[Γυναίκες] Σαλόνι ομορφιάς

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
οκει... ναι, εχω δει την αποτριχωτζου πως το κανει, δεν ειναι και ιδιαιτερα δυσκολο υποθετω..
εμενα παντως με ειχε ΜΑΤΩΣΕΙ για να μου τις βγαλει (μανουλα μου, μπρρρρρρ!) οποτε θα αγχωθω ετσι κι αλλιως...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Αχ μη φοβάσαι... ξέρω γω, μπορεί να βγει λίγο αιματάκι μετά από κανα-δυό πόρους, αλλά δεν είναι τίποτα! Ξεπλένεις καλά, με χλιαρό νεράκι πρώτα να φύγουν τα υπολείμματα, και μετά κρύο να συνέλθει το δέρμα, βάζεις και λίγη bepanthol να ξε-ερεθιστεί η περιοχή, και μια χαρά...!

Κάνει 60 λεπτά ή κάτι τέτοιο το πακετάκι, αξίζει να το δοκιμάσετε!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
ΜΟΝΟ 60 λεπτα? η ...60 λεπτα δλδ μια ωρα? :P
καλα τοσο φτηνο ειναι?
χμ,οσο για το αιμα...ε ειναι πολυ.. βγαζουν ΟΛΟΙ οι ποροι και οχι δυο τρεις.. αλλα θα το δοκιμασωωωωω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Paty

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Paty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 1,385 μηνύματα.
Όντως η χαλάουα είναι πολύ οικονομικός και αποτελεσματικός τρόπος...Προσωπικά μια φορά έχω δοκιμάσει(με αισθητικό) και πόνεσα πολύ περισσότερο από ότι με κερί και ταινίες...Άσε που έχω και ψυχολογικό όταν βλέπω τόσες τρίχες κολλημένες πάνω σιχαίνομαι και δε θέκω να το βάζω πάνω μου..:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
κερι? χαλαουα? ρε λες αυτο που μου κανε να ηταν κερι????


ουφ δε μπορω αλλο, τι συζηταω κι εγω τετοια ωρα!!

αυτο που βαλε ηταν ζυμαρακι, σα πλαστελινη, το επλαθε, το εβαζε επανω μου στη φορα των τριχων και το τραβαγε αποτομα προς την αντιθετη. χρωμα καπως...μελι. και κολλαγε απιστευτα σε ρουχα και χαρτι... χαλαουα μαλλον πρεπει να ταν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Χαλάουα είναι Τζιο μου. Καραμέλα δηλ. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
ολα? και μασχαλες και ποδια και μπικινι? και ρωτησα τροπο... χαλαουα?

sorry... κρύο κερι, στα πόδια και μπικίνι, αλλά όχι μπραζίλιαν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fairytale

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fairytale αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος. Έχει γράψει 881 μηνύματα.
Αχ μη φοβάσαι... ξέρω γω, μπορεί να βγει λίγο αιματάκι μετά από κανα-δυό πόρους, αλλά δεν είναι τίποτα! Ξεπλένεις καλά, με χλιαρό νεράκι πρώτα να φύγουν τα υπολείμματα, και μετά κρύο να συνέλθει το δέρμα, βάζεις και λίγη bepanthol να ξε-ερεθιστεί η περιοχή, και μια χαρά...!

Κάνει 60 λεπτά ή κάτι τέτοιο το πακετάκι, αξίζει να το δοκιμάσετε!!!

Μια φορά το δοκίμασα και όχι μόνο δεν έβγαλα ούτε μία τρίχα -στα πόδια έκανα τη δοκιμή-αλλά γέμισα ολόκληρη με αυτό το... ζυμαράκι...:P
Μάλλον κάτι δεν έκανα σωστά...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
χαχαχαχαχα!!! μη δοκιμασετε να το βγαλετε με χαρτι, μονο αυτο σας λεω! πετσετα, η χλιαρο νερο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
A ναι, όχι χαρτί!!LOL!
Στα πόδια ούτε εγώ μπορώ... Αλλα το μπικίνι είναι αλλιώς...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Paty

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Paty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 1,385 μηνύματα.
Απορώ πάντως πώς βολεύεσαι με τη χαλάουα ειδικά μόνη σου...Νομίζω ότι είναι πιό μεγάλη ταλαιπωρία από το κερί μιας και τη χαλάουα πρέπει να πλάθεις πάλι και πάλι ...Δεν είναι κουραστικό για τα χέρια σου?:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
ελα ρε γιδι... το μπικινι ειναι ακομα πιο ευαισθητο...
εγω ειχα ΤΣΙΡΙΞΕΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ:mad:

καλα και πως διαολο τα καταφερνεις, και βλεπεις που θελεις να..αποτριχωσεις...?:D
χμ εννοοω οτι ειναι πιο ευκολο να στο κανει αλλος, προφανως, αλλα μου ακουγεται βουνο alone...:redface:
αντε για πες κανα τιπ μην...κολλησω!!!!!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Τι να σας πω βρε παιδιά, συνήθεια είναι, να το μάθεις μονο θέλει... δεν κουράζεσαι τόσο, εγώ τουλάχιστον όχι! Ειδικά αφού μαλακώσει... Αν δε βλέπεις, βάλε ένα καθρεφτάκι μπροστά! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hakuna Matata

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,921 μηνύματα.
Εχω πονοκεφαλιασει προσφατα μ'αυτο το θεμα... Λοιπον για να απαντησω στην ερωτηση, βαζω παντου ξυραφι (στα ποδια καμια φορα κανω και κερι) αλλα στο μπικινι εχω προβλημα, φυτρωνουν ΠΑΡΑ πολλες τριχες προς τα μεσα!! Τι να κανω πια; Κερι δεν εχω κανει ποτε αλλα υποθετω πως θα φυτρωνουν ακομα περισσοτερες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
αν στο μπικίνι τα ξύριζες... θα σου έχουν αγριέψει πάρα πολύ και θα πονάς στην αποτρίχωση... η αλήθεια είναι πως στην αποτρίχωση καμιά φορά γυρίζουν οι τρίχες, αλλά σημαντικό ρόλο παίζει η τακτική και η γνώση τις αισθητικού
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Ξυραφι στο μπικινι ε? Να το κανεις παντα με τη φορα της τριχας, και οχι την αντιθετη που κανουμε στα ποδια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hakuna Matata

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,921 μηνύματα.
Ξυραφι στο μπικινι ε? Να το κανεις παντα με τη φορα της τριχας, και οχι την αντιθετη που κανουμε στα ποδια.

Ναι λογικο μου ακουγεται αυτο που λες, αλλα ετσι δεν ειναι το ιδιο καλο το αποτελεσμα, τσιμπαει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Ναι λογικο μου ακουγεται αυτο που λες, αλλα ετσι δεν ειναι το ιδιο καλο το αποτελεσμα, τσιμπαει...

Ε ναι, δεν το κανει τοσο καλα. Αλλα ειναι ο μονος τροπος να αποφυγεις τις τριχες που γυρνανε. Εκτος αν κανεις κανενα scrub, που εγω με την καμια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hakuna Matata

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,921 μηνύματα.
Μπα και με το scrub δεν γινεται τιποτα... Ισως δοκιμασω με κερι να δω τι γινεται...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
τελικα το βρηκα τι θα κανω.. θα τα μαζεψουμε ψηλα και θα κανουμε τη φραντζα πλαγια για να κρυβει το περισσοτερο μερος..

τελικώς τι έκανες εσύ καλέ? όλα οκ? έγινε ο γάμος? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top