Ζώδια

Τί ζώδιο είστε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 299)
  • Κριός

    Ψήφοι: 21 7.0%
  • Ταύρος

    Ψήφοι: 24 8.0%
  • Δίδυμοι

    Ψήφοι: 30 10.0%
  • Καρκίνος

    Ψήφοι: 28 9.4%
  • Λέων

    Ψήφοι: 25 8.4%
  • Παρθένος

    Ψήφοι: 22 7.4%
  • Ζυγός

    Ψήφοι: 29 9.7%
  • Σκορπιός

    Ψήφοι: 24 8.0%
  • Τοξότης

    Ψήφοι: 16 5.4%
  • Αιγοκερως

    Ψήφοι: 27 9.0%
  • Υδροχόος

    Ψήφοι: 33 11.0%
  • Ιχθεις

    Ψήφοι: 20 6.7%

mafalda8520

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η mafalda8520 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 150 μηνύματα.
μα βοηθας τους αλλους επειδη το ευχαριστιεσαι εσυ..
παιρνεις χαρα απο αυτο..

απλα εισαι κατα των κριων δεν ξερω γιατι,,γενικα ειναι παρεξηγημενο ζωδιο..

δεν ξερω για παγιατακη αλλα εχω διαβασει τα παντα στο νετ αγγλικα και ελληνικα για τα χαρακτηριστικα των κριων ιδιως και λενε αυτα που σου ειπα..

δεν ακουω την παγιατακη,,αλλα ολον τον κοσμο
Aries – A Hero Comes Along;)

αλλο
https://www.astrologyclub.org/articles/planets_signs_houses/aries/aries.htm


ποτε βαισκα δεν λεω ψεματα,,και παντα μιλαω ωμα,,κατευθειαν στο θεμα,,οχι γυρω γυρω,,μπαμ και κατω..
ειναι υπερβολικα περιπλοκο να πω ψεμα..

αν ημουν ιχθυς φιλε δεν θα ειχα συγκρουστει τοσες φορες εδω σρο φορουμ,,και να με ειχατε πεταξει εξω ποσες φορες..

ενα ιχθυς απλα θα πηγαινε με το ρευμα ,,δεν θα ετρωγε ποινες στο κεφαλι,,
Κοιτα και γω πιστευω οτι οι κριοι ειναι παρεξηγημενο ζωδιο όντως κατι πρεπει να χει ο δοκτωρας με το συγκεκριμενο ζωδιο!!!! ομως να πω κατι οκ πραγματικά δεν με χαλάει καθολου να με διαφορετικό ζωδιο απο αυτο που ξερω λες και περιμενω το ζωδιο μου να μου πει ποια ειμαι εγω χρησιμοποιω τα ζωδια για να καταλαβω τους αλλους και οχι τον εαυτό μου:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
'Aγγελε, ποτέ μα ποτέ δεν σε έχω δει επιθετικό, σκληρό ή βίαιο στο φόρουμ αυτό. Μου έδινες πάντοτε την εντύπωση ενός ευγενικού παιδιού που υποχωρεί ή δεν το τραβάει στα άκρα. Ναι μεν εκφράζεις την άποψιν σου με ευθύτητα και απλότητα, αλλά επουδενί εριστικότητα ή τσαμπουκά του Κριού. Δεν είσαι εριστικός και ποτέ δεν σε θυμάμαι να έχεις θίξει ή προσβάλλει κάποιον. Εδώ υπάρχουν άπειροι τσαμπουκάδες που θα μπορούσαν να ήταν Κριοί. Εσύ όμως όχι. Λυπάμαι που σου χαλάω τον μύθο. Εξάλου δεν θα σε κολάκευε να ήσουν Κριός. Ο Ιχθύς έχει απεριόριστες δυνατότητες εσωτερικής αναπτύξεως πέραν της ηδονής του σαρκίου του και της αυτοπροβολής του ΕΓΩ. Είναι πολύ πιο υψηλά εις την κλίμακαν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ciela

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ciela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,758 μηνύματα.
Απο την λιγη (σε σχεση με τον Δοκτωρ:P) αστρολογια που ξερω μια τετοια σχεση ειναι σορυ που θα στο πω αλλα το λιγότερο τραγική μα καλα πας να συνδιασεις φωτια και αερα με νερο και γη ε οχι τωρα τι να σου πω μπορει να βγει ο δοκτωρας και να τα ανατρεψει όλα να σου πει οτι εσυ εισαι κριος με ωροσκοπο δυδυμο και ο εετσι ιχθυς με ωροσκοπο αιγόκερο συνδιασμο τραγικός και πάλι... αστο δεν σωζεται με τιποτα:P:P
παντως ειμαστε μαζι δυο χρόνια οπότε μπορεί να λειτουργεί σαν ισορροπία:pfff:

***τραγικη λεει λολ:hehe::P

εδιτ: τωρα θα μου πεις αφου ξερεις τι ρωτας; ειπα κ γω να δω αν ειμαστε freaks of nature :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mafalda8520

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η mafalda8520 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 150 μηνύματα.
Παιδια οτι και να λετε εγω το διασκεδαζω τρελα! δοκτωρα εισαι μεγαλος τελικα! μονο ελπίζω να λες αλήθεια και να μην τρολάρεις (σορυ αλλα στη καθαρευουσα δεν ξερω πως μεταφραζεται το τρολάρισμα) Να σου πω ελπιζω να μην βγαζεις παρθενο λογω της Amy Winehouse που εχω βαλλει γιατι και αυτη παρθενός ηταν!!! Εσυ όμως δεν μας ειπες τι ζωδιο εισαι?:confused::D

παντως ειμαστε μαζι δυο χρόνια οπότε μπορεί να λειτουργεί σαν ισορροπία:pfff:

***τραγικη λεει λολ:hehe::P

εδιτ: τωρα θα μου πεις αφου ξερεις τι ρωτας; ειπα κ γω να δω αν ειμαστε freaks of nature :P
Να τα εκατοστησετε σου ευχομαι!!! χεστην την αστρολογια :D η μανα μου ειναι διδυμος και ο πατερας μου καρκινος μπαινουμε μια φορα σε ενα ταξι βρισκουμε μια αστρολογο και λεει στον πατερα μου πως πρεπει οπωσδηποτε να τη χωρισει :P φανταζεσαι γελιο που ριξαμε ετσι:) παντως χωρις να ξερω τους υπόλοιπους πλανητες δεν ταιριαζεται αλλα αφου ειστε μαζι και δεν εχετε προβληματα τι σημασία εχει!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Backdrop

Δραστήριο μέλος

Η Backdrop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 676 μηνύματα.
ειμαι κριαρι
και περιργως δεν μου αρεσουν οι κριαρινες λεαινες -οπως γραφουν πολλοι- αλλα οι πιο σταθερες και γλυκες γυναικες
εκτιμω τις ταυρινες.. πχ..τις σκορπινες..,,

Ο κριός γενικά από οτι εχω διαπιστώσει με λέων και κριό δεν κάνει χαίρι!! Μεγάλος ανταγωνισμός και κόντρα!!! Ο Σκορπιός δίνει μία καλή χημεία! Συμφωνώ!!!:D

Α! Και κάτι άλλο!! Ας μην το τραβάμε τόσο πολύ!!
Και εγώ έχω ακούσει τις θεωρίες ότι όλοι είμαστε ένα ζώδιο πίσω... Αλλά άμα είναι να ακούω την Πατέρα και να έχω στο νου μου Κριό, Λιοντάρι , Ιχθύ, βάλε και έναν Υδροχόο για την έρημη την Αφροδίτη... εεε.... ας ακούσω και τα υπόλοιπα ΄ζωδια να πω ότι κάπου , κάπως, κάτι από ολόκληρο αστρολογικό χαρτη κάτι έπεσε μέσα!!! ....και μετά... "Θεά η Πατέρα!!! Πάντα μέσα πέφτει η που**να!!!!!"
:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mafalda8520

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η mafalda8520 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 150 μηνύματα.
Ο κριός γενικά από οτι εχω διαπιστώσει με λέων και κριό δεν κάνει χαίρι!! Μεγάλος ανταγωνισμός και κόντρα!!! Ο Σκορπιός δίνει μία καλή χημεία! Συμφωνώ!!!:D

Α! Και κάτι άλλο!! Ας μην το τραβάμε τόσο πολύ!!
Και εγώ έχω ακούσει τις θεωρίες ότι όλοι είμαστε ένα ζώδιο πίσω... Αλλά άμα είναι να ακούω την Πατέρα και να έχω στο νου μου Κριό, Λιοντάρι , Ιχθύ, βάλε και έναν Υδροχόο για την έρημη την Αφροδίτη... εεε.... ας ακούσω και τα υπόλοιπα ΄ζωδια να πω ότι κάπου , κάπως, κάτι από ολόκληρο αστρολογικό χαρτη κάτι έπεσε μέσα!!! ....και μετά... "Θεά η Πατέρα!!! Πάντα μέσα πέφτει η που**να!!!!!"
:P
Συμφωνω απολυτα για αυτο το καλυτερο που εχουμε να κανουμε ειναι να μην ειμαστε και τοσο πορρωμένοι μ'αυτα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Aγγελε, ποτέ μα ποτέ δεν σε έχω δει επιθετικό, σκληρό ή βίαιο στο φόρουμ αυτό. Μου έδινες πάντοτε την εντύπωση ενός ευγενικού παιδιού που υποχωρεί ή δεν το τραβάει στα άκρα. Ναι μεν εκφράζεις την άποψιν σου με ευθύτητα και απλότητα, αλλά επουδενί εριστικότητα ή τσαμπουκά του Κριού. Δεν είσαι εριστικός και ποτέ δεν σε θυμάμαι να έχεις θίξει ή προσβάλλει κάποιον.
καλα δεν θυμασαι τις ατελειωτες μαχες στο θεμα της ομοφυλοφιλιας?

εκει πεσανε απειρα μπαν..

απλα μετα με ημερεψατε -φλωρεψατε :P-εδω στο φορουμ..
και τα λεω πιο γυαλισμενα πια..

αλλα στην αρχη,,ωω καλα..

απλα να ειμαι προσπαθω να ειμαι λογικος,, και να επιτιθεμαι σε αποψεις και οχι ανθρωπους..

strange love
δες εδω
https://tlc.howstuffworks.com/family/april-9-birthday-astrology.htm
τα χαρακτηριστικα των 9 απριλιου
ταιριαζουν οντως πολυ στα δικα μου,,τα βασικα τουλαχιστον..
δεςκαι αλλες ημερομηνιες ,,εχουν ενδιαφερον..

ειδικα αυτο
Feisty and opinionated, an Aries born on April 9 sees life as a series of missions.
πετυχε διανα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Παιδια οτι και να λετε εγω το διασκεδαζω τρελα! δοκτωρα εισαι μεγαλος τελικα! μονο ελπίζω να λες αλήθεια και να μην τρολάρεις (σορυ αλλα στη καθαρευουσα δεν ξερω πως μεταφραζεται το τρολάρισμα) Να σου πω ελπιζω να μην βγαζεις παρθενο λογω της Amy Winehouse που εχω βαλλει γιατι και αυτη παρθενός ηταν!!! Εσυ όμως δεν μας ειπες τι ζωδιο εισαι?:confused:

Και εγώ το διασκεδάζω. :) 'Οχι, δεν τρολάρω, γράφω τις απόψεις μου...ή μήπως πρέπει να πω τας απόψεις Του :devil: ως συνήγορος ;;
Δεν γνωρίζω πως λέγεται το τρολάρισμα εις την καθαρεύουσαν. Λέων η Amy Winehouse όπως και η Pink. Ποτέ μια Παρθένος δεν θα αρέσκοταν να κινείται στα φώτα της δημοσιότητος και του σταρ σύστεμ, ούτε θα είχε έναν δραματικόν συναισθηματικόν βίον. Ακόμα και η Μαντόνα που ο κόσμος πιστεύει ότι είναι Λέων, είναι Καρκίνος, απλά έχει πάρα πολλούς πλανήτας εις το λαμπερόν ζώδιον του Λέοντος και Ωροσκόπον εις την Παρθένον. Μαντόνα εξάλου σημαίνει Παναγία, δηλαδή Παρθένος. Θα δείτε ότι πουλάει πολλές φορές το θέμα της αγνότητος ως σεξουαλικόν πειρασμόν (ημίγυμνες προκλητικές καλόγριες, σταυροί εις αποκρύφους περιοχάς του σώματος, η σεξουαλικότητα εντός του ναού, κλπ). Δια αυτόν τον λόγον την κατεδίωξε η καθολική Εκκλησία κάποτε αν ενθυμείστε, όταν κυκλοφόρησε τα σαδομοχαζιστικά βίντεο. Ο σαδομαζοχισμός είναι θέμα της εκκλησίας-παρθένου. Εν προκειμένω ελειτούργησε το αρχέτυπον - ζώδιον Παρθένος ανάποδα, δηλαδή ο ανάποδος σταυρός. Είμεθα πολύ μακρυά από την αποκοδικωποίησιν του ορθού αστρολογικού λόγου. Καλό απόγευμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

souzana

Δραστήριο μέλος

Η souzana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 443 μηνύματα.
πωπω τι αναλύσεις για τα ζώδια είναι αυτές :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Εσωστρεφής, φευγάτος, μελαγχολικός, με πολύ ανεπτυγμένη φαντασία, ευαίσθητος, με έντονες τάσεις απόσυρσης, αδύναμος σωματικώς ή συναισθηματικώς, μεταβλητός, εξυπηρετικός, με έντονα βιώματα θύματος-μάρτυρα, με πίστη στο Καλό και τη φιλανθρωπία, συναισθηματικός. 'Ανθρωπος που μπορεί να ελίσσεται ή να προσαρμόζεται εύκολα. Συχνά βιώματα εξιδανίκευσης ανθρώπων με επακόλουθη απογοήτευση. Ισχύουν ;
Αυτό είναι 100% ΙΧΘΕΙΣ. H συνδρομή και η υπεράσπισις του αδύναμου. [..]

Επίσης, έγραψες ότι δεν θες να είσαι δούλος. Φυσικά. Ούτε αυτό είναι του Ιχθύ. Ο Ιχθύς συμπονά, παραστέκεται, θυσιάζεται ενίοτε. Ποτέ δεν είναι δουλικός.

indeed.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mafalda8520

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η mafalda8520 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 150 μηνύματα.
Και εγώ το διασκεδάζω. :) 'Οχι, δεν τρολάρω, γράφω τις απόψεις μου...ή μήπως πρέπει να πω τας απόψεις Του :devil: ως συνήγορος ;;
Δεν γνωρίζω πως λέγεται το τρολάρισμα εις την καθαρεύουσαν. Λέων η Amy Winehouse όπως και η Pink. Ποτέ μια Παρθένος δεν θα αρέσκοταν να κινείται στα φώτα της δημοσιότητος και του σταρ σύστεμ, ούτε θα είχε έναν δραματικόν συναισθηματικόν βίον. Ακόμα και η Μαντόνα που ο κόσμος πιστεύει ότι είναι Λέων, είναι Καρκίνος, απλά έχει πάρα πολλούς πλανήτας εις το λαμπερόν ζώδιον του Λέοντος και Ωροσκόπον εις την Παρθένον. Μαντόνα εξάλου σημαίνει Παναγία, δηλαδή Παρθένος. Θα δείτε ότι πουλάει πολλές φορές το θέμα της αγνότητος ως σεξουαλικόν πειρασμόν (ημίγυμνες προκλητικές καλόγριες, σταυροί εις αποκρύφους περιοχάς του σώματος, η σεξουαλικότητα εντός του ναού, κλπ). Δια αυτόν τον λόγον την κατεδίωξε η καθολική Εκκλησία κάποτε αν ενθυμείστε, όταν κυκλοφόρησε τα σαδομοχαζιστικά βίντεο. Ο σαδομαζοχισμός είναι θέμα της εκκλησίας-παρθένου. Εν προκειμένω ελειτούργησε το αρχέτυπον - ζώδιον Παρθένος ανάποδα, δηλαδή ο ανάποδος σταυρός. Είμεθα πολύ μακρυά από την αποκοδικωποίησιν του ορθού αστρολογικού λόγου. Καλό απόγευμα.
φαινεται πως αν ειμαι και γω παρθενος απο αυτες σαν την μαντονα θα μαι γιατι και μενα οι σχεσεις μου με την εκκλησια ειναι χειριστες και μου αρεσει πόλυ να προκαλω γενικώτερα το παιζω αντικομφορμιστρια πες μου οτι και αυτο ειναι χαρακτηριστικό της Παρθενου? γιατι οι περισσοτεροι ζυγοι που εχω γνωρισει το εχουν αλλα φαινεται ειναι και αυτοι παρθενοι σωστα? Το θεμα ομως ειναι πως αν γυριζουμε απλα ενα ζωδιο πισω δεν αποκταμε καινουργια ζωδιακα χαρακτηριστικα απλά καινουργια αστρολογικη ονομασια επομενως ποια η σκοπημοτητα στα ιδια ερχομαστε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitraKaran

Νεοφερμένος

Η dimitraKaran αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Φινλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 48 μηνύματα.
τα ζωδια δεν μου βγαινουν.. θελω να πω πως ειμαι διδυμος και το αγορι μου ειναι σκορπιος... ολα δειχνουν οτι δεν ταιριαζουμε πουθενα και ειμαστε εντελως διαφορετικοι (απο κατι site που διαβαζω δηλαδη οχι οτι ρωτησα ειδικο :p) αλλα αντιθετα τα παμε τελεια κ ειμαστε μαζι τοσο καιρο.. ουτε τα χαρακτηριστικα του ζωδιου μου ταιριαζουν.. και οι προβλεψεις μονο οι κακες μου βγαινουν, οταν προκειται για κατι πανσεληνους που ολα ερχονται πανω κατω δηλαδη.... ειναι ψιλομουφα..!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Υδροχόος είσαι. Αφροδίτη Ιχθείς.

Δεν έχω καμία σχέση με Υδροχόο, το' χω ελέγξει.:redface:
Η Αφροδίτη τι ρόλο παίζει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
φαινεται πως αν ειμαι και γω παρθενος απο αυτες σαν την μαντονα θα μαι γιατι και μενα οι σχεσεις μου με την εκκλησια ειναι χειριστες και μου αρεσει πόλυ να προκαλω γενικώτερα το παιζω αντικομφορμιστρια πες μου οτι και αυτο ειναι χαρακτηριστικό της Παρθενου? γιατι οι περισσοτεροι ζυγοι που εχω γνωρισει το εχουν αλλα φαινεται ειναι και αυτοι παρθενοι σωστα? Το θεμα ομως ειναι πως αν γυριζουμε απλα ενα ζωδιο πισω δεν αποκταμε καινουργια ζωδιακα χαρακτηριστικα απλά καινουργια αστρολογικη ονομασια επομενως ποια η σκοπημοτητα στα ιδια ερχομαστε?

Αντικομφορμιστές οι Παρθένοι, ναι.

Δεν έχω καμία σχέση με Υδροχόο, το' χω ελέγξει.:redface:
Η Αφροδίτη τι ρόλο παίζει;

Δεν το ξέρω αυτό, αν έχεις σχέση. Δεν πείθομαι δια κανέναν αν δεν τον δω από κοντά και τον ζήσω λίγο. Για πες μου τα χαρακτηριστικά που πιστεύεις ότι έχει ο Υδροχόος δια να σου πω αν είναι πράγματι αυτά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Δεν το ξέρω αυτό, αν έχεις σχέση. Δεν πείθομαι δια κανέναν αν δεν τον δω από κοντά και τον ζήσω λίγο. Για πες μου τα χαρακτηριστικά που πιστεύεις ότι έχει ο Υδροχόος δια να σου πω αν είναι πράγματι αυτά.

Α δεν ξέρω τόσα πολλά περί ζωδίων για να σου πω και χαρακτηριστικά, αλλά ας πούμε ότι δεν έχω τόσο έντονη προσωπικότητα όσο αυτοί, ούτε είμαι δυναμική και αποφασιστική, ούτε τόσο ισχυρογνώμων, που δεν τα παρατάνε εύκολα.
Βασικά είναι η μάνα μου Υδροχόος και νομίζω ότι όλοι είναι κάπως έτσι, έχω επηρεαστεί. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Α δεν ξέρω τόσα πολλά περί ζωδίων για να σου πω και χαρακτηριστικά, αλλά ας πούμε ότι δεν έχω τόσο έντονη προσωπικότητα όσο αυτοί, ούτε είμαι δυναμική και αποφασιστική, ούτε τόσο ισχυρογνώμων, που δεν τα παρατάνε εύκολα.
Βασικά είναι η μάνα μου Υδροχόος και νομίζω ότι όλοι είναι κάπως έτσι, έχω επηρεαστεί. :P

Η μητέρα σου πιθανόν είναι Αιγόκερος, το προηγούμενο ζώδιο λοιπόν, οπότε έτσι εξηγείται ο δυναμισμός, η αποφασιστικότις και η ισχυρογνωμοσύνη της.
Διαρκείς επιβεβαιώσεις...

ps ωραίο χρώμα μαλλιών.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Δεν είπες όμως τα πραγματικά χαρακτηριστικά του Υδροχόου. :/

ps ωραίο χρώμα μαλλιών.
Το μπλε;
Μερσί.8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mafalda8520

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η mafalda8520 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 150 μηνύματα.
Δεν είπες όμως τα πραγματικά χαρακτηριστικά του Υδροχόου. :/


Το μπλε;
Μερσί.8)
και η εκκεντρικότητα δεν ειναι ενα απο τα χαρακτηριστικά του υδροχοου αυτη η ταση για ψευδοαντικομφορμισμο που στην πραγματικότητα καταληγει να μοιαζει τρελα με το κατεστημενο.... ομως τους υδροχοους προσωπικά τους λατρευωωωω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggeloydi ghino

Νεοφερμένος

Η aggeloydi ghino αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
ειμαι ζυγος. τι γνωμη εχετε για αυτο το ζωδιο, και μηπως ξερετε τι τον περιμενει φέτος ??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top