Ρολόγια χειρός

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
το λινκ είναι μόνο για πελάτες...δείξε μόνο την εικόνα αν μπορείς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
το λινκ είναι μόνο για πελάτες...δείξε μόνο την εικόνα αν μπορείς.

πως θα το κανω αυτο;:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.


το κανααααααααααα:clapup::clapup::clapup::clapup:
σας αρεσει το ρολοι;:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
σώσε την εικόνα με δεξί κλικ και βάλτη ως συννημένη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
νοτ μπαντ...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
νοτ μπαντ...:)

μονο αυτο;:worry:
κατι τετοιο θελω εγω....ετσι να ναι.:worry:
δεν σ αρεσε πολυ ντουλινα ε;:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Καλο ειναι!
Αν το θες ετσι εντυπωσιακο, νομιζω οτι αυτο που εχει στην αρχικη σελιδα guess ειναι πολυ ωραιο..
FILLER.gif
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
ναι ωραιο ειναι κι αυτο:worry:
σ ευχαριστω ιο ιο για το σαιτ:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.

Δωράκι απο τον αδερφό μου, αποχωρήστικα για λιγο το fossil και έχω φρικάρει αλλα επιβιώνω:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Εμένα πάντως μ' αρέσουν πολυ και τα ρολόγια Calvin Klein. Μοιάζουν πιο πολύ με κόσμημα! :)

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.


Δωράκι απο τον αδερφό μου, αποχωρήστικα για λιγο το fossil και έχω φρικάρει αλλα επιβιώνω:)

τελειο κατι τέτοια μου αρέσουν και εμένα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

flyer

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο flyer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 179 μηνύματα.
https://www.sonyericsson.com/spg.jsp?cc=gr&lc=el&ver=4000&template=pip1&pid=10985&zone=pp

Το ρολοϊ μου!δεν ειναι τελειο????????????????????????????εχετε ξαναδει κατι τετοιο?? τι ψωνιο που ειμαι!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
https://www.sonyericsson.com/spg.jsp?cc=gr&lc=el&ver=4000&template=pip1&pid=10985&zone=pp

Το ρολοϊ μου!δεν ειναι τελειο????????????????????????????εχετε ξαναδει κατι τετοιο?? τι ψωνιο που ειμαι!!!!!

Οχι δεν ειναι ωραιο....και θα γινεις αμεσα ΒΑΝ!:mad::P





















Πλακα σου κανω!!!!!!:D
Μια χαρα το ρολοι και μπορω να πω οτι και τεχνολογικο gadget ειναι και παρα πολυ ομορφο.
Μου αρεσουν πολυ τα χρωματα του.Πολυ "ζεστα" ρε παιδι μου.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

flyer

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο flyer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 179 μηνύματα.
:D Eιπα κι εγω!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Λοιπόν, ψάχνω για ρολόι και θα ήθελα την βοήθεια σας. Για καλή σας τύχει έχω περιορίσει κάπως τις επιλογές με κάποια χαρακτηριστικά που θέλω να έχει το ρολόι.

- Θέλω να φορτίζει με την κίνηση μου (άραγε μόνο τα seiko kinetic [έτσι γράφεται;] το έχουν αυτό;)
- Θέλω να έχει δείκτες για την ώρα (όχι ηλεκτρονικό δλδ)
- Θέλω να έχει 3 μικρότερους δείκτες (αυτοί που είναι για χρονομετρο και για 24ωρο)
- Θέλω και ένα σκούτερ!! (οκ αυτό μπορεί να μην το έχει)

Που μπορώ να κοιτάξω εκτός από όλα τα μαγαζιά της πόλης μου; Υπάρχει κάποιο site που να τα έχει σε κατηγορίες (πχ kinetic)
Προς το παρόν έχω βρει αυτό
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Οκ με λίγο ψάξιμο βρήκα ότι και η CITIZEN έχει παρόμοια λειτουργία αλλά αυτήν εκμεταλλεύεται το φως για να φορτίζει τα ρολόγια της. Απ'ότι φαίνεται κατέληξα και σε κάποια. Παρόλα αυτά θα ήθελα αν ξέρετε να μου πείτε ποιές άλλες εταιρείες έχουν εν ενεργεία κάποιο τέτοιο σύστημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

flyer

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο flyer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 179 μηνύματα.
https://www.gadgetlife.gr/SpecificProduct.asp?CID=175&PID=&ItemID=3167

Εχετε ξανακουσει για δυαδικο ρολοϊ!!!Πραγματικα τα σπαει αυτο το κομματι!!!Πολυ πουλ-μουρ:D!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
:lol:

Φοβερό το δυαδικό ρολόι. Βγαίνει και σε έκδοση τοίχου; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

flyer

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο flyer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 179 μηνύματα.
:lol:

Φοβερό το δυαδικό ρολόι. Βγαίνει και σε έκδοση τοίχου; :P



https://www.gadgetlife.gr/SpecificProduct.asp?CID=173&PID=1&ItemID=3125

Oντως βγαινει!Αλλα σε επιτραπεζια εκδοση,οχι τοιχου:D Παντως δεν μπορω να καταλαβω πως λες την ωρα σε αυτο του χεριου.Μπορει καποιος να μου εξηγησει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top