Ζώδια

Τί ζώδιο είστε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 299)
  • Κριός

    Ψήφοι: 21 7.0%
  • Ταύρος

    Ψήφοι: 24 8.0%
  • Δίδυμοι

    Ψήφοι: 30 10.0%
  • Καρκίνος

    Ψήφοι: 28 9.4%
  • Λέων

    Ψήφοι: 25 8.4%
  • Παρθένος

    Ψήφοι: 22 7.4%
  • Ζυγός

    Ψήφοι: 29 9.7%
  • Σκορπιός

    Ψήφοι: 24 8.0%
  • Τοξότης

    Ψήφοι: 16 5.4%
  • Αιγοκερως

    Ψήφοι: 27 9.0%
  • Υδροχόος

    Ψήφοι: 33 11.0%
  • Ιχθεις

    Ψήφοι: 20 6.7%

mafalda8520

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η mafalda8520 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 150 μηνύματα.
Δε με λες γλυκούλα μου που τα κοίταξες αυτά, εγώ που χω διάφορους πλανήτες στον Σκορπιό, πώς το κόβεις, θα ζήσω εφέτο?
:D:P
και γω καλέ εχω πάρα πολλους πλανητες στον σκορπιο (δυστυχως το αντιπαθω πολύ σαν ζωδιο) ομως οπως εχω ξαναπει δεν αποδεχομαι αυτες τις βλακειες της αση μπίλιου σχετικά με τις προβλεψεις.... Πιστευω οτι "ο καλυτερος τροπος να προβλεψεις το μελλον ειναι να το δημιουργησεις!!!":hmm: Απο την αστρολογια αποδεχομαι μονο τα χαρακτηριστικα καθε ζωδιου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

diotima

Διάσημο μέλος

Ο diotima αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,480 μηνύματα.
Οψ...Τιι λετε εδω;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Mια πολύ χαρακτηριστική Ζυγός λοιπόν. Χαρούμενη, εξωστρεφής, αέρινη, φλύαρη, φωτεινή, χαριτωμένη και άκρως επικοινωνιακή. ;)

Ποια ζυγος καλε? Σκορπιός είπα!

και γω καλέ εχω πάρα πολλους πλανητες στον σκορπιο (δυστυχως το αντιπαθω πολύ σαν ζωδιο) ομως οπως εχω ξαναπει δεν αποδεχομαι αυτες τις βλακειες της αση μπίλιου σχετικά με τις προβλεψεις.... Πιστευω οτι "ο καλυτερος τροπος να προβλεψεις το μελλον ειναι να το δημιουργησεις!!!":hmm: Απο την αστρολογια αποδεχομαι μονο τα χαρακτηριστικα καθε ζωδιου

Ενταξει, δεκτό. Κανεις δεν ξερει τι παιζει αλλωστε. Κακως το αντιπαθεις σα ζωδιο, ειδικα οταν εχεις χαρακτηριστικα του, δε σε αγαπας καθολου??:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Μιντσίρκους διάβασε τα παραπάνω και θα καταλάβεις. Δεν είσαι Σκορπιός που να χτυπιέσαι επί του εδάφους. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

diotima

Διάσημο μέλος

Ο diotima αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,480 μηνύματα.
Ρε σεις...μονο 5 λεοντες ειμαστε;
Αμ γι'αυτο δεν εχω κυριαρχησει ακομη στο φορουμ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Ρε σεις...μονο 5 λεοντες ειμαστε;

Κοιτα να δεις που θα σε συμπαθησω...
:P


Αγαπω λιοντάρια. Το χω πει? Το χω πει. Ε δε πειραζει, το ξαναλεω.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Μιντσίρκους διάβασε τα παραπάνω και θα καταλάβεις. Δεν είσαι Σκορπιός που να χτυπιέσαι επί του εδάφους. :P

Δε θα μου πεις εσυ τι ζωδιο ειμαι!!! (joke, hah? γιατι εισαι και παρεξηγιαρης :P )Ειμαι και παραειμαι! Δε με νοιαζει τι λενε οι ερευνες! Εγω ειμαι σκορπινα καθαροαιμη, τελεια και παυλα. Χμ. Δε πιστευω ο ζυγος ναναι τοσο πεισματαρης οσο εγω παντως.:P

Και με λενε μαιντσερκους, οχι μιντσιρκου. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sal Paradise

Δραστήριο μέλος

Ο Sal Paradise αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Πιλότος. Έχει γράψει 626 μηνύματα.
:worry::worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

diotima

Διάσημο μέλος

Ο diotima αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,480 μηνύματα.
Κοιτα να δεις που θα σε συμπαθησω...


Ειναι να απορεις που δεν το εχεις κανει ακομη...
:eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Δε θα μου πεις εσυ τι ζωδιο ειμαι!!! (joke, hah? γιατι εισαι και παρεξηγιαρης :P )Ειμαι και παραειμαι! Δε με νοιαζει τι λενε οι ερευνες! Εγω ειμαι σκορπινα καθαροαιμη, τελεια και παυλα. Χμ. Δε πιστευω ο ζυγος ναναι τοσο πεισματαρης οσο εγω παντως.:P

Και με λενε μαιντσερκους, οχι μιντσιρκου. :P

Είσαι εσωστρεφής, "βαρειά", "σκοτεινή", ολιγομίλητη, με έντονον ενδιαφέρον δια το απόκρυφον ; Σου αρέσει η μοναξιά, το μυστήριον, το απόκρυφον ; Δεν είσαι Σκορπιός. Είσαι μια χαριτωμένη Ζυγός. Ο Σκορπιός έχει αυτό που λέμε μεταμοφορικώς πολλάς "γωνίας" εις τον χαρακτήραν. Είναι απρόσιτος, ολιγομίλητος, ακραίος, απόλυτος. :devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Ειναι να απορεις που δεν το εχεις κανει ακομη...
:eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek:

Ο δοκτωρας παει να σε βγαλει Παρθενο! Αναψατε πυρ ζωδια της φωτιας, δεν θα περασει ετσι αυτο! (κι εγω της φωτιας ειμαι, απορω γιατι με βαλανε στο νερο, αφου τα χαρακτηριστικα του σκορπιου μονο κοινα με ψαρια και καρκινους δεν ειναι. Μερικα ναι, το δεχομαι. Αλλα τα περισσοτερα ειναι εντονα, οπως αυτων της φωτιας) Τεσπα στο θεμα μας. Δε γινεται να εχουμε πειστει τοσα χρονια οτι ειμαστε ετσι κι ετσι, να καναμε χρονια να καταπιουμε τα προτερηματα αλλα και τα υπεροχα ελαττωματα μας και ξαφνικα να μας λενε, δεν εισαι αυτο, αλλα αυτο! Νο, non, nein!

:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

diotima

Διάσημο μέλος

Ο diotima αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,480 μηνύματα.
Ο δοκτωρας παει να σε βγαλει Παρθενο!

Καλα αυτο που λενε πως στα 30 αλλαζει το ζωδιο ισχυει [ασχετον,το παραδεχομαι!]

Εγω δε νομιζω πως μοιαζω με παρθενο...
Θα ηταν αστειο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sal Paradise

Δραστήριο μέλος

Ο Sal Paradise αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Πιλότος. Έχει γράψει 626 μηνύματα.
Εγω δε νομιζω πως μοιαζω με παρθενο...
Θα ηταν αστειο!

Αχα,εισαι η επιτομη του καρκινου!:eek:(joke exposed)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

diotima

Διάσημο μέλος

Ο diotima αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,480 μηνύματα.

m.bee

Νεοφερμένος

Η Smile Honey :) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Μυτιλήνη (Λέσβος). Έχει γράψει 48 μηνύματα.
Ρε σεις...μονο 5 λεοντες ειμαστε;
Αμ γι'αυτο δεν εχω κυριαρχησει ακομη στο φορουμ...


Μπορεί να μην είναι πολλά τα λιοντάρια εδώ μέσα, αλλά είναι αισθητή η παρουσία ΜΑΣ!!! :clapup:
Να αγαπάτε τα λιοντάρια, γιατί αν είστε τυχεροί και σας αγαπήσει ένα λιοντάρι... θα καταλάβετε ΤΙ σημαίνει να σε αγαπάνε!!! Κάπου διάβασα ότι δεν ξέρεις πως είναι να σε αγαπάνε, μέχρι να σε αγαπήσει ένα λιοντράκι!!! :angel: :inlove:
Έτσι να ευλογούμε και λίγο τα γένια μας!!!!! :whistle::whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sal Paradise

Δραστήριο μέλος

Ο Sal Paradise αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Πιλότος. Έχει γράψει 626 μηνύματα.
Μπορεί να μην είναι πολλά τα λιοντάρια εδώ μέσα, αλλά είναι αισθητή η παρουσία ΜΑΣ!!! :clapup:
Να αγαπάτε τα λιοντάρια, γιατί αν είστε τυχεροί και σας αγαπήσει ένα λιοντάρι... θα καταλάβετε ΤΙ σημαίνει να σε αγαπάνε!!! Κάπου διάβασα ότι δεν ξέρεις πως είναι να σε αγαπάνε, μέχρι να σε αγαπήσει ένα λιοντράκι!!! :angel: :inlove:
Έτσι να ευλογούμε και λίγο τα γένια μας!!!!! :whistle::whistle:

Που να δεις και την αγαπη των υδροχοων!extraterrestrial!:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

diotima

Διάσημο μέλος

Ο diotima αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,480 μηνύματα.
Μπορεί να μην είναι πολλά τα λιοντάρια εδώ μέσα, αλλά είναι αισθητή η παρουσία ΜΑΣ!!! :clapup:
Να αγαπάτε τα λιοντάρια, γιατί αν είστε τυχεροί και σας αγαπήσει ένα λιοντάρι... θα καταλάβετε ΤΙ σημαίνει να σε αγαπάνε!!! Κάπου διάβασα ότι δεν ξέρεις πως είναι να σε αγαπάνε, μέχρι να σε αγαπήσει ένα λιοντράκι!!! :angel: :inlove:
Έτσι να ευλογούμε και λίγο τα γένια μας!!!!! :whistle::whistle:

ΕΤΣΙ να ακουνε μερικοι μερικοι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Καλα αυτο που λενε πως στα 30 αλλαζει το ζωδιο ισχυει [ασχετον,το παραδεχομαι!]

Εγω δε νομιζω πως μοιαζω με παρθενο...
Θα ηταν αστειο!

Δεν είπα κάτι τέτοιο. Η mind το είπε. Το προηγούμενον ζώδιον, όχι το επόμενον mind. Και πάντα υπό συγκεκριμένας συνθήκας. Ο ζητών ευρίσκει. Χάνετε πάντως...θα ανακαλύψετε ένα μεγαλείο αν ασχοληθείτε με τα πραγματικά αστρονομικά δεδομένα και ουχί τας πλάνας και τας αυθυποβολάς, και λύνονται όλα τα μυστήρια αρκεί να ξεκολήσετε. Χαιρετώ προς το παρόν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cosa Nostra

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Cosa Nostra αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Barman/Barwoman και μας γράφει απο Κοπανάκι (Μεσσηνία). Έχει γράψει 201 μηνύματα.
ΖΥΓΟΣ εδω,..... ΑΔΙΚΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!! ΠΟΙΟΣ ΚΑΙ ΓΙΑΤΙ ΜΑΣ ΜΙΣΕΙ? αλλαγες σε μικροπράγματα είναι καλό, αρκεί να μην δημιουργούν προβλημα! εγω αγαπω ολα τα ζωδια, αρκει να μασ αγαπησουν κι εμας, κι αμα δεν μας πατε , δεν πειραζει. να μην μασ θαβετε όμως

Υπαρχει ανθρωπος που έθαψε τις ζυγίνες ??? :eek: εκπλησσομαι !!!!
Εγω προσωπικα πιστευω οι γυναικες Ζυγοι ειναι μεσα στα πιο υπεροχα και ευχάριστα ατομα του Ζωδιακου
Για τους ανδρες Ζυγος εχω αλλη αποψη παντως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

diotima

Διάσημο μέλος

Ο diotima αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,480 μηνύματα.
Δεν είπα κάτι τέτοιο. Η mind το είπε. Το προηγούμενον ζώδιον, όχι το επόμενον mind. Και πάντα υπό συγκεκριμένας συνθήκας. Ο ζητών ευρίσκει. Χάνετε πάντως...θα ανακαλύψετε ένα μεγαλείο αν ασχοληθείτε με τα πραγματικά αστρονομικά δεδομένα και ουχί τας πλάνας και τας αυθυποβολάς, και λύνονται όλα τα μυστήρια αρκεί να ξεκολήσετε. Χαιρετώ προς το παρόν.

Το ξερω πως δεν ειπες δοκτορα μου..σε πειραζουμε :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top