Κερνάω απόψε εγώ, εσύ ή μισά μισά...;

Κερνάω απόψε εγώ, εσύ ή μισά μισά...;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 155)
  • Να κερνάει ο άντρας

    Ψήφοι: 37 23.9%
  • Να κερνάει η γυναίκα

    Ψήφοι: 3 1.9%
  • Ο καθένας να πληρώνει τα δικά του

    Ψήφοι: 60 38.7%
  • Μισά-μισά

    Ψήφοι: 9 5.8%
  • Να πληρώνει κάθε φορά ένας από τους δύο, εναλλάξ

    Ψήφοι: 44 28.4%
  • ΔΞ/ΔΑ

    Ψήφοι: 2 1.3%

Margaritisole

Νεοφερμένος

Ο Μαργαρίτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 89 μηνύματα.
Ίσως να έχετε δίκιο δε ξέρω... απλά πιστεύω πως τα λεφτά τα φτιάχνεις και στην πορεία, σε αντίθεση με κάποια άλλα πράγματα που πρέπει να έχει ο άλλος απ'την αρχή.

Χαίρομαι που το πιστεύεις αυτό αλλά μετά τα 30 θα βρεις μια τέτοια κοπέλα. Γιατί τότε τα περισσότερα κορίτσια θέλουν να κάνουν παιδιά όποτε δεν την ενδιαφέρουν τόσο αυτά που προείπα βεβαίως να υπάρξουν στην πορεία αυτά και επίσης χωρίς να κουραστούν καθόλου από άποψη εργασίας. Δυστυχώς αυτή είναι η αλήθεια.

Tα λεφτά μπορεί να παίζουν ρόλο σε μια απόφαση γάμου πχ. σε μια σοβαρή σχέση αλλά σίγουρα ΟΧΙ στο ποιός θα κεράσει τον καφέ.

Και εδώ η συζήτηση υποτίθεται ότι είναι για τέτοια θέματα.

Επίσης παίζουν ρόλο και σε μια σοβαρή(μακροχρόνια) σχέση που κάνουν οι νέοι που εκεί το οικονομικό αναφέρεται και στον καφέ. Όπως και στα υπόλοιπα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

BLUE SEA

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,898 μηνύματα.
Δε νομίζω ότι οι γυναίκες κοιτάνε τα λεφτά, όχι οι περισσότερες πάντως. Τα λεφτά ναι παίζουν ρόλο στις εφήμερες σχέσεις, στις ''γκόμενες'' που λες, αλλά γιατί αυτό είναι εκμετάλλευση? Ο τύπος με τα λεφτά ξέρει πολύ καλά τι θέλουν από αυτόν οι γκόμενες, όπως και αυτές ξέρουν τι θέλει αυτός. Για τις σοβαρές σχέσεις τώρα με νορμάλ ανθρώπους δεν νομίζω ότι παίζουν ρόλο τα λεφτά. Εγώ δηλαδή δεν θα έριχνα άκυρο ποτέ σε κάποια λόγο κακής οικονομικής κατάστασης. Το θεωρώ γελοίο να έχεις βρεις έναν άνθρωπο που να σου ταιριάζει και να τον πετάς για τα λεφτά.

Τώρα εντάξει όταν ο στόχος σου είναι οι γκόμενες που πάνε με τους λεφτάδες, τότε ναι προφανώς και δεν μετράς αν δεν έχεις λεφτά,αμάξι κτλ.

Μπράβο σου Ξεχασμένε! Μιλάς πολύ σωστά. Κι εγώ έτσι το βλέπω. Αν έχω με έναν άνδρα καλή επικοινωνία και ουσιαστική ψυχική προσέγγιση, δεν θα κοιτάξω τίποτε άλλο. Πάρε μια μονάδα από εμένα. Αν μπορούσα 10, θα σου έβαζα!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Επίσης παίζουν ρόλο και σε μια σοβαρή(μακροχρόνια) σχέση που κάνουν οι νέοι που εκεί το οικονομικό αναφέρεται και στον καφέ. Όπως και στα υπόλοιπα.
ε?

αναφορικά με τις μακροχρόνιες σχέσεις που αφορούν ηλικίες στις οποίες ΔΕΝ τίθονται θέματα "χωρίς δεκάρα πώς θα παντρευτούμε Μανωλιό μου, πώς θα βάλουμε στεφάνι", τότε συμφωνώ με τις απόψεις του αγαπητού Ξεχασμένου που ανέφερε ότι οι "γκόμενες" ενδεχομένως να έχουν μάτια μόνο για αυτοκίνητα και κεράσματα οι "κοπέλες" όμως δεν είναι έτσι-κατά κανόνα πάντα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Margaritisole

Νεοφερμένος

Ο Μαργαρίτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 89 μηνύματα.
ε?

αναφορικά με τις μακροχρόνιες σχέσεις που αφορούν ηλικίες στις οποίες ΔΕΝ τίθονται θέματα "χωρίς δεκάρα πώς θα παντρευτούμε Μανωλιό μου, πώς θα βάλουμε στεφάνι", τότε συμφωνώ με τις απόψεις του αγαπητού Ξεχασμένου που ανέφερε ότι οι "γκόμενες" ενδεχομένως να έχουν μάτια μόνο για αυτοκίνητα και κεράσματα οι "κοπέλες" όμως δεν είναι έτσι-κατά κανόνα πάντα.

Ναι συμφωνώ μαζί σου! :) Αλλά δίνεις απάντηση μόνο την απάντηση για το 10%, δυστυχώς. Το υπόλοιπο 90% βρίσκεται στην άλλη "όχθη" :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgia.94

Δραστήριο μέλος

Η georgia.94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 559 μηνύματα.
Κερναει ο αντρας!!!!!ΝΟΜΟΣΣΣ!!!!!!!!!!(τι καλααα π ειμαι γυναικα και τη βγαζω τσαμπεεεεεε=ΡΡΡ)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Ναι συμφωνώ μαζί σου! :) Αλλά δίνεις απάντηση μόνο την απάντηση για το 10%, δυστυχώς. Το υπόλοιπο 90% βρίσκεται στην άλλη "όχθη" :/:

στα μέρη που κινείσαι apparently.

Μάντεψε ποιό από τα δύο (στάση γυναικών/μέρη που τις συναντάς) καλό θα είναι να αναθεωρήσεις... :)

Φιλικά

(όχι Λυσιστράτη, Resident Evil :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,005 μηνύματα.
Χαίρομαι που το πιστεύεις αυτό αλλά μετά τα 30 θα βρεις μια τέτοια κοπέλα. Γιατί τότε τα περισσότερα κορίτσια θέλουν να κάνουν παιδιά όποτε δεν την ενδιαφέρουν τόσο αυτά που προείπα βεβαίως να υπάρξουν στην πορεία αυτά και επίσης χωρίς να κουραστούν καθόλου από άποψη εργασίας. Δυστυχώς αυτή είναι η αλήθεια.

Τόση ώρα μας λες, μας λες αμπελοφιλοσοφίες, και δε μας λες το εξής: εσύ τι μπορείς να προσφέρεις σε μια γυναίκα εκτός από χρήματα; Γιατί δηλαδή μια γυναίκα να προτιμήσει εσένα; Γιατί από ό,τι βλέπω θες η γυναίκα σου να είναι ο καλύτερος χαρακτήρας του κόσμου, να εργάζεται από όσο καταλαβαίνω, να είναι όμορφη και σέξυ να υποθέσω, έξυπνη και διανοητική. Πιστεύεις οτι εσύ μπορείς να ανταπεξέλθεις σε όλα αυτά;:whistle:

Επίσης προσβάλλεις εμένα κι όλες τις 30+ γυναίκες του φόρουμ που ίσως θέλουν κι ίσως δε θέλουν παιδιά. Το να λες οτι θα ανεχτούμε ό,τι κι αν είναι για να κάνουμε παιδιά είναι από τα πιο προσβλητικά πράγματα που έχω ακούσει. Μάθε λοιπόν πως προσωπικά (και θέλω παιδιά) ο πρώτος λόγος να είμαι με έναν άντρα είναι να είναι καλός πατέρας. Αυτό με κάνει γυναίκα που δέχομαι ό,τι ό,τι για να κάνω παιδιά; Μάζεψε λίγο τα λόγια σου και μάθε να μη μιλάς λες και γνωρίζεις όλο τον κόσμο. Ή όπως έλεγε ο πατέρας μου "άραξε στα κιλά σου".:mad:

(btw το nickname έχει να κάνει με το Μαργαρίτητ τον τραγουδιστή ή άσχετο; )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Margaritisole

Νεοφερμένος

Ο Μαργαρίτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 89 μηνύματα.
στα μέρη που κινείσαι apparently.

Μάντεψε ποιό από τα δύο (στάση γυναικών/μέρη που τις συναντάς) καλό θα είναι να αναθεωρήσεις... :)

Φιλικά

(όχι Λυσιστράτη, Resident Evil :P)

Δεν αναφέρομαι με προσωπικές απόψεις η τι έχω γνώμη έχω σχηματίσει για τις κοπέλες, πάντα προσπαθώ να μιλάω τεκμηριωμένα. Έχω κάνει μια έρευνα όσων αναφορά τις κοπέλες όπως περιοχή, αντιλήψεις, κοινωνικές σχέσεις, οικονομική τάξη, ηλικία η και ακόμα οποιαδήποτε πληροφορία αντλήσω. Αυτά είναι τα αποτελέσματα που προέκυψαν. Δυστυχώς τα αποτελέσματα είναι πάρα πολλή κοντά στην πραγματικότητα με διαφορά + - 1% Μακάρι να ήταν ακριβώς το αντίθετο. :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLUE SEA

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,898 μηνύματα.
Τελευταία επεξεργασία:

Ajusshi

Διάσημο μέλος

Ο η σκέψη μου σκέφτηκε τον εαυτό της αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
... απλά πιστεύω πως τα λεφτά τα φτιάχνεις και στην πορεία, σε αντίθεση με κάποια άλλα πράγματα που πρέπει να έχει ο άλλος απ'την αρχή.


Σωστός! Σωστότατος!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Κερναει ο αντρας!!!!!ΝΟΜΟΣΣΣ!!!!!!!!!!(τι καλααα π ειμαι γυναικα και τη βγαζω τσαμπεεεεεε=ΡΡΡ)
Το θέμα δεν είναι στο αν θα σε κεράσει ο Άντρας ή όχι, αλλά αν θα σου κάνει τη χάρη να βγει μαζί σου in the first place. :)

Καταχρηστικός ο β' ενικός, η αναφορά γίνεται στην άποψη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Κερναει ο αντρας!!!!!ΝΟΜΟΣΣΣ!!!!!!!!!!(τι καλααα π ειμαι γυναικα και τη βγαζω τσαμπεεεεεε=ΡΡΡ)

Δηλαδή οι γυναίκες φέρονται γύφτικα? :worry: Συγνώμη εδώ οι μισοί δεν εργάζονται και θέλετε να σας κερνάμε? Δεν λέω και εγώ κέρασα αλλά όταν το απαιτείτε παραπάει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Σεφ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Δηλαδή οι γυναίκες φέρονται γύφτικα? :worry: Συγνώμη εδώ οι μισοί δεν εργάζονται και θέλετε να σας κερνάμε? Δεν λέω και εγώ κέρασα αλλά όταν το απαιτείτε παραπάει...

Δε θέλουμε κέρασμα λέμε ώχου :P
Άλλα δώστε μας και να το πληρώσουμε μόνες μας το μερίδιό μας. :P:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

morphine

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η morphine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 297 μηνύματα.
Δε με ενοχλει το κερασμα σε λογικα πλαισια (1-2 φορες το πολυ :P) με τη προυποθεση οτι θα κερασω και γω. Απο κει και περα αν κερναει συνεχεια νιωθω πως θελει να εχει το πανω χερι, ειτε απο ανασφαλεια ειτε απο ηλιθιοτητα, οποτε ή το κοβω ή απομακρυνομαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
Δηλαδή οι γυναίκες φέρονται γύφτικα? :worry: Συγνώμη εδώ οι μισοί δεν εργάζονται και θέλετε να σας κερνάμε? Δεν λέω και εγώ κέρασα αλλά όταν το απαιτείτε παραπάει...

Γενικά νομίζω αρέσει στις γυναίκες να τις κερνάς, όμως μάλλον ήταν λίγο χιουμορέ η απάντηση της κοπελιάς.
Δε νομίζω να βρεθεί αξιοπρεπής γυναίκα που θα σου ζητήσει στα σοβαρά να την κεράσεις :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Γενικά νομίζω αρέσει στις γυναίκες να τις κερνάς, όμως μάλλον ήταν λίγο χιουμορέ η απάντηση της κοπελιάς.
Δε νομίζω να βρεθεί αξιοπρεπής γυναίκα που θα σου ζητήσει στα σοβαρά να την κεράσεις :P

Φυσικά και αρέσει στις γυναίκες να τις κερνάς. Ωστόσο άλλο όταν το περιμένουν ή το απαιτούν από μέσα τους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
Φυσικά και αρέσει στις γυναίκες να τις κερνάς. Ωστόσο άλλο όταν το περιμένουν ή το απαιτούν από μέσα τους.

Το να το απαιτούν από μέσα τους(whatever the hell that means..) ακούγεται άσχημο.Δηλαδή, αν σε περίπτωση που πρέπει να βγάλει το πορτοφολάκι της να πληρώσει, κατσουφιάσει, ε τότε είναι λίγο μαλακισμένη.Αλλά πολλές φορές το περιμένουν από σένα ώστε να δουν αν είσαι gentleman.Όχι ότι σε αντίθετη περίπτωση λένε ότι "Δες το μαλάκα, δεν έβγαλε μια φορά το πορτοφόλι να κεράσει", αλλά είναι ένα + αν κερνάς κι από καμιά φορά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,005 μηνύματα.
Προσωπικά θεωρώ οτι οι άντρες που θέλουν να κεράσουν επειδή θέλουν κι όχι επειδή φοβούνται πώς θα τους χαρακτηρίσουν ή σύμφωνα με το τι επιβάλλει η κοινωνία το κάνουν για να δείξουν από την αρχή οτι αυτοί θα έχουν το πάνω χέρι στη σχέση.

Όσο για το αν οι γυναίκες θέλουν να κερνιούνται, φυσικά και θέλουν, εφόσον έτσι έχουν γαλουχηθεί: το πρώτο πράγμα που ρωτάει η μάνα την κόρη της μετά το πρώτο ραντεβού με κάποιον είναι "σε κέρασε;". Φαίνεται νομίζει οτι έτσι θα ξεχωρίσει το καλό από το κακό παιδί. Αλοίμονο στις μανάδες που έμαθαν στις κόρες τους να ξεχωρίζουν έτσι τους αξιόλογους από τους μη αξιόλογους άντρες, αλοίμονο και στις κόρες που έτσι έμαθαν κι αλοίμονο στην κοινωνία που διδάσκει το φεμινισμό ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΑΥΤΟ!:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Αλοίμονο στις μανάδες που έμαθαν στις κόρες τους να ξεχωρίζουν έτσι τους αξιόλογους από τους μη αξιόλογους άντρες, αλοίμονο και στις κόρες που έτσι έμαθαν κι αλοίμονο στην κοινωνία που διδάσκει το φεμινισμό ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΑΥΤΟ!:whistle:
Και μάλιστα, μπορώ να πω ότι ίσα-ίσα από αυτό μπορούμε ΕΜΕΙΣ να καταλαβαίνουμε λίγα πράγματα για το ποιόν της κοπέλας.

Ας δώσω μια ιστορία προς γέλιο, γνώση και συμμόρφωση.

Είναι λοιπόν η Ελβετία γνωστή χώρα για τα όμορφα τοπία της. Όπου και να πας πάντα έχει υπέροχα μέρη να δεις: γαλάζιες, καθαρές λίμνεις, δάση, γρασίδια, νεοκλασικά σπίτια, εμπορικούς δρόμους, μοντέρνα κτίρια, κάστρα. Ειδικά αν έχεις αμάξι εδώ πέρα ποιος στην τύχη σου, έτσι;

Ένας κανόνας που έχω στον εαυτό μου είναι, όταν έρχεται κάποιος/α να με δει, να δείχνω τις ομορφιές της χώρας. Μία περίπτωση βέβαια, ήταν λίγο ιδιάζουσα. Γιατί, ενώ είχα χαλάσει περί τα 100-200 Ελβετικά Φράγκα σε βενζίνη, έχοντας επίμονα αρνηθεί μάλιστα να πάρω λεφτά για την μισή, είχα μετέπειτα "σκηνή" για ένα δικό της ποτό των... 8 φράγκων που δεν κέρασα.

Γιατί πολύ απλά κερνάω όταν μου βγαίνει. Σε εντελώς διαφορετική περίπτωση, φερ' ειπείν, ένα (πεντανόστιμο) παγωτό των 10 φράγκων το κέρασα γιατί εκείνη την ώρα μου βγήκε αυθόρμητα.

Περιττό να πω ότι δεν επέτρεψα να ξαναπατήσει το πόδι της εδώ πέρα, γιατί "παιχνιδάκια" και αχαριστίες δεν γουστάρω.-

Ας γίνουν τροφή για σκέψη τα παραπάνω και ας σκεφτούμε λίγο μήπως, όταν θέλουμε να κρίνουμε κάποιον, εστιάζουμε σε ένα δέντρο, χάνοντας όλο το υπόλοιπο δάσος... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Σεφ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Τραγικό :hehe: :hehe: :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top