι καθε 3-4 μερες καθαρισμους...
anta οταν καθαριζεις τη μυτη σου, αναπνεεις καλυτερα? κ μετα ξαναμπουκωνει? η ειναι μονιμα μπουκωμενη ειτε ειναι καθαρισμενη ειτε οχι?
...τα ραμματα τα εχεις κοψει?
ο γιατρος τι σου λεει σχετικα με το μπουκωμα?
3 εβδομαδες μετα την εγχειρηση η αναπνοη δεν ειναι στο 100%, διοτι εχεις εσωτερικο πρηξιμο, εκτος απο ολα τα υπολοιπα...
γενικα εχε υποψην οτι εισαι πολυ νωρις στην αναρρωση κ εχεις δρομο ακομα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anta b

Νεοφερμένος

Η anta b αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Ναι ειναι μονιμος βουλωμενη, σαν να ειμαι κρυωμενη αλλα οχι τελειως. αναπνεω απο τη μυτη αλλα δυσκολουτσικα. Εχει προβλημα ιδιαιτερα το ενα ρουθουνι το οποιο κανει συνεχεια ενα κακαδακι ψηλα το οποιο δε γινεται η πολυ δυσκολα μπορω να το καθαρισω. Ο γιατρος λεει οτι θα πρεπε να χε αραιωσει το μπουκωμα αλλα ο καθενας αναρωνει διαφορετικα. εγω απλα εχω στενοχωρηθει και αγχωθει γιατι νιωθω ακομα σαν αρρωστη κανω συνεχεια πλυσεις δεν εχω παει πουθενα κι εχω αγχωθει μηπως υπαρξει προβλημα. και εχω αγχωθει γιατι διαβαζω πως ολοι στις 2 βδομαδες ειναι back to life.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

brigitte_bardot

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η brigitte_bardot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 154 μηνύματα.
Ναι ειναι μονιμος βουλωμενη, σαν να ειμαι κρυωμενη αλλα οχι τελειως. αναπνεω απο τη μυτη αλλα δυσκολουτσικα. Εχει προβλημα ιδιαιτερα το ενα ρουθουνι το οποιο κανει συνεχεια ενα κακαδακι ψηλα το οποιο δε γινεται η πολυ δυσκολα μπορω να το καθαρισω. Ο γιατρος λεει οτι θα πρεπε να χε αραιωσει το μπουκωμα αλλα ο καθενας αναρωνει διαφορετικα. εγω απλα εχω στενοχωρηθει και αγχωθει γιατι νιωθω ακομα σαν αρρωστη κανω συνεχεια πλυσεις δεν εχω παει πουθενα κι εχω αγχωθει μηπως υπαρξει προβλημα. και εχω αγχωθει γιατι διαβαζω πως ολοι στις 2 βδομαδες ειναι back to life.
στις 2 βδομαδες εισαι back to life, αλλα δεν εισαι καλα. ναι οκ, μπορεις να πας στη δουλεια, αλλα δεν εισαι κ στα καλυτερα σου. η αισθηση κρυολογηματος ειναι αναμενομενο μετεγχειρητικο φαινομενο. σιγουρα δεν αναρρωνουν ολοι με τους ιδιους ρυθμους... να εισαι σε συνεχη επαφη με το γιατρο. μην αγχωνεσαι ομως, ειναι νωρις κ προφανως εχεις αρκετο εσωτερικο πρηξιμο. "κακαδακια" θα μαζευονται για πολυ καιρο. θελει υπομονη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anta b

Νεοφερμένος

Η anta b αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Α τα ραμματακια τα βλεπω ακομα μεσα στη μυτη. εγω δε μπορω να φανταστω πως θα μπορουσα να μαι στη δουλεια. κανω συνεχεια πλυσεις, ειμαι κουρασμενη επειδη δεν αναπνεω καλα, ζαλιζομαι ευκολα και ισα που μπορω να μιλησω απο το πρηξιμο... ασε που απο χθες εχω συνεχεια και φλεμματα στο λαιμο...τα φλεμματα εινσι φυσιολογικα? Nα σας ρωτησω και κατι αλλο...οταν λετε καρουμπαλακι τι εννοειται? μια ασσυμετρια στη ραχη που κανετε μασαζ η το γρομπαλακι απο τα ραμματα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

brigitte_bardot

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η brigitte_bardot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 154 μηνύματα.
Α τα ραμματακια τα βλεπω ακομα μεσα στη μυτη. εγω δε μπορω να φανταστω πως θα μπορουσα να μαι στη δουλεια. κανω συνεχεια πλυσεις, ειμαι κουρασμενη επειδη δεν αναπνεω καλα, ζαλιζομαι ευκολα και ισα που μπορω να μιλησω απο το πρηξιμο... ασε που απο χθες εχω συνεχεια και φλεμματα στο λαιμο...τα φλεμματα εινσι φυσιολογικα? Nα σας ρωτησω και κατι αλλο...οταν λετε καρουμπαλακι τι εννοειται? μια ασσυμετρια στη ραχη που κανετε μασαζ η το γρομπαλακι απο τα ραμματα?
θελεις να μας πεις καταρχην τι επεμβαση εκανες? ο γιατρος ειχε γνωσεις ωτορινολαρυγγολογιας η ηταν μονο πλαστικος?
σου πειραξε κογχες-διαφραγμα? απο οτι καταλαβαινω εχεις ραμματα εσωτερικα, αρα εκανες κλειστη ρινοπλαστικη?
τα ραμματα απο μεσα δεν επηρεαζουν την εμφανιση της μυτης εξωτερικα, ουτε δημιουργουν καρουμπαλακια.
τα φλεματακια μερικες φορες εμφανιζονται κ ειναι αποτελεσμα του οτι αλλαζοντας η ανατομια της μυτης, αλλαζει και το pattern του αερα ...ο τροπος που στροβιλιζεται δλδ ο αερας μεσα στη μυτη κ θελει κανα 2μηνο μεχρι να προσαρμοστει το ολο συστημα.
τα εχεις συζητησει με το γιατρο ολα αυτα? τι λεει αυτος?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anta b

Νεοφερμένος

Η anta b αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Ανοιχτη πρεπει να ηταν ειχα και στη ραχη ραμματακια. Εκανα οστεοτομιες κανονικα και μου μίκρυνε λιγο τη μυτη στο προφιλ. Ειχα συμφύσεις απο προηγουμενη ρινοπλαστικη και πρεπει να μου εκανε και κογχες. Ο γιατρός λείπει αυτη τη στιγμη αλλα οι βοηθοι λένε οτι ειναι φυσιολογικα ολα αυτα...και μαλλον παιζει ρολο που ηταν επανεγχειρηση...

Καρουμπαλακι εννοω πως απο τη μια πλευρα πεταει λιγο παραπανω στη ραχη απο τη δεξια και μου χουν πει να βαζω λιγο πιο πολυ δυναμη στο μασαζ εκει...

αα και για τα φλεμματακια μου ειπαν πως μαλλον δεν εχει σχεση και κρύωσα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

mallorca1983

Νεοφερμένος

Η mallorca1983 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 67 μηνύματα.
Ανοιχτη πρεπει να ηταν ειχα και στη ραχη ραμματακια. Εκανα οστεοτομιες κανονικα και μου μίκρυνε λιγο τη μυτη στο προφιλ. Ειχα συμφύσεις απο προηγουμενη ρινοπλαστικη και πρεπει να μου εκανε και κογχες. Ο γιατρός λείπει αυτη τη στιγμη αλλα οι βοηθοι λένε οτι ειναι φυσιολογικα ολα αυτα...και μαλλον παιζει ρολο που ηταν επανεγχειρηση...

Καρουμπαλακι εννοω πως απο τη μια πλευρα πεταει λιγο παραπανω στη ραχη απο τη δεξια και μου χουν πει να βαζω λιγο πιο πολυ δυναμη στο μασαζ εκει...

Hello!!μπορείς να μου πεις σε ποιον γιατρό πήγες?ενδιαφέρομαι και εγώ για επανεπέμβαση...thanks :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

brigitte_bardot

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η brigitte_bardot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 154 μηνύματα.
Ανοιχτη πρεπει να ηταν ειχα και στη ραχη ραμματακια. Εκανα οστεοτομιες κανονικα και μου μίκρυνε λιγο τη μυτη στο προφιλ. Ειχα συμφύσεις απο προηγουμενη ρινοπλαστικη και πρεπει να μου εκανε και κογχες. Ο γιατρός λείπει αυτη τη στιγμη αλλα οι βοηθοι λένε οτι ειναι φυσιολογικα ολα αυτα...και μαλλον παιζει ρολο που ηταν επανεγχειρηση...

Καρουμπαλακι εννοω πως απο τη μια πλευρα πεταει λιγο παραπανω στη ραχη απο τη δεξια και μου χουν πει να βαζω λιγο πιο πολυ δυναμη στο μασαζ εκει...

αα και για τα φλεμματακια μου ειπαν πως μαλλον δεν εχει σχεση και κρύωσα...

ραματα στη ραχη??? :confused:
τα ραματα γινονται στη στυλιδα της μυτης...
ειναι η δευτερη επεμβαση που κανεις αυτη?
το καρουμπαλακι το νιωθεις σκληρο? αν ειναι υπολειμμα οστου, οσο μασαζ κ να κανεις δε θα φυγει. αν το νωθεις μαλακο, πιθανον ειναι απλα πρηξιμο και θα φυγει ουτως η αλλως απο μονο του, κανεις δε κανεις μασαζ. με το μασαζ ρισκαρεις να μετακινησεις κατι απο τη θεση του τωρα που ολα ακομα ειναι νωπα κ δεν εχουν δεσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mallorca1983

Νεοφερμένος

Η mallorca1983 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 67 μηνύματα.
ραματα στη ραχη??? :confused:
τα ραματα γινονται στη στυλιδα της μυτης...
ειναι η δευτερη επεμβαση που κανεις αυτη?
το καρουμπαλακι το νιωθεις σκληρο? αν ειναι υπολειμμα οστου, οσο μασαζ κ να κανεις δε θα φυγει. αν το νωθεις μαλακο, πιθανον ειναι απλα πρηξιμο και θα φυγει ουτως η αλλως απο μονο του, κανεις δε κανεις μασαζ. με το μασαζ ρισκαρεις να μετακινησεις κατι απο τη θεση του τωρα που ολα ακομα ειναι νωπα κ δεν εχουν δεσει.

brigitte κι εγώ είχα ράμματα στην ράγχη (κανά δύο,μην φανταστείς) όταν έκανα την πρώτη στον [...] και στην στυλίδα φυσικά....:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top